» »

Youtube

Youtube

««
8 / 8
»
»»

BCSman ::

Če imaš izklopljen Web&App activity in izklopljeno lokacijo na telefonu, greš v google maps in se probaš nekam navigirat, te bo opozorilo da vklopi Web&App activity in imaš že pripravljen gumbek za vklop. Namesto da bi ti javilo logično opcijo da vklopi lokacijo. To je začelo pred kakim letom.

BorutK-73 ::

BlaY0 je izjavil:

Naloži si SmartTube... zna blokirat praktično vse... od reklam, začetkov/koncev video spotov ko ni muzike, do sponzorskih vložkov in podobno.

Obstaja smarttube za webos?

BlaY0 ::

BCSman je izjavil:

Če imaš izklopljen Web&App activity in izklopljeno lokacijo na telefonu, greš v google maps in se probaš nekam navigirat, te bo opozorilo da vklopi Web&App activity in imaš že pripravljen gumbek za vklop. Namesto da bi ti javilo logično opcijo da vklopi lokacijo. To je začelo pred kakim letom.

Meni nič ne javi... jaz imam vse na OFF... ko grem v Maps naklikam pot, in ko kliknem start, mi reče naj vklopimg GPS in to je vse. Očitno imam prestar telefon oziroma OS na njem?

Poleg tega imaš v Maps tudi incognito mode, če te skrbi.

BorutK-73 je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Naloži si SmartTube... zna blokirat praktično vse... od reklam, začetkov/koncev video spotov ko ni muzike, do sponzorskih vložkov in podobno.

Obstaja smarttube za webos?

Ahh, webos imaš... to pa ne bi vedel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

ziki ::

BorutK-73 je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Naloži si SmartTube... zna blokirat praktično vse... od reklam, začetkov/koncev video spotov ko ni muzike, do sponzorskih vložkov in podobno.

Obstaja smarttube za webos?


Pobrano iz druge teme: youtube-webos
Link do original odgovora najdeš tule.

TheHijacker ::

Takole imam trenutno in sem brez reklam:

Browser: https://github.com/0x48piraj/fadblock
Android: https://revancedextended.com/
Android TV: https://github.com/yuliskov/SmartTube

Prej sem imel AdGuard extension za Chrome ampak ga YouTube zazna. Fadblock pa dela drugače in dejansko prikaže reklame ampak samo za kakšno sekundo.
http://www.google.si

BlaY0 ::

Jaz si ne bi upal nameščat "predpripravljenega" ReVanced paketa s 3d-party sajta, še posebej ker me ad-blocker sam opozori na možne negativnih posledice.

KTr1sk ::

i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

BlaY0 ::

Ja še en 3rd party provider... tudi tega mi adBlock "odsvetuje".

_Denny_ ::

https://xdaforums.com/t/app-guides-unof...

Edini preverjeni apk-ji za tiste, ki jim ni do čaranja z ReVanced Managerjem in potem čakanja ~1h, da se stvar skompajla; človek tudi objavlja updatane apk-je, ko se pojavijo novi patchi in/ali nova verzija Youtuba.

In še najbolj uporabna stvar iz XDA posta za tiste, ki ne menjavamo naprav enkrat na pol leta - ReVanced Extended za Android 6 in 7.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

HolyFuck1 ::

Relativno novo: https://grayjay.app/

BlaY0 ::

_Denny_ je izjavil:


In še najbolj uporabna stvar iz XDA posta za tiste, ki ne menjavamo naprav enkrat na pol leta - ReVanced Extended za Android 6 in 7.

V bistvu sem tole iskal, Hvala. Načeloma sem z NewPipe čisto zadovoljen ampak bom za štos probal sam popečat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

mrTwelveTrees ::

Da ne odpiram novo temo.
V roke sem dobil prenosnik HP, i7 10gen, intel + amd vga, win 11

V chrome mi dela čudne zadeve, video kjer se prikazuje slika je manjši in se čudno spreminja če uporabim povečavo v brskalniku

Sicer sem ga v rokah imel malo časa, na hitro sem probal v Edge in ni problema.
Posodobil sem vga gonilnike ampak ni efekta.
Nisem pa še zbrisal in ponovno namestil Chrome, sem ga da na default pa ni spremembe

prilagam sliko

https://ibb.co/vm9hSBm

WallSreet ::

Jaz imam podoben problem s tem da mi je danes začel Youtube početi čudne stvari in sicer mi avtomatsko začne predvajati posnetke če grem z miško na posnetek kljub temu da na posnetek sploh nisem kliknil. Prav tako mi ob vsakem novem posnetku ki ga pogledam pa ni važna vsebina začne v ozadju vrteti nekakšen oglas za TubeBuddy ki sem ga inštaliral 2 leti nazaj in spremljal svojo analitiki. Prejle sem ga zbrisal vendar mora biti problem nikjer drugje kajti posnetki se že vedno sami vrtijo.

Pa da ne bo pomote ne govoril o tem ko je posnetka konec da gre potem na naslednjega. Zato imaš spodaj gumb "autoplay" kjer ga daš na off in po končanem posnetku ne preskoči na drugega. Jaz imam drug problem in sicer mi začne predvajati vsak posnetek kjer z miško "lebdim" nad thumbnailom pa ni važno ali je posnetek ob strani ali na prvi strani, po 3 sekundah mi ga začne predvajati in je vse skupaj izjemno, izjemno moteče.

Morda kdo pozna rešitev? Berem pa nikjer ne najdem in ljudje vedno omenjajo "autoplay button" kar pa ni moj problem. Poleg tega imam tudi problem kot komentator zgoraj kjer je okno nekako pomanjšano in ni v pravi velikosti.

Spreminjal nisem ničesar in se je zgodilo nekaj ur nazaj, pojma nimam kaj bi lahko bilo, je pa moteče za popizdit.

hotig ::

Uporabljam Firefox in sem imel tudi jaz včeraj podobne težave, predvsem to da mi zmanjša okno. Sem najprej mislil, da sem kaj po pomoti kliknil ampak očitno je to Youtube nekaj spremenil. Poslušam/gledam samo glasbo. Sem pa zdej probal nekaj istih posnetkov kot včeraj in je spet vse po starem. Verjetno je mel Youtube kake tehnične zadeve :)

BorutO ::

WallSreet je izjavil:

Jaz imam podoben problem s tem da mi je danes začel Youtube početi čudne stvari in sicer mi avtomatsko začne predvajati posnetke če grem z miško na posnetek kljub temu da na posnetek sploh nisem kliknil. Prav tako mi ob vsakem novem posnetku ki ga pogledam pa ni važna vsebina začne v ozadju vrteti nekakšen oglas za TubeBuddy ki sem ga inštaliral 2 leti nazaj in spremljal svojo analitiki. Prejle sem ga zbrisal vendar mora biti problem nikjer drugje kajti posnetki se že vedno sami vrtijo.

Pa da ne bo pomote ne govoril o tem ko je posnetka konec da gre potem na naslednjega. Zato imaš spodaj gumb "autoplay" kjer ga daš na off in po končanem posnetku ne preskoči na drugega. Jaz imam drug problem in sicer mi začne predvajati vsak posnetek kjer z miško "lebdim" nad thumbnailom pa ni važno ali je posnetek ob strani ali na prvi strani, po 3 sekundah mi ga začne predvajati in je vse skupaj izjemno, izjemno moteče.

Morda kdo pozna rešitev? Berem pa nikjer ne najdem in ljudje vedno omenjajo "autoplay button" kar pa ni moj problem. Poleg tega imam tudi problem kot komentator zgoraj kjer je okno nekako pomanjšano in ni v pravi velikosti.

Spreminjal nisem ničesar in se je zgodilo nekaj ur nazaj, pojma nimam kaj bi lahko bilo, je pa moteče za popizdit.

Ta del, da se postaviš gor na posnetek, če tudi ga ne klikneš, je že zelo dolgo prisoten, vsaj pri meni. In je prav v redu ta zadeva, zakaj bi klike delal nekomu z glupim videom, ki te pritegne s privlačnim naslovom in fake sliko videa? Tako model ne dobi klika, ker vidiš lahko že prej, da gre za kar neki x y posnetek ...

WallSreet ::

BorutO je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Jaz imam podoben problem s tem da mi je danes začel Youtube početi čudne stvari in sicer mi avtomatsko začne predvajati posnetke če grem z miško na posnetek kljub temu da na posnetek sploh nisem kliknil. Prav tako mi ob vsakem novem posnetku ki ga pogledam pa ni važna vsebina začne v ozadju vrteti nekakšen oglas za TubeBuddy ki sem ga inštaliral 2 leti nazaj in spremljal svojo analitiki. Prejle sem ga zbrisal vendar mora biti problem nikjer drugje kajti posnetki se že vedno sami vrtijo.

Pa da ne bo pomote ne govoril o tem ko je posnetka konec da gre potem na naslednjega. Zato imaš spodaj gumb "autoplay" kjer ga daš na off in po končanem posnetku ne preskoči na drugega. Jaz imam drug problem in sicer mi začne predvajati vsak posnetek kjer z miško "lebdim" nad thumbnailom pa ni važno ali je posnetek ob strani ali na prvi strani, po 3 sekundah mi ga začne predvajati in je vse skupaj izjemno, izjemno moteče.

Morda kdo pozna rešitev? Berem pa nikjer ne najdem in ljudje vedno omenjajo "autoplay button" kar pa ni moj problem. Poleg tega imam tudi problem kot komentator zgoraj kjer je okno nekako pomanjšano in ni v pravi velikosti.

Spreminjal nisem ničesar in se je zgodilo nekaj ur nazaj, pojma nimam kaj bi lahko bilo, je pa moteče za popizdit.

Ta del, da se postaviš gor na posnetek, če tudi ga ne klikneš, je že zelo dolgo prisoten, vsaj pri meni. In je prav v redu ta zadeva, zakaj bi klike delal nekomu z glupim videom, ki te pritegne s privlačnim naslovom in fake sliko videa? Tako model ne dobi klika, ker vidiš lahko že prej, da gre za kar neki x y posnetek ...


Nisi me najbolje razumel. Problem ni oziroma (zdaj nič več) ni bil v tem kar ti opisuješ zgoraj. To je tudi meni vredu ko imaš miško na thumbnailu in se ti video predvaja da lahko vidiš za kaj se gre. Moj problem je bil da ko sem z miško bil nad posnetkom da mi ga je avtomatsko odprl kljub temu da nanj nisem kliknil. Če sem bil na prvi strani in če sem z miško slučajno preleti okno posnetka mi ga je avtomatsko tudi odprlo in to je bil problem. Danes tega ni kar pomeni da je imel kot kaže YouTube neke težave. Najbolj moteče je bilo da mi je vsakič ko sem odprl nov posnetek zadaj predvajal Tubebuddy oglas, sem ga moral potem izbrisati ker se ga ni dalo ustaviti saj se je predvajal v ozadju in ga je bilo nemogoče ustaviti. Karkoli zdaj je že v redu in tudi okno se je popravilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

WallSreet ::

Še komu odpira Youtube posnetke avtomatsko na kakšnem forumu? Sem na nekem forumu kjer nekdo objavi posnetek iz Youtube in ga avtomatsko začne predvajati, moteče za popizdit! Se še komu to dogaja da se na ostalih forumih YT posnetek samodejno začne predvajati v temi? Ne govorim za ta forum mimogrede...

Rias Gremory ::

v spletni iskalnik vpiši: [ime brskalnika] disable autoplay
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

yoco ::

A še komu, ki ima telemach internet, po parih sekundah ko začneš gledati kakšen stream v 1080p zašteka in se ne premakne naprej? Uporabljam FF in mi to počne že kar nekaj tednov.

mtosev ::

Mam Telemach pa nimam tega problema.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Rias Gremory ::

@yoco
Uporabljaš ad-blocker?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

yoco ::

Rias Gremory je izjavil:

@yoco
Uporabljaš ad-blocker?

Ja. Ublock Origin

Rias Gremory ::

Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

yoco ::

Ne vem, če to velja zame. Če gledam navaden video dela ok, ko pa začnem gledat kakšen live stream mi pa zašteka po nekaj sekundah (1080p). Če pa zmanjšam ločljivost na 720p spet dela brez problema.

Rias Gremory ::

Aja, live stream.
Torej fiksni internet in v redu linija (vsaj 10Mbit)?
Poženi https://www.akostest.net/sl/ in povej ali hitrost štima. Preveri, da je FF posodobljen, jaz bi sicer tudi preveril da je uBO (in filtri) posodobljen.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

yoco ::

Rias Gremory je izjavil:

Aja, live stream.
Torej fiksni internet in v redu linija (vsaj 10Mbit)?
Poženi https://www.akostest.net/sl/ in povej ali hitrost štima. Preveri, da je FF posodobljen, jaz bi sicer tudi preveril da je uBO (in filtri) posodobljen.

FF je posodobljen, hitrost je kot mora biti (1GB linija), uBO ima tudi posodobljene filtre.

KTr1sk ::

@yoco: če kdaj ne dela jaz uporabim naslednje:
1.DuckDuckgoBrowser https://duckduckgo.com/windows?source=gl
2. MotionMonkey youtube predvajalnik https://omega.gg/MotionMonkey/
3. Freetube youtube predvajalnik https://freetubeapp.io/

Če želiš uporabiti Firefox in ti youtube šteka, samo kopiraš link v drug predvajalnik/browser.
DuckDuckGo se lahko normalno prijaviš v Google račun in ti odpira tvoje priljubljene.
Pri MotionMonkey in Freetube pa se ne moreš prijavit v svoj Google račun, lakho pa si narediš svoj novi seznam ali če kopiraš link od izbranega videa.
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

yoco ::

Sem ravnokar probal isti live stream na Chromu in tam dela čist ok. Nobenega zatikanja. Ne vem kaj bi lahk blo z FF. :8)

mtosev ::

Ustvari nov profil v firefoxu in izklopi vse extensions add ons.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

alternative ::

Je kdo opazil, da ne deluje več Easy Youtube video downloader v Firefoxu? Upam, da bodo našli rešitev, čeprav na Youtube vedno manj zahajam. Kar je zanimivega, se je namreč preselilo na Rumble in Odysee.

Linko ::

Imam "težavo", da mi yt prikazuje komentarje na desni strani. Podobni videi pa so pod sliko ki jo gledam. Če se odjavim, se yt postavi v "normalno" pozicijo.

A je kje kakšna nastavitev za to?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Linko ()

skumpl ::

To bo novi dizajn za youtub. Nimajo še vsi, prihaja pa.
https://www.androidpolice.com/youtube-n...

Horas ::

skumpl je izjavil:

To bo novi dizajn za youtub. Nimajo še vsi, prihaja pa.
https://www.androidpolice.com/youtube-n...


but, why??
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

OK.d ::

Zato da poenotijo videz YT-uba, kot ga imajo že na pametnimh tv-ji.
LPOK.d
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

android youtube v ozadju je možno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
558559 (485) stevemcq_
»

YouTube stopnjuje boj proti blokadi oglasov (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
26920836 (3251) KTr1sk
»

Blokiranje oglasov v YouTubu ni dovoljeno (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
32729844 (7939) Mato989
»

YouTube namenoma počasnejši, če nimate Chroma (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
16711133 (3835) Zimonem
»

youtube oglasi

Oddelek: Loža
355800 (4451) bf4ed

Več podobnih tem