» »

Je kdo v zadnjem času naročal iz cyberport.de?

Je kdo v zadnjem času naročal iz cyberport.de?

ramiz?! ::

Sam sem naročil prek cyberport.de na podjetje, vendar mi nakoncu niso odbili 20% davka, tako da sem plačal polno ceno. To sem naredil, ker cena ni bila tako visoka (prenosnik tudi z davkom vred v Nemčiji 300-400€ cenejši kot v Sloveniji) in ker piše, da jim lahko po nakupu pišem in mi bodo vrnili to razliko 20%.

Je pa druga stvar, ki me bolj zanima. Namreč, ko sem naročil izdelek in ga plačal prek paypala, sem dobil mail da si lahko na svojem računu na spletni strani ogledam stanje naročila in da bo tam pisala tudi tracking number, saj sem naročil, da mi paket pošljejo z DHL. Ampak pod naročila kaže kot da nisem nič naročil in zato tudi sledilne številke za paket ni. Sedaj pa me zanima ali jim moram pisati ali so vseeno poslali paket in jim samo kaj ne dela na spletni strani, drugega si pa ne znam predstavljat.

Zato me zanima če ima kdo izkušnjo s cyberport.de.
Never regret anything, there's always a reason things happen.

357M ::

In zakaj bi ti odbili davek? Si Hrvat? 8-)

KoMar- ::

Saj je napisal, da je na podjetje kupil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

ramiz?! ::

357M je izjavil:

In zakaj bi ti odbili davek? Si Hrvat? 8-)

Zakaj se na temo vedno oglasi nekdo, ki nima najmanjšega pojma o stvari?
Never regret anything, there's always a reason things happen.

draciel ::

hm odvisno kdaj si naročil? Sedaj so prazniki in zelo zelo velika možnost je da oni od 25.12 naprej sploh ne delajo. Zato še niso odobrili naročila ..in posledično niso poslali.

357M ::

Se opravičujem za cinizem... Je podjetje davčni zavezanec?

driver_x ::

Davek si moraš sam odšteti. V kratkem ti bodo pisali, da imaš pri njih dobroimetje in da jim sporoči račun, kam ti vrnejo davek. Naročilo bo vidno, ko ga bodo obravnavali, vendar Nemci ta teden večinoma ne delajo. Počakaj do ponedeljka in nato vprašaj, če naročilo še vedno ne bo vidno. Potrditveni mail si verjetno dobil.

ramiz?! ::

Ja zgleda da res niso delali prejšnji teden. Včeraj sem videl da so šele obdelali naročilo (3.1.), čeprav sem naročil že 27.12. Tako da je sedaj že bolje.

Hvala za informacijo glede davka. Tudi sam sem po naročilu malo bral in ugotovil nekaj podobnega, zdaj pa sem dobil še potrditev.
Never regret anything, there's always a reason things happen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MindFactory mnenje (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Kaj kupiti
2733466104 (2746) darkolord
»

Izkušnje s trgovino computer universe (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
829179529 (2617) mtosev
»

Spletni trgovec noče prodati naročenega blaga (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5211855 (8386) DeeJay
»

Nakup iz Cyberport

Oddelek: Kaj kupiti
439042 (7972) Gwanaroth
»

tuje spletne trgovine (hod.de) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8614940 (9404) lambda

Več podobnih tem