» »

Kako izgubiti odvečno maščobo če si suh?

Kako izgubiti odvečno maščobo če si suh?

1
2
»

jype ::

Jasno, ampak mtosev nima niti enega niti drugega.

innerspace ::

Prav zato mu dobra vadba nebi skodila, sploh ce pridobi kak kilogram misic skozi mesece(ter ojacal srcno misico in bolje razvil zivcevje in motoriko...)...

Sej poba ne poznam in ne vem kaksen je, upam da ne zameri:)


Se to, zdravje ni samo neko razmerje med tezo, visino, procentom mascobe ali misic... Clovek je zdrav, ko se dobro prehranjuje in vnasa v telo vse potrebno(tudi obcasni mehanski stres) za regeneracijo tkiv.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

7982884e ::

jype je izjavil:

7982884e> preveč mišic je nezdravo?

Tako je.
ne, ni tako. če bi OP pri taki višini imel 20 ali 30 kilogramov več mišic, ne bi to bilo čisto po nobenem zdravstvenem merilu škodljivo. 90 kilogramov pri 190 cm višine je atletska postava, s katero ni nič narobe.

eric_cartman ::

90 kilogramov pri 190 cm višine je atletska postava, s katero ni nič narobe.


Odvisno ali teh 90kg v večini sestavlja špeh ali mišice..

Sicer je pa dokazano po dostih knjigah in dostih člankih, da ljudje, ki jejo manj v povprečju živijo dlje. Še vedno mislim tukaj samo zdravo prehrano (to vključuje večino zelenjave in sadja).

če bi OP pri taki višini imel 20 ali 30 kilogramov več mišic, ne bi to bilo čisto po nobenem zdravstvenem merilu škodljivo.


Da pridobiš 30kg v mišice ni to čist nč normalnega.. Ne poznam namreč nobenega razn body builderjev, ki bi samo v mišice pridobili 20 - 30 kg. In za to so potrebni vsi te napitki, kreatini, mass gainerji.. In ni šans da je to pol zdravo..

Zame ni nič narobe če si s težo v območju normalnega ITM-a, se zdravo prehranjuješ, športaš in imaš lepo postavo ter razmerje med maščobo in mišicami tako, da je maščobe zelo malo mišic pa veliko..

Če bi imel 20 - 30kg več v mišice bi potem nekdo ki je velik 190cm in ima 90kg tehtal 110 - 120 kil. To pa ni več v območju zdravega ITM-a.

innerspace ::

eric_cartman je izjavil:

Če bi imel 20 - 30kg več v mišice bi potem nekdo ki je velik 190cm in ima 90kg tehtal 110 - 120 kil. To pa ni več v območju zdravega ITM-a.


Preberi se enkrat 7982884e-ov post.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

eric_cartman ::

Sm že študiral potem, ko sem oddal sporočilo, če je dejansko mislil 90kg in še dodatno 20 kil v mišice.. Ali pa je mislil 90 kg od tega 20 kg mišic :D

Če je mislil slednje, potem se opravičujem in se hkrati strinjam z njim.. :D

Okapi ::

Odvisno ali teh 90kg v večini sestavlja špeh ali mišice..
Človeški metabolizem je narejen tako, da če nisi predebel, je razmerje med špehom in mišicami skoraj vedno bolj ali manj normalno. Izjema je mogoče kakšen invalid ali bolnik, ki se dolgo časa ne more gibati.

Še več - dovolj mišic glede na svojo višino ima tudi večina debelih (ti svoje mišice trenirajo vsakokrat, ko premaknejo svojo preveliko težo). Drugače povedano, če nimaš športnih ali bodibilderskih ambicij, premalo mišic zdrav človek skoraj ne more imeti.

O.

Invictus ::

innerspace je izjavil:

Tudi prevec speha je nezdravo.

Vpogled v ITM(eng. BMI):
 BMI chart

BMI chart



Mtosev je glih na spodnji meji, kar ni nezdravo.

Jaz sem trenutno overweight, kmalu bom manj... :)

Pismo, nisem vedel da sem bil 30 let podhranjen. Sem imel 186 cm in 67 kg. Zakon teža za vzdržljivostne športe.

Zdaj sem malo nadhranjen :). Še dobro da sem preživel prejšnje obdobje.

Nekako so vedno rekli višina, minus 100 za tipe. Da je še v redu. Kar pomeni da če imaš manj kil, ni ravno potrebno letati do zdravnikov, pa se prenažirat nekih umetnih praškov. Je to zadnje veliko bolj škodljivo kot malo premajhna teža.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Relanium ::

innerspace je izjavil:

Tudi prevec speha je nezdravo.

Velik prevec ja, ampak mal zaloge zna bit pa koristno.
Zamisli si da zboliš za nečem, ki ti bo onemogočalo normalno prehranjevanje, v enem tednu lahk padeš za 6-7kg BP.
Bolj je to zajebano če nimaš čist nobene zaloge.

Lih js mam trenutno tak primer, pa spadam še v zgornji del zelenega področja (zdaj že nekje bližje sredini, ampak gre zdravje na boljše)

globalna80 ::

Nekateri merite idealno težo na podlagi telesne višine, pri tem pa pozabljate na telesno konstitucijo, ki je pri vsakem posamezniku drugačna. Nekdo bi bil pri 190cm in 80 kg presuh, drug spet ne.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

cordoba ::

Sam sem prišel po 3 letih iz 79 na 98 kg. Visok sem 198 cm, sem pa za to kar pošteno garal. Hrana minimalno 5 krat na dan, proteini in malta + bcaa je edino kar sem uporabljal pri dodatkih. Zdej sem mi je pa ustavilo, včasih pridem na 103, ampak, ker jem preveč junk food. Mislim, da sem presegel svoj max, mogoče kasneje probam še kuro s kreatinom.

globalna80 ::

In pri kateri kilaži si bil deležen več pogledov žensk in pri kateri kilaži več pogledov moških?
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

eric_cartman ::

@globalna

Sej se ne da kr tako posploševat.. Moji recimo 6packi na trebuhu niso všeč.. Ima pa rada da mam malo bol nabildane roke in rame.. Pa spet ne preveč.. Ravno prav..

Kakorkoli pa že ga bodo potem punce še vedno opazile oz. bo deležen njihovih pogledov. Gledale ga bodo pa tiste, ki jim je pač bolj všeč mišičast tip človeka.. Malo manj pa tiste, ki so jim bol všeč suhljati tipi..

Rok Woot ::

Jaz mam trenutno 18.3, pa živim čist normalno.
Pač sem bil malo manj fizično aktiven, ko sem bolj, se mi teža poveča...

Pegaz ::

Si kej tazga?

 null

null



Če ja, pogooglej za telesnim tipom "skinny fat ectomorph". Dva linka.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zelo sem suh (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13732162 (25008) metikameti
»

Prsne mišice. Kako? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13116486 (13218) m0LN4r
»

Kako vidna je izguba teže? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27660335 (53859) jype
»

Kako se zrediti? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24773195 (63430) thramos
»

Trebušne mišice + odstranitev maščobe na trebuhu

Oddelek: Loža
4921211 (18992) noraguta

Več podobnih tem