» »

Fallout 4

Fallout 4

««
37 / 59
»»

Zmajc ::

To je že Master v Fallout 1 povedal :P

FEV je razvila vlada ZDA da bi ustvarila super vojake v zadnjih letih vojne. Na žalost jim vse skupaj ni ravno uspelo končati ko so jim na glavo začele padati bombe.

100+ let pozneje je znanstvenik ki je pozneje postal Master vodil ekspedicijo v bazo okoli ketere so se pojavljale mutirne živali. Tam je bil okužen z virusom FEV in s časom dobil svojo grandiozno idejo ki je predmet prve igre ter z ugrabljanjem ljudi ter okužbo z FEV začel graditi vojsko super mutantov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

oo7 ::

Fallout New Vegas Tabitha :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Zmajc ::

Tabitha je super mutant ki je prevzel vodenje vojske super mutantov po masterjevi smrti.

oo7 ::

Tabitha je Nightkin

They are superior to their fellow super mutants in terms of both intellect and skill, as the FEV-II dipping has not damaged their intelligence. While in the Master's Army, they had access to superior weapons and armor, including the use of Stealth Boys. Prolonged use of these devices led to a permanent alteration of the pigment in their skin. Instead of the usual dull green, their skin is pale blue in color.

The nightkin often use their equipped Stealth Boys to sneak-attack those who cross their path, remaining invisible until they come out and fight, sometimes even remaining invisible then. However, prolonged use of Stealth Boys has damaged their sanity, with them becoming incredibly aggressive, paranoid, and in some cases severely delusional. As Marcus explains, they "hate to be seen". The cause of their paranoia is schizophrenia developed from constant use of the Stealth Boys, because of this they can become angered when stared at for a long period of time.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Zmajc ::

Kar ne spremeni tega kar sem napisal

oo7 ::

Se pravi so Behemothi prejeli največjo dozo FEV ?

Zmajc ::

Za njih piše da so najmočnejši in najstarejši super mutanti.

oo7 ::

Tukaj veliko o Fallout zgodovini :)


SPOILER za vse Fallout igre, ki so izšle pred Fallout 4 ;)


The Storyteller: FALLOUT S1 E1 - Vaults & Vault-Tec



The Storyteller: FALLOUT S1 E2 - Super Mutants & Nightkin



The Storyteller: FALLOUT S1 E3 - Brotherhood of Steel (West Coast)



The Storyteller: FALLOUT S1 E4 - Brotherhood of Steel (East Coast)



The Storyteller: FALLOUT S1 E5 - The Enclave



The Storyteller: FALLOUT S1 E6 - New California Republic ( NCR )



The Storyteller: FALLOUT S1 E7 - Caesar's Legion



The Storyteller: FALLOUT S1 E8 - Mr. House's New Vegas



The Storyteller: FALLOUT S1 E9 - Great Khans



The Storyteller: FALLOUT S1 E10 - Ghouls



The Storyteller: FALLOUT S1 E11 - Ulysses' Divide



The Storyteller: FALLOUT S1 E12 - Caesar's Legates



The Storyteller: FALLOUT S1 E13 - Old Time Religion



The Storyteller: FALLOUT S1 E14 - Think Tank's BIG MT.



The Storyteller: FALLOUT S1 E15 - Aliens of Mothership Zeta



The Storyteller: FALLOUT S1 E16 - Crimson Caravan



The Storyteller: FALLOUT S1 E17 - Elijah's Sierra Madre



The Storyteller: FALLOUT S1 E18 - The Storyteller

oo7 ::

Sem zdaj poslušal: The Storyteller: FALLOUT S1 E1 - Vaults & Vault-Tec

Res zanimiva zgodba o vaultih možnosti je nešteto :)

BigWhale ::

Izi je izjavil:

Celotna zgodba okoli tega virusa je neverjetno dodelana.


Dude ... a nisi ti Fallout poznavalec? :>

http://fallout.wikia.com/wiki/Forced_Ev...

AngelOfDeath ::

oo7 je izjavil:

AngelOfDeath je izjavil:

Jaz sem kot level 30 prvič uporabil power armor x-01, Ker prej nikoli nisem uporabljal armorja... Mi lahko kdo napiše kako popraviš to zadevščino ? :)
Se da kako podaljšati trajanje corov ?


Power armor popraviš na tisti rumeni power armor postaji. Dele lahko tudi izboljšaš če ima vse potrebne surovine.

Jaz sem level 45 in nisem še našel x-01



Zanimivo ker ta armor sem našel tam pri Diamond City-u v eni bajti.

Sem pa ugotovil da je daleč najbolj overpowered orožje Overseer’s Guardian, ki ga lahko kupiš takoj na začetku..
edit: Slovnica

Zmajc ::



:D

oo7 ::

Jack ali Lorenzo Cabot



SPOILER!!!!!!!!!



SPOILER!!!!!!!!!

Odločil sem se, da fentam tastarega Lorenza, kjer moraš pristisniti 4 stikala ampak jaz sem se odločil, da odprem vrata in ga ubijem na svoj način ampak neuspešno saj je neuničljiv:P
Prvo sem probal z vsemi možnimi orožji nobenega učinka. Potem se mu pa nastavil past predno sem odprl vrata 6x frag mine, 4x botllecap mine in 2x mini nuke mine in mu je mogoče vzelo pol centimetra tiste njegove življenxke črte :)) tako, da sem odnehal in dal load in pristisnil vsa 4 stikala :)

Mislim, da je preveč OP, da bi lutal po commonwealthu >:D

Zmajc ::

Jaz sem g ana prvo fental z 10mm jamed bond pistolico. Pač malo več hpja ma. :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

oo7 ::

Zmajc je izjavil:

Jaz sem g ana prvo fental z 10mm jamed bond pistolico. Pač malo več hpja ma. :P


Mora imeti ogromno Hp-ja, ker npr 3x botlle cap mine ubije behemotha jaz pa sem mu nastavil 6x frag mine, 4x botllecap mine in 2x mini nuke mine pa mu ni bilo skoraj nič>:D

Superboyy ::

oo7 je izjavil:

ampak neuspešno saj je neuničljiv:P


Z unim powerfistom, ki ga droppa Swan ga kr hitr fentaš :)

oo7 ::

Superboyy je izjavil:

oo7 je izjavil:

ampak neuspešno saj je neuničljiv:P


Z unim powerfistom, ki ga droppa Swan ga kr hitr fentaš :)



Ja samo odvisno na kateri težavnosti :)

matobeli ::

Z gauss rifle je bil kar "hitro" mrtev, ene 20 ali manj strelov. Sem pa mal menjal orožja in kar nekaj tudi falil tako da ne vem točno koliko je rabil. Mi je bilo mirelurke queen v fortu takrat težje ubit

oo7 ::

Malo pozno ampak vseeno 8-)

The Wait for Fallout 4



All Aboard The Fallout 4 Hype Train

oo7 ::

Silver shroud quest je res dober :)



SPOILER!!!

Šele po 7 ali 8 poiskusu mi je uspelo rešiti Kenta. Prvo sem prepričal tiste tri, da sem Silver Shourd tako, da so se trije prestrašili in ušli potem imaš pa itak samo 1 sekundo časa, da ubiješ šefa in rešiš Kenta, ker drugače ga takoj ustreli v glavo.
Uspelo mi je pa v kombinaciji jet + psycho + VATS + pištola kaliber 44 z 273 damage in je bil 1 headshot dovolj 8-)

matobeli ::

Drugače poglavarju lahko rečeš da bi za Kenta bilat največja kazen če bi videl umreti svojega heroja. Te napadejo pa jih pospraviš, pa je.

oo7 ::

matobeli je izjavil:

Drugače poglavarju lahko rečeš da bi za Kenta bilat največja kazen če bi videl umreti svojega heroja. Te napadejo pa jih pospraviš, pa je.


Sem uporabil samo dialog kjer govoriš kot Silver Shorud. Je pa smešno, ko tisti trije verjamejo šef pa nori, da naj neham tako govoriti:))

matobeli ::

Sej res ja.

BTW, a je bilo treba bit skoz oblečen v Shroudove cunje? Jaz sem mel za vsak slučaj gor da ne bi kaj zajebal, edin z tomijam res nisem mogel igrat in sem mel svoj šotgan in snajpo.

oo7 ::

matobeli je izjavil:

Sej res ja.

BTW, a je bilo treba bit skoz oblečen v Shroudove cunje? Jaz sem mel za vsak slučaj gor da ne bi kaj zajebal, edin z tomijam res nisem mogel igrat in sem mel svoj šotgan in snajpo.


Ko sem delal ta quest sem bil vedno obelečen v Shoruda :)
Tisti tomi, ki ga dobiš poleg obleke je samo rekvizit. Jaz sem uporabljal svoja orožja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

matobeli ::

Men je un moj pajdaš na začetku dal enega delujočega, tebi ne? :D

Silver submachine gun se je imenoval. Dal ga je v zameno za prop.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

oo7 ::

matobeli je izjavil:

Men je un moj pajdaš na začetku dal enega delujočega, tebi ne? :D

Silver submachine gun se je imenoval. Dal ga je v zameno za prop.


Jaz vem samo za tistega tomija, ki sem ga dobil zdraven obleke, klobuka in slike ampak ga nisem mogel uporabljati. Da bi mi pa pajdaš kaj dal pa ne vem8-O moram pa pogledati v workstation, da nisem jaz to kam založil :)

Pa je drugače tisto orožje kaj posebnega?

matobeli ::

Srebrne barve, temnejši les. Ne da se ga primenovat ali upgrejdat, nima posebnih lastnosti.

Za v zbirko je, drugače pa nič ne zamujaš.

oo7 ::

Se ne spomnim, da bi videl tako orožje.

Koliko ur imaš preigranih in kateri level? :)

matobeli ::

Za ure nevem, kje v pipboyu pa to piše? Sem našel sam mal statistike glede questov ipd. od časa pa samo kolk sem spal, čakal... lvl nekje proti 60.
Shrouda sem pa delal okol lvl35, ampak za tomija ne bi smel bit omejitve.
Se pa ne spomnem ali ma zvezdico ali ne. Pomojem ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

oo7 ::

Preigrane ure lahko vidiš na Steamu ali pa tam kjer imaš zadnji load :)

Zmajc ::

V dialogu ko Kentu prineseš vse dele kostuma ti Kent vrne delujoče orožje ki ga lahko normalno modaš in uporabljaš. Za Silver shroud dialoge je drugače potreben samo kostum.

Jaz sem šefa po tem ko sem oponašal silver shrouda ustrelil z .50 sniperjev. Na srečo ga je prvi metek stunal in sem ga z drugim lahko ubil preden je vstrelil kenta.

oo7 ::

To, da si ga stuntal je ena od možnosti drugače pa 1 metek, da ga ne ubije je lahko že usodno za Kenta.

Zmajc ::

Playtrough 2 : Trenutni lvl 105, še vedno nisem šel v diamond city. :))

MIHAc27 ::

Sej Diamond City ni kej blazno pomemben, razen za par questov. Jaz se čedalje redkeje vračam tja.

Furbo ::

Jaz sem tudi mislil kaj bo tam, je pa le tržnica in par bifejev.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Dobri sosed je dosti bolj zanimiv kot dimanod city :)

BigWhale ::

A Preston kdaj neha dajat tele random queste? Men so skrajno irritating, ker so clutter v PIP boyu... :/

oo7 ::

Zmajc je izjavil:

Playtrough 2 : Trenutni lvl 105, še vedno nisem šel v diamond city. :))


Level 105 si že samo v drugem preigravanju ali se še z prvega upoštevajo?

BigWhale je izjavil:

A Preston kdaj neha dajat tele random queste? Men so skrajno irritating, ker so clutter v PIP boyu... :/


Mislim, da nikoli ne neha, ker problemi so in problemi bodo v Commonwealthu:P to je edina stvar v igri, ki mi gre rahlo na živce poleg Dogmeata, ki mi je velikokrat pod nogami in se noče umakniti :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

matobeli ::

A Codswortha si kdaj mel a spremljevalca? On je šele zoprn.

Debilna kanta za smeti je in nič drugega. Ne mara če se drogiram, ne mara če pobiram šaro, ne mara če želim za svoje pošteno delo iztisniti kak cap več, zbirčnež eden. Edina stvar ki mu paše je če montiram jetpack na svoj PA;((

Poleg vsega tega pa je še izjemmno neučinkovit v boju. Komaj čakam na mod ki bo omogočal da companion umre. Ga bom predelal v štedilnik.

oo7 ::

matobeli je izjavil:

A Codswortha si kdaj mel a spremljevalca? On je šele zoprn.

Debilna kanta za smeti je in nič drugega. Ne mara če se drogiram, ne mara če pobiram šaro, ne mara če želim za svoje pošteno delo iztisniti kak cap več, zbirčnež eden. Edina stvar ki mu paše je če montiram jetpack na svoj PA;((

Poleg vsega tega pa je še izjemmno neučinkovit v boju. Komaj čakam na mod ki bo omogočal da companion umre. Ga bom predelal v štedilnik.


:)):)) nisem vedel, da je tako zoprn ga nisem še nikoli vzel s sabo. to bi bila fora, da bi ga lahko predelal v štedilnik :)

Enkrat sem hotel zamenjati Dogmeta z Pipper pa je revež tako zacvilil, da ga potem nisem tako, da zdaj vedno, ko najdem kakšnega kompanjona ga pošlkjem v eno od svojih naselij pa, ko me bo Dogmeat dokonca razp... ga bom zamenjal :)

matobeli ::

Kompanjone se drugače reeees splača menjat ko enkrat dobiš perk. Eni majo dobre stranske naloge, vsi imajo pa kar dost dobre perke. Pa povečini ni težavno delat tako da jim bo všeč.

P.S., včeraj sem odkril barbecue ki ga prej sploh nisem porajtal. "Grilled Radstag", +25 carry weight za 60min!

pa sem vedno mislil da so te srne bolj za okras v špilu.

oo7 ::

Koliko časa pa moraš imeti določenega kompaniona s seboj, da dobiš quest od njega?

U hvala za Grilled Radstag", +25 carry weight za 60min imam čedalje večje težave z težo. Toliko enega orožja, ki ga uporabljam, da se hitro teža polni še sreča, da municija ne tehta nič :)

Zmajc ::

oo7 je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Playtrough 2 : Trenutni lvl 105, še vedno nisem šel v diamond city. :))


Level 105 si že samo v drugem preigravanju ali se še z prvega upoštevajo?


Samo drugi playtrough (prvega sem zaključil pri lvl 57), s tem da imam 2. playtrough experience x3 mod ki sem si ga naložil okoli lvl 20.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

matobeli ::

oo7 je izjavil:

Koliko časa pa moraš imeti določenega kompaniona s seboj, da dobiš quest od njega?


Kot je že Izi nekje višje omenil, cca 10ur pa bi moralo bit. Odvisno kolk si aktiven.

oo7 ::

Zmajc je izjavil:



Samo drugi playtrough (prvega sem zaključil pri lvl 57), s tem da imam 2. playtrough experience x3 mod ki sem si ga naložil okoli lvl 20.


Jaz, ko bom šel igrati v drugo sem opazil en mod za gradnjo, kjer je size neomejen in tudi surovine. Sem malo gledal na you tube kaj vse so že zgradili:)



matobeli je izjavil:

oo7 je izjavil:

Koliko časa pa moraš imeti določenega kompaniona s seboj, da dobiš quest od njega?


Kot je že Izi nekje višje omenil, cca 10ur pa bi moralo bit. Odvisno kolk si aktiven.


Sem bral, da je kompanjonov več kot 10 in, da vsak teži na svoj način razen Dogmeat, ki je tih kompanjon in nikoli ne obsoja razen včasih cvili če mu, dam preveč stvari za nositi:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Zmajc ::

Kompanjonov je okoli 12 in vsak ima svoj perk. Kar precejšen delež le teh je (po mojem mnenju) neuporabnih.

oo7 ::

Tista artefakt pokalica, ki jo dobiš od Jacka je pa kar močna zadeva. Sem z enim strelom ubil 3 osebe in še turret zdraven :)

MIHAc27 ::

Glede kompanjonov je tako: Delati moraš stvari, ki so jim všeč. Ko se teh stvari nabere, ponavadi sledi prošnja za pogovor. Zveš kaj o osebi ali celo dobiš kak quest (ali celo 2). In ko se zopet teh stvari nabere zopet sledi pogovor. Toliko časa pač, dokler ne dobiš opozorila, da si dobil nov Perk.

Jaz jih potem seveda zamenjam, da začnem pridobivati ugled pri drugem kompanjonu. Ker ne uporabljam drog in sem all around good guy, mi z Codsworthom ni bil problem nabirati Like.

Z McCreadom pa je ravno obratno. Moraš krast, vlamljat, izsiljevati,... pa te bo imel rad :D Sem par misij pustil nalašč za njega.

oo7 je izjavil:

Tista artefakt pokalica, ki jo dobiš od Jacka je pa kar močna zadeva. Sem z enim strelom ubil 3 osebe in še turret zdraven :)


Resno? Ker na papirju zgleda zelo švoh. Mislim da sam okol 20dmg + 15 radiacije

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MIHAc27 ()

Izi ::

MIHAc27 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tista artefakt pokalica, ki jo dobiš od Jacka je pa kar močna zadeva. Sem z enim strelom ubil 3 osebe in še turret zdraven :)
Resno? Ker na papirju zgleda zelo švoh. Mislim da sam okol 20dmg + 15 radiacije

Lahko ga upgradaš na več načinov.
En je, da dela vse tri damage hkrati (kinetičnega, električnrega in radiacijskega), ker je edino tako orožje v igri. Damage je povprečen, ampak strelja precej hitro in ima doseg kot sniper.
Drugi način pa je da uporabiš mod Deep Dish in delaš okoli 50 električnega + okoli 200 radiacijskega damagea, kar je takojšnja smrt za vse ljudi, ampak precej neuporabno za Ghoule in Super Mutante, ki imajo hudo antiradiacijsko zaščito.

Najbolj splošno uporabno orožje, kot je že nekdo omenil je Overseer's Guardian, ki ima kinetični damage preko 200, če uporabljaš .308 municijo, ki jo je kasneje kar v izobilju.

Najmočnejši pa je seveda Gauss Rifle, ki dela kar okoli 450 kinetičnega damagea in spada med puške in ne med težka orožja, kot bi pomislil na prvi pogled. Edini (precej hud) problem je, da je municija zanj redka in draga ko hudič.
2mm EC municije sem kljub polnemu Scrounger Perku, do level 90 dobil vsega skupaj komaj nekaj čez 300 kosov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

oo7 ::

MIHAc27 je izjavil:


oo7 je izjavil:

Tista artefakt pokalica, ki jo dobiš od Jacka je pa kar močna zadeva. Sem z enim strelom ubil 3 osebe in še turret zdraven :)


Resno? Ker na papirju zgleda zelo švoh. Mislim da sam okol 20dmg + 15 radiacije


Ja res je močna pokalica :)
Čeprav Jack mislim, da je rekel, da z njo ne bom mogel ravno ubijati ampak, do bom že našel kakšno korist od te pištole. Namerim sovražniku v eno nogo in mu ponavadi z enim strelom odtrga obe noge.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()
««
37 / 59
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Starfield (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Igre
1871178063 (291) oo7
»

Fallout 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10920992 (703) oo7
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35768994 (4312) oo7
»

The Outer Worlds - (Obsidian Entertainment) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20123536 (9483) oo7
»

Fallout: New Vegas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25350438 (14573) oo7

Več podobnih tem