» »

Fallout 4

Fallout 4

««
45 / 59
»»

scipascapa ::

39,99 funta.

Samo se mi že dolgočasi pri tej igri, ponavljanje na kubik....pa kriza z surovinami, pa kriza z slabim orožjem, pa kriza z slabim oklepom itd....

matobeli ::

Ja, ni ravno COD to;)

Cena je pa res nategnjena.

oo7 ::

Če ti je že dolgčaš potem pa Fallout ni ravno za tebe.

Berni_01 ::

oo7 je izjavil:

Če ti je že dolgčaš potem pa Fallout ni ravno za tebe.

se strinjam... imam 140 ur v igri in mi še ni dolgčas :D
Intel i5-6600K, OC 4,4GHz; Fractal Design Celsius S36; EVGA GTX 1070;
Kingston HyperX Savage, 2x8GB, DDR4-2400MHz; Asus Z170-A;
Samsung 840 EVO, 250GB; Seagate SV35 1 TB ST1000VX000; Chieftec ATX 1000W

matobeli ::

Ma jaz tudi, igram drugič, tokrat na Survival. LVL25 pa moram zdejle Nikija rešit da grem v daljpristan pogledat.

Priporočam tale Survival, začneš res cenit naselja in vse okoli tebe (predvsem PowerArmor), pa še nekaj dobrih stvari so dodali z Wasteland workshop.

Berni_01 ::

Četrti DLC je tukaj :) je kdo že kaj igral? :D
Intel i5-6600K, OC 4,4GHz; Fractal Design Celsius S36; EVGA GTX 1070;
Kingston HyperX Savage, 2x8GB, DDR4-2400MHz; Asus Z170-A;
Samsung 840 EVO, 250GB; Seagate SV35 1 TB ST1000VX000; Chieftec ATX 1000W

Berni_01 ::

Končno lahko razstavim orožja in armorje :D





Intel i5-6600K, OC 4,4GHz; Fractal Design Celsius S36; EVGA GTX 1070;
Kingston HyperX Savage, 2x8GB, DDR4-2400MHz; Asus Z170-A;
Samsung 840 EVO, 250GB; Seagate SV35 1 TB ST1000VX000; Chieftec ATX 1000W

SimplyMiha ::

Kakšne armorje? Vidim samo Caitina hlebčka... :D

oo7 ::

Berni_01 je izjavil:

Četrti DLC je tukaj :) je kdo že kaj igral? :D


Nisem še probal če se ne motim je ta DLC na tak način kot wasteland workshop?

Tisti taveliki DLC Nuka world izide enkrat drug mesec, ki bo po velikosti primerljiv z Far Harbor.


Kar se pa tiče zgornjih slik pa zelo lepo urejeno zelo pohvalno 8-)

Berni_01 ::

SimplyMiha je izjavil:

Kakšne armorje? Vidim samo Caitina hlebčka... :D

kakšen mod in pravi outfit pa so hlebčki pravi ;)

je takšen je, sicer pa ni nek presežek... Nuka World bo pa za čakat.. pomojem bo super DLC :D
Hvala :)

No pa še malo Cait ;)



Intel i5-6600K, OC 4,4GHz; Fractal Design Celsius S36; EVGA GTX 1070;
Kingston HyperX Savage, 2x8GB, DDR4-2400MHz; Asus Z170-A;
Samsung 840 EVO, 250GB; Seagate SV35 1 TB ST1000VX000; Chieftec ATX 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Berni_01 ()

scipascapa ::

berni_01: zdaj pa reci, da nisi console mode uporabil za tole? cheater.

Berni_01 ::

scipascapa je izjavil:

berni_01: zdaj pa reci, da nisi console mode uporabil za tole? cheater.

za kaj točno pa? za očala za cait sm ja, ker drugače jih ne dobiš... če misliš power armorje sem jih našel vse sam...
Intel i5-6600K, OC 4,4GHz; Fractal Design Celsius S36; EVGA GTX 1070;
Kingston HyperX Savage, 2x8GB, DDR4-2400MHz; Asus Z170-A;
Samsung 840 EVO, 250GB; Seagate SV35 1 TB ST1000VX000; Chieftec ATX 1000W

scipascapa ::

izgled pa vso opremo pa to? :P cait ma dobr geštel :P

Zgodovina sprememb…

Berni_01 ::

scipascapa je izjavil:

izgled pa vso opremo pa to? :P cait ma dobr geštel :P

skoraj nič komand :D pobiram use kar najdem :D imam pa mod za infinite cary :)
Intel i5-6600K, OC 4,4GHz; Fractal Design Celsius S36; EVGA GTX 1070;
Kingston HyperX Savage, 2x8GB, DDR4-2400MHz; Asus Z170-A;
Samsung 840 EVO, 250GB; Seagate SV35 1 TB ST1000VX000; Chieftec ATX 1000W

scipascapa ::

no eto, jaz ga na ps4 nimam :P

kako skrapnete loot robo? ne orožja in armor....ostalo kako skrapnaš?

Berni_01 ::

enostauno pobereš pločevinko in jo neseš v workshop...
Intel i5-6600K, OC 4,4GHz; Fractal Design Celsius S36; EVGA GTX 1070;
Kingston HyperX Savage, 2x8GB, DDR4-2400MHz; Asus Z170-A;
Samsung 840 EVO, 250GB; Seagate SV35 1 TB ST1000VX000; Chieftec ATX 1000W

SimplyMiha ::

Ne, ne, odloži jo v koš... Čak, napačna igra.

scipascapa ::

berni: skrapnati : razgraditi :)

Berni_01 ::

skrapne jo workbench sam ko potrebuje določeno sestavino...
Intel i5-6600K, OC 4,4GHz; Fractal Design Celsius S36; EVGA GTX 1070;
Kingston HyperX Savage, 2x8GB, DDR4-2400MHz; Asus Z170-A;
Samsung 840 EVO, 250GB; Seagate SV35 1 TB ST1000VX000; Chieftec ATX 1000W

scipascapa ::

pa res ok hehe.

"You just transfer it to the workshop (R button) and it counts towards your scrap materials when you need to build something."

BigWhale ::

Berni_01 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Če ti je že dolgčaš potem pa Fallout ni ravno za tebe.

se strinjam... imam 140 ur v igri in mi še ni dolgčas :D


Zavidam vam. :/ V primerjavi s F3 ali NV, sem jaz ze precej hitro zacel zehati zraven in nergati nad tezenjem za grind, ki se nikoli ne neha.

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

Berni_01 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Če ti je že dolgčaš potem pa Fallout ni ravno za tebe.

se strinjam... imam 140 ur v igri in mi še ni dolgčas :D


Zavidam vam. :/ V primerjavi s F3 ali NV, sem jaz ze precej hitro zacel zehati zraven in nergati nad tezenjem za grind, ki se nikoli ne neha.


Men se še nič ne zeha :D



Za prvo igranje sem porabil okoli 220 ur pa potem še 20 ur za DLc Far harbor zdaj pa sem šel od začetka in igram z modi :)

matobeli ::

a je nuka world že zunaj? sem včeraj videl da je med DLCji.

Pa a mi lahko en prosim razloži kako do Far Harborja pridt? Nicka sem rešil, nisem pa še fental Kelloga

p.s: špilajte survival, grind je skoraj čist odstranjen, noben supermjutn še ni nikogar ugrabil, napadli so me samo 2x, od tega sem bil 1x res v bližini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

oo7 ::

matobeli je izjavil:

a je nuka world že zunaj? sem včeraj videl da je med DLCji.

Pa a mi lahko en prosim razloži kako do Far Harborja pridt? Nicka sem rešil, nisem pa še fental Kelloga



Nuka world pride enkrat drug mesec.

Greš v Nickovo agencijo in ti potem tam njegova tajnica, da quest, ki te pelje v Far harbor.

matobeli ::

Tajnica me je prosila da naj poiščem Nicka, po tem pa ni več govorila. Nisem pa še kelloga spravil hkraj.

oo7 ::

matobeli je izjavil:

Tajnica me je prosila da naj poiščem Nicka, po tem pa ni več govorila. Nisem pa še kelloga spravil hkraj.


Če si ga že rešil potem mislim, da bi moral ta quest biti že na voljo.

matobeli ::

No, bomo vidli. Itak sem trenutno prekinil moje gejmanje, ker si ne želim "izboljšat" izkušnje na HD4400 :))

do rx480 je pa še nekaj časa.

Izi ::

Trenutno sicer ne igram Fallout 4, ker čakam na Nuka World. Do sedaj nobenega dolgčasa z moje strani, pa sem po končanem Far Harbour prišel do level 245 :))
Samo še par skillov mi manjka do popolnosti. Narejeno imam pa popolnoma vse kar se je narediti dalo. Vse lokacije so preiskane, vsi možni questi so končani in tudi vseh preko 40 naselij je popolnoma naseljenih z okoli 25 naseljenci povprečno, do konca opremljenih z betonskimi zgradbami in z obrambo okoli 600 defense na naselje. Vsak napad na katerokoli naselje je končan v parih sekundah, brez da bi se jaz vmešal v boj.

Če koga zanima, tudi pri levelih okoli 250 je bojevanje še vedno zanimivo. Povprečno vsak drugi sovražnik je legendaren, približno vsak peti pa je boss istega levela kot sem sam. Za bosse level 245 potrebujem tam okoli 8 strelov preden pade. Imam pa okoli 900 damage na strel (sam brez spremljevalcev) in okoli 4300 damage na strel, če se potiho plazim naokoli.
Pravzaprav tam nekje od level 150 naprej bojevanje postaja vedno težje, saj sovražniki vsak level napredujejo, mi pa ostajamo praktično isti kar se tiče damagea. Življenje se nam sicer veča vsak level, tako da pri levelih nad 200 praktično ne moreš umreti, ampak damage imam pa popolnoma enak že zadnjih 150 levelov.

Najboljša oprema je še vedno tista iz originalne igre. Far Harbour ni prinesel nobenega boljšega armorja ali orožja, razen tiste divje radioaktivne macole, ki pa je samo za melee bojevanje.
Two shot gauss rifle je še vedno daleč najmočnejše strelno orožje v igri, Legendarna Heavy Synth oprema pa je še vedno boljša od Recon Marine opreme iz Far Harborja, saj jo je tudi precej težje dobiti, je pa precej grda, ko si ovešen s tisto plastiko.

Naj omenim še, da sem vse preigral popolnoma brez modov. Nekaj sem jih sicer probal, pa je bilo več problemov kot koristi in potem sem večji del igre in celotni Far Harbour preigral popolnoma brez vseh modov.

oo7 ::

THIS MOD IS INSANE!! (Fallout 4 Resurrection Mod : Forrest Edition)

scipascapa ::

kje hudiča dobiti ps4 season pass do 30€?

scipascapa ::

Zgodovina sprememb…

Furbo ::

Jaz še nisem imel težav z nobenim prodajalcem najdenim tu, pri tem konkretno še nisem nič vzel.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Tudi jaz nisem še nič kupil pri tej strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

scipascapa ::

mah 39,99 funta oz 50€ ne dam za season pass.

scipascapa ::

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

mah 39,99 funta oz 50€ ne dam za season pass.


Pa zi že preigral igro, da rabiš season pass?

scipascapa ::

ne še :P srbijo prsti :)

lopov ::

Jaz bi rabil hint za PC verzijo season pass 8-)

matobeli ::

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-fall...

Jaz sem mojga vzel pri CDkeys.com, za 23.08€, pomojem sem še nek key dobil (na FB mogoče?)

oo7 ::

No zdaj imam pa že več kot 10 modov :)

GraFix Texture Overhaul 2.1
Radiant Clouds
Vivid Fallout Landscapes
Vivid Fallout Rocks
Vivid Fallout Trees
Faraway Area Reform:
Water Enhanced
A Little bit of Green
High Res Texture Pack
Texture Overhaul PipBoy
4K HD Textures - Power Armors
Fr4nsson's Light Tweaks


Potem sem pa dodal še mod za štiri letne čase -Fallout 4 seasons

In še za travo - Grasslands


Poletje:


Jesen:


Pomlad:




Edino še zimskega časa nisem probal.



Drugače pa z temi modi igra zgleda čisto drugače kot bi bila čisto druga igra :) pa zaenkrat v 20 urah , ki igram z modi niti še ene težave ali crasha ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Player2 ::

Jaz sem do Far Harbora prišel po drugi poti. Railroad me je poslal pobiti squad brotherhooda in mi je kazalo da grem v Far Harbor, na mapi zgoraj levo. Potem sem pa našel tam hišo, kjer me je oče prosil naj poiščem hčerko in mi je odklenil svoj čoln. Nicka sploh nisem vzel s sabo, čeprav vem da bi ga skoraj moral že zaradi Arcadiye.

oo7 ::



Fallout Shelter's next big update will arrive on July 14, alongside the PC release.

Izi ::

oo7 je izjavil:

Fallout Shelter's next big update will arrive on July 14, alongside the PC release.
Popravi me če se motim.

Če jaz prav razumem, Fallout Shelter ni DLC za Fallout 4 ampak samostojna igra, ki je za iOS in Android zunaj že eno leto, sedaj pa pride še na PC. In Fallout Shelter je menda zastonj, vsaj za telefone je zastonj.

DLC za Fallout 4 pa se bo imenoval "Vault-Tech Workshop", ki pa je praktično ista zadeva kot Fallout Shelter, samo da ni samostojna igra ampak je kot DLC vključen v Fallout 4 in bo imel torej precej boljšo grafiko.

 Fallout Shelter

Fallout Shelter


 DLC Vault-Tec Workshop

DLC Vault-Tec Workshop

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Fallout Shelter's next big update will arrive on July 14, alongside the PC release.
Popravi me če se motim.

Če jaz prav razumem, Fallout Shelter ni DLC za Fallout 4 ampak samostojna igra, ki je za iOS in Android zunaj že eno leto, sedaj pa pride še na PC. In Fallout Shelter je menda zastonj, vsaj za telefone je zastonj.

DLC za Fallout 4 pa se bo imenoval "Vault-Tech Workshop", ki pa je praktično ista zadeva kot Fallout Shelter, samo da ni samostojna igra ampak je kot DLC vključen v Fallout 4 in bo imel torej precej boljšo grafiko.

 Fallout Shelter

Fallout Shelter


 DLC Vault-Tec Workshop

DLC Vault-Tec Workshop




Mislim, da imaš kar prav :)

Izi ::

Iz Bethesde so sporočili, da Vault-Tec Workshop DLC pride 26. julija.

Na naši ročni napravici bomo našli nov radijski signal. Ta signal nas bo popeljal v novi Vault 88.
To bo zapuščeni Vault, kjer bomo lahko preskusili naše gradbene spretnosti in upravljanje Vaulta.

Vault bo vodil robotski Overseer, ki bo hotel, da mu pomagamo pri njegovih Vault eksperimentih. Na prebivalcih Vaulta seveda.
Se pravi bo tudi nova quest linija, ki pa verjetno ne bo prav dolga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

MrNighthawk ::

Izi je izjavil:

Iz Bethesde so sporočili, da Vault-Tec Workshop DLC pride 26. julija.

Na naši ročni napravici bomo našli nov radijski signal. Ta signal nas bo popeljal v novi Vault 88.
To bo zapuščeni Vault, kjer bomo lahko preskusili naše gradbene spretnosti in upravljanje Vaulta.

Vault bo vodil robotski Overseer, ki bo hotel, da mu pomagamo pri njegovih Vault eksperimentih. Na prebivalcih Vaulta seveda.
Se pravi bo tudi nova quest linija, ki pa verjetno ne bo prav dolga.


Fallout 4 The Sims DLC :)

oo7 ::

Avgusta pa še Nuka Cola world :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Fallout Shelter - Quests and PC Version Now Available



Fallout Shelter is getting its biggest update yet. Starting today you can download Update 1.6 in the App Store and the Google Play store, and you can also download Shelter on your PC.

Whether you're a seasoned Overseer or just starting out, the PC version offers the full Fallout Shelter experience, complete with every update - including Update 1.6. The PC version is available now. Download the Bethesda.net Launcher to get started.

Discover the latest features for Fallout Shelter on Bethesda.net and download the game today - FOR FREE! - on PC, iOS and Android devices.

oo7 ::

FALLOUT: REVELATION


The following is a fan made TV Series Pilot based on the Fallout universe. It is in no way affiliated with Bethesda Softworks.

oo7 ::

The Steam Database entry for Nuke World lists a file size of 3.66 GB (via GamingBolt), which is noticeably bigger than Far Harbor's 2.69 GB.



Fallout 4: Nuka-World Official Trailer (PEGI)



America's Favorite Vacation Destination! The fun starts on Xbox One, PlayStation 4, and PC on Tuesday, August 30th.
««
45 / 59
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10921159 (870) oo7
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35769395 (4713) oo7
»

Fallout 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
43250651 (2593) oo7
»

The Outer Worlds - (Obsidian Entertainment) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20123692 (9639) oo7
»

Fallout: New Vegas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25350682 (14817) oo7

Več podobnih tem