» »

The Witcher 4

The Witcher 4

1 2
3
»

oo7 ::

The Witcher 4 Game Director Teases Possible Return of Geralt


Sebastian Kalemb, the game director for The Witcher 4, hints at the possibility of Geralt of Rivia returning in CD Projekt RED's new RPG trilogy.


https://gamerant.com/witcher-4-game-dir...

oo7 ::

The Witcher "Polaris" Dev Team To Expand to 400 Members in 2024; CDPR Is Not Interested in Getting Acquired

https://wccftech.com/the-witcher-polari...

Kayzon ::

Po polomu s cyberpunkom,nimam velikih pricakovanj.

Lonsarg ::

Cyberpunk je bil polom zgolj s strani vodstva in marketinga ko so forcali še nespolirano verzijo ven, najbrž jih je izučilo :)

Če pa gledaš končno spolirano verzijo pa je zadeva na koncu bla super.

No še vedno je Witcher 3 definitivno #1 tega studia, to bodo težko z Witcher 4 presegli, bomo videli.

yayo ::

Vprašanje je kakšno zgodbo lahko sploh še povejo po trilogiji. V finalu TW3 gre Ciri v neke paralelne svetove reševati problem "bele zmrzali", ki naj bi grozila, da bo uničila Witcherjev svet. V romanih bela zmrzal ni nič drugega kot prihajajoča ledena doba, ki naj bi zdesetkala človeštvo, Ciri pa heroj iz prerokbe, ki naj bi ljudem pomagal preživeti to ledeno dobo. V igrah so ledeno dobo zamenjali z nekakšno neprecizirano interdimenzionalno nadlogo, ki naj bi uničevala cele svetove. Če mislijo nadaljevati Cirino zgodbo bo to kar precejšen zalogaj in gre zgodba že v znanstveno fantastiko, posebno, če bo Ciri obiskala več svetov. Če pa ostanejo bolj pri klasiki bi pričakoval zgodbo z manjšimi ambicijami kot TW3, nekaj bolj podobnega prvima dvema igrama. Ampak seveda bodo hoteli prekositi TW3. Bojim se, da bo pompozno in za lase privlečeno.

Lonsarg ::

Ja, jaz osebno sem bolj poln pričakovanja za Witcher 1 remake kot pa Witcher 4.

Witcher 1 je iz stališča zgodbe/dialogov res fenomenalen, če ga remakajo da bo še fighting ter engine na nivoju bo res huda zadeva. Sploh za tiste ki ga še niso igrali, ker je izven cannon (razen posameznih referenc, pa izguba spomina na začetku ker se dogaja po zadnji knjigi) in se ga story-wise lahko gleda kot ločeno zadevo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Izi ::

Lonsarg je izjavil:

Cyberpunk je bil polom zgolj s strani vodstva in marketinga ko so forcali še nespolirano verzijo ven, najbrž jih je izučilo :)
Če pa gledaš končno spolirano verzijo pa je zadeva na koncu bla super.
No še vedno je Witcher 3 definitivno #1 tega studia, to bodo težko z Witcher 4 presegli, bomo videli.

Jaz sem letos eno za drugo preigral Witcher 3 Next Gen Upgrade, skupaj z vsemi DLC-ji in nato še Cyberpunk 2077 2.0. Witcher 3 je super ampak ga je Cyberpunk v verziji 2.0 prekosil praktično na vseh področjih. Sploh z zadnjim DLC-jem je Cyberpunk daleč pred Witcherjem.

Jaz za Witcher 4 nimam praktično nobenih pričakovanj. Witcher zgodba je že prevečkrat obdelana in nima za ponudit nič več. Bolj jo bodo vlekli naprej slabše bo. Tako kot Witcher serija, ki je po nekaj sezonah povsem potonila. Bolje bi bilo, da bi se lotili kakšne povsem nove zgodbe.

Lonsarg ::

Ja nekaj je ce primerjas igre direkt. Nekaj pa ce primerjas Witcher 3 z igrami ki so do takrat prisle ven. In ko je W3 prisel ven je dejansko postavil nove standarde glede kvalitete side story questov/dialogov, no vsaj kar se tice tega obdobja releasov.

Izi ::

Točno. Witcher 3 je star že 8 let in pol in mnogi imajo glede njega že rožnata očala.
V tistih časih je Witcher 3 res postavil nekaj novih RPG standardov, ampak danes kljub prenovljeni grafiki deluje že kar precej zastarelo, kar se tiče RPG mehanik.
Cyberpunk je sedaj tisti, ki je postavil čisto nove RPG standarde na mnogih področjih. Močno izstopajo pogovori, ki so bistvo vsake RPG igre in ti so v Cyberpunku na čisto novem nivoju za katerega upam da postane novi standard. Čas je da gre zastarela RPG praksa, ko se igra ob pogovorih zaklene in ustavi dokler ne izbereš odgovora, na smetišče zgodovine...

oo7 ::

Kayzon je izjavil:

Po polomu s cyberpunkom,nimam velikih pricakovanj.


Jaz sem se Cyberpunk 2077 spravil igrati trikrat (na stemau imam 20 ur) in trikrat nehal igra mi nikakor ne potegne pa mi je ta žanr všeč npr Deus Ex Human Revolution mi je odlična igra.

Witcher 3 mi je pa ena najboljših iger kar sem jih igral zato sem tudi takoj ob izidu kupil CP 2077, ker je od istih razvijalcev.

Witcher 4 pa tudi jaz nimam kaj velikih pričakovanj prvič nekaj tistih glavnih ljudi je že zapustilo CD RED kot drugič pa je šel studio woke s agendo ESG (da ne bo kdo zamešal s EGS Epic games store) :)

Kayzon ::

oo7 je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Po polomu s cyberpunkom,nimam velikih pricakovanj.


Jaz sem se Cyberpunk 2077 spravil igrati trikrat (na stemau imam 20 ur) in trikrat nehal igra mi nikakor ne potegne pa mi je ta žanr všeč npr Deus Ex Human Revolution mi je odlična igra.

Witcher 3 mi je pa ena najboljših iger kar sem jih igral zato sem tudi takoj ob izidu kupil CP 2077, ker je od istih razvijalcev.

Witcher 4 pa tudi jaz nimam kaj velikih pričakovanj prvič nekaj tistih glavnih ljudi je že zapustilo CD RED kot drugič pa je šel studio woke s agendo ESG (da ne bo kdo zamešal s EGS Epic games store) :)


Kaj pa Mankind Divided? Meni osebno drugi najboljsi Deus Ex,takoj za originalom. Mislim da pelje scat Human Revolution na vseh podrocjih,edino zgodba je tko tko.. Je pa DLC z zaporom dost kul.

oo7 ::

Kayzon je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Po polomu s cyberpunkom,nimam velikih pricakovanj.


Jaz sem se Cyberpunk 2077 spravil igrati trikrat (na stemau imam 20 ur) in trikrat nehal igra mi nikakor ne potegne pa mi je ta žanr všeč npr Deus Ex Human Revolution mi je odlična igra.

Witcher 3 mi je pa ena najboljših iger kar sem jih igral zato sem tudi takoj ob izidu kupil CP 2077, ker je od istih razvijalcev.

Witcher 4 pa tudi jaz nimam kaj velikih pričakovanj prvič nekaj tistih glavnih ljudi je že zapustilo CD RED kot drugič pa je šel studio woke s agendo ESG (da ne bo kdo zamešal s EGS Epic games store) :)


Kaj pa Mankind Divided? Meni osebno drugi najboljsi Deus Ex,takoj za originalom. Mislim da pelje scat Human Revolution na vseh podrocjih,edino zgodba je tko tko.. Je pa DLC z zaporom dost kul.



Mankind divided je tudi dobra ampak mesto mi ni bilo preveč všeč in samo vzdušje se mi je v Human revolution zdelo precej boljše.

oo7 ::

The Witcher 4 "Polaris" Production Phase Planned to Kick Off This Year, CDPR Studio Head Says

https://wccftech.com/witcher-4-polaris-...

oo7 ::

The Witcher 4: Polaris in Full Swing as CD Projekt Devotes Bulk of Its Efforts to Development
The development team grows from about 330 developers to 403.

https://www.ign.com/articles/the-witche...

Izi ::

Se pravi če bo vse po sreči ga lahko pričakujemo že enkrat 2026.
2027 pa skoraj gotovo, z Unreal 5 ne bi smeli imeti večjih problemov.

oo7 ::

Izi je izjavil:

Se pravi če bo vse po sreči ga lahko pričakujemo že enkrat 2026.
2027 pa skoraj gotovo, z Unreal 5 ne bi smeli imeti večjih problemov.





Po mojem mnenju so si zadali preveč iger.

Dvomim, da bo bo 2026, ker je še vedno v pre-production ? Pa tudi če nočejo spet izdati hroščaste igre bodo potrebovali kar nekaj časa za poliranje ?

oo7 ::

The Witcher 4 Won't Be "Witcher 3 in New Clothing," CDPR Adding New Gameplay Elements and Mechanics

https://mp1st.com/news/the-witcher-4-wo...

oo7 ::

CDPR says the Witcher 4 is being 'intensively worked on' but Cyberpunk 2's still in the 'fairly early stages'

https://www.pcgamer.com/games/rpg/cdpr-...
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Witcher

Oddelek: Igre
433834 (330) ahac
»

The Witcher 3: Wild Hunt (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1488261834 (25700) D3m

The Witcher (202?)

Oddelek: Igre
7907 (697) ahac
»

The Witcher 2: Assassins Of Kings (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
40190114 (59330) yoco

Več podobnih tem