» »

The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt

««
3 / 30
»»

Lonsarg ::

Master_Yoda je izjavil:

Upam da nebo ta witcher tako konzolaski na PCju kot je bil prejsnji - zakaj moras meditirati da lahko potion spijes namesto da binding na tipkovnici stisnes ? Enako za izbiro signov. Ampak verjetno bo isto...


Kaka zgrešena logika je pa to. Od kdaj je meditacija konzolaška? Lastnost konzolaškiš špilov če že je enostavnost, komplikacije stila meditacija pred bojem so ena bolj PC-like zadev možnih.

Edino kar je morda "konzolaško" je način fighta z timed pritiski na gumbe, ampakza razliko od kakih simpl arkadnih fighterskih iger moraš pri Witcherju te gumbe kar fajn se naučit in gre za zlo revarding izkušnjo, torej spet, zelo PC-like.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

yayo ::

more gameplay

Bergyb ::

Večkrat omenijo, da kupite špil na GOG (PC seveda), ker nas s tem direkt podpirate.
Steam od vsake prodane igre vzame 30% (če imam prave informacije), ostalo gre direktno razvijalcem. Tk da kr promovirajo DRM-Free GOG, proti netestirani verziji DRM, katero doda Steam.

Zdej pa čakat, da bo februar, k sreči pride Dragon Age mal prej, da bo zima mal bol topla, ko bodo grafične kartice grele.

yayo ::

Miracle of Sound does a new Witcher song

m0f0x ::

Ponovno akcija na GOG -80%
Traja še 2 dni in 13 ur.

Ups, napačna tema... se lahko izbriše

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0f0x ()

Tr0n ::

Bergyb ::

Pa kdaj bo že ta 24. februar... :(

yoco ::

Igra zgleda nenormalno dobra! :D Pa še pol leta majo da jo še bolj pošmekajo :))

m0f0x ::

Epic :)

Me gusta face animation! ;((

Izi ::

Kot kaže se tokrat splača nabaviti fizično izdajo igre.
Celo v standardni verziji je nekaj uporabnih reči:



V standarni verziji dobimo:

- plošček z igro (za PC na DVD, za konzole na BluRay)
- drugi plošček (CD) z uradno muziko iz igre
- Knjižico "Witcher Universe - Priročnik"
- Lep, velik in zelo podroben zemljevid celotnega področja iz igre
- paketek unikatnih Witcher 3 nalepk
- zaščitna mapa z Witcherjevim motivom


Klikni na sliko za povečanje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

yayo ::

Platige Image na Facebooku (firma, ki je realizirala trailerje in CGI animacije za Witcher 2 in 3):

We affirm.
We started preparing for the production of full-length feature film actor "The Witcher", for which he will be responsible Tomek Baginski and crew Platige Films. The scenario will be based on the prose of Andrzej Sapkowski.
The project is currently in development.

Tr0n ::

Izi ::

Zanimiv Q&A. V bistvu so same pozitivne stvari.

Če prav razumem inventar ne bo več nepregledno konzolastičen (en predmet pod drugim) kot je bil v Witcher 2 ampak ga bodo spremenili v bolj pregledno PCjaškega (mreža).

Sovražniki bodo imeli fiksne levele. Hvala bogu. Sem se že ustrašil, da bodo sledili Skyrim polomiji.

To da se zgodba ne bo delila tako kot v 2. poglavju Witcherja 2 pravzaprav ni nič slabega. V odprtem svetu to niti ne bi bilo mogoče, pa še igre ne bo nujno igrati dvakrat. Ne bomo imeli dveh ločenih zgodb, ampak eno samo, se bo pa ta seveda vseeno močno spreminjala glede na naše odločitve.

Ene stvari pa niso omenili in ravno po tem se bo Witcher 3 najbolj razlikoval od običajnih RPG iger. V Witcher 3 namreč ne dobimo nič izkušenj pri pobijanju sovražnikov.
Od sovražnikov se da dobiti nekaj meterialov in trofej, izkušenj pa popolnoma nič. Vse izkušnje dobivamo izključno samo iz questov.
Najprej sem bil malo zaskrbljen, ampak po ogledu demo igranja mislim, da to le ni tako slaba odločitev. Igralci se bomo bolj osredotočili na zgodbo in se borili samo ko bomo napadeni. Tudi reševanje questov na miren način bo bolj smiselno, ker običajno je v RPG vedno najbolje izbrati rešitev s pobijanjem, ker zraven dobiš še nekaj dodatnih izkušenj, tukaj to ne bo potrebno.
Tudi ne bo potrebno izgubljati časa z vandranjem po brezpotjih, ter pobijanjem vsega kar se premika in bo tako več časa ostalo za zgodbo. Samo upam, da bo zgodba dovolj dolga ker kaj drugega tako ne bo za početi.
Tako tudi ne bomo ker nek lovec, ampak bomo pravi Witcher, ki pobija samo tiste pošasti za katere mu plačajo. Pa tudi nikogar ne bo zamikalo, da bi pobil celo mesto ali vas samo zato da bi pridobil level ali dva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Izi ::

24. oktobra na podelitvi za nagrado zlatega džojstika (Golden Joystick Awards Ceremony) bodo prvič javno prikazali otvoritveni video (intro), ki nas bo pričakal na začetku igre.
Če hočeš biti prvi na svetu, ki bo vodel ta intro potem spremljaj tole stran: http://thewitcher.com/thetrail
Na strani je ura, ki odšteva čas do prikaza: 07 dni, 06 ur, 08 minut, 00 sekund

Marketing oddelek deluje na polno.
Glede na Hype, ki ga (upravičeno) gradijo okoli te igre, pričakujem, da se bo server 24. oktobra sesul :))

Izi ::

Po pričakovanjih smo sedaj dobili še dražilnik za prihajajoči otvoritveni video, ki bo prišel čez okoli 8 ur. Pokaže en kratek odlomek, ki bo v otvoritvenem videu.


Čeprav dvomim, da še kje obstaja kakšen nepoznavalec te epske zgodbe o čarovnikih, naj vseeno omenim, da je bejba, ki se zoperstavi celotni vojski Yennefer. Geraltova velika ljubezen.
Ona bo kot kaže glavna zvezda otvoritvenega videa. Čeprav smo skozi prva dva dela spremljali pretežno Getalta so v Witcherevi zgodbi 3 neločljivo povezane glavne osebe in sicer Yennefer, Ciri in Geralt. Kot kaže se bo zgodba v tretjem delu vrtela predvsem okoli Yennefer, ki jo Geralt išče že vse od začetka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

yayo ::

Izi je izjavil:

Yennefer. Geraltova velika ljubezen.

yup, predvsem zato, ker bo to prvič, da jo bodo "za prav" pokazali. Fani iger se že lep čas kregamo o temu kako bi morala zgledati, da bi bila čimbolj blizu kreaciji avtorja romanov. Seveda ima vsak svojo predstavo;)

Leprechaun ::

Sem jo pred kakšnim tednom kupil 10€ :), komaj čakam.
*************************************************************

oo7 ::

Izi ::

Epsko 8-)
Ta otvoritveni video je dejansko že začetek igre.
Geralt svojo izgubljeno Yennefer išče že leta in sedaj je končno na sveži sledi. Z njim je Vesemir, en najstarejših in najbolj izkušenih še živečih Witcherjev, ki je med drugim tudi Geraltov mentor. Kot kaže sta samo še kakšen dan v zaostanku za Yennefer.
Vidimo, da je Yennefer mogočna čarovnica, ki jo ne more ustaviti noben herojski bojevnik, niti celotna vojska. Pred čim torej beži?
Geralt mora pohiteti, kajti tisto pred čimer njegova Yennefer beži je očitno mnogo bolj grozno od celotne vojske do zob oboroženih bojevnikov.
Ali mu jo bo uspelo še pravočasno najti in preprečiti najhujše? In na tem mestu mi stopimo v Geraltove čevlje :))

Vse to se dogaja v Temeriji leta 1272, kar pomeni, da to ni nadaljevanje Witcherja 2, ker se je ta dogajal leta 1273.
Očitno gre za novo smer v Geraltovi zgodbi, ki je tokrat mnogo bolj osebna kot prejšnje, kjer smo reševali tuje probleme, ki so jih zakuhali politiki oziroma Kralji.

yoco ::

Leprechaun je izjavil:

Sem jo pred kakšnim tednom kupil 10€ :), komaj čakam.

Kje pa si jo dobil za 10€?


Izi je izjavil:

Epsko 8-)
Ta otvoritveni video je dejansko že začetek igre.
Geralt svojo izgubljeno Yennefer išče že leta in sedaj je končno na sveži sledi. Z njim je Vesemir, en najstarejših in najbolj izkušenih še živečih Witcherjev, ki je med drugim tudi Geraltov mentor. Kot kaže sta samo še kakšen dan v zaostanku za Yennefer.
Vidimo, da je Yennefer mogočna čarovnica, ki jo ne more ustaviti noben herojski bojevnik, niti celotna vojska. Pred čim torej beži?
Geralt mora pohiteti, kajti tisto pred čimer njegova Yennefer beži je očitno mnogo bolj grozno od celotne vojske do zob oboroženih bojevnikov.
Ali mu jo bo uspelo še pravočasno najti in preprečiti najhujše? In na tem mestu mi stopimo v Geraltove čevlje :))

Vse to se dogaja v Temeriji leta 1272, kar pomeni, da to ni nadaljevanje Witcherja 2, ker se je ta dogajal leta 1273.
Očitno gre za novo smer v Geraltovi zgodbi, ki je tokrat mnogo bolj osebna kot prejšnje, kjer smo reševali tuje probleme, ki so jih zakuhali politiki oziroma Kralji.

Malo sem zj zbegan. A to poj pomen da se to ta zgodba dogaja tudi pred prvim delom?

Izi ::

yoco je izjavil:

Malo sem zj zbegan. A to poj pomen da se to ta zgodba dogaja tudi pred prvim delom?

Tudi jaz sem malo zbegan.
1. del naj bi se dogajal konec leta 1272, 2. del pa na začetku 1273. vsaj tako je bilo nekajkrat omenjeno.
V otvoritvenem videu 3. dela pa piše Temerija, leto 1272 8-O

Vse kar sem napisal zgoraj je moje sklepanje, mogoče se kje motim ;)
Še večji problem je, da v 2. delu, torej leta 1273, Geralt ni imel nikjer ob sebi Yennefer in je še vedno sanjal, da jo bo nekoč našel.
Verjetno sem nekaj spregledal.

yayo ::

Par stvari, ki mi niso všeč pri videu:
1.Yenneferin obraz, gre za žensko z jajci, sem si jo bolj predstavljal kot mlado Claudio Black (Farscape) ali Tanio Raymonde, ko je še imela črno kodrasto grivo. Tukaj Yen zgleda kot kaka porcelanska lutka. Ok, moj okus, vem.
 Claudia Black

Claudia Black


 Tania Raymonde

Tania Raymonde


2. Velikan z greatsword mečem je več kot očitno fotokopija Gregorja Clegana iz game Of Thrones, poceni finta...

3.Čez puščave in goščave v petnajst centimeterskih petah, džizs krajst...;((
 Yennefer v štiklicah

Yennefer v štiklicah


4. Muzika, prepompozna...
Drugače lep intro, če ne bi bilo teh nekaj glupih fint bi bil navdušen.

Izi ::

Evo, sem malo premislil in tole bo bolj verjeten scenarij :D

Otvoritveni video se dogaja pred 1. delom igre leta 1272. Geralt in Vesemir sta bila tesno za petami Yennefer, ampak sta jo potem izgubila. Vse sledi za njo so izginile.
Geralt potem opravi 1. in 2. del igre, rešuje politične krize v deželi, vmes zamenja en kup žensk, ampak ves čas sanja o svoji izgubleni Yennfer, ki je njegova edina prava ljubezen.
Mine eno celo leto in sedaj na začetku 3. dela Geralt spet najde eno sled, ki bi lahko vodila do Yennefer in tukaj nastopimo mi...

yoco ::

To je res bolj logično :D

Mene samo ena stvar skrbi. In sicer, da nav igra preveč hroščata? Da ne bo treba čakat na Enhanced Edition da bom res užival v igri.

Izi ::

yoco je izjavil:

Mene samo ena stvar skrbi. In sicer, da nav igra preveč hroščata? Da ne bo treba čakat na Enhanced Edition da bom res užival v igri.

Prva dva dela sta bila precej manj hroščata kot je to običajno za RPG igre. Poleg tega bi morala biti igra že zdavnaj zunaj, pa so se odločili, da jo bodo raje do popolnosti spilili preden izide.

Sprva je bila igra napovedana za jesen 2014, pa so potem že marca 2014 prestavili izid na februar 2015. Igra je končana že vsaj pol leta in sedaj ves čas testirajo in odstranjujejo napake.
Kolikor časa so si vzeli za to igro bo morala že ob izidu biti Enhanced Edition ;)

Lonsarg ::

Enchanced edition je ponavadi dodajal zgodbo ali pa nove cinematics. Ni bil namenjen odpravi Bugov. Enhanced Edition je nekaj, za kar bi konkurenca računala kakkih 15€, sam so pr Red Project carji in stavijo na stalne kupce nadaljevanj in so dali ven zastonj in ne na obiranje za nekaj dodatnega drobiža.

medenko ::

Še enkrat kje za 10€?

Leprechaun ::

http://www.kinguin.net/catalogsearch/re...
Cena je vmes že narasla na 19€.
*************************************************************

Izi ::

Šele sedaj sem izvedel, da je Witcher 3 že junija letos doživel "leak"
Ni jim ušla igra, če je kdo slučajno upal :P, ampak art work, nekaj zemljevidov, slik sovražnikov, del zgodbe in konci igre.

Sem dal sliko v link zaradi morebitnega spolerja.

Klikni za sliko --> Ard Skellig, eden izmed otokov v otočju Skellige
Tale "otoček" je samo majhen del igre, pa je kljub temu velik konkretnih 64 km2 :O
Se pravi da je vsaj 8 kilometrov iz enega konca otoka do drugega.
Krogci z številkami pa so POI točke. Kjer se dogaja nekaj pomembnega. Vidimo, da se tudi v morju okoli otoka nekaj dogaja.

Sedaj je torej potrjeno, da bomo igrali tudi po tistih otokih na levi strani Temerije.
Leaknjena mapa je za tisti srednji otoček tam na levi strani zemljevida.
 Kraljevina Temerija

Kraljevina Temerija

Štajerci bodo ponosni, da je na zemljevidu Temerije zgoraj desno tudi veliko mesto Maribor, ki ga bomo v tretjem delu tudi obiskali.
Glavno mesto Temerije je Vizima, drugo največje mesto pa je Maribor. Ali je naključje, da je tudi drugo največje mesti v Sloveniji? ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

yayo ::

Je pa tudi hrvaški Novigrad v igri, očitno gre za kraje kjer je Sapkowski kdaj v življenju letoval ali dobro pil/jedel :))

Izi ::

Sondtrack - The Trail



Tudi link do MP3 je na YouTube spodaj. Epska zadeva. Verjetno ne najbolj primerna muzika za poslušanje v avtu, ker bo noga hitro pretežka :P

yayo ::

Zanimivo, da gredo meni še vedno dlake na hrbtu pokonci (v pozitivnem smislu seveda), ko slišim temo iz menuja prvega Witcherja. Pa sami game menuji so bili fantastični, kar se tiče estetike, žal danes prevladuje "streamlined" konzolaški pristop.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

medenko ::

yoco ::

Kapo dol! :)

Bergyb ::

Škoda bojo DLCji hodl po 2 na tedn po izidu špila, ker js mislim špil obrnat v prvem tednu...

yayo ::

Igro z 20% večjo mapo kot Skyrim boš ti obrnil v enem tednu? :))
EDIT
Jaz planiram 3-4 mesece.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

def0r ::

yayo je izjavil:

Igro z 20% večjo mapo kot Skyrim boš ti obrnil v enem tednu? :))
EDIT
Jaz planiram 3-4 mesece.

Ce bo sel igrat samo main storyline je to zlahka dosezt.

Bergyb ::

Tudi res, bi si moral vzeti čas in raziskovati svet.

Odprt svet je zakon, spomini na Gothic, kjer si lahko ubil trola že na začetku s tem da si ga tolkel po riti ene 20 minut.
Eldor Scrolls mi pa žal ni všeč, ker so vse žvadi tvojega levela, edin Skyrim je bil z zmaji, ko so zmaji pobili celo vas, js sem se pa skrival za kakšno stavbo in uporablal lok.

oo7 ::

Malo za ugrevanje predno pride ven Witcher 3

oo7 ::

The Witcher 3 - Elder Blood Trailer


>:D

yayo ::

faaaaak, fantastičen trailer, grafika pa je zgleda tukaj konzolna. Drugače lahko po povedanem v trailerju potrdim, da gre za nadaljevanje zgodbe iz petih romanov (in romani so bili, za razliko od prvih dveh knjig pripovedk, v bistvu zgodba o Ciri, belolasemu dekletu katerega na kratko prikaže trailer)8-)

scipascapa ::

Komaj čakam tole!!

yayo ::

Po zadnjem trailerju je internet (spet) eksplodiral...


http://screenshotcomparison.com/compari...

http://screenshotcomparison.com/compari...

Pa še kako bodo zgledale kovinske škatlice za igro
https://www.behance.net/gallery/2150031...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

scipascapa ::

slabše ali boljše?

yayo ::

slabše seveda :)) ampak mislim, da je več kot očitno, da gre za PR stunt, oziroma trolanje s strani razvijalca, da bi se o igri stalno govorilo, saj izide čez slabe tri mesece.

m0f0x ::

Glede na screenshotcomparison gre na boljše :)

E3 je "mouse out" in PS4 je "mouse over" ---- E3 < PS4

kratos ::

CD Projekt RED's Marcin Momot clarified:
"I believe some explanation is required here. Unfortunately this time we've encountered some horrible YouTube compression problems. At this very moment we are working on fixing this and will upload another version of the trailer as soon as we can. It will present much higher quality. I want to assure you that there will be no downgrade - I see this game every day - it looks stunning."

m0f0x ::

Izi ::

m0f0x je izjavil:

The Witcher 3 Has Another Playable Character

Da ne bo nesporazuma. Na začetku igre bo vedno na voljo samo Witcher Geralt in nihče drug.
Tisti drugi lik, bo na voljo samo za kakšno misijo v zgodbi, potem pa bomo spet nazaj preklopili na vodenje Geralta.

Kateri bo tisti drugi lik, ki ga bomo nekaj časa vodili ni še nič rečeno, govorice pa namigujejo na Ciri.
Kdor se malo spozna na Witcher zgodbe ve, da so v knjigah pravzaprav tri enakovredne glavne osebe in sicer Geralt, Ciri in Yennefer.

yoco ::

The Witcher 3 Delayed Again

http://www.gamespot.com/articles/the-wi...
««
3 / 30
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Brezplačne igre (giveaways) (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Igre
1103244807 (788) 111111111111
»

The Witcher 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11720066 (349) oo7
»

The Witcher 2: Assassins Of Kings (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
40189982 (59198) yoco

Več podobnih tem