» »

Youtube

Youtube

Qcube ::

Linko je izjavil:

Mogoče kdo ve, zakaj se mi youtube sam pauzira in sporoča
Predvajanje videoposnetka je začasno zaustavljeno. Želite nadaljevati z ogledom?


Uporabljaš iste bluetooth slušalke na dveh napravah istočasno?

jaitak ::

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: BorutK-73 ()

Linko ::

Qcube je izjavil:

Linko je izjavil:

Mogoče kdo ve, zakaj se mi youtube sam pauzira in sporoča
Predvajanje videoposnetka je začasno zaustavljeno. Želite nadaljevati z ogledom?


Uporabljaš iste bluetooth slušalke na dveh napravah istočasno?



Ne, tole je na PC, kjer imam priključene samo logitech zvočnike...

PARTyZAN ::

To je zato, ker poslušaš glasbo (najverjetneje) z autoplay. Google bi ti rad prodal naročnino na Play Music.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefo...

blblb ::

Linko je izjavil:

Qcube je izjavil:

Linko je izjavil:

Mogoče kdo ve, zakaj se mi youtube sam pauzira in sporoča
Predvajanje videoposnetka je začasno zaustavljeno. Želite nadaljevati z ogledom?


Uporabljaš iste bluetooth slušalke na dveh napravah istočasno?



Ne, tole je na PC, kjer imam priključene samo logitech zvočnike...


Firefox...?

lp, blblb

Linko ::

Ne.. chrome

Evstera ::

Youtube mi kdaj pa kdaj nabije "Prijavite se, da potrdite svojo starost. Videoposnetek morda ni primeren za nekatere uporabnike."

Tudi pri posnetkih, ki očitno niso problematični. To uploader presodi, za kaj naj bo potrebna prijava, al youtube sam ugiba?

Če nimaš google računa, je kakšen ovinek za ogled takega posnetka?
Recimo konktretno zadnja stvar ki sem jo hotel pogledati:

The Player ::

Evstera je izjavil:

Youtube mi kdaj pa kdaj nabije "Prijavite se, da potrdite svojo starost. Videoposnetek morda ni primeren za nekatere uporabnike."

Tudi pri posnetkih, ki očitno niso problematični. To uploader presodi, za kaj naj bo potrebna prijava, al youtube sam ugiba?

Če nimaš google računa, je kakšen ovinek za ogled takega posnetka?
Recimo konktretno zadnja stvar ki sem jo hotel pogledati:


Če se prav spomnim je to stvar vsakega posameznika, da določi ali je stvar ok ali samo za 18+. Seveda s tem, da je stvar na ogled samo s prijavo za osebe starejših od 18+ let se s tem avtomatično odpoveduješ kakršnikoli monetizaciji videov ;)

Je pa youtube "zelo dober" pri ugotavljanju ali je video primeren za monetizacijo ali ne. Meni je demonetiziral videje, kljub temu, da so čisto primerni brez kakršnekoli odrasle vsebine v njih.

Se pa da zaobiti videje s starostno omejitvijo tako, kot si ti nalimal zgornji video na forum in te ne sprašuje po prijavi.

Evstera ::

Potem si bomo pa odprti eno temo "gledanje youtuba za neprijavljene". :)

lara2 ::

Kako youtube beleži oglede videoposnetkov? To pomeni, da ko kliknemo na videoposnetek, se zabeleži en ogled več, ali ko pogledamo do konca se zabeleži en ogled več?

lp, lara.

Kurzweil ::

yoco ::

Se da pogledat kje si vse pisal komentarje?

less ::

nonamer123 ::

Pozdravljeni!
Imam program za downloadanje videjev YoTubeToClick in imam problem, da vedno, ko bi rad downloadal kakšen video, dobim to napako: failed to retrieve data.
any ideas?

Hvala
lp

GrX ::

nonamer123 je izjavil:

Pozdravljeni!
Imam program za downloadanje videjev YoTubeToClick in imam problem, da vedno, ko bi rad downloadal kakšen video, dobim to napako: failed to retrieve data.
any ideas?

Hvala
lp

Ne rabiš nobenega programa za downloadat YT vsebino. To lahko počneš z browser-based orodji, kot je naprimer https://www.y2mate.com/en45

Mogoče ni tako advanced kot posamezni programi, vsekakor pa opravi svojo nalogo..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

nonamer123 ::

Vem, ne delam zase, za kolega, ki hoče uporabljat ta program in nama obema vrže isto napako..

hojnikb ::

jah menjat bo treba program, očitno ne deluje več z youtubovim apijem
#brezpodpisa

mtosev ::

saj za vecino browserjev so add-oni/plug-in, ki omogocajo download.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

OK.d ::

Ali moraš pri YT Music imeti premium varijanto, da ga lahko uporabljaš v avtu - Android Auto?
LPOK.d

miki2019 ::

OK.d je izjavil:

Ali moraš pri YT Music imeti premium varijanto, da ga lahko uporabljaš v avtu - Android Auto?


Premium je samo fora da je lahko telefon zatemnjen in špila na neplacljivi različici youtube ugasne ce zatemniš zaslon, navadni in music.

yoco ::

Sorry ker pišem v stari temi! Dve vprašanji:
1. še komu YT pod recommended zadnje čase kaže en kup balkanskih (politika, glazba, oddaje)? nikoli nisem gledal, tako mi gre že pošteno na živce.
2. mejbi kod ve, če se da izvedeti naslov videa, ki je zbrisan v playlisti?

bambam20 ::

yoco je izjavil:

Sorry ker pišem v stari temi! Dve vprašanji:
1. še komu YT pod recommended zadnje čase kaže en kup balkanskih (politika, glazba, oddaje)? nikoli nisem gledal, tako mi gre že pošteno na živce.


Meni to počne, če nisem prijavljen z google računom. Drugače mi tega ne počne.

BorutK-73 ::

Prestavi lokacijo na anglijo ali katero drugo državo.

mailer ::

Kar naenkrat ne morem uporabljat preslednice za pisanje v iskalniku youtuba, Povsod drugod deluje.
Očitno nisem edini:
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

mailer ::

Zdaj se je presledek vrnil ampak vsak pritisk na tipko vstavi dva znaka :))
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Nagi Bator ::

mailer je izjavil:

Kar naenkrat ne morem uporabljat preslednice za pisanje v iskalniku youtuba

Enako. A ce ne bi omenil, ne bi niti vedel, ker uporabljam search bar v brovserju.

marshall ::

bom kar tule vprašal, se mučim že nekaj časa in nikakor da usposobim podnapise na YT, če uporabim možnost ANG-SLO deluje, vendar se vsili opcija ANG samodejno-SLO. Takrat prevod ne deluje v nobenem jeziku razen v ANG...

OK.d ::

Ali vam v Chrome brskalniku - posodobljen ponudi cast button za castanje iz Youtube Music strani na druge naprave v istem omrežju?
Namreč na Google play music je stvar delovala, zdaj mi pa sploh ne ponudi varijante- cast button, celo preko menija 3 dots-pretakanje ne najde nobene naprave.
Preko telefona mi cast normalno deluje.
LPOK.d

marshall ::

sem nekako uspel rešit, YT se je skregal z Adguard-om, zato sem ga posodobil, ter vse osvežil, pač če komu to pomaga...

polozweii ::

Ali youtube omogoča da s pritiskom tipk na tipkovnici video skoči par sekund nazaj ali naprej?

Edina tipka na tipkovnici ki jo youtube upošteva je play/pavza. Zraven sta še tipki za previjanje naprej in nazaj ampak na youtube nimata funkcije.

PARTyZAN ::

HJKL.

12c0 ::

0-9, 0 skoči na 0% videa, 9 na 90% videa, smerne tipke so 5s nazaj/naprej in volume 5% gor/dol, če pa gledaš na žepnem računalniku pa 2x tapni na levo/desno stran videa za 10s nazaj/naprej.

yoco ::

Se da izklopit, da mi ne pokaže okenček "continue watching" vsakič ko odprem YT?

shadeX ::

Ne, to je del algoritma.

YT preferira videje glede na watch time in sploh pri glasbi je to izrednega pomena, ker pustimo dolge komade ali playliste da se predvajajo v nedogled. Algoritem pač mora vedet a nekdo zadaj aktivno posluša ali ne. Dodatno prihranijo na bandwithu.

Konlov ::

Zakaj plačevat razne tidal pa spotify, ča imaš na yt for free?

shadeX ::

Ker nekateri preferiramo ad free experience brez prekinitev, za tri kave na mesec? :)

Konlov ::

Saj ima yt tudi ad block naročnino. Je razlika tudi v kvaliteti?

m0LN4r ::

Razlika v kvaliteti je ogromna. Kvaliteta glasbe na youtube je kot medium na spotify.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

BorutK-73 ::

Nihče ne uporablja Vanced tukaj?

Alien123 ::

BorutK-73 je izjavil:

Nihče ne uporablja Vanced tukaj?


Jaz se tudi čudim, verjetno niti ne vedo, da obstaja.

yoco ::

BorutK-73 je izjavil:

Nihče ne uporablja Vanced tukaj?

To je app za mobitele?

shadeX ::

BorutK-73 je izjavil:

Nihče ne uporablja Vanced tukaj?


Kaj je to?

m0LN4r ::

Je tale Vanced sposoben streamati na built-in feature od Receiverja, TVja? Je kvaliteta glasbe boljsa, kot na YT? Je mozno, da vec uporabnikov streama v eno playlisto, ki se potem predvaja na omenjenih dveh napravah?
A vanced uporablja isti Google Account, kot Youtube?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

jshadlsa232 ::

m0LN4r je izjavil:

Je tale Vanced sposoben streamati na built-in feature od Receiverja, TVja? Je kvaliteta glasbe boljsa, kot na YT? Je mozno, da vec uporabnikov streama v eno playlisto, ki se potem predvaja na omenjenih dveh napravah?
A vanced uporablja isti Google Account, kot Youtube?

Vanced je v bistvu moddan originalni Youtube app, tako da zna vse kar zna originalni app, z dodanimi funkcijami (ad blocker).

Z Google accountom se lahko loginas, ce namestis dodatno microG komponento, ki je v bistvu reverse engineeran Google Services vmesnik. Prek microG vmesnika nato telefon komunicira z Google storitvami, v tem primeru pac z Youtubom. Se pa priporoca, da se Googlov Youtube app odstrani, oz. onemogoci.

m0LN4r ::

Mam ravnokar pred sabo, kje je oz. kako izgleda button za cast to device?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

BorutK-73 ::

shadeX je izjavil:

BorutK-73 je izjavil:

Nihče ne uporablja Vanced tukaj?


Kaj je to?

https://vancedapp.com/

YT brez reklam

Seveda ga ni na play store-u.

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Reklame me sicer ne motijo. Bolj je problem to da brezplačna verzija ne laufa v ozadju, kar negativno vpliva na porabo baterije in nenamerne pritiske na zaslon.

BorutK-73 ::

Vanced ima to porihtano z YT music

OK.d ::

m0LN4r je izjavil:

Mam ravnokar pred sabo, kje je oz. kako izgleda button za cast to device?

Ali sploh obstaja ta možnost?
LPOK.d

Boobiz ::

ne pozabite na še eno alternative yt/vanced: https://newpipe.net/

newpipe zna delat playliste, followat creatorje, predvajat v ozadju, predvajat z ugasnjenim zaslonom, downloadat videe... vse to brez uporabe google računa.
I'm drunk, what's your excuse?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

YouTube stopnjuje boj proti blokadi oglasov (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
26920015 (2430) KTr1sk
»

Blokiranje oglasov v YouTubu ni dovoljeno (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
32727893 (5988) Mato989
»

YouTube namenoma počasnejši, če nimate Chroma (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
16710635 (3337) Zimonem
»

youtube oglasi

Oddelek: Loža
355640 (4291) bf4ed
»

android youtube v ozadju je možno?

Oddelek: Pomoč in nasveti
497290 (4326) AštiriL

Več podobnih tem