» »

Fallout 4

Fallout 4

««
29 / 59
»»

oo7 ::

Tisti Raiderski power Armor zgleda kot en kup šare nametane skupaj>:D ampak se splača imeti enega v zbirki :)


Ali je možno popravljati dele od power armorja?

Pa če mogoče kdo ve kako se, da napeljati elektriko za celo hišo? tisto se mi ne dopade, da imaš generator in polno pilonov in žic če je možno 1 generator pa potem 1 naprava, da gorijo luči po vsej hiši je možno?

matobeli ::

Mene pa nekaj matra pri prenosu vseh stvari iz ene baze v drugo, imam vse trgovske poti pa se mi še vedno stvari ki so shranjene v sanctuariju ne narišejo v rocket stop. So kakšni skriti pogoji? Je že nekaj časa tako, tudi settlerja sem že videl v bližini, ampak nič ne pomaga. Sem oa poslal samo settlerja iz sanctuary proti red rocket in ne tudi obratno če ima kaj veze.
Kakšen nasvet, ali je to bolj bug?

Za luči po hiši met moraš elektriko samo v bližino napeljat, torej dovolj je če na steno obesiš eno žico in bodo v bližini luči gorele. Pa stenske luči ne porabljajo elektrike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

HighBane ::

Da imaš stvari sharane stvari med workstationih v naseljih moraš imeti perk Local Leader in poslat enega naseljenca (ki postane provisinar) v tisti kraj. To je to. Povezave vidiš na pipboy map z "c".
Power armor lahko popravljaš na PA workstationu. Prvo ga moraš popraviti preden, ga lahko ponovno equipaš.

matobeli ::

Sej vse to imam, tudi povezava je vidna, ampak ni stuffa. Nimam pa drugih ljudji v RR kot kompanjonko. Ma, bom kar na roke pretovoril:|

Izi ::

Če ti fizično pogledaš v Workbench bo imel še vedno vsak svoj ločeni inventar. Ko pa gradiš in craftaš pa imaš vedno na voljo ves material iz vseh Workbenchov hkrati.
Te oskrbovalne linije so torej namenjene samo izgradnji naselij in craftanju, da ni treba med naselji prenašati na tone potrebnih materialov.
Če pa ti v en workbench vtakneš neko pištolo, pa ta seveda ne bo kar naenkrat na voljo v vseh workbenchih po celem Bostonu ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

matobeli ::

Materialov tudi ni;)

Moram pa preverit mislim pa da je težava samo v enem naselju, ostali imajo.

BigWhale ::

Izi je izjavil:

Te oskrbovalne linije so torej namenjene samo izgradnji naselij in craftanju, da ni treba med naselji prenašati na tone potrebnih materialov.
Če pa ti v en workbench vtakneš neko pištolo, pa ta seveda ne bo kar naenkrat na voljo v vseh workbenchih po celem Bostonu ;)


Kar je sicer mal trapast, glede na to, da je gradnja objektov instant. 2500 jekla je na voljo po celem Bostonu, ena pistola pa ne. Meh. :>

Furbo ::

Je treba kar pozorno brati opise perkov, lepo piše hrana, voda in gradbeni material.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

matobeli je izjavil:



Za luči po hiši met moraš elektriko samo v bližino napeljat, torej dovolj je če na steno obesiš eno žico in bodo v bližini luči gorele. Pa stenske luči ne porabljajo elektrike.


Mi je uspelo napeljati elektriko hvala :)
Zdaj moram pa samo še televizijo postavit, da vidim če dela.

Ste že bili kdaj napadeni v Sanctuary Hills?

Izi ::

oo7 je izjavil:

Zdaj moram pa samo še televizijo postavit, da vidim če dela.

Televizija pri meni deluje, ampak programa ni, ker nihče ne oddaja. Ves čas prikazuje tisto testno črnobelo stran.
Drugače pa elektrika "doseže", po mojem občutku, naprave v krogu okoli 6 metrov od kateregakoli konektorja. Sama električna žica pa ne oddaja elektrike za žarnice, samo konektorji.

Zmajc ::

Btw, under armork, ki se nosi pod armorjem se da nadgraditi ampak je zadeva malo skrita. Ko se pridružiš railroad je potrebno delati vse queste ki ti jih da P.A.M. Po par questih ima tinker tom razsvetljenje in večino under armojev lahko nadgradiš do ubijalskih +110 armor.

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Zdaj moram pa samo še televizijo postavit, da vidim če dela.

Televizija pri meni deluje, ampak programa ni, ker nihče ne oddaja. Ves čas prikazuje tisto testno črnobelo stran.
Drugače pa elektrika "doseže", po mojem občutku, naprave v krogu okoli 6 metrov od kateregakoli konektorja. Sama električna žica pa ne oddaja elektrike za žarnice, samo konektorji.



Prvo sem za elektriko dajal tiste lesene pilone zdaj pa kar power conduit, ki so čisto majhni jih lahko, daš na strop steno ali tla in na vsakega povežeš žico in na koncu v generator in elektrika je po celi hiši :)

Mogoče pa bo čez čas začelo kaj oddajati tudi po Tv.

Zmajc je izjavil:

Btw, under armork, ki se nosi pod armorjem se da nadgraditi ampak je zadeva malo skrita. Ko se pridružiš railroad je potrebno delati vse queste ki ti jih da P.A.M. Po par questih ima tinker tom razsvetljenje in večino under armojev lahko nadgradiš do ubijalskih +110 armor.


Super hvala za opozorilo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Še eno vprašanje :D

V workbenchu je spravljen razen junk in ostale stvari, ki jih ne rabiš in jih daš notri po izbiri. Zanima me če te stvari vi kaj raztavljate? Se pravi če imaš več kosov orožja ali ga daste samo v workbench ali ga razstavite?

Pa pri nekaterih stvareh je zdraven ikona v obliki povečevalnega stekla ponavadi pri kakšnem telefonu kaj to pomeni?

Hvala

Furbo ::

Povečevalno steklo pomeni, da si nastavil, naj ti kaže, kateri predmeti vsebujejo iskane sestavine. To ti pomaga, ko hodiš po svetu in nabiraš kramo.

Jaz sem razstavil par pušk, ampak ne preden sem prišel do perka, s katerim počnem to učinkovito, da ne gredo redke sestavine v nič.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Se ne spomnim, da bi jaz to kje nastavil.

Kater perk je to gun nut?

matobeli ::

Ne, za razstavaljati je en drug perk. Sem ga vzel ampak se ga ne splača. Bolje je stalno zbirat in od trgovcev kupovat šaro, orožja pa prodajat.

Tisto lupo je pa fajn nastavit za vse pomembne surovine ki so pomembne za tvoj razvoj, ne rabiš perka, en knof je za kliknit ko ti nečesa zmanjka.

scipascapa ::

bb ima 3 za 2 akcijo....

Izi ::

Cela znanost tale igra.
Danes sem ugotovi, da sem naselja gradil precej narobe in neučinkovito. Čisto nič denarja mi niso prinašali, čeprav sem imel številne trgovine.
Če kdo ne ve, zaslužek (zamaški) iz posameznega naselja gredo avtomatsko v Workbenck pod sekcijo Misc.
Zaslužek prinašajo samo brezdelni naseljenci. Kot kaže imajo samo brezdelneži čas, da zapravljajo denar po trgovinah :D
Jaz sem pa v vseh naseljih vsem ljudem dodelil delo in potem ni bilo nič prihodkov. Pa preveč hrane sem imel posejane in če je že kje slučajno bil kakšen brezdelnež je šel avtomatsko obdelovati vrtiček.

Vsak naseljenec rabi samo eno enoto hrane, eno enoto vode in eno posteljo. To je vse kar rabijo.
Vode je lahko viška, pravzaprav je celo priporočljivo, saj se višek nabira v Workbenchu in kmalu imaš velikanske količine očiščene vode, ki jo lahko prodajaš.
Postelj ne rabiš več kot 20, ker je število naseljencev močno omejeno in mislim, da preko 20 ne gre četudi imaš 10 Karizmo. Mislim, da je maksimalno število ljudi v posameznem naselju samo 10 + Karizma.
Hrane pa tudi ni dobro imeti preveč, ker bodo potem kot sem že rekel, vsi delali kot vrtičkarji.

Ko sem uničil višek rastlin in podrl nepotrebne stražne stolpe je kar nekaj ljudi ostalo brez dela in denar je začel hitro pritekati.
Se pa denar zbira v vsakem naselju posebej in je občasno dobro obiskati vsako naselje, da pobereš zaslužek in pogledaš, če je vse v redu.

Glede zaščite naselji pa mislim, da čim je zaščita višja kot je skupno število hrane in vode skupaj potem tistega naselja ne bo nihče napadel.
Sovražniki kot kaže napadajo zaradi hrane in vode. Seštejejo količino hrane in vode in potem odštejejo zaščito naselja. Čim višja je številka bolj pogosto bodo napadali, če pa je negativna pa bodo popolnoma izgubili voljo.
Se pravi pri zaščiti gledamo, da za malenkost presežemo skupno število hrane in vode.

Furbo ::

Denar? V Falloutu je denarja vedno preveč, le zakaj bi ga potreboval?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

matobeli ::

Za nabavit gazilion 5mm krogel in potem sejati strah po wastelandu. Ali pa za surovine da, ti ni treba scavengat okoli.

Ali pa pač zato ker lahko.

jeanmike ::

Izi je izjavil:


Vsak naseljenec rabi samo eno enoto hrane, eno enoto vode in eno posteljo. To je vse kar rabijo.
Vode je lahko viška, pravzaprav je celo priporočljivo, saj se višek nabira v Workbenchu in kmalu imaš velikanske količine očiščene vode, ki jo lahko prodajaš.
Postelj ne rabiš več kot 20, ker je število naseljencev močno omejeno in mislim, da preko 20 ne gre četudi imaš 10 Karizmo. Mislim, da je maksimalno število ljudi v posameznem naselju samo 10 + Karizma.
Hrane pa tudi ni dobro imeti preveč, ker bodo potem kot sem že rekel, vsi delali kot vrtičkarji.


Dejansko lahko imaš 22 naseljencev. +1 dobiš z Charisma bobblehead, za +2 pa si moraš karizmo zbit, z drogami/alkoholom in potem prebrati S.P.E.C.I.A.L knjigo in ti doda še eno točko katrizme

oo7 ::

V Sanctuary hills imam 14 ljudi 2 na hrani 2 na straži ampak sploh ne vem kater je prost saj imam zvonec ampak če jih pokličeš na kup spet ne veš kdo ima kakšno zaposlitev.

Pesimist ::

Jaz spilam in nevem zakaj se gre. Ovnajo me levo in desno. 100x reloadam. Stimpakov nimam, dnara ni. Nekaj delam narobe kar je več kot očitno. Zaj sem level 10 pa sem na poti do baje prvega Bossa v onem gradu. Mrhovinar queen al kaj je ze. Lazem, sem ze na poti tja drugič, ker sem prvi save game oz delni savegame, quicksave do tja kompletno zafural.

Nevem ali imam previde ali pa ne. Ko sem bil na poti do moje skupine minutmensev me je lovil tak lupinast bau bau in ker sem ga privleko do moje grupe so vsi zaceli v njega strelati, poleg njega so tudi vse avte pokosili, kateri so stali pred barako in tako je pol barake ftrgalo in pol orožija in bomb ki so bile na mizi? Nevem nisem ziher ker sem quicksave zafuro, tako da nevem če je res pol bomb ftrgalo na mizi. Tudi da sem game na ultra easy dal, nisem mogo vec se resit velikega bau baua. Aja by default špilam na Survivor (Xbox), a za bossa bom vendarle ultra easy mogo dati.

Armor pa nosim, kajkoli poberem od Raidersov.

oo7 je izjavil:

V Sanctuary hills imam 14 ljudi 2 na hrani 2 na straži ampak sploh ne vem kater je prost saj imam zvonec ampak če jih pokličeš na kup spet ne veš kdo ima kakšno zaposlitev.


Kaj tem moraš orožije in metke nabavlat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

MIHAc27 ::

Eni pri Lvl 10 še do Diamond city-ja ne prilezejo. Mogoče preveč preletiš lokacije. Pretaknit je treba vsak kotiček in pobrati kar je kaj vrednega. Lockpicking naj bo prioriteta. V zaklenjenih sobah/škatlah je vedno kaj uporabnega.

Za blizu je najboljši Combat shotgun, za daleč imam pa jaz eno sniper pipe rifle. Mal pomeriš v glavo pa je že raider mrtev.
Shaun je itak komi 1 leto star.. bo že mal počakal :D Tko da nared še kak postranski quest, razišči okolico ali pa trguj, da dobiš več stimpakov.
Aja pa če nisem ravno sredi boja, za zdravje uporabljam raje vodo ali meso. Tisto radiacijo že kasneje pozdraviš pri kakem doktorju pa je.

Zmajc ::

Pesimist je izjavil:

Jaz spilam in nevem zakaj se gre. Ovnajo me levo in desno. 100x reloadam. Stimpakov nimam, dnara ni. Nekaj delam narobe kar je več kot očitno. Zaj sem level 10 pa sem na poti do baje prvega Bossa v onem gradu. Mrhovinar queen al kaj je ze. Lazem, sem ze na poti tja drugič, ker sem prvi save game oz delni savegame, quicksave do tja kompletno zafural.

Kaj tem moraš orožije in metke nabavlat?


Mislim, da si šel malo prehitro na jug, oz naprej od Diamond city. Na začetku ostrani v severovzhodnem kotu ter razišči vse kar je možno. Diamond city in glavna zgodba lahko počakata.

Fallout 4 se razlikuje od prejšnjih Bethesda iger v smislu da se vsi nasprotniki ne prilagajajo tvojemu levelu ampak težavnost narašča proti jugu. Zato napreduj počasi, igraj na stealth, uporabljaj VATS in preišči vsako podrtijo za strelivom in materjali (preden vstopiš pa shrani igro).

Upgradaj si orožja da boš delal čim večji damage in armorje

Če nisi veteran franšize pa raje ne igrat na survival, začetek je težak ne glede na težavnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Jst ::

Igro sem moral kupiti, ker sem ultrafan Fallouta. Upam samo, da bom imel čas, da jo pošteno odigram.

Imam pa težavo. V Launcherju lahko nastavljaš grafične nastavitve. In ko zaženem igro, mi dela samo na gamepadu. Sem googlal, pa nisem kaj dosti našel. Oziroma sem našel teme, da jim gamepad ne dela, meni pa miš+tipkovnica ne delata. Je komu jasno, zakaj je temu tako?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Furbo ::

Izštekaj gamepad, fizično ga izklopi iz usb.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

BigWhale ::

Furbo je izjavil:

Izštekaj gamepad, fizično ga izklopi iz usb.

Tega do zdej se noben ni naredil tko k treba. Cim mas nek game controller vklopljen se igram zmesa. Total fail.

Furbo ::

Je tudi možnost, da snameš Fallout 4 Configuration Tool.. in v njemu izklopiš podporo za joypad.

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/...

S tem se da tudi izklopiti začetni video, kot FOV in še par stvari, uporabno.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Jst ::

Ampak jaz bi rad igral tako, da ko roamam po deželi, sedim zleknjen v naslonjač* in uporabljam gamepad, potem ko je pa fight, bi pa prijel za miš in tipkovnico.


*naslonjač je ravno takšen, da če dvignim hrbtenico (da je vertikalno oz. da nisem naslonjen čisto "nazaj"), komot uporabljam tipkovnico in miš.

Tako sem igral Far Cry 4 in je bilo super. Tudi sam špil ni delal kakšnih težav. V bistvu se vsi novejši špili dajo tako igrati. Recimo Black Ops 3 (čeprav sem igral na samo na tip+miš, se da tudi z kombinacijo gamepada), Lara Croft (2012 seveda), omenjen Far Cry 4 (in 3), SOMA. (Mogoče še kakšen, ki se ga sedaj ne spomnem).
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

If you're using console commands with the PC version of Fallout 4 you do so at your own risk.

Bethesda has said that it does not support the use of console commands on the PC version of Fallout 4.

Speaking via Twitter, VP of marketing Pete Hines said using console commands could screw up your game save. And there's no chance such commands will come to the PS4 and Xbox One versions of the game.

BigWhale ::

Worst implementation ever. :>

St235 ::

Kaj je tukaj nenavadnega? vnašanje ukazov preko konzole je že od nekdaj "siva cona". In če pač zajebeš in si pokvariš še save file zraven, je to tvoja odgovornost.

HighBane ::

Ste pogledali v Goodneighbor v hotel, ima starega znanca za gosta. Skoraj bi ga zgrešil, če se ne bi odločil za masaker v veži in se ne bi več nikoli vrnil.
Pa med brskanjem v konzoli sem našel top (broadside), ki strelja 3m rakete ("Nuke"). Bi dal sliko, samo je internet v ....

darkz ::

Zbral sem te vrste Power armorjev
T-60
T-51
T-45
X-01
Raider I
Raider II

Kolko je sploh vsih? al sem že vse dal v kolekcijo? X-01 sem ravno danes sestavil dokončno, mi bo pa vzelo kar dosti sredstev če bom hotel upgrejdat vse na max
|ryzen 3900x|, |2x8 ddr4 3600|, |x470-f rog|
|970pro 512|, |5700 xt|, |nzxt x52|, |omen 32|

matobeli ::

To je to. Verjetno so še kakšni legendary kosi kje.

Sedaj enako naredi še z leather/combat/metal/sync... armorji :)

Potem pa kompletiraj še Legendary armorje, npr Lucky, Hunter's...

oo7 ::

Power armor frame
T-45 power armor
T-51 power armor
T-60 power armor
X-01 power armor
Raider power armor

HighBane ::

HighBane je izjavil:

Ste pogledali v Goodneighbor v hotel, ima starega znanca za gosta. Skoraj bi ga zgrešil, če se ne bi odločil za masaker v veži in se ne bi več nikoli vrnil.
Pa med brskanjem v konzoli sem našel top (broadside), ki strelja 3m rakete ("Nuke").


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: HighBane ()

oo7 ::

To je močnejše kot mini nuke?

oo7 ::

Steam Beta Update Available for Fallout 4

Beta Update 1.2.33
New Features
Number pad keys can now be used for remapping
Remapping Activate now works on Quick Container

Fixes
General memory and stability improvements
Fixed issue where equipped weapons become locked after completing Reunions
Fixed issue with When Freedom Calls where the quest would not complete
During Confidence Man, fixed issue where player's health would continuously regenerate
Fixed crash related to jumping into water and reloading saved games
Fixed issue where Launcher would not save God Rays Quality setting properly
This beta update is a work in progress so before opting into the beta, back up your saved games. Please give us feedback at our beta forums[forums.bethsoft.com]

To get the beta, you need to do the following:
1. Log into Steam
2. Right Click on Fallout 4 in your Library
3. Select Settings
4. Select Betas
5. A drop down menu will appear. Select Beta Update
6. Select OK.
7. Wait a few minutes and Fallout 4 should update.
8. When done, Fallout 4 should appear as Fallout 4 [beta] in your Library

If you decide you don't want to run the Beta anymore, redo steps 1 - 4. At the drop down, select NONE - Opt out of all beta programs.


http://steamcommunity.com/games/377160/...

Zmajc ::

HighBane je izjavil:

HighBane je izjavil:

Ste pogledali v Goodneighbor v hotel, ima starega znanca za gosta. Skoraj bi ga zgrešil, če se ne bi odločil za masaker v veži in se ne bi več nikoli vrnil.
Pa med brskanjem v konzoli sem našel top (broadside), ki strelja 3m rakete ("Nuke").




Broadside je nagrada za USS Constitution quest chain.

Oni v Goodneighbor hotelu zgoraj pa me je skoraj šlagiralo ko sem ga videl :D:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Zmajc ::

Drugače sem se odločil da bom nehal uporabljat fast travel in moram reči da je igra postala bolj zanimiva.

oo7 ::

Prišel sem v naselje coutry crossing, kjer sta dva kmetovalca. eden od njiju mi reče, da imajo probleme z žuželkami ampak ni nobenega questa ali na mapi označeno kje so te žuželke. Reče, da so takoj za vogalom ampak jaz jih ne najdem je to bug?

oo7 ::

Zdaj imam že toliko različne municije, da 38 sploh ne uporabljam več :)

Zmajc je izjavil:

Drugače sem se odločil da bom nehal uporabljat fast travel in moram reči da je igra postala bolj zanimiva.


Z fast travel lahko izpustiš veliko zanimivih stvari.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Zmajc ::



Zanimiv video z nasveti kako zmanjšati AP cost weaponov na minimum.

Furbo ::

oo7 je izjavil:

Z fast travel lahko izpustiš veliko zanimivih stvari.

Pogrešam random encounterje med fast travelom iz F1 in F2. 8-)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Pesimist ::

Zmajc je izjavil:



Zanimiv video z nasveti kako zmanjšati AP cost weaponov na minimum.


poslušat tega je hujše kot da bi mi kdo metlo v anus tišo. Raje ostanem v večnem neznanju kot pa ta jokajoči glas poslušat. :))

oo7 ::

Ima še kdo težavo z naseljem Country crosing to je zdraven National guard traning yard? setler reče, da imajo problem z mrčesom ampak jaz tega mrčesa ne najdem tudi questa mi ni ponudilo niti na mapi ni nič označeno ):

Zmajc ::

Pesimist je izjavil:

poslušat tega je hujše kot da bi mi kdo metlo v anus tišo. Raje ostanem v večnem neznanju kot pa ta jokajoči glas poslušat. :))


Maš napisano v opisu videa, :P

Na kratko : short stock, short barrel, reflex sight

Vse ostale komponente so več ali manj irelevantne. Tako dobiš orožje z krajšim dometom a dosti večjim fire ratom v VATS.

XsenO ::

Bah nič fixa za 100% headshot v VATSih iz 30km
1 + 1 = 1
««
29 / 59
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10920917 (628) oo7
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35768790 (4108) oo7
»

Fallout 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
43250426 (2368) oo7
»

The Outer Worlds - (Obsidian Entertainment) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20123439 (9386) oo7
»

Fallout: New Vegas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25350306 (14441) oo7

Več podobnih tem