» »

Fallout 4

Fallout 4

««
30 / 58
»»

Jst ::

Za tiste z problemom, ki jim tipkovnica in miš ne delata, je temu namenjena ta tema: https://www.reddit.com/r/fo4/comments/3...

Nekaterim, čeprav nimajo bilokakšnega kontrolerja, jim ne dela.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zmajc ::

Full X-01 MK3 power armor se nahaja vzhodno od Goodneighbor na vrhu stavbe "35 Court" .... najprej je potrebno premagat Assaultrona in Sentry Bota v close quarters boju. (Pri meni se je spawnal legendaren Sentry bot)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Furbo ::

Jaz pa tokrat vats praktično ne uporabljam, vse lepo snipam iz relativno kratke razdalje.

Sneak bonusi, pištolca z 2x dmg, kos armorja, ki ti da stalni efekt stealth boya, če čepiš pri miru. Walk in the park v survival težavnosti.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Tudi jaz bolj malo uporabljam VATS. Itak je v Fallout 4 streljanje narejeno odlično VATS uporabim ponavadi samo za zadnji strel, da vidim počasni posnetek :)

Pesimist ::

jaz pa vse statse focusiram v VATS. Primarno zato ker spilam na konzoli z gamepadom, brez autoaim in trenutno imam več kot 50% game tima celo preigranega preko remote game streaminga, sicer prek optične povezave tako da delay ni super heavy a vseeno, druga ko first shoot ali dva in če leti v relativno ravni črti proti meni teško kaj trofim brez VATS.

Se kaki tip v kaj statse metat v mojem primeru? Vecinoma zanemarjam str,charm in endurance na zacetnih statsih.

Pesimist ::

Se Inteligenca res pozna kaj v xp earning. Glede nato da sem startal z 7 al 8 pa dobim 7xp za kill al nekaj tak malega

MIHAc27 ::

oo7 je izjavil:

Prišel sem v naselje coutry crossing, kjer sta dva kmetovalca. eden od njiju mi reče, da imajo probleme z žuželkami ampak ni nobenega questa ali na mapi označeno kje so te žuželke. Reče, da so takoj za vogalom ampak jaz jih ne najdem je to bug?


A si dobil quest da jim pomagaš od črnca v Sanctuary? Jaz sem moral pospraviti ghoule v bližnji stavbi (nek training center malce severno od naselbine)..

oo7 ::

MIHAc27 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Prišel sem v naselje coutry crossing, kjer sta dva kmetovalca. eden od njiju mi reče, da imajo probleme z žuželkami ampak ni nobenega questa ali na mapi označeno kje so te žuželke. Reče, da so takoj za vogalom ampak jaz jih ne najdem je to bug?


A si dobil quest da jim pomagaš od črnca v Sanctuary? Jaz sem moral pospraviti ghoule v bližnji stavbi (nek training center malce severno od naselbine)..



Mislim, da sem dobil ta quest , ker lokacijo tega naselja sem imel na pipboyu se predno sem prišel tja. Predno sem prišel v ta naselje Country crosing sem pobil vse ghoule v National guard traning yard ampak tam sem bila zaradi drugega questa(Brotherhood of steel). Potem sem pa šel v ta naselje, kjer mi je rekel kmetovalec, da imajo probleme z večjimi žuželkami.

matobeli ::

Če se prav spomnem sem imel podobno "težavo" pri Abernathy farm. Nisem imel vklopljene misije pa sem jim vseeno pomagal odbit en napad SM, potem sem jih prepričal da se pridružijo Minuteman, ampak še vedno niso bili uradno pridruženi.

Treba je vklopit to misijo in potem še enkrat govorit z glavnim ki ti da lokacijo na zemljevidu.

Furbo ::

Meni se tudi tako zatika ena misija, isto s že spucano lokacijo.
Predvidevam, da zato, ker so se vmes sovragi spet naselili tja. Bom šel pogledat, če je potrebna ponovna deghoulizacija.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zmajc ::

Meni se je enkrat zgodilo da sem lokacijo spucal preden sem prišel do quest giverja. Nakar sem imel v dialogu opcijo "i allready cleared that place out"

Je kdo naložil beta patch se ga splača naložit?

Izi ::

Zmajc je izjavil:

Btw, under armork, ki se nosi pod armorjem se da nadgraditi ampak je zadeva malo skrita. Ko se pridružiš railroad je potrebno delati vse queste ki ti jih da P.A.M. Po par questih ima tinker tom razsvetljenje in večino under armojev lahko nadgradiš do ubijalskih +110 armor.

Pa ne samo under armor, nadgradiš lahko celo klobuk :O
Dva se da nadgraditi in sicer "Battered fedora" (Luck+1) in "Trilby hat" (Charisma +1). Oba gresta do 110 zaščite.

Za pižamo sem izbral "Military fatigues", ki da Agility +2, ker se mi zdi Agility najpomembnejša statistika v igri. Potem pa še očala za Perception +1 in pa Synth armorji za povrh. Fizična in energijska zaščita je preko 330 :)) ampak antiradiacijsko zaščito imam pa na nuli, zato so Ghouli še vedno smrtonosni.

Kdor trdi, da nikoli ne uporablja VATS je verjetno šele na začetku igre ali pa igra na najlažji težavnosti. Kasneje nad level 40 je brez VATS dostikrat popolnoma nemogoče.
Napada te po 5 do 10 Ghoulov hkrati in ko te opazijo so vsi dobesedno v sekundi že na tebi. Letijo ko rakete, okoli 50 metrov v sekundi. Vsak oddaja hudo radiacijo in če te ne ubijejo z udarci zagotovo umreš od radiacije. EDINA možnost je VATS in da jih postreljaš preden pridejo do tebe. Tudi če jih ne ubiješ po prvem strelu, se njihovo raketno hitro premikanje za hip ustavi. Ubiti jih moraš preden se ti približajo na 2 metra, drugače boš fasal hudo radiacijo.

Izi ::

Zmajc je izjavil:

Je kdo naložil beta patch se ga splača naložit?

Jaz sem ga naložil, nisem pa še probal kako deluje.
Nekaj več tipk na tipkovnici se da uporabljati, igra naj bi bila bolj stabilna, čeprav tako stabilne igre že dolgo nisem videl, pa nekaj stvari povezane s questi so tudi popravili.

Beta Update 1.2.33

New Features
- Number pad keys can now be used for remapping
- Remapping Activate now works on Quick Container

Fixes
- General memory and stability improvements
- Fixed issue where equipped weapons become locked after completing Reunions
- Fixed issue with When Freedom Calls where the quest would not complete
- During Confidence Man, fixed issue where player's health would continuously regenerate
- Fixed crash related to jumping into water and reloading saved games
- Fixed issue where Launcher would not save God Rays Quality setting properly

BigWhale ::

Izi je izjavil:

Za pižamo sem izbral "Military fatigues", ki da Agility +2, ker se mi zdi Agility najpomembnejša statistika v igri.


Dej se ze enkrat odloc kater special je najbolj pomemben. :))

Izi ::

BigWhale je izjavil:

Dej se ze enkrat odloc kater special je najbolj pomemben. :))

Vsi so pomembni, minimalno morajo bili 6, ampak po moje je najbolj koristen Agility nato pa Luck.

Začel sem tako:
S:2 P:5 E:5 C:1 I:3 A:7 L:5
Trenutno (okoli level 50) sem tak:
S:3 P:6 E:6 C:6 I:6 A:8 L:6
Sem zelo zadovoljen z buildom. Knjižica SPECIAL in Bobleheadi so že najdeni. V dolgoročnem načrtu imam Agility 10 in Luck 9

Zmajc ::

Karizma je praktično totalno nepomembna. Z karizmo 2 sem do sedaj uspel narediti čisto vse speech checke če sem pred pogovorom dal gor očala, klobuk in obleko, ki mi skupaj dajo +4

Dolgoročno se splača imeti vsaj 3 zaradi Lone Wanderer perka ki ga lahko uporabljaš skupaj z dogmeatom. Ampak to je še daleč priorito majo perki od kompanjonov tako da Dogmeata sploh ne uporabjam trenutno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

oo7 ::

V National guard traning yard sem pobil vse ghoaule tam kjer je puščica je pa tisto naselje.


Setler, ki mi je dal nalogo zdaj govori samo še



Ko mi je setler rekel, da imajo probleme z mrčesom sem tukaj našel samo 2 velika komarja to je pa tudi vse.



sem šel še enkrat v Sanctuary hills, do Minutemen pa ni bilo nič drugače. Najbrž bo bug?

Zmajc ::

Včasih moraš ubiti točno specifičnega "boss" karakterja ki sedi nekje v notranjosti. Mogoče je kaj takega.

BigWhale ::

Zmajc je izjavil:

Karizma je praktično totalno nepomembna. Z karizmo 2 sem do sedaj uspel narediti čisto vse speech checke če sem pred pogovorom dal gor očala, klobuk in obleko, ki mi skupaj dajo +4.


Tole je ful smesn, ker sem jest ze kr ene parkrat failal speech check, pa nimam minus tock in karizmo na 6. :)

matobeli ::

BigWhale je izjavil:

Zmajc je izjavil:

...Z karizmo 2 sem do sedaj uspel narediti čisto vse speech checke...


Tole je ful smesn, ker sem jest ze kr ene parkrat failal speech check, pa nimam minus tock in karizmo na 6. :)


Bi bilo fajn navest kakšna težavnost/lvl/misija, drugače je lahko hitro preveč subjektivno.

Oziroma a se ve kaj pomenijo posamezne barve speech checkov? Da niso tudi te barve "scale-ane";)

54j0 ::

oo7 je izjavil:

V National guard traning yard sem pobil vse ghoaule tam kjer je puščica je pa tisto naselje.


Setler, ki mi je dal nalogo zdaj govori samo še



Ko mi je setler rekel, da imajo probleme z mrčesom sem tukaj našel samo 2 velika komarja to je pa tudi vse.



sem šel še enkrat v Sanctuary hills, do Minutemen pa ni bilo nič drugače. Najbrž bo bug?


Včasih se kakšen "bistveni" sovražnik spawn-a prehitro, še preden si prejel nalogo, da ga ubiješ in potem si v slepi ulici. Ravno v national guard training yard sem imel nalogo, da počistim stavbo ghulov. Ker sem to storil že prej, naloge nisem mogel dokončati. Rešitev je, da pregledaš celotno lokacijo, če je kje ostalo kakšno truplo. Trupla čez čas izginejo. V takih z-bug-anih primerih, pa na srečo ostanejo tam, kjer si jih pokončal. Torej, ko najdeš sumljivo truplo (ali več teh), odpri konzolo, klikni na truplo in pokazala se bo koda (ref ali base ID), nato pa napišeš "resurrect" in bitje bo oživelo, da ga lahko ferderbaš še enkrat in zaključiš nalogo. V mojem primeru je bil glowing one v barakah tega vadbišča.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 54j0 ()

Zmajc ::

BigWhale je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Karizma je praktično totalno nepomembna. Z karizmo 2 sem do sedaj uspel narediti čisto vse speech checke če sem pred pogovorom dal gor očala, klobuk in obleko, ki mi skupaj dajo +4.


Tole je ful smesn, ker sem jest ze kr ene parkrat failal speech check, pa nimam minus tock in karizmo na 6. :)


2 + 4 z itemov = 6 karizma polek tega pa quick save/load med dialogu tudi dela...

Pač reloadaš dok ne pali, z 6 Cha ne traja dolgo.

oo7 ::

54j0 je izjavil:

oo7 je izjavil:

V National guard traning yard sem pobil vse ghoaule tam kjer je puščica je pa tisto naselje.


Setler, ki mi je dal nalogo zdaj govori samo še



Ko mi je setler rekel, da imajo probleme z mrčesom sem tukaj našel samo 2 velika komarja to je pa tudi vse.



sem šel še enkrat v Sanctuary hills, do Minutemen pa ni bilo nič drugače. Najbrž bo bug?


Včasih se kakšen "bistveni" sovražnik spawn-a prehitro, še preden si prejel nalogo, da ga ubiješ in potem si v slepi ulici. Ravno v national guard training yard sem imel nalogo, da počistim stavbo ghulov. Ker sem to storil že prej, naloge nisem mogel dokončati. Rešitev je, da pregledaš celotno lokacijo, če je kje ostalo kakšno truplo. Trupla čez čas izginejo. V takih z-bug-anih primerih, pa na srečo ostanejo tam, kjer si jih pokončal. Torej, ko najdeš sumljivo truplo (ali več teh), odpri konzolo, klikni na truplo in pokazala se bo koda (ref ali base ID), nato pa napišeš "resurrect" in bitje bo oživelo, da ga lahko ferderbaš še enkrat in zaključiš nalogo. V mojem primeru je bil glowing one v barakah tega vadbišča.


Aha se pravi sem še en quest zamočil;(( ker jaz sem national guard training yard odkril preko drugega questa, ki sem ga delal za Brotherhood of Steel, ki sem sledil distress signalom in v tisti bazi je bil eden član od Brotherhood of steel seveda sem raziskal ceo hišo in ubil vse ghoaule.

Hvala za opcijo resurrect bom probal če bodo trupla še tam :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Furbo ::

Šele pri level 38 sem pogruntal, da lahko zapahnjena in zaverigana vrata lahko odprem s strelom v zapah/verigo. Včasih je kaka luknja kje, ki to omogoča.. saj se navadno lahko pride naokrog kje, ampak danes sem naletel na eno kamrico, kjer to ni šlo..

Sicer mi je pa en synt ravnokar zapustil shotgun z +50 radiaton DMG, saj ni uporabno proti ful sovražnikom, ampak nekaj je. :P
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Jst ::

Eno vprašanje:

Nisem začel resno igrati, ampak sem prišel ven iz Vault-a. Nag. (V gatah.) Kaj je v Vault-u kakšna obleka?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

ProGo ::

Je. Veliko njih, modrih. Brskati je treba.

fireX88 ::

Jst je izjavil:

Eno vprašanje:

Nisem začel resno igrati, ampak sem prišel ven iz Vault-a. Nag. (V gatah.) Kaj je v Vault-u kakšna obleka?


haha, awesome
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Jst ::

Nisem resno začel, ker nisem mogel uporabljati tipkovnice in miške. Pa sem samo na hitro prebral Overseerjev računalnik in šel ven.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Izi ::

Jst je izjavil:

Eno vprašanje:

Nisem začel resno igrati, ampak sem prišel ven iz Vault-a. Nag. (V gatah.) Kaj je v Vault-u kakšna obleka?

Ne verjamem :P
V Vault prideš seveda oblečen, potem pa se moraš postaviti v vrsto za prevzem nove modre pižame 111. šele ko prevzameš to novo uniformo lahko sploh govoriš s tistim doktorjem, ki te pelje naprej. In nova uniforma se obleče avtomatsko.
Edina možnost je, da si nekaj brezglavo klikal po svojem obleka inventarju in se slekel, še vedno pa imaš Jumpsuit 111 v svojem inventarju. Poleg tega pa lahko tam, kjer si se na začetku preoblekel najdeš še eno novo enako uniformo.

Vsake toliko časa je dobro pritisniti tipko V, da vidiš, če si primerno oblečen. Ker je najbolje igrati v prvi osebi ne vidiš kaj imaš oblečeno in vsaj jaz sem se nekajkrat v boj podal v svečani obleki, ki sem jo vedno oblekel za pomembne pogovore, da sem bil bolj Karizmatičen ;)

BigWhale ::

Jst je izjavil:

Eno vprašanje:

Nisem začel resno igrati, ampak sem prišel ven iz Vault-a. Nag. (V gatah.) Kaj je v Vault-u kakšna obleka?


Jaz sem precej casa okrog letal nag. Pol sem dal soncna ocala gor. Sej zgleda, da je poletje...

Furbo ::

Pa tokrat nisem opazil, da bi NPCje kaj motila golota.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Izi ::

Furbo je izjavil:

Pa tokrat nisem opazil, da bi NPCje kaj motila golota.

Že nisi nikoli nag hodil naokoli :D
Jih moti in te tudi vedno opozarjajo, da si pomanjkljivo oblečen.

oo7 ::

oo7 je izjavil:

V National guard traning yard sem pobil vse ghoaule tam kjer je puščica je pa tisto naselje.


Setler, ki mi je dal nalogo zdaj govori samo še



Ko mi je setler rekel, da imajo probleme z mrčesom sem tukaj našel samo 2 velika komarja to je pa tudi vse.



sem šel še enkrat v Sanctuary hills, do Minutemen pa ni bilo nič drugače. Najbrž bo bug?





Sem rešil problem in je bila čisto moja napaka;((

Ker nisem našel rešitve sem šel pogledati na You tube in tudi tam sem naredil napako, ker sem očistil napačni kamp. Upam, da tam kjer so robotske dirke ni kakšen pomembnejši quest?
Ker imam odprtih več questov tega sploh nisem opazil, ki mi ga je dal ta setler tako, da zdaj sem našel ta quest :)

Izi ::

oo7 je izjavil:

... sem naredil napako, ker sem očistil napačni kamp. Upam, da tam kjer so robotske dirke ni kakšen pomembnejši quest?

Prav nič ni treba skrbeti. Jaz sem imel na kakšnem območju že tri različne queste pa je šlo vsakič brez najmanjšega problema.
Za vsak quest igra ponovno napolni lokacijo. Tisti ključni liki za določen quest pa se pojavijo samo takrat ko dobiš quest, prej jih ni tam. Pa mislim, da dokler ne končaš določenega questa, na tisti lokaciji ne boš dobil novega questa.
Je vse skrbno premišljeno, da se ne more skoraj nič zatakniti. Jaz imam že okoli 200 končanih questov in so šli vsi skozi brez najmanjšega problema.

Fallout 4 so, za današnji čas, presenetljivo dobro spolirali preden so ga dali ven. Dosedaj sem imal samo dva malenkostna problema.
Enkrat se mi je zataknil tisti pogled iz recon daljnogleda in sem imel ves čas močno svetel napol črno beli pogled. Niti reload niti restart igre ni pomagal. Pomagal je edino ročni ukaz v konzoli.
Drugič pa sem nenadoma nehal delati ves daljinski damage. Melee damage je normalno deloval, streljanje pa popolnoma nič četudi sem z 1 metra razdalje s šibrovko nekoga ustrelil v glavo ni dobil nič damagea. Reload ni pomagal. Pomagalo je, da sem igro popolnoma ugasnil in na novo pognal, potem pa je bilo spet vse v redu.
To je vse kar se mi je do sedaj zataknilo v približno 100 urah igranja :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

matobeli ::

A si preverij da se ti ni puška razkalibrirala?:)) To se je meni zgodilo, vsi šusi so orenk letel desno od merka.

Restart je pomagal.

Zmajc ::

Včeraj našel alien blaster in ga predelal v navadno municijo. Pr fajn poka.:D

Če koga zanima kje se nahaja ... Na začetku ufoja ni ... tekom igranja se pojavi južno od Beantown Brewery (na seznamu radijskih postaj se pojavi gibberish radijski signal).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Jst ::

Epic:



Nisem nobenega doktorja srečal, ker sem brezglavo z gamepadom lutal okoli in se jezil, zakaj mi tipkovnica in miš ne delata.



Resized and compressed.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

oo7 ::

Jst je izjavil:

Epic:





151 damage >:D

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

... sem naredil napako, ker sem očistil napačni kamp. Upam, da tam kjer so robotske dirke ni kakšen pomembnejši quest?

Prav nič ni treba skrbeti. Jaz sem imel na kakšnem območju že tri različne queste pa je šlo vsakič brez najmanjšega problema.
Za vsak quest igra ponovno napolni lokacijo. Tisti ključni liki za določen quest pa se pojavijo samo takrat ko dobiš quest, prej jih ni tam. Pa mislim, da dokler ne končaš določenega questa, na tisti lokaciji ne boš dobil novega questa.
Je vse skrbno premišljeno, da se ne more skoraj nič zatakniti. Jaz imam že okoli 200 končanih questov in so šli vsi skozi brez najmanjšega problema.



No potem pa super :)
Že 200 questov imaš narejenih8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Jst ::

>To je vse kar se mi je do sedaj zataknilo v približno 100 urah igranja

100 ur. Jaz sem Far Cry 4 igral do Aprila. :) Zgleda, da bom F4 igral celo leto...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zmajc ::

Meni se teh neverending questov ne da delat pretirano a mi pri lvl 49-50 počasi zmanjkuje drugega contenta. Če na mapi zagledam kako neznano destinacijo je že praznik.

Drugače če uporabljate VATS se splača vzet MacCready-ja za kompanjona. Z njegovim perkom dobis 20% accuracy za headshote, totalno OP. Na 200m 95% šansa. :D

Glavne zgodbo pa (še) ignoriram ker sem pred point of no return.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

XsenO ::

Zmajc je izjavil:



Drugače če uporabljate VATS se splača vzet MacCready-ja za kompanjona. Z njegovim perkom dobis 20% accuracy za headshote, totalno OP. Na 200m 95% šansa. :D



To je bug v kodi kjer je namesto 0.2 vpisano 20 torej namesto 20% imaš za 2000% povišan headshot chanse. Sam sem hvala bogovom imel še save preden sem dobil perk, tako da sem se za zdej lahko izognu "cheat" modom.
1 + 1 = 1

Zmajc ::

XsenO je izjavil:

Zmajc je izjavil:



Drugače če uporabljate VATS se splača vzet MacCready-ja za kompanjona. Z njegovim perkom dobis 20% accuracy za headshote, totalno OP. Na 200m 95% šansa. :D



To je bug v kodi kjer je namesto 0.2 vpisano 20 torej namesto 20% imaš za 2000% povišan headshot chanse. Sam sem hvala bogovom imel še save preden sem dobil perk, tako da sem se za zdej lahko izognu "cheat" modom.


http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/...

mod fix dokler ne spachajo

Berserker ::

oo7 je izjavil:

Jst je izjavil:

Epic:





151 damage >:D




Moj gun ima 170dmg imam še 2xdmg bonus če ima tarča poln HP.

matobeli ::

Kater gun pa je to? In kakšne perke imaš zraven?

Jst ::

To sem videl na spletu, mogoče je slika fotošopirana...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

ABX ::

Vsa orožja imajo identičen DMG, kar na vidiš v tem oknu je končni DMG od vseh bonusov (droge, oblačila, perki, stats, ...).
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Evolve ::

Mogoče kdo ve kje se crafta municija?

mi je začelo primankovati municije ;)

BigWhale ::

"We have problems with feral ghouls nearby."

... ...

Na drugi strani sveta. :>

Na loading screenu lahk prtisnes Q za thermal view.

Furbo ::

Evolve je izjavil:

Mogoče kdo ve kje se crafta municija?

mi je začelo primankovati municije ;)


Ne da se je, razen z modom.

Imajo jo pa vsi trgovci.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Evolve je izjavil:

Mogoče kdo ve kje se crafta municija?

mi je začelo primankovati municije ;)


Municije ne moreš craftat lahko pa tam, kjer craftaš orožja spremeniš orožju municijo, da uporablja drugo vrsto.
««
30 / 58
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10418566 (601) matobeli
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35767910 (3228) oo7
»

The Outer Worlds - (Obsidian Entertainment) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20123164 (9111) oo7
»

Fallout: New Vegas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25349906 (14041) oo7

Več podobnih tem