» »

pomoč,prosim!!!

pomoč,prosim!!!

predator32 ::

hay.uporabljam emulo 0.24b v 1a delta HF dosedaj mi je delala tako kot treba nisem imel nekih velikih problemov,danes ponoči pa se mi je zgodil nekaj kar še sam nevem kaj pomeni...ker mi je klaza zvečer vlekla nenormalno hitro sem jo pustil vžgano celo noč,zjutraj pa sem ženi naročil naj ugasne računalnik.vlekel sem par stvari katerim je falilo še v povprečju 1 uro do konca.zjutraj ko sem prižgal ponovno računalnik pa teh stvari ni bilo nikjer,niti v muli niti v njeni mapi-incoming-tako da teh filov sploh ni,sem pa skoraj siguren da mi jih je potegnil dol.sprašujem vas ,ali je kaka možnost da ti fajli kje so in kako priti do njih.hvala vam že naprej za vaše odgovore.

(sic) ::

Probaj pogledat, če ti ni ostal *.dat fajl.
Meni je zdaj KaZaA dol potegnil en film pa ga ne morem odpret (*.avi) dokler ne resetiram ali log off. Čudno!

Včasih pa mi tudi ostane *.dat fajl od nekega filma čeprav ga je že dol potegnil... potem odprem z MP in gre gledat... Pa samo spremenim končnico.

Sicer pa probak iskati po končnici fajla (kar si dol potegnil) ali pa *.dat fajle)...

fRiK0 ::

Men se je pr muli zgodil enako rač sm resetiral pa je šlo vse v PM.... Sprjazn se download again... PA drugič sam rač ugašaj :D
Hvala

LP Tadej

Bellzmet ::

men se je isto nardil...sem probu s par drugimi modi od mule (tarod, plus,...) in so se pr eni verziji (pr tarodu) že spet vsi file lepo pokazal in začel je Dl od tam k prej...ni blo treba se enkrat od začetka.

Hux ::

ce resetiras racunalnik in pustis da scan disk pregleda torej disk ti javi neveljavno dolzino iflsev in jih automatsko zbrise.

(sic) ::

Hehe, že imam en problem;

Imam en fajl (*.avi) pa je že končan (ne vem točno s kerim programom sem dol vlekel) pa ga ne morem odpreti v nobenem playerju. V Avi Preview pa ga lahko gledam in vidim da je že cel. Če kliknem Properties vidim, da je skodiran z divxom,... pa tudi GSpot mi pokaže, da imam vse nameščeno.

Any idea?



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1896482657 (32793) Rias Gremory
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558425174 (8458) Freakylion
»

Western Digital pravi ne multimediji

Oddelek: Novice / Diski
253349 (3349) toxic-hero
»

ADSL visoka hitrost??

Oddelek: Omrežja in internet
251815 (1181) BaRtMaN
»

Optimalne nastavitve za eDonkey (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
524994 (3520) Mr.B

Več podobnih tem