» »

Glasna muslimanska molitev na fužinah

Glasna muslimanska molitev na fužinah

««
10 / 10
»
»»

jype ::

Gladi> Sicer pa zagovorniki multikulturne družbe, pokažite mi eno uspešno evropsko državo, kjer je asimilacija imigrantov bila uspešna.

Norveška, Finska, Nemčija in, kolikor uspešna je - Slovenija.

USS Liberty ::

Norveška, Finska, Nemčija in, kolikor uspešna je - Slovenija.

Ha, ha... Nemčija?? LOL... imam žlahto v Frankfurtu, pa so tam iz mesta pred Turki in Afričani najprej Nemci pobegnili, sedaj pa bežijo iz mesta celo jugovići, grki, portugalci... ker je taka štala... V Frankfurtu sem bil na počitnicah že leta 86, pa mojo malo sestrično niso upali pustiti igrati se pred blok, ker je bilo po peskovnikih vse pokakano, pa ne od kužekov ampak od turških otrok...

Kera statistika pa je to?
Oz. drugače povedano, URL PLZ.

http://www.policija.si/index.php/iskani...

Na seznamu iskanih oseb policije neslovenci z balkana močno nadprpoporcionalno izstopajo glede na njihov delež v prebivalsttvu, enako je v zaporih pri nas. Da nekdo hoče url, da sem mu dokaže, da pri kriminalu izstopajo tisti z juga, je ravno tako kot bi zahteval url, da se mu dokaže, da je zemlja okrogla.

Se je pa pri nas do začetka 90ih vodila statistika glede kriminala po narodnosti, potem je pa to LDS ukinil, ker je med kriminaci bila predvsem njihova volilna baza z juga in sedaj se že dolgo vodi statistika samo po državljanstvu, vendar kljub temu ne morejo prikriti, kdo pri nas močno vodi po kriminalu...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Gladi ::

jype je izjavil:


Norveška, Finska, Nemčija in, kolikor uspešna je - Slovenija.

Norveška
Noup.
Finska
Noup.
Nemčija
Noup.
Slovenija
Noup.
Fužine, Zalog, Tomačevo, Rakova Jelša in srbo-hrvaški jezik. Sam to bom reku.

In za dodatek:
Muslim rape wave in Sweden

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gladi ()

jype ::

Gladi> Fužine, Zalog, Tomačevo, Rakova Jelša in srbo-hrvaški jezik. Sam to bom reku.

Ja? V čem pa naj bi bil problem?

Gladi> Noup.

Jah, če poslušaš Hitlerja, potem je res težko prit do sklepa, da je vse kul.

USS Liberty> LOL... imam žlahto v Frankfurtu, pa so tam iz mesta pred Turki in Afričani najprej Nemci pobegnili, sedaj pa bežijo iz mesta celo jugovići, grki, portugalci... ker je taka štala... V Frankfurtu sem bil na počitnicah že leta 86, pa mojo malo sestrično niso upali pustiti igrati se pred blok, ker je bilo po peskovnikih vse pokakano, pa ne od kužekov ampak od turških otrok...

Zanimivo, v kako različnih svetovih živiva. Jaz sem bil tudi večkrat v Frankfurtu, v mnogo različnih koncih mesta, pa tega nisem opazil ne v osemdesetih, ne zdaj.

Gladi ::

jype je izjavil:



Ja? V čem pa naj bi bil problem?

Neasimilacija, t.i "ghettoizem", etc.

jype je izjavil:


Jah, če poslušaš Hitlerja, potem je res težko prit do sklepa, da je vse kul.


Je to res vse kar zmoreš rečt na podane linke, katere nimajo veze ne z nacional socializmom in ne z rasizmom.

In še enkrat citiram besede nemške kanclarke:
Angela Merkel: German Multicultural Society Has 'Utterly Failed

Ramon dekers ::

Zanimivo, v kako različnih svetovih živiva. Jaz sem bil tudi večkrat v Frankfurtu, v mnogo različnih koncih mesta, pa tega nisem opazil ne v osemdesetih, ne zdaj.


Ti tega ne boš opazil, tako kot skeptiki da je zemlja res okrogla. Skratka waste of time.

Kakorkoli multikulti ne deluje in bo še štala v EU, ZDA in Avstraliji. New York je postal takšna greznica da je groza...
Najbolj napredne države bodo v novi eri: Kitajska, Izrael (še vedno), Singapur, Tajska...

Zahodni blok pa bo močno nazadoval. Multikulti lol. I don't think so, poleg celotne gospodarske krize, reševanje delovnih mest še iskanje rešitev za nove priseljence, stare migrante... Juhej.

Bomo pa videli katera skupina bo najmočnejša v EU, aziati ali arabci. To se bo itak videlo že čez 10 če ne 5 let. Se mi zdi da se aziati kar približujejo arabcem. No ja, belci smo se pofeminizirali in prav je da nas druga rasa lepo zamenja skupaj z njihovo kulturo, evolucija pač. Vojne sploh ne bodo potrebne.

Zgodovina sprememb…

Grumf ::

jype je izjavil:

Gladi> Sicer pa zagovorniki multikulturne družbe, pokažite mi eno uspešno evropsko državo, kjer je asimilacija imigrantov bila uspešna.

Norveška, Finska, Nemčija in, kolikor uspešna je - Slovenija.


Ne pozabi na Švedsko, ki je glede integracije priseljencev v druzbo pravi vzor.

Samo skandinavci in njihova mentaliteta je nekaj o čemer lahko Slovenija (in jaz)
samo sanja.
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grumf ()

D3m ::

O Vikingih bomo brali samo še v knjigah. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

SlimDeluxe ::

To si itak tudi do zdaj?
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

letmein ::

Grumf je izjavil:

jype je izjavil:

Gladi> Sicer pa zagovorniki multikulturne družbe, pokažite mi eno uspešno evropsko državo, kjer je asimilacija imigrantov bila uspešna.

Norveška, Finska, Nemčija in, kolikor uspešna je - Slovenija.


Ne pozabi na Švedsko, ki je glede integracije priseljencev v druzbo pravi vzor.

Samo skandinavci in njihova mentaliteta je nekaj o čemer lahko Slovenija (in jaz)
samo sanja.


Hehe realnost je drugačna.

USS Liberty ::

Ne pozabi na Švedsko, ki je glede integracije priseljencev v druzbo pravi vzor.


Zato pa v Malmeju muslimani vsake toliko časa kurijo po mestu, švedski gasilci in policija pa v lastnem mestu ne upajo posredovati...

Je pa Švedska res raj za priseljence kjer vlada že destletja diskriminira avtohtono švedsko prebivastvo, ki plačuje visoke davke, da preko "socialne" države spodbujajo nataliteto muslimanskih priseljencev...

Švedska ima najbolj samodestruktiven sistem na svetu, oni bodo prvi zahodni narod, ki bo sam sebe uničil in izbrisal.
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

bluefish ::

Vidimo ja, so že na kolenih in pričakujejo vojaško ter ekonomsko pomoč tujcev.

Grumf ::

letmein je izjavil:

Hehe realnost je drugačna.

USS Liberty je izjavil:

Švedska ima najbolj samodestruktiven sistem na svetu, oni bodo prvi zahodni narod, ki bo sam sebe uničil in izbrisal.



No pokazi mi to realnost, i dare you... www.sweden.gov.se/content/1/c6/13/77/34...?
I double dare you... http://www.mipex.eu/sweden

Veš, vidite (sicer tipično za Slovence) 5 cm od nosa, to ste verjetno ze ugotovili, da je
pokojninski sistem v bistvu piramidna shema? Dokler je spodja stranica trapeza širša od zgornje
(čim širša :D) deluje, buh ne daj, da se spremeni v pravokotnik ali da je ožja od zgornje,
potem sledi kolaps. Zdaj pa mi povejte Kekci in Mojce (Butalci?), zakaj Švedska že leta lepo skrbi
za priseljence (tudi Nemcem je to potegnilo, seveda pa je konzervativcem to prezakomplicirano)
in se trudi, da se, z delom seveda, dokopljejo do čimboljšega položaja v družbi. No napnite tisto
slamico, saj bo šlo... :))
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grumf ()

Ramon dekers ::

Vidimo ja, so že na kolenih in pričakujejo vojaško ter ekonomsko pomoč tujcev.


Čakaj malo, to priseljevanje se je začelo šele v 20 stoletju natančneje v Nemčijo po drugi svetovni vojni, ko so potrebovali narod za delo. Pobrali so vse...

Kaj se je zgodilo z goti in huni in rimljani na rimskem ozemlju? Še pomniš tovariš? Kaj se je zgodilo z ameriškimi staroselci?

Stvari se ne odvijejo v enem letu ali dveh...Lahko pa rečem da počakajmo še 10 let, ker smo že zelo blizu cilja. No so.

Grumf ::

Ramon dekers je izjavil:

Stvari se ne odvijejo v enem letu ali dveh...Lahko pa rečem da počakajmo še 10 let, ker smo že zelo blizu cilja. No so.


Heh, ne boš verjel ampak takšnim scenarijem najbolj pomagate sami s svojim diskriminatornim
razmišljanjem, predstavljaj si, da iz bede Slovenije prispeš v kakšen blišč Qatarja, dobiš
10x bolje plačano službo kot tukaj (čeprav samo pomivaš sekrete) in zraven živiš še celo
družino v Sloveniji. Potem začne nekaj lokalnih primitivcev kuhati, kako so Slovenci ničvredni,
kako bi jih bilo treba nagnati itd. Verjetno bi se ti zdelo majčkeno za malo, a? Bi jim, če
imaš vsaj malo ponosa, majčkeno ponagajal, a? Aja ne bi, Slovenci smo legendarni po svojem
stoičnem prenašanju takšnih stvari, Bečki konjušari ali nekaj takega... no potem se ti tam
rodi sinek in prenaša zaničevanje raznih lokalnih primitivcev, vihanja nosa deklet nad njim,
vidi kako si lahko okolica kupi the latest and the greatest iPhone 10, on pa mora uporabljati
3rd hand samsung galaxy S2, ker fotr pač nima keša... bi si pa zarolal vsake toliko v soseski
enakih iz okna balkona z boxi na full kako "Na planini je živel, rad je stare,...", a ne?

Razumeš ali moram biti še bolj nazoren?
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grumf ()

amigo_no1 ::

Grumf je izjavil:

letmein je izjavil:

Hehe realnost je drugačna.

USS Liberty je izjavil:

Švedska ima najbolj samodestruktiven sistem na svetu, oni bodo prvi zahodni narod, ki bo sam sebe uničil in izbrisal.



No pokazi mi to realnost, i dare you... www.sweden.gov.se/content/1/c6/13/77/34...?
I double dare you... http://www.mipex.eu/sweden

Veš, vidite (sicer tipično za Slovence) 5 cm od nosa, to ste verjetno ze ugotovili, da je
pokojninski sistem v bistvu piramidna shema? Dokler je spodja stranica trapeza širša od zgornje
(čim širša :D) deluje, buh ne daj, da se spremeni v pravokotnik ali da je ožja od zgornje,
potem sledi kolaps. Zdaj pa mi povejte Kekci in Mojce (Butalci?), zakaj Švedska že leta lepo skrbi
za priseljence (tudi Nemcem je to potegnilo, seveda pa je konzervativcem to prezakomplicirano)
in se trudi, da se, z delom seveda, dokopljejo do čimboljšega položaja v družbi. No napnite tisto
slamico, saj bo šlo... :))

Here you go for Svenska:
https://slo-tech.com/forum/t534215/p371...

Grumf ::

Mmmm to imam šele rad, www.sweden.gov.se in mipex.eu za youtube, priceless. :))
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

Ramon dekers ::

Razumeš ali moram biti še bolj nazoren?


mislim da si bolj počasne sorte in ne dojameš beseda asimilicija - integracija. Lahko pa še kakšno pravljico napišeš.

amigo_no1 ::

Grumf je izjavil:

Mmmm to imam šele rad, www.sweden.gov.se in mipex.eu za youtube, priceless. :))

Lahko kdo prevede kaj bi rad povedal s tem ?

Prvi link na sweden.gov.se/
http://www.sweden.gov.se/sb/d/14471/a/1...
Malmö excluded ;((

Ramon dekers ::

Saj veš, otrokom pišeš po otročje, sicer ne razumejo.


Samo problem je ker jo moraš pisati/brati tistim ki lahko komunicirajo s teboj na višji intelektualni ravni pa pride šum v komunikaciji, tako da ti svetujem da si poiščeš svoje kolege ki bodo tebe in tvoje pravljice razumeli.

Grumf ::

Ramon dekers je izjavil:

Saj veš, otrokom pišeš po otročje, sicer ne razumejo.


Samo problem je ker jo moraš pisati/brati tistim ki lahko komunicirajo s teboj na višji intelektualni ravni pa pride šum v komunikaciji, tako da ti svetujem da si poiščeš svoje kolege ki bodo tebe in tvoje pravljice razumeli.


Oh nič skrbeti, jih je veliko, samo jih, če si lepo vzgojen, vikaš :D
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

Gandalfar ::

Ok. Dovolj bo.
««
10 / 10
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Črnuče - zvonjenje cerkve (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10214746 (12791) Miha 333

Čezvesoljska Zombi cerkev blaženega zvonjenja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
26245863 (40953) bluefish

Islam v Evropi (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Problemi človeštva
1274228651 (206196) Truga

Prispevki za gradnjo džamije (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26448184 (44508) Ziga Dolhar
»

Pakistan blokiral Facebook, Youtube, Wikipedijo in Flickr (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
7626660 (24798) ahac

Več podobnih tem