» »

hujšanje

hujšanje

ciklon ::

Oj,
rad bi shujšal v predel trebuha da bi se videl 6-pack. Bi lahko shujšal samo s tekom? Koliko bi moral preteči in kolikokrat na teden. Zanimajo me tudi vaje za moč rok. Če kdo ve kake dobre na plan z njimi :D

Tilen ::

Brez urejene prehrane ne bo nič.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Invictus ::

S tekom ne boš ustvaril 6-packa. Za to boš moral delat trebušake.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

korenje3 ::

s tekom ustvariš 6-pack... samo maščobo moraš popolnoma izgubiti. to pomeni toliko, da lahko kožo raztegneš na trebuhu. koliko visok bo 6-pack, je pa odvisno od prehrane in telovadbe-body building.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

_IKE_ ::

ma kaki tek .. picikl,picikl.....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

jalovec09 ::

Sam sem dal dol 35kg, prehrano sem imel kar urejeno in tudi kardio-hitra hoja v hrib izvajal----za dvigovanje uteži pa kej premetaval, hehe, če hočeš shujšat lahko probaš s tekom, samo bo lažje, če greš na zdravo prehrano, pišč.file, olivno olje, polnozrnate testenine, itd...to pomaga,...meni je bil cilj ŽIVETI, ne pa zgled, ampak sem tud na zgled pridobil, zaradi zdrave prehrane, gibanja in fizično delo.

flipflop ::

In si novo težo obdržal, al je šla kaj nazaj gor?

fosil ::

Na žalost ne moreš shujšat samo v trebuh.
Če hočeš da ti bo 6pack vidu moraš zato zgubit ves špeh povsod.
Drugače lahko narediš 1000 trebušnjakov na dan, pa se ne bo nič videlo, ker bo čez plast špeha.
Tako je!

jalovec09 ::

flipflop je izjavil:

In si novo težo obdržal, al je šla kaj nazaj gor?


ne, ampak prehrano imam približno isto, kot takrat, drugače bi spet šel nazaj in BTW vsak lahko shujša ne glede na zdrav.stanje in leta, eni malo lažje, drugi malo težje.

Sem imel pa obupne težave, krči so se mi vrstil kot za šalo, vsak teden me je parkrat tako uščipnilo v prsni koš, da sem mislil, da me bo pobralo, ponoči nisem mogu dobro spat, hodit ali delat karkoli nisem mogu, ker sem bil predebel, po kaki 2 uri dela sem postal utrujen in zaspan, spal sem vsak pop. ko polh, imel pritiska med 150-170, drugi je bil vredu, ...in še in še, torej sem izbral normalno ŽIVET, dost mi je blo tega s*anja. Sem bil pa blizu debelosti 3.

flipflop ::

Ja potrebna je močna volja in disciplina. Meni to kar ne uspeva. :(

Xserces ::

velikim ne uspeva ker ne delajo postopoma. Veliko ljudi gre na nos. In ko se v 1 mesecu nič ne premakne odnehajo... Moraš se zavedat da nebo nič v 1 mesecu na začetku..
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Freaxx ::

V enem mesecu se ravno začnejo kazat fizično opazni rezultati. Prej pa znaš bit utrujen od drastične spremembe aktivnosti etc...tako da motivacija mora bit. Če bi imel rad sixpacke, moraš razmislit kaj potem in kaka bo korist. Ker če to enkrat dosežeš, mora bit neko zadovoljstvo da to potem vzdržuješ, ker naj ti ne bi bil cilj samo shujšat, ampak vzdrževat potem tak tempo. Tako da kot je že Xserces rekel "velikim ne uspeva ker ne delajo postopoma".

OrkAA ::

_IKE_ je izjavil:

ma kaki tek .. picikl,picikl.....


Hipi prav da se strinja in da je dons svojih par ekstra jurjev kalorij že odšvicu!



Važna je vztrajnost in volja in motiviranost, pol je pa čist vseen s kakšnim športom skurš špeh.

Čeprov sikspacka uresnic ne rabš, sam zdrav morš bit.

Xserces ::

Če si res obilen potem se pri kardiu ponavadi črta tek zaradi kolen. hitra hoja,kolo,plavanje,...
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Bananovec ::

Invictus je izjavil:

S tekom ne boš ustvaril 6-packa. Za to boš moral delat trebušake.

Vprasanje je tudi, kaksen tek.

Glede rok: Postavi se v stojo in delaj sklece. Hitro prides do zelenega rezultata.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fitnes

Oddelek: Šport
293259 (2409) fosil
»

Vaje za "six pack" (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
749135933 (97129) fosil
»

Kako izgubiti odvečno maščobo če si suh? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6411785 (10155) Pegaz
»

Fitnesiranje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12224146 (22119) egonk
»

Pivski trebuh (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5913156 (10201) globoko grlo

Več podobnih tem