» »

The Witcher 2: Assassins Of Kings

The Witcher 2: Assassins Of Kings

yayo ::

Hehe, ampak počakaj še par tednov, da pride ven Enchanced Edition patch za PC, ker doda veliko novega 8-)

MAGGOTs! ::

yayo je izjavil:

Hehe, ampak počakaj še par tednov, da pride ven Enchanced Edition patch za PC, ker doda veliko novega 8-)


Je že prišel.
Ampak namesto tega sem kupil HL2 ;((
Play TF2 until death! :D

yayo ::

yup, ravno snemam patch, z dodatkom poljskega zvoka pride 12GB (brez, 10-11), v bistvu še enkrat toliko kot originalna igra 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

yayo ::

yayo ::

The Witcher 2: Enhanced Edition in the sunshafts glory

oo7 ::

Zgleda super:)

yayo ::

Je fan made video, posnet z MSI Afterburnerjem in editiraz z Windows Live Movie Maker, sama freeware roba.

The Wild Hunt for Witcher 3 - CD Projekt RED Studios (by Angry Joe) razvijalci so carji, da so sprejeli tako zajebancijo.


Bastion kapitalizna, revija Forbes piše o Witcherju, o CD Projekt RED. Intervju z big bossom, zakaj je DRM velikanski nateg za legalnega kupca.
http://www.forbes.com/sites/danielnyegr...
http://www.forbes.com/sites/danielnyegr...
http://www.forbes.com/sites/danielnyegr...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

todman74 ::

Naj mi nekdo odgovori....ali sem jaz neumen, al je res, da na koncu drugega poglavja, ko se boriš s tistim Draugir-jem, ne moreš "napitkov" uporabljat. Od trenutka, ko vstopim v "meglo", ne morem več ne "sejvat", ne meditirat....me tolk razpizdi tole...

Pri tej igri imam skoz mešane občutke....nekaj časa se mi zdi zelo dobra, na trenutke pa največji poden.

IvoJan ::

meni enchanced edition crasha na 15 min. govno.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

ahac ::

todman74 je izjavil:

Naj mi nekdo odgovori....ali sem jaz neumen, al je res, da na koncu drugega poglavja, ko se boriš s tistim Draugir-jem, ne moreš "napitkov" uporabljat. Od trenutka, ko vstopim v "meglo", ne morem več ne "sejvat", ne meditirat....me tolk razpizdi tole...

Pri tej igri imam skoz mešane občutke....nekaj časa se mi zdi zelo dobra, na trenutke pa največji poden.


Večkrat je tko, da ne moreš nič popit, ker bi moral že ful prej... preden sploh veš, da se bliža fajt.Sploh je butasto, če imaš zadnji save že na točki, ko ne moreš več pit.
Zaradi takih bedarij in ogromnega nihanja težavnosti, je mene čist minil igrat.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

yayo ::

todman74 je izjavil:

Naj mi nekdo odgovori....ali sem jaz neumen, al je res, da na koncu drugega poglavja, ko se boriš s tistim Draugir-jem, ne moreš "napitkov" uporabljat. Od trenutka, ko vstopim v "meglo", ne morem več ne "sejvat", ne meditirat....me tolk razpizdi tole...

Pri tej igri imam skoz mešane občutke....nekaj časa se mi zdi zelo dobra, na trenutke pa največji poden.


Yrden za ga prikovat na mesto na mestu, potem izza hrbta z močnimi udarci (desni klik), ko te lovi naokoli uporabljaj Quen magični ščit, imaš bombe, npr Grapeshot, pa s Specter oil namaži meč, ta pomaga pri prikaznih (ne rabiš meditirat za olja). Jaz igram igro drugič, prvič sem jo igral že lani, takoj po izidu. Igram Na Dark Mode ( ki je težji od Hard), a brez zbiranja začaranega orožja in opreme,ker zahteva preveč grindanja in zgube cajta. Pa mi je igra celo malce prelahka :P

todman74 ::

Lej,saj verjamem, da se ga da s pravilno taktiko "razbit", samo predno sem jaz to pogruntal, me je že minilo in sem težavnost spremenil na easy. Ampak to ne spremeni dejstva, da so nekateri deli igre narejeni zelo šlampasto....če sem sam največ vlagal v "potions" in potem to ne morem uporabljat...to ni v redu. Tudi sam sistem bojevanja mi je prej slab, kot dober. Kot pa sem že omenil, mi je špil na trenutke zelo dober, zato me zgoraj omenjene stvari, še toliko bolj jezijo.

Takole na glas razmišljam....če bi kdo pobral najboljše ven iz Witcherja, Skyrima in Dragon Age:Origins....to bi bil špil.

yayo ::

No,sem se spravil po dolgem času spet igrat tole igro, na dark mode in kaj sem ugotovil v zvezi s questom The Eternal Battle, ko imaš tisto serijo spopadov v megli, ko igraš v "koži" umrlih vojakov in ne moreš uporabljati nobene witcherske spretnosti: ugotovil sem, da je bojevanje ekstremno težko, če witcherja bildaš kot alkemika. Namesto, da bi bile statistike nepomembne, ko se bojuješ v vlogi navadnega vaojaka, tako, da bi vsak igralec imel enako možnost za preživetje v situaciji kjer je onemogoćena uporaba magije oziroma alkemije, so točke naložene v mečevalsko veščino še kako pomembne in imajo "mečevalci" že kar nepošteno prednost napram alkemikom/magom. Potem, ko sem v prvem spopadu s skupino vojakov in draughirjem umrl kakih dvajsetkrat sem obupal in naložil igro iz predzadnjega sejva, kjer sem še imel dva experience pointa v dobrem. V talent tree sem oba naložil v mečevalsko veščino, enega v Riposte, drugega v Violence. Hopla, spopad je naenkrat postal OTROČJE LAHEK, mislim, sedaj čisto razumem gejmerje, ki so obupali na tej točki. Tudi sam sem se tukaj zajebaval cel teden, hvala bogu, da sem na predzadnjem sejvu imel neizkoriščene talent pointe.

todman74 ::

Mene je motlo predvsem, da ni bilo možnosti "sejva" preden si se spopadel z Draugirjem. Ko sem se že prebil do njega, sem v parih sekundah krepnu, potem pa sem moral spet ponavljat vse od začetka. To me je matralo na "normal" težavnosti, na "hard" mi je uspelo že v tretjem poizkusu... sem pač vedel, kaj me čaka in sem si naredil okol 70 bomb.

Je pa tale igra kar precej lahka, če jo primerjam z Dragon Age 2, katero sedaj igram.....mislm, tukaj pa res pretiravajo s težavnostjo...sploh dvomim, da se jo da obrnit na nightmare.

PugPlug ::

A je morda kdo naletel na podoben problem, ki je sledeči. Imam težave pri dialogih, namreč ko na izbiro dobim več različnih opcij eno, izmed njih, izberem in nato se tista vrsica preprosto preskoči (kot, da bi 2x kliknil).
Prav tako je pri prodaji stvari. Želim prodati eno izmed njih, pritisnem space in vup, ob stvari, ki sem jo želel prodati proda še 1-6 stvari...
Ima kdo kakšno idejo, razen zgoraj omenjenih igra deluje brez težav.
LP

yayo ::

Linkam posnetek strani, ker je portal do torka offline zardi prenove (Witcher 3 prihaja 8-) )
http://webcache.googleusercontent.com/s...

yayo ::

OT
Če koga zanima je celotna literarna saga o Geraltu iz Rivije zelo kvalitetno prevedena v srbščino (v latinico)v založbi Čarobne Knjige iz Beograda. Prevod je neprimerljivo boljši kot angleški, drugače pa v angleščini obstaja neuradni "fan translation" kompletne sage v elektronski obliki (pdf, epub, mobi), najdete ga na uradnem forumu igre (ki je trenutno offline)

BorutO ::

Mogoče kdo ve, zakaj več ne morem priti v ubisoft? Pokaže mi to sliko, ko čem iti v igro:

sesobebo ::

si zihr, da si v pravi temi? :D

BorutO ::

ne. :P

m0f0x ::

Na Gog bo kmalu akcija za Witcher 2, če kdo hoče DRM free...

lopov ::

m0f0x je izjavil:

Na Gog bo kmalu akcija za Witcher 2, če kdo hoče DRM free...

A jebe*** ... Ravno včeraj sem kupil za 4 EUR na Steamu :/

m0f0x ::

Saj lahko tudi na GOG.com redeemaš in si DRM free dol cukneš. Poglej par postov nazaj, mislim, da je še link.

Zmajc ::

Da z steam verzije Witcher 2 dobis DRM free GOG verzijo naredi sledeče:

1. Go to your Steam Games Library 
2. Click on The Witcher 2 
3. Click on CD Key under LINKS to the right 
4. Copy your cd-key from the popup window 
5. Enter your cd-key here: http://www.gog.com/en/witcher2/backup/ 


Potreben je gog account

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

lopov ::

Suuuper, thx obema! Acc imam ker sem tam nabavil že enko :)

m0f0x ::

Ponovno akcija na GOG -80%
Traja še 2 dni in 13 ur.

yoco ::

Hmm... Sem kupil prek svoje MC kartice pa ko sem kliknil na plačilo mi je napisalo da je prišlo do napake, na računu pa mi piše da je šel denar dol. Naj malo počakam? Ti GOG pošlje prek mejla obvestilo?

yayo ::

Obvestilo dobiš takoj po uspešnem nakupu, sam uporabljam Paypal. Piši takoj na support in vprašaj.

yoco ::

Sem vprašal pa še nisem dobil odgovora. Na Skrill računu pa mi piše da je denar kao rezerviran za nakup ki še ni bil potrjen! :|

yoco ::

Moram pohvalit support. So mi po enem dnevu uspeli pomagati, tako da sem vseeno dobil obe igri za 5€ :D

miraldi ::

Ns GoG sem zastonj dobil igro pa me zanima, če je kaj povezana z prvim Witcherjem?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zmajc ::

W2 se nadaljuje tam kjer se je končal prvi del, da. Tudi save iz prvega dela lahko importaš da ti odločitve od prej ostanejo v Witcher 2.

yayo ::

Igre so neuradno nadaljevanje romanov o Witcherju. V zaključku pisane sage Geralt umre in ga njegova "posvojenka" Ciri (katero bomo btw. videli v Witcherju 3) skupaj z ljubeznijo njegovega življenja, čarovnico Yennefer (glavna junakinja The Trail trailerja), prenese v nek drug paralelni svet kjer oba spet oživita. Tukaj se uradna zgodba, kot jo je napisal avtor Andrzej Sapkowski, konča. Prva igra iz serije prične dve leti po Geraltovi smrti, ko se le ta iz nič pojavi pred ruševinami dvorca Kaer Mohern kjer so včasih urili Witcherje. Druga igra je nadaljevanje prve. Tretja bo nadaljevanje in končni zaključek trilogije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

miraldi ::

A tko. Potem pa slaba, da se sploh kdaj lotim The Witcher serije.
Na HOW LONG TO BEAT je za The Witcher 1 average 45ur za dokončat igro.. Nimam tega časa :S
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

opeter ::

Ampak pri "resnih" RPG-jih je ravno to pomembno, da jih ne končaš v petih urah.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

sesobebo ::

miraldi je izjavil:

A tko. Potem pa slaba, da se sploh kdaj lotim The Witcher serije.
Na HOW LONG TO BEAT je za The Witcher 1 average 45ur za dokončat igro.. Nimam tega časa :S


ne rabis igrat W1, da bi igral W2 (tako kot ne rabis brat withcer knjig, da bi igral W1).
zgodba W2 je samostojna celota, in se minimalno navezuje na zgodbo W1 (praktnicno 0, kljub moznosti uvoza sejvov), vsebuje pa pac nekaj oseb, ki so bili ze v W1 (pa knjigah tudi), ki pa so vse dovolj podrobno predstavljene.

Lonsarg ::

Witcher igre so sicer postavljene v določeno časovno obdobje, ki se bolj ali manj ujema z Witcher knjigami. V bistvu se Witcher 1 in 2 dogajata pred Nilfgardovim napadom, Witcher 3 pa po/med napadom, in če bi hotel vse 100% kronološko urediti ne moreš, ker ne gre skupaj vse. Ampak sama zgodba je pa čisto ločena. Edina skupna nit Witcher 1-2 je mistery okoli Geraltove izgube spomina, ki bo v Witcher 3 razrešena.

Kar pa ne pomeni, da ti nebo igranje iger z prebranimi knjigami boljše. Ampak ne zato, ker se karkoli navezuje na glavno zgodbo igre, pač pa ker je hud filing igrat v istem svetu in med istimi osebami, od katerih si bral zgodbe in zgodovino v knjigah. Poleg tega pa so knjige zlo fajn. Edino zadnja zaključna knjiga na žalost še ni v angleščini...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

yayo ::

V angleščini jih kar precej manjka, razen, če nisi bral e-book izdaje fenovskih prevodov katere so zbrali na Witcher forumu (so, btw, prevedli tudi zadnjo, Gospodarico Jezera). Nilfgardska invazija o kateri govorijo druga in (bo govorila)tretja igra pa je celo tretja po vrsti, ciklus romanov se zaključi z zmago severnih kraljevstev in porazom Nilfgarda po drugi invaziji na sever (med prvim napadom so jih Nilfgardijci dobili po pički pri planini Sodden). Zaključna bitka druge vojne z Nilfgardom je v Gospodarici Jezera, imho,fantastično opisana. Sumim, da bomo s svojimi odločitvami v Witcher 3 sami prispevali k izidu treje invazije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Lonsarg ::

Ja, knjig je še nekaj, mislil sem zgolj glavno zgodbo o Ciri. In uf, nisem vedel, da so prevedli tudi zadnjo, ker namesto googlanja grem wiki gledat, če je že zunaj, budala jest... Hvala!

BTW, poleg knjig sem tudi gledal Witcher nanizanko od Poljske RTV. Ne glede na knjige in nanizanko igra seveda zmaga;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

oo7 ::

A pri tej igri stranski questi niso nič označeni?
Zdaj sem tam v mestu na tisti tabli našel list z questom Troll trouble sem šel, do trola tam pod mostom me je napadel, ker nisem imel vodke. Do tukaj je na zemljevidu kazalo lokacijo. Sem se obranil napada od trola in dobil novo nalogo, da moram zvedeti, kdo je ubil trolovko no od tukaj naprej pa ni nič več označeno na zemljevidu. Kaj naj zdaj grem v mesto in vsakega posebaj sprašujem če kaj ve o tem:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Lonsarg ::

Takih kvestov, kjer ne kaze lokacije je zelo malo. Ampak saj ne bos rabil prevec truda za resit pomojem;)

yoco ::

Lahko pogledas tudi kaksn walkthrough če maš problem z questom. Mene je tudi motilo, ko nisem vedel, kaj točno moram naredit!

Izi ::

oo7 je izjavil:

Kaj naj zdaj grem v mesto in vsakega posebaj sprašujem če kaj ve o tem:|

Če se ne motim si končal Inkvizicijo. Potem se ti mora to mesto zdeti popolnoma miniaturmo, ljudi ni veliko in tako ali tako moraš z vsemi govoriti.

Hint: Imej odprte oči. Skoraj ne moreš zgrešiti, da ima nekdo v hiši na steni obešeno glavo trolovke. Sumljivo ;)

Pa ko si šel od Notice boarda do Trola bi moral malenkost pred Trolom naleteti na napadenega vaščana. Ko ga rešiš ti razloži vse v vezi Trola in te tudi napoti naprej s kom v mestu moraš govoriti.
In ta quest, če se prav spomnim ima več različnih načinov reševanja in različne konce.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

yoco ::

Sam Izija vpraš, on itak vse ve :D

oo7 ::

Mi je uspelo narediti quest s trolom hvala.
Mi je pa zdaj uspelo ubiti prvega šefa Kyrana. Sicer ni težak ampak če ne veš točno kaj naredit je hitro po tebi. Tako, da po 5 ali 6 poiskusu sem si pomagal z you tube>:D


Kako je pa kaj z temi napoji? Je najbolje sestavine nosti s sabo in narediti napoj, ko ga rabiš ali je bolje narediti napoje takoj?
Kako je pa kaj z orožjem? Se dober meč kupi ali naredi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Scoia'tael ali Vernon Roche ne morem se odločit:))

Kakšen nasvet?

yoco ::

Jaz sem se za Rocha odloču :D

Lonsarg ::

Scoiatael je bolj prijazen očem, ker več časa preživiš v škratjem gorskem gradu;), glede zgodbe bi se pa težko odločil za enega ali drugega.

oo7 ::

Sem se odločil za Rocha, ker mi je pomagal na začetku.

Zdaj sem pa res pred težko odločitvijo:|




SPOILER za tiste, ki niste še igrali.



Zdaj sem pa res pred težko odločitvijo ali rešim Tris ali otroka:P Bo Tris jezna če rešim otroka namesto nje>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

def0r ::

Depends. Do you like boobs?:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Witcher 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11217332 (934) oo7
»

The Witcher 3: Wild Hunt (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1488259065 (22931) D3m
»

Mass Effect Serija ali The Witcher Serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5513502 (12116) nooby

Več podobnih tem