» »

tuje spletne trgovine (hod.de)

tuje spletne trgovine (hod.de)

«
1
2

gregor ::

Pozdravljeni.

prosim vas, da mi naštejete nekaj EU trgovin z računalniškimi kompnentami, ki imajo nizke cene, hitro pošljejo, imajo dober odnos do kupcev...

Torej kje kupujete ?

Ali je morda kdo ze kupoval v hoh.de ?

Hvala
LP

kmetek ::

hod.de?

Planetarium ::

Haha ravno zdej sm hotu odpret isto temo.. Namreč mene tudi zanimajo vaše izkušnje s hoh.de. Kar sm zaslediu v SLO ne prodajajo Sennheiser PC350 pa nimam druge kot da jih naročim od tam. Čist informativno če je kdo že naročal; glede garancije, poštnine ter dobave me zanima da vem kolk dnarja dvignt da me pol poštar ne bo presenetu z astronomsko ceno!

BuBBle.D ::

Paket iz tujine, poslan z odkupnino boš zamanj čakal. Naročene stvari, moraš vnaprej preko bančnega nakazila/paypal (eni majo) plačat.
Hoh.de ima, v kolikor me spomin ne vara kar veliko poštnino (30€?). Jaz večinoma kupujem pri K&M Elektronik in Lammer shopu. NIsem pa fiksiran na ti dve trgovini, če najdem kje drugje stvar ceneje.

Geizhals is your best friend.
|MSI MPG Z690 EDGE|Intel Core I7-13700K|64GB Viper Steel 3600Mhz|
|Zotac Trinity 3090 OC|EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB|
|ASUS TUF Gaming GT501|Corsair AX1200W|Samsung Odyssey G7 32"|

Planetarium ::

No sej ubistvu se meni ne gre toliko za hoh.de rad bi le trgovino z Sennheisercami na zalogi ter dokaj normalno ceno. 30€ pa je največ kar mislim odštet za poštnino. Škoda ker v Sloveniji nobeden ne prodaja dotičnih slušalk.. ali pač?

guljox ::

Naročal sem že pri notebooks billiger, kjer je bilo vse legitimno

in trenutno pr hoh.de paketet nej bi prišel v naslednjih parih dneh

c3p0 ::

Naročil 2x notebook, enkrat so po pomoti poslali malo bolj švohni model. Support je v tem primeru bil izredno slab in počasen. 30€ pa pri vrednosti 1500+€ ni nek faktor.

kmetek ::

http://www.notebooksbilliger.de/ ne senda več v slo, samo za firme.

ravsek ::

OK, kako je potem ce narocim iz hoh.de neko stvar (konkretno monitor). Njim nakazem vsoto, za katero prodajajo na strani monitor? Kako pa je potem s postnino in podobnim? Nekdo je omenil, da je iz hoh-a 30€. Torej placam postarju, ko dobim paket, 30€ in to je potem to? Torej, cena na njihovi strani + 30€ (oz kolikor je pac postnina) in je to to? Pa malo me skrbi, glede na to da je monitor zelo obcutljiva roba... Samo vseeno ni racunice kupovati pri nas (isti monitor stane ~950€, pri njih pa 599€ 8-O)

lp

BuBBle.D ::

Pa ka j ti živiš pod kamnom? Še nikoli nisi kaj naročil preko spleta, tudi v Sloveniji ne?
|MSI MPG Z690 EDGE|Intel Core I7-13700K|64GB Viper Steel 3600Mhz|
|Zotac Trinity 3090 OC|EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB|
|ASUS TUF Gaming GT501|Corsair AX1200W|Samsung Odyssey G7 32"|

ravsek ::

Jebiga, najraje kopujem tako, da grem v trgovino, kupim neko stvar in se z njo odpeljem domov :)) Saj vem, old fashioned. No, drugace pa iz slo sem ze kupoval in sem lepo placal vse po prevzetju na posti iz tujine pa se nikoli...

lp

c3p0 ::

Nakažeš preko banke toliko več za poštnino, poštarju nič. Na predračunu vse piše.

ravsek ::

OK, hvala za pomoc :)

lp

kmetek ::

to se zanimaš na NEC 24'' ?

gregor ::

ravsek

breko spletne banke nakažeš znesek , ko sem jaz nazadnje nakazal preko bankaneta je bila obdelava 0,63 eur (zelo malo)
če pa greš osebno na banko pa te pride več.

sicer pa se prijavi in daj v košarico vse izdelke ki jih rabiš in sistem ti sam izračuna koliko paketov oz koliko evrov te pride poštnina..ta podatek dobiš še pred zaključkom naročila....

če npr. naročiš vse komp. za računalnik potem te to prideta 2 paketa - to je 60 eur

LP

ravsek ::

gregor, hvala za pojasnilo. Drugace se gre pa za Dell-a 2709W, ki pri njih pride samo 599€. Sem se pa na njihovem supportu pozanimal o stroskih dostave in se mi zdijo precej visoki - naracunali so mi kar 118€ 8-O

lp

kmetek ::

nemogoče no, ne glede na težo je 30€ pomoje.....

ravsek ::

Tudi meni se zdi veliko. Mail, ki sem ga dobil:

Hello,

the shipping cost 118,00 . you can only pay in advance. Actually we don´t have a date of delivery.

Kind regards

Oliver Schlamp
(Customer care, www.hoh.de)

Home of Hardware GmbH & Co KG
Gewerbestr. 12
86707 Westendorf


Mi je pa tudi cudno, ker na strani narocilo sploh ne gre skozi:

Bei der Ermittlung der Versandkosten ist ein Fehler aufgetreten.

Dies kann folgende Ursachen haben:
- Ihre Lieferung soll in ein Land erfolgen, in welches wir aufgrund der EU internen Lieferschwellen momentan nicht mehr liefern dürfen. In diesem Fall können wir Sie leider nicht beliefern.
- Für Ihre im Warenkorb befindlichen Artikel konnten keine Versandkosten errechnet werden. In diesem Fall wenden Sie sich bitte an unseren Support.


Potem pa izberem npr. Z-5500, ki so tezki kot prasica, pa tudi skatla je velika in dobim lepo:

Ihre Sendung besteht aus 1 Paket(en)
Bitte wãhlen Sie die gewünschte Zahlungsart




Vorauskasse (Versandkosten: 29,95 €)


Isto je npr. pri Samusung 27' monitorju, 30€.

Ne vem kaj jim ni jasno...

edit: domen, S-PVA

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ravsek ()

domen- ::

Pravkar sem od njih naročil napajalnik, jutr samo še nakažem. Poštnina pride 30€ (GLS). Upam na najbolse.:)

EDIT: Kaksne panel uporablja Dell 2709W? ravsek: hvala za odgovor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: domen- ()

kmetek ::

uu to se ti je pa splačal 30€ ptt za napajalnik LOL :P

domen- ::

uu to se ti je pa splačal 30€ ptt za napajalnik LOL :P

Napajalnik je prsu 170€ sam po seb, skupi pa torej 200€. V Sloveniji ga pa lahko dobis samo v elektroniki, kjer stane pravtako 200€+postnina, ampak mas pa sam 2 let garancije. Tko da imo se je splacal.:D

kmetek ::

tssssss, mora bit pa hud PSU....drugače se splača skupinsko jemati pa deliti potem ptt.

guljox ::

hja skupinsko naročat pa se pol dobivat pa izmenjavat dnar in robo ti tolk enga cajta pa dnarja za bencin pa telefon vzame, da se jest tega ziher ne bi šel da bi pol 15 eur pršapru

BuBBle.D ::

OT: domen-: katero 1000w zverino si pa nabavil če ni skrivnost?
|MSI MPG Z690 EDGE|Intel Core I7-13700K|64GB Viper Steel 3600Mhz|
|Zotac Trinity 3090 OC|EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB|
|ASUS TUF Gaming GT501|Corsair AX1200W|Samsung Odyssey G7 32"|

domen- ::

OT: domen-: katero 1000w zverino si pa nabavil če ni skrivnost?

Corsair HX1000W.

Planetarium ::

Bom probal kako pokaže meni glede te poštnine. Me sam zanima lokacija lammer shopa u avstriji če kdo ve?

Tomson ::

Če še ni prepozno, za nakup audio zadev priporočam thomann.de
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Planetarium ::

še ni prepozno vendar je problem v tem da gamerske edicije Sennheiser slušalk nimajo zato mi še zmerom ostane hoh.de ali pa lammer shop v Avstriji. Za lammer shop me zanima lokacija saj so slusalke 20€ drazje kot na hoh.de in bi mogoče prišel cenejše skozi da se zapeljem po njih, če pa bo kilometrine preveč potem mi pa res ostane sam še hoh z +30€ (upam) poštnine

gregor ::

ravsek

tale dell ima dobavni rok 8-14 dni, ni pa nujno da bo res v tem času prispel, zato se rajsi pozanimaj za dejanski dobavni rok

drugače pa je glede postnine res cudno, ker če grem preko sistema mi napiše

Bei der Ermittlung der Versandkosten ist ein Fehler aufgetreten.
Dies kann folgende Ursachen haben:
- Ihre Lieferung soll in ein Land erfolgen, in welches wir aufgrund der EU internen Lieferschwellen momentan nicht mehr liefern dürfen. In diesem Fall können wir Sie leider nicht beliefern.
- Für Ihre im Warenkorb befindlichen Artikel konnten keine Versandkosten errechnet werden. In diesem Fall wenden Sie sich bitte an unseren Support.

torej gre morda res za artikel pri katerem je strošek dostave višji , tako kot si napisal :(

lahko pa preveris se pri kaksnem drugem ponudniku

so pa zaloge očitno problem

LP

ravsek ::

Mogoce kaksne izkusnje s Fast Trade Germany? Tam gre narocilo brez problema skozi, sicer monitorja trenutno nimajo na zalogi, ampak to ga tako ali tako nikjer nimajo.

1 x Dell UltraSharp 2709W / 3 Jahre Pixelfehlergarantie 599,00 EUR
Lieferzeit: Ware bestellt

Zwischensumme: 599,00 EUR
UPS Standard (Versand nach SI: (1 x 13 kg)): 20,16 EUR
inkl. Umsatzsteuer Privatperson EU: 98,86 EUR
Summe: 619,16 EUR

Postnina je samo 20€, edino kar me skrbi je, kako UPS dela s paketi...

lp

Kibby ::

Malce OT al vseeno... Ima kdo v kratkem mogoce namen kaj narociti iz Nemcije? Bi pol vzel kaj zravn pa bi si razdelili postnino. Namen imam vzeti par ventilatorjev za ohisje, ampak so pri nas skoraj 1x drazji... No vglavno, naj napise tukaj, al pa preko ZS.

Hvala :)

Leks ::

Potrebno je tudi paziti pri nakazilu, saj si banke odtegnejo tudi provizijo nakazila denarja v tujino, ne samo tistih 0,3€ al kolker je že pri nas. KBM ima provizijo glede na znesek, ki ga nakažeš. Vseeno se splača prej pozanimat.

Planetarium ::

Ja glede nakazovanja v tujino je treba res paziti. Kolikor sem se jaz pozanimal pride provozija tam nekje 0.60€ vendar je treba biti res pazljiv pri izpolnjevanju obrazca namreč jaz sem po svoji neumnosti plačal kar 10€ za provizijo nakazila . Na banki pride nakazilo tam nekje okoli 2€.

gregor ::

ravsek

posebej za tebe sem pisal supradictusu

če še nisi slišal za to trgovino poglej temo kateri 24" kupiti

jaz sem pri njemu pred kratkim nabavil dell 2408wfp in sem ga dobil v 4 dneh od dneva naročla ( v to je vključeno tudi bančna transakcija).

poglej

ebay.de

in

qsix

gre za isto osebo-firmo.

Kot vidiš so ocene te trgovine zelo dobre. In kaj je zelo pomembno, imajo ga NA ZALOGI

Prilagam še moje dopisovanje:

___________________________
Hello Gregor,
Yes, I got in on Stock! Price 590 euro.
Regards,
Rob
___________________________
Thanks, but what is the price for monitor ?
Do you have it on stock ?
Best regards
___________________________
Hello Gregor,
hippingcosts to Slovenia are 32 euro. I don't sell on eBay.de.. ;-)
www.qsix.eu
Regards,
Rob
_________________________
Hello

Do you have on stock DELL 2709W ?
What is the price and shipping costs to Slovenia ? I know that you can give better price if order does not go ! through ebay.de.
Thank you for quick answer.

Br
__________________________

Torej skupaj te pride 622 EUR:))

e-mail: supradictus@gmail.com

LP

ravsek ::

gregor, ce se kdaj srecava, za tole si zasluzis veliko, mrzlo pivo :) Hvala ti. Jutri po vsej verjetnosti narocim.

lp

filtr ::

pa sej hoh.de tudi za 30€ senda.
jah takle mamo, talke se gremo, pa nkar ne porajtj:)

gregor ::

no problem, zato so forumi

moje izkušnje z supradictusom so zelo pozitivne, edino vcasih rabi malo več časa da odgovori na mail , če ti ne da odgovori takoj mu daj reminder

drugače pa je meni poslal takoj po tem ko je dobil denar , naročeno v četrtek ob 14 uri, banka je opravila nakazilo v petek, poslal v ponedeljek, prispelo v sredo, torej 4 delovne dni

lcd dela bp

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregor ()

gregor ::

filtr

hoh.de - piše 8 do 14 dni , kar pa se lahko tudi podaljša , torej če ga rabi takoj potem je supradictus pravi naslov

lp

kmetek ::

se strinjam, ima morda supradictus nove 2408W A01, ga lahko to vprašaš? Hvala.

gregor ::

to sem ga že spraševal pred cca. 2 tednoma in mi je rekel da jih dobi v avgustu, točnega datuma pa ne ve
napiši mu mail, morda je kaj novega

za mene je čisto vseeno ali je prva revizija ali druga, saj razlike med obema tako nebi opazil

lp

kmetek ::

a ni ironija da je 27 samo 599, dočim 24 pa samo ene 50 € manj :P

AngelOfDeath ::

edit: Slovnica

Planetarium ::

hvala za link, ubistvu če koga zanima jih lahko elektronika dobavi za 150€ tako da se bom pomojem odločil kar za njih saj sem na istem pa še z uveljavljanem garancije (če bo treba sploh) bo manj problemov.

kmetek ::

150€ ?

Planetarium ::

ja? na hoh.de so 124 + 30€ postnine..

g7_logic ::

V mesecu avgustu se nameravam osebno odpravit v Nemčijo po nakupih. Nameravam it do Münchna, nato pa se naprej do Westerdorfa kjer domuje www.hoh.de. Torej če kdo potrebuje karkoli iz Hoh-a al iz katere druge trgovine, ki je na poti (oziroma malo iz poti) se lahko zmenimo za prevoz... Torej če kdorkoli karkoli potrebuje (monitor, hull hd tv, notebooka, tudi kaksno drobnarijo...)naj mi to napise na email oziroma na ZS, lahko pa tud sm na forum. V Nemčijo pa nameravam it, ko bojo v hoh-u ali v kateri izmed drugih trgovin dobil Della 2709W (torej predvidoma drugi ali tretji teden v avgustu). Pa če ns več skupi naroč, nam bojo mogoče še kksen popust dal. Če pa kogarkoli karkoli zanima pa naj kr vpraša :)

kmetek ::

kewl, morda ti res sendam email :P

gregor ::

kmetek

jaz pa sem mislil da je 27 " dell z TN matrika , o joj, joj :(

kupi kdo dell 2408wfp, star 2 tedna :))

LP

kmetek ::

ne 27'' DELL je kar lepo S-PVA :)

kok daš ceno? 400€ :P

ravsek ::

Sem pisal na pooblaščeni servis za Della, glede garancije:

Lepo pozdravljeni


Garancija za LCD monitor lahko uveljavljate povsod po svetu. Edini stroški, ki jih imate so manipolativni stroški (stroški v višini cca. 60 EUR).



Uroš Tolar
Vodja Servisa

Pro Servis d.o.o.
Letališka 32


Ce koga zanima :)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hoh.de (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Kaj kupiti
1507274629 (109415) darkolord
»

dell 2709w - zelena črta

Oddelek: Pomoč in nasveti
202379 (1222) Gregec
»

Kateri 26'' LCD kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
22126060 (10391) nejko8
»

Dell 27" ali kaj drugega?

Oddelek: Kaj kupiti
182510 (1795) zile
»

LG 26" monitor

Oddelek: Kaj kupiti
394539 (3315) LordWorm

Več podobnih tem