» »

The Witcher 2: Assassins Of Kings

The Witcher 2: Assassins Of Kings

Tr0n ::

Kayran ni tezek ko ga pogruntas, prvi boj z Lethotom pa je kr.

IvoJan ::

Ja letho je bil kr zaj***n :) jst sem mu bezal in mu spammal igni xD
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

]Fusion[ ::

Sem preigral špil im mi je bil prvi boj z Letho najtežji :s Dejansko mi je skoraj prelahki špil bil, ko sem začel uporabljat dodge in Quen ter oba nabildal.
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Izi ::

CD Projekt RED je potrdil, da so začeli delati na XBox 360 verziji The Witcherja 2.
Prišla bo menda že letos konec leta. Za konzolo PS3 pa zaenkrat ne bodo delali predelave.
XBox 360 verzija bo enaka PC verziji, seveda s primerno slabšo grafiko, vsebinsko pa naj bi bila enaka. Upajo, da je na Xboxu dovolj odraslih igralcev, ki bodo igro kupili.
Bojevanje bo lahko ostalo enako, saj so priznali, da so tudi PC verzijo delali z mislijo na igralni plošček.

Mavrik ::

Grem stavit da se bo prodala v 5x toliko kopijah kot na PCju :)

Upam sam da najhujše bedarije popravijo in da bo špil brez pretiravanja z bloomom (kot na PCju) lepši.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

IvoJan ::

Fighting system je identicen tistemu v assassins creedu in se igra super tako da me sploh ne moti da je bil narejen z mislijo na gamepad. Se mi zdi celo boljsi kot v enki :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Izi ::

Spisek sposobnosti (Abilities) oziroma "perki", ki jih dobivamo skozi igro.
Gre za SPOILER, ker je razloženo, kje jih lahko dobimo:
Abilities
Vidim, da sem jih kar precej zgrešil. Pa menda še niso vsi, ker naj bi jih bilo 30.

Izi ::

Witcherja 2 so z navdušenjem opisali celo v slavnem in legendarnem The New York Timesu.
Link: Witcher 2, New From CD Projekt RED in Poland
Dober opis, ki zadane bistvo, seveda pa od The New York Timesa kaj drugega tudi ni za pričakovati.
Sedaj ko igro navdušeno igra Obama in so jo pohvalili v najbolj znanem časopisu, ji naziv igre leta zagotovo ne uide 8-)

Še vedno pa čakamo popravek 1.3, za katerega so obljubili, da bo končno prinesel podporo za 16:10, 4:3 in 5:4 ekrane. Morda prinesel najbolj pričakovane popravke inventorija, ki je precejšnja zmešnjava in morda prinesel celo kakšno skrinjo za naše predmete, ki jo igralci besno zahtevajo.

def0r ::

Vseeno se pride nekaj iger letos ven. Bomo videli kaksne bodo se druge. Ponavadi PC eksluziva (se trenutno) nima ravno sans proti multi platform ali konzolnim igram.

Seveda pa tudi upam da bo GOTY:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

ank ::

Naziv igre leta bo dobil Deus Ex Human Revolution. Če ga bodo uspeli pravočasno končat.

def0r ::

Ne vem ce bo. Enka mi je super samo bomo videli kako bo.

IvoJan ::

mam feeling da bo deus ex enako sranje kot duke
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Saladin ::

Obrnil in sem navdušen (zgodba, odrasle teme, grafika, voiceacting, vse resnično tiptop)

Večje pripombe:
- Medium težavnost je prelahka
- Napitki, pasti, bombe, olja, sneak, metalni noži... so bili povsem nepotrebni (oz. sam jih praktično nikoli nisem uproabljal)
- carrying capacity je daleč preveč omejen
- level cap. Sovražim level cape (čeprav je tukaj okusno narejen)
- Slaba navodila - sploh glede perkov (šele sedaj vidim da bi se lahko izognil spopadu z kraljičinim sinom ob začetku igre)

Me zanima kakšen bo Skyrim proti temu.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Alamar ::

Medium težavnost je prelahka
Kakšna pripomba je pa to? Zakaj pa nisi zvišal težavnosti? A naslednja je pa pretežka?:))

Saladin ::

A se da med igranjem (kampanjo) spreminjat težavnost? Nikoli mi ni kapnlo...
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

yayo ::

Se da, pobrskaj med nastavitvami, mislim, da Game Settings. V kratkem izide patch 1.3, me prav zanima kaj so še popravili razen resolucije.

Sssaga ::

Kok je tale špil kej grafično zahteven?

yayo ::

TW2 je v tem trenutku eden od najbolj grafično zahtevnih špilov kar obstajajo, je pa res, da tudi na najnižjih nastavitvah izgleda krasno. Ampak laufa nd DX9 in ni najbolje optimiziran, sicer pa se res trudijo s popravki.

Sssaga ::

Ker mi ga je frend priporočal in trdi da izgleda izjemno :)

Lahko bi posnel kaki benchmark, če me ne bo pritegnila :-P

A je slučajno kaj podobna Overlord seriji, ker ta ga pa zmaga. To serijo sem tok pregeekal, še online sem šel :D

IvoJan ::

The witcher je veeeeliiiiko boljsi od overlord serije.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Sssaga ::

Tam je bil poudarek na satiri in komediji :))

Berserker ::

Ja, ampak koncept igre ni slab. Kdaj smo nazadnje igrali v vlogi negativca ali v službi zlobne frakcije (mislim da je bil Enclave nazadnje takšen naslov).

IvoJan ::

Kje si se slisal stavek: your mother sucks dwarf cock? :D
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Izi ::

16 Endings – We Have a Winner!
Včeraj je prvi igralec poslal vseh 16 posnetih končnih pozicij v igri, ki dokazujejo, da je prišel do vseh 16 zaključkov.
Gre za nekega Filipinca.
Dobil pa bo majico na kateri spredaj piše "Videl sem Konec" in na drugi strani zadaj "16 krat" :D

yayo ::

Namco Bandai toži CDPR, ker je ta izbral drugega distributerja za XBox različico igre The Witcher 2

http://www.ripten.com/2011/07/07/namco-...

Alamar ::

Bolj pomembno, prihaja nov patch s 16:10 podporo, junk filltrom, item storage in nov DLC. Plus precej hroščev odpravljenih
1. New FREE DLC - "A Sackful of Fluff" is a new quest in Chapter 2 of the game. To start the quest, visit the eccentric Elthon, who inhabits a solitary hut near the quarry outside Vergen. The quest will prove most rewarding to those who demonstrate patience.
2. Game now supports 4:3, 5:4, 16:10 aspect ratios.
3. Item storage has been added. Players can now store items from their Inventory at inns. To leave items in storage or collect previously stored items, talk to innkeepers.
4. A ,,Junk" panel has been added to Inventory to provide greater clarity in item classification.
5. New menu option added in ,,Extras" - enables players to view in-game animated sequences (flashbacks, memory flashes, dreams stolen by harpies) outside of the game.
6. A ,,Quickload" option has been added under the F9 key.
7. The game's HUD can now be hidden in order to produce HUD-free screenshots! On newly installed game copies, the option to hide/show the HUD is available by default under the 'H' key. Users who have modified the key assignments on their installations should go to the 'Input Settings' dialogue of the Witcher 2 Configuration Tool to assign a key to this option. Please note that the game cannot be played with the HUD hidden.
8. Issue involving the game not running at 2560x1440 resolution has been resolved.
9. Issues with nVidia 3D Vision technology have been resolved. Players no longer need to uninstall the related drivers.
10. Key bindings have been corrected to enable configuration of mouse buttons for use by left-handed players.
11. Assorted key binding options have been added to facilitate configuration of controls and quick access to various in-game panels.
12. Issue related to game settings being reset to defaults upon patch installation has been resolved. Patches no longer reset game settings.
13. The configuration file is no longer over-written when the launcher/configuration tool is patched and over-written.
14. The launcher now closes while the game is being patched, thus eliminating the resulting game patching error.
15. The launcher now closes completely and no longer continues to operate in the background.
16. ,,Installed game version is invalid or incomplete" error in updater when free space on system drive is insufficient - message has been corrected to reflect more accurately the nature of the error.
17. Mutagens are now alchemy ingredients. Minor mutagens drop more frequently than do major mutagens, though the overall mutagen drop rate has been reduced.
18. Corrections have been made in the mutagen drop rate and in Thorak"s store.
19. ,,Dragon" section of Prologue does not become available until after all assault-related sections have been completed, thereby softening the difficulty curve at the start of the game.
20. During the fight against the kayran, when the bridge collapses, a map pin appears at the end of the bridge to facilitate player navigation and quest completion.
21. Map pins have been corrected in many quests.
22. Quen Sign slightly de-buffed - Sign dissipates 20% faster after foes land a blow. Assorted minor balance issues related to this Sign have also been resolved.
23. Issue with Dragon"s Dream bombs has been resolved. Damage to bosses from cast daggers has been reduced by one- half.
24. Several optimization improvements have been made in the tavern in Vergen.
25. Problem with music accompanying ,,stealth" sequences has been resolved.
26. Issue related to arm wrestling Bart Bargee has been resolved. Players can no longer win coin from this character endlessly.
27. Option to fist fight woman praying at a statue in Vergen has been deactivated.
28. Mini-game contestants at one of the in-game taverns now switch positions correctly without blocking one another.
29. Problem involving Fenn"s sword in combat has been resolved.
30. Problems with herbalist"s gloves have been resolved.
31. In the Prologue, Geralt retains his steel long sword throughout, i.e., he is no longer automatically equipped with his default sword for the ,,Assault" sequence.
32. Problem with some nekkers being immortal has been resolved.
33. Issue with triggered black screens blocking game progress has been resolved.
34. Interactions no longer appear on nekker nests after these have been destroyed.
35. The "Scent of Incense" quest no longer shows up as failed after being completed successfully.
36. Sudden switch to gameplay just prior to cut scene involving Cynthia and Philippa has been eliminated.
37. Triss, Roche and Iorveth are now de-spawned before the final credits roll.
38. Guard pacing cycles have been corrected.
39. The Redanian messenger in Henselt"s tent can no longer be killed, preventing him from re-spawning.
40. Elf woman in Vergen no longer strikes a T-pose.
41. Rotfiends feeding on corpses no longer re-spawn after corpse is burned.
42. Several fixes have been made in the functioning of in-game populaces.
43. Numerous problems with cameras in dialogue sequences have been resolved.
44. Assorted corrections have been made in dialogue sequences (including King Foltest"s gestures on the town walls in the Prologue).
45. A progression break in the ,,In the Claws of Madness" quest has been eliminated.

Izi ::

Mega popravek. Bo skoraj kot nova igra :D
Končno bo innkeeper shranjeval našo robo, kot v 1. delu. Kako, da tega ni bilo v igri mi ni jasno. To je bila največja napaka dosedaj.

lopov ::

3. Item storage has been added. Players can now store items from their Inventory at inns. To leave items in storage or collect previously stored items, talk to innkeepers.

Najbolj genialen "dodatek" v enki je ravno možnost da ne rabiš shranjevati samo pri innkepperjih, pač pa maš dodatno ikono med quest items, nato pa samo desni klik in že maš full inventory kjerkoli :) Dvojke sicer nimam (še), bi pa bilo nekaj takšnega dobrodošlo (no, za take, kot sem jaz :)

Saladin ::

Prvo sem tudi sam klel weight limit in nezmožnost shranjevanja viška stvari.

Ampak potem sem se navadil in sem imel razlog prodajati viške stvari in kupovati kaj novega. Ogromno stvari v igri enostavno ne potrebuješ, stari "epic" itemi so hitro zastareli in tako imaš zgolj spodbudo, da prodajaš staro in stalno prenavljaš inventory.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Izi ::

Dolgo pričakovani mega popravek 1.3 je končno zunaj.
Link do popravka: Patch 1.3

yayo ::

Smo dočakali :D Pa nova avantura v drugem poglavju 8-)

Izi ::

The launcher now closes completely and no longer continues to operate in the background.
To ne deluje, če greš ven iz igre z Alt+TAB vidiš, da poleg igre v ozadju ves čas še vedno teče Launcher.

Item storage has been added. Players can now store items from their Inventory at inns. To leave items in storage or collect previously stored items, talk to innkeepers.
Delno uporabno samo če igraš Iorvethovo pot. Če izbereš Rocheovo pot v celotnem drugem poglavju nimaš nobenega Innkeeperja in si torej še vedno brez možnosti shranjevanja opreme.
V Kaedweni campu sicer je Inn, ampak Innkeeper, ki je tam nima niti imena, ker je tam samo zaradi dekoracije in z njim ni mogoča interakcija. V Vergen, kjer je edini Innkeeper v 2. poglavju pa ne moreš priti, če izbereš Rocheovo pot.

16:10 resolucija končno deluje, ampak ves tekst v igri na 1920 x 1200 je tako mikroskopsko majhen, da ga jaz s prostim očesom ne vidim brati. Če se približan na 10 cm do ekrana lahko komaj preberem kaj se izpisuje na ekranu. Vsaj imena nad glavami NPCjev so nujna za prebiranja, pa jih z normalne razdalje niti v sanjah ne vidim.
Pa da ne bo kdo mislil, da slabo vidim ali nosim očala. Tudi monitor je z 24" dovolj velik. Enostavno so zajebali z velikostjo oziroma majhnostjo fontov in to katastrofalno.

Brez precej Modov je zaenkrat igra še vedno bolj ali manj neigralna. Problem pa je, da precej Modov ne deluje z novo verzijo oziroma povzročajo raznorazne probleme. Večino modov je treba prirediti za novo verzijo.

Izi ::

Tudi Rocheova pot v 2. poglavju ima skrinjo za shranjevanje naših predmetov. Nisem je našel, ker sploh ni v Kaedweni campu, kjer je gostilna, ampak so jo dali kar nekemu Dwarfu že precej izven kampa ob nekem šotorskem naselju 8-O

IvoJan ::

Aja to pa vem kje je :) enkrat sem zalutal tja :D tisto mi deluje kot cirkus/cigansko naselje.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

yayo ::

16:10 razmerje slike ne naredi nič drugega kot da sliko vertikalno razširi od roba do roba ekrana pri stranskih robovih pa sliko odreže, tako je Geralt sedaj povečan, FOV pa dejansko manjši, kar me precej moti. Mislim, da bom kar spet prešaltal na resolucijo v 16:9 razmerju, ker raje vidim več panorame kot Geraltov povečan hrbet. Škoda, ker sem upal, da se bom lahko hvalil kako odlična je slika na mojem 16:10 NECu LCD20WGX2 :(

Enron x86 ::

@Izi, tukaj je nekdo naredil datoteko z večjimi fonti. Včasih sicer zna kakšen kos besedila umanjkati, ampak je kar dobra začasna rešitev.

Lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

Izi ::

Fonte sem že sam povečal s programom High-Logic FontCreator.
Sama fonta nista problem, ker ju sploh niso vkompresirali v njihove dzip kontejnerje ampak sta v svoji mapi ..\CookedPC\globals\gui\fonts, tako da ju lahko vsak po svoje spreminja ali zamenja. Tam sta 2 fonta iste družine, eden je Bold, drugi pa Black. Oba se uporabljata v igri.
Problem so premajhni predvideni prostorčki za tekst v igri. Čim preveč povečaš font, bo nekaj teksta sem in tja nujno manjkalo, ker po dolžini ne pride več v tisti ozko odmerjen prostor.
Jaz sem "Units per em" pri obeh fontih spremenil iz 1000 na 900, kar je nekako najboljši kompromis. Skoraj nič ne manjka, najmanjši tekst se že da brati, največji tekst pa še ni prevelik. Tekst v igri gre namreč nekje od 2 mm pa celo do več kot 1 cm.

Kar se tiče pa FOV in resolucij, pa ne verjamem, da kdo opazi razliko med 16:9 in 16:10. Bi pa nujno morali dodati možnost, da se kamero lahko malo oddalji stran od Geralta.
Na 16:9 in 16:10 to niti ni problem, na 5:4 in 4:3 pa je to kar precejšen problem, ker Geralt zasede že skoraj polovico vidnega polja, kamere pa se ne da nič oddaljiti od njegovega hrbta.

yayo ::

16:9


16:10

Enron x86 ::

Danes je izšel popravek 2.0; je že kdo preizkusil, če je kakšna pomembna novost?

Lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

yayo ::

Imaš nov tutorial, ki te popelje skozi osnove bojevanja itd. in je narejen luštno kot nekak mini-quest. Potem imaš areno kjer lahko treniraš kot gladiator, nasprotniki nikoli ne prenehajo, prej ali slej te bodo ubili, ampak tu se gre za najvišji score, ki ga lahko potem primerjaš online. In imaš "Dark Mode", novo težavnostno stopnjo, v igri imaš dodatne mini queste kjer iščeš "temačna" orožja in oklep, posebnost teh predmetov je, da dokler jih ne najdeš prav vse (šele v zadnjem chapterju) ti bodo med bojevanjem počasi zbijali health bar. Tole težavnost so si izmislili, ker je marsikdo kritiziral, da je igra na Hard prelahka, na Insane pa ne moreš sejvati (razen checkpointov) in je zato velika zguba časa. Drugače pa za XBox verzijo, ki izide prihodnje leto planirajo dodati še robe, verjetno, ker so bile kritike, da igra začne zelo razkošno in potem v zadnih dveh poglavjih postane vedno bolj siromašna. (kar je po mojem zelo res, Prolog in prvo poglavje sta neizmerno bolje narejena kot zadnja dva poglavja). Vse kar bodo dodali za XBox planirajo podariti imetnikom pc verzije v patchu, ki bo izšel istočasno. Ampak šele naslednje leto.

yayo ::

yayo ::

Včerajšnja konferenca za medije, govori tudi o prihajajočem PC patchu.

opeter ::

Saj piše, da bo na voljo Enhanched različica, kot je bila za prvi del:
http://www.gog.com/en/news/the_witcher_...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Izi ::

Na kratko:
Na isti dan 17. aprila pride verzija za Xbox360 in Enhanced Edition za PC.

yayo ::

yayo ::

Še trideset dni...
I came buckets ;)

yayo ::

17. april se bliža, ko bo izšla Enhanced Edition za XBox in PC. Imetniki legalne verzije za PC si bodo lakho zastonj sneli patch, ki bo igro upgrejdal na EE













yayo ::

Watch the Witcher 2 press event livestream

Povzetek:
CD Projekt RED Group has just wrapped up their Spring conference for 2012, and it's been chock full of news from all of the companies in the group. Witcher 2 developer CD Projekt RED have revealed that they will be giving away an iOS comic set in the Witcher universe; The Witcher: Enhanced Edition is coming to the Mac platform; CDP RED have started a "Write your own review" program where they are giving away 1000 copies of the anticipated The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition for Xbox 360 to enthusiast reviewers, all owners of The Witcher 2 will receive a complimentary backup copy of their game on DRM-free digital distributor GOG.com, the pre-download of The Enhanced Edition patch for The Witcher 2 will start before April 17th and Polish developers showed gameplay footage from the upcoming Edition of the game.


The iOS comic that they are distributing free through the Apple store stars witcher Geralt in a perilous situation where the reknowned monster hunter may finally meet his match, fighting a cunning werecat in a battle to the death and where politics may force him to stay his hand. This comic, made specially for the iPad, is an interactive journey replete with motion graphics, sound, music, and interactive elements that make this one of the most interactive sequential stories ever brought to iOS. It will be available for iPad and iPhone on the 17th of April.


The Witcher is also arriving on Mac computers, starting from the 5th of April. Everyone who bought the game on Steam for their PC will receive a free copy of the Mac version, and all of the dedicated Mac gamers who have been waiting for their chance to play The Witcher: Enhanced Edition can now pick this award-winning hardcore RPG up for just for 9.99 USD/ 7.99 EUR/ 6.99 GBP/ 9.99 AUD.
PC Witcher 2 fans could find two announcements addressed directly to them. First of all everyone who bought or will buy The Witcher 2: Assassins of Kings for PC will receive a free back-up digital copy of the game from GOG.com - it doesn't matter where or when you got the game. For details go here.


The second news regarded the upcoming update to Enhanced Edition. PC users will be able to download the patch starting from the 11th on April. The update won't be active until April 17th, but people who already can't wait to start playing the new quests and witness the new content can start their download as soon as possible.


Good news for Xbox gamers. CD Projekt RED is known for listening to their community and is embarking on an audacious crowdsourced review campaign whereby they will give 1000 copies of The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition for the Xbox 360 to enthusiast reviewers. Interested fans who want to write their very own, original review are welcome to go to thewitcher.com/review. Just fill in the form and in a few days CD Projekt RED will contact you.The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition for Xbox 360 and PC on the 17th of April.

ah ja, na gog.com je prvi Fallout zastonj naslednjih 48 ur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

yayo ::

Poglejte si tole, kratek promocijski film narejen z grafičnim motorjem igre, te zgodbe ni v igri tako, da ni nobenega spoilerja. Priporočam full screen, najvišjo resolucijo in zvok naglas.
720p


Tukaj je v 1080p ampak morate biti prijavljeni v Youtube

figula ::

presneto, yayo, videti je, da me boš počasi prepričal, da še enkrat poskusim z Witcherjem. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Witcher 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11217331 (933) oo7
»

The Witcher 3: Wild Hunt (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1488259062 (22928) D3m
»

Mass Effect Serija ali The Witcher Serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5513502 (12116) nooby

Več podobnih tem