» »

IP/Wireless camera pomoč?

IP/Wireless camera pomoč?

Storm ::

Na Kitajskem (Dinodirect) sem nabavil brezžično kamero za survailance Wanscam, tako na izi, problem je, ker je WIN7 nikakor ne prepozna. V navodilih piše, da jo naj priključim na LAN s kablom in jo bo software na priloženem disku kao prepoznal, vendar tisti program tam gor zadeve ne najde. Prilagam sliko
, na tem se nič ne naredi ko kliknem find. Skratka kamere ne najde v LAN omrežju. Morda komu pomaga tale manual iz pdf (http://www.pdfhost.net/index.php?Action..., men po korakih ne uspe najdit zadevo v omrežju.

Torej drugo vprašanje, kako naj najdem napravo na routerju, če je gor priklopljena. V onem ruter programu (ko svoj IP vpišem v naslovno vrstico) jo ne najde...še kakšna ideja? Pa prosim odgovore ki bodo v pomoč, ne rabim moraliziranja okol kitajske robe. Hvala.
Markec The Great

Hayabusa ::

Daj pdf v dropbox.

Jo tu najdeš ? Driverji na cdju so verjetno prastari.
http://www.wanscam.com/wanscam-ipcamera...


Imaš lan v 192.168.1.X rangu ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Storm ::

Na škatli piše AJ-C2WA-C198, liči pa na ta drugo v linku ki si jo poslal...
https://www.dropbox.com/s/5nzcvu5unpz92...

Ja Lan je tak z 1.X na konc.
Neki je v manualu podčrtano da on Search software deluje samo v 32-bitnih WIN7? Se morda zato ne zalaufa?
Markec The Great

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Storm ()

Hayabusa ::

OCX setup si opravil ?

Če pogledaš slikco iz tvojega posta zgoraj sploh nimaš "update" ukaza (na levi strani spodaj) kot je v pdf-ju stran 7 -> je možno da dela samo na x32.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Storm ::

No zdele sem zadevo zalaufal še s prenosnika. Tam mi zazna drugo mrežno kartico in tam je potem search tool najdu kamero v mreži. Sem sicer prišel skoraj do konca oz. do tja ko moreš neko geslo in password vpisat (v manualu je to lepo narisano), ampak zdej ne vem kateri username in pw morem vpisat. Od ruterja? Od kamere? Ker na računalnikih nimam pw pod accountih?

Ker na search toolu, če kliknem na kamero, ki jo najde, se mi ofne okence kjer zgori že not piše "admin" spodi je pa prazno, ker je kitajsko sta potem dva gumba označena z vprašaji (??) in ni OK ter cancel. Če recimo tu vpišem admin/admin in potem v browserju to isto mi ne uspe prit v kamero. Tk da ne vem kako nastavit user/pw. Da bom prišel skozi ta IP in port.

Na PC-ju pa oni OCX setup ne gre skozi, sicer napiše, da je instaliral, ampak to je opravil v takoj po kliku, tako da verjetno res deluje samov 32-bit (ta verzija firmware s CD-ja).

Skratka mogoče še katero geslo je treba vpisat da pridem do IP 192.168.1.99:99. K
Markec The Great

Storm ::

Ok pw in username je bil napisan spodi pod kamero. Zdej rabim samo še firmware, ki bo delal na PC-ju. 64bit WIN7
Markec The Great


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Router] Kako forwardirat oz. odpret porte (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
372330182 (30638) ignats
»

[Router] Asus WL500g Premium FAQ (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
61981775 (13536) brez-imenko
»

IP WIFI kamera - spremenjen ip - ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
173363 (2897) refosk
»

Linksys WRT45GL

Oddelek: Omrežja in internet
252807 (1410) SaXsIm
»

ADSL Callisto821 router (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
32963560 (27255) JoskoMacher

Več podobnih tem