» »

Policaj ustreli psa, ki skuša zaščititi lastnika

Policaj ustreli psa, ki skuša zaščititi lastnika

Temo vidijo: vsi

SplitCookie ::

Mipe je izjavil:

Potem tako nevaren pes nima kaj iskati med ljudmi.


Če mu daš značko in pištolo v roke je pa naenkrat ok.

Vse kar zajebe je opravičljivo ker ima značko

Zgodovina sprememb…

Mipe ::

Ma, ste res omejeni. (Ne skrbi, naziv že imam.)

Tu ne gre za nobeno značko. Pes je napadel človeka, ki je bil slučajno oborožen. Ta se je branil, kakor je znal. Če bi napadel naključnega američana, bi prav tako (zelo verjetno) naletel na strelno orožje, glede na njihove zakone.

Mimogrede, sem proti nošnji strelnega orožja. Ta primer lepo pokaže, da človek prej izkoristi enostavnejše možnosti - torej strelno orožje - kot razmisli o drugih. Če p a policist ne bi imel orožja, bi imel razcefrano nogo. Ta pes ima precej močno čeljust. Ali veste, koliko stane tamkajšnjo zdravstvo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

vorantz ::

Looooooka je izjavil:

Pitbulla spricat s solzilcem.
Pet letn otrok bi vedu, da je to neumnost brez primerjave.


Js tega nism vedu
Ravno tako sm prepričan, da velika večina ljudi tega ne bi vedla.
Dvomim, da imajo na akademiji tečaj "how to deal with dogs"
In niso vsi rojeni dog whispererji
Ne vem zakaj pasjeljubci mislite, da zato ker vi vse veste o psih, da naenkrat tudi cel svet...

SplitCookie ::

A se ti ne smili žival kot taka, da jo tretiraš nižje kot sebe?


Določeni osebki niso sposobni empatije. Zadeva se lahko tu kar konča.


Ne vem zakaj pasjeljubci mislite, da zato ker vi vse veste o psih, da naenkrat tudi cel svet...

It is called "not being stupid"

Zgodovina sprememb…

SplitCookie ::

Mipe je izjavil:

Ma, ste res omejeni. (Ne skrbi, naziv že imam.)

Tu ne gre za nobeno značko. Pes je napadel človeka, ki je bil slučajno oborožen. Ta se je branil, kakor je znal. Če bi napadel naključnega američana, bi prav tako (zelo verjetno) naletel na strelno orožje, glede na njihove zakone.

Mimogrede, sem proti nošnji strelnega orožja. Ta primer lepo pokaže, da človek prej izkoristi enostavnejše možnosti - torej strelno orožje - kot razmisli o drugih. Če p a policist ne bi imel orožja, bi imel razcefrano nogo. Ta pes ima precej močno čeljust. Ali veste, koliko stane tamkajšnjo zdravstvo?


Ne. Pes je "napadel" (v bistvu se je samo zagnal v njega) policista.
Psa je ustrelil policist ki ni bil napaden.

Razcefrano nogo - tega ne veš

A zdravstvo in nega psa sta zastonj ?

Tisti policisti so samo everyday idiots with a gun. Noben ubermensch.

Kako mislite da sploh pridejo nevarni psi v zavetišče in kako se z njimi izvaja terapije ?

Neodgovorno je da policista nista poklicala ustrezne službe in sta se sama lotila urgirati. Poleg tega nista zdravstvena delavca in imata samo osnoven trening zravniške oskrbe.
Skrajno neodgovorno početje

Zgodovina sprememb…

Mipe ::

Brez skrbi, sposoben sem empatije. Ne navsezadnje sem imel dosti mačk in psov, na katere sem se precej navezal. So pa bili korektno šolani, tudi v mesto jih nisem vlačil. Dobro vem, kaj so živali. Niso modni dodatek in niso samostojna bitja z enakimi pravicami in sposobnostmi kot človek. Zelo so odvisne od nas. Obstaja zelo razločna meja, ki pa bi jo ljudje v svoji naivnosti najraje zbrisali. Neumnost.

Ti isti ljudje bi najraje prepovedali vsakršne odstrele divjih živali, ne zavedajo pa se, da bi s tem omogočili pravo tragedijo, ki se ji reče prekomerna razmnožitev. O tem je kar nekaj poučnih dokumentarcev. Zdaj se ti isti ljudje zgražajo nad človekom, ki se je samo branil pred napadalnim psom, ki nima kaj iskati sredi mesta.

Po mojem je še najbolj neodgovoren lastnik psa, ki je popadljivo žival privlekel v mesto in jo nato izgubil iz nadzora (z izgubo zavesti). S tem je ogrozil vse okrog sebe. Dejanja policistov so samo posledica tega nepremišljenega dejanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

SplitCookie ::

Hišni ljubljenčki so kar precej samostojna bitja, vsem željam navkljub.
Izjema so le gensko deformirane pasme ki rabijo skoraj stalno zdravniško nego.


Ti isti ljudje bi najraje prepovedali vsakršne odstrele divjih živali, ne zavedajo pa se, da bi s tem omogočili pravo tragedijo, ki se ji reče prekomerna razmnožitev. O tem je kar nekaj poučnih dokumentarcev. Zdaj se ti isti ljudje zgražajo nad človekom, ki se je samo branil pred napadalnim psom, ki nima kaj iskati sredi mesta.


Neumno se je idealizirati v božji podobi, češ, brez nas bi šlo vse narobe. Človek je vedno več stvari zaj*al kakor popravil.

1. Prekomerna razmnožitev ni nobena tragedija
2. Letos imaš prekomerno število miši katerih nobeden ne lovi, go figure
3. Živalski svet je lavfal še predno smo se naselili tukaj

Romantizirati naše ukrepe, češ, brez njih bi živali bile uboge je neumno in ne-samokritično

Človek se ni branil, temveč je napadel

francek1 ::

Upam, da boste vsi tisti, ki glorificirate bogega kužka in pljuvate po policaju, v kratkem prišli v situacijo, ko bo imel tak kužek enega od vaših delov telesa v gobcu, mimoidoči pa se bodo zgražali, zakaj ste dražili psa....Najbolj priseben med njimi pa bo klical pasjega strokovnjaka, ki bo psu nudil psihološko pomoč.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Mipe ::

Ni nobena božja podoba. Če bi bili božji, ne bi imeli toliko težav. Mi smo samo (ne)odgovorni gospodarji sveta. S svojo civilizacijo močno vplivamo na življenje na našem planetu, zato moramo zanj tudi skrbeti.

1. Je. Če srn ne odstrelimo, se prenamnožijo, požrejo vse mogoče in uničijo poljščine v bližini izropanega gozda, nato pa stradajo. Po naši zaslugi namreč ne poznajo plenilcev, ki bi jih redčili. Potem pa ljudje jokajo zaradi shiranih srn, ki ena za drugo cepajo od lakote in bolezni.

2. Thanks for proving my point.

3. Zdaj smo tukaj in korektno vplivamo nanj. Z avtocestami smo prerezali selitvene poti, onemogočili smo seljenje živali, ki končajo pod kolesi vozil. Hkrati, ko še bolj krčimo njihovo življenjsko okolje. Da ne omenjam vodnega onesnaževanja, kajti divje živali ne pijejo iz vodovoda. In tako naprej. Vse to samo pri nas. Kje so zdaj naši risi? Volkovi? Pa medvedi, ki so se baje zdaj namnožili, ker je pri nas v sadovnjakih, čebelnjakih, vrtovih in oborah obilo hrane.

Nič ne romantiziram. Nasprotno, vse kaže, da romantiziraš TI.

Napadel je neustrezno vzgojen pes.

SplitCookie ::

Mi smo samo (ne)odgovorni gospodarji sveta.

Samo neodgovorni.

Če bi bili božji, ne bi imeli toliko težav

Toliko jih imamo ravno zaradi te samovščečnosti. Nismo popolni in tega se je treba zavedati. Kakor tudi tega, da večino stvari uničimo prej kakor jih popravimo.


1. Je. Če srn ne odstrelimo, se prenamnožijo, požrejo vse mogoče in uničijo poljščine v bližini izropanega gozda, nato pa stradajo. Po naši zaslugi namreč ne poznajo plenilcev, ki bi jih redčili. Potem pa ljudje jokajo zaradi shiranih srn, ki ena za drugo cepajo od lakote in bolezni.

Po naši zaslugi imajo kvečjemu mnogo slabšo genetsko zasnovo kakor v preteklosti saj streljamo izključno najboljše posameznike, ker, kdo bo pa gledal gruntavega samca na zidu in žrl črviv golaž.


2. Thanks for proving my point.

Čakam da greš loviti miši in vzpostaviš ravnovesje.


3. Zdaj smo tukaj in korektno vplivamo nanj. Z avtocestami smo prerezali selitvene poti, onemogočili smo seljenje živali, ki končajo pod kolesi vozil. Hkrati, ko še bolj krčimo njihovo življenjsko okolje. Da ne omenjam vodnega onesnaževanja, kajti divje živali ne pijejo iz vodovoda. In tako naprej. Vse to samo pri nas. Kje so zdaj naši risi? Volkovi? Pa medvedi, ki so se baje zdaj namnožili, ker je pri nas v sadovnjakih, čebelnjakih, vrtovih in oborah obilo hrane.

In s tem ko posegamo v ostali svet vplivamo še bolj.


Napadel je neustrezno vzgojen pes.

Streljal je neustrezno usposobljen policist.


Nič ne romantiziram. Nasprotno, vse kaže, da romantiziraš TI.

Samo kritiziram neumnosti katere se pišejo.

amigo_no1 ::

Če bi bil pes res nevaren, potem bi do prihoda policajev že pogrizel pol ulice - a je ni.

Da "rineš" v psa, ki kroži okoli ležečega lastnika moraš očitno biti neumen kot policaj.
Težave so se začele, so sta prišla na sceno "brihtna" policaja.

Mipe ::

Mimogrede, pri meni ni toliko miši. Živim v hiši blizu gozda, njive in travniki okrog nas. Po tej logiki bi moralo biti malo morje miši, pa jih skorajda ni. Kje je to bajeslovno morje miši?

Aja, samo tam, kjer se razvaja mačke in preganja naravne plenilce miši (sove, itd.).

SplitCookie ::

sove, volke, rise, lisice

To je vse golazen ki je treba pobit.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: amigo_no1 ()

draciel ::

Mipe je izjavil:

Če p a policist ne bi imel orožja, bi imel razcefrano nogo. Ta pes ima precej močno čeljust. Ali veste, koliko stane tamkajšnjo zdravstvo?


Ni samo tam zdravstvo drago. Je kar povsod. Če maš zdravje si "golden". Anyway 2 dni nazaj je zbolel muc od punce. Peljal sem ga k veterinarju kar je ugotovil da ima 41 vročine. Kar veliko glede na to da ni upala niti stat na nogah uboga muca. Uglavnem.. pregled sem plačal 15€ , antibiotik 16€.. skupaj 31€. Naslednji dan je punca morala ponovno peljati muca na pregled. Odštela je 15€. Skupno 46€..

Slučajno so peljali tam enega psička s povito nogo in trebušček je imel tudi povit. Imel je operacijo. Ne vem kaj se mu je zgodilo in kakšna operacija je bila, vendar slučajno sem slišal gospo za pultom, da morajo odšteti 400 EUR za operacijo.

Definitivno ni poceni. Tisti pes ki je bil ustreljen je zagotovo imel komplicirano operacijo. Prav tako sem prepričan da tisti človek na tleh ( lastnik ) je ni plačal. Tukaj lahko govorimo tudi o 2000 USD ali pa več vredni operaciji.

Mipe ::

No, vidiš, ni tako težko ugotoviti, kje je srž problema. V negospodarnem človeku.

SplitCookie ::

Pijan voznik ti zbije froca.
Operacija stane 500.000€ ali pa bo froc umrl.

Make your bet

Mipe ::

SplitCookie je izjavil:

sove, volke, rise, lisice

To je vse golazen ki je treba pobit.


No, vidiš, ni tako težko ugotoviti, kje je srž problema. V negospodarnem človeku.


draciel je izjavil:

Mipe je izjavil:

Če pa policist ne bi imel orožja, bi imel razcefrano nogo. Ta pes ima precej močno čeljust. Ali veste, koliko stane tamkajšnjo zdravstvo?


Ni samo tam zdravstvo drago. Je kar povsod. Če maš zdravje si "golden". Anyway 2 dni nazaj je zbolel muc od punce. Peljal sem ga k veterinarju kar je ugotovil da ima 41 vročine. Kar veliko glede na to da ni upala niti stat na nogah uboga muca. Uglavnem.. pregled sem plačal 15€ , antibiotik 16€.. skupaj 31€. Naslednji dan je punca morala ponovno peljati muca na pregled. Odštela je 15€. Skupno 46€..

Slučajno so peljali tam enega psička s povito nogo in trebušček je imel tudi povit. Imel je operacijo. Ne vem kaj se mu je zgodilo in kakšna operacija je bila, vendar slučajno sem slišal gospo za pultom, da morajo odšteti 400 EUR za operacijo.

Definitivno ni poceni. Tisti pes ki je bil ustreljen je zagotovo imel komplicirano operacijo. Prav tako sem prepričan da tisti človek na tleh ( lastnik ) je ni plačal. Tukaj lahko govorimo tudi o 2000 USD ali pa več vredni operaciji.


46€ evrov je drobiž. Zanje rabiš delat samo en dan.

400€... v trenu oka plačamo toliko za naše muhe, za zdravje (naše in ljubljenčkov) pa ne bi? Zato imamo socialno mrežo. Ki pa seveda ne obstaja za domače živali, zato vse preveč ljubljenčkov konča na cesti ali v reki.

amigo_no1 ::

SplitCookie je izjavil:

sove, volke, rise, lisice

To je vse golazen ki je treba pobit.

Za prehranjevalno verigo še nisi slišal ?!

SplitCookie ::

/sarcasm off

amigo_no1 je izjavil:

SplitCookie je izjavil:

sove, volke, rise, lisice

To je vse golazen ki je treba pobit.

Za prehranjevalno verigo še nisi slišal ?!


Zanimivo da se tule omenja prehranjevalno verigo. A ko se gre za lovce, brez njih bi vse živali stradale in bile uboge.

Zgodovina sprememb…

jest10 ::

Looooooka je izjavil:


Psa so pred tem pospricali s solzilcem.
Veleusposobljeni policisti.
Pitbulla spricat s solzilcem.
Pet letn otrok bi vedu, da je to neumnost brez primerjave.

Pa saj pasjeljubci v tej temi stalno predlagajo solzilc:|

SplitCookie ::

Solzivec na razburjenega psa nima veliko efekta.
Kakor tudi ne uspavalo.

Imajo precej drugačno fiziologijo

Meizu ::

Nasprotno, predlagali so elektrošok.

jest10 ::

Meizu je izjavil:

Nasprotno, predlagali so elektrošok.

S katerim boš lahko sigurno zadel psa šele, ko bo le ta bingljal na tebi;((

D3m ::

Tudi elektrošok ni 100% učinkovit.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Meizu ::

jest10 je izjavil:

Meizu je izjavil:

Nasprotno, predlagali so elektrošok.

S katerim boš lahko sigurno zadel psa šele, ko bo le ta bingljal na tebi;((


Ma kje je točno problem? Če policaj ni sposoben z elektrošokom zapnit psa, potem naj mu odvzamejo licenco.
Pes se sploh zakadil v policaja ni, ker če bi šel s polnim zagonom vanj ga niti ustrelit ne bi utegnil.

Tako hitro kot je šel na posnetku pes nanj in s takšno velikostjo policaj ne bi smel imeti težav zapnit psa.

Dobesedno filozofirate o nekih refleksih in kako je vse ostalo razen streljanja nemogoče. Stavit grem glavo, da bi v tem primeru kot na posnetku psa lažje zapnil, kot zadel s pištolo.

jest10 ::

Ob glavo boš>:D

SplitCookie ::



Nimaš za burek, pa še to ga je sam šavsnil

On the other hand;



Ne jamrat da se ne da

Policaj pa vleče pištolj po defaultu na vsak threat

BladE_ ::

Ma daj zresni se in misli malo z glavo, še enkrat poglej posnetek!!!! Poglej kakšen pes je to, človeka lahko krvoločno razmesari in pri takšnem psu nebi niti sekundo razmišljal kaj pa kako... uporabil bi največjo možno silo, da ga ustavim!!!! Bognedaj, da tak pes napade otroka... policaj je imel veliko srečo, da ga ni zagrabil v prvo, drugače se nebi končalo tako kot se je.

Še enkrat te prosim, da premisliš malo kaj govoriš in se začneš zavedati(velja za vse, ki se zaletavate z glavo v zid), da je človeško življenje vredno več in še enkrat več! Sploh ne razumem kako lahko pomisliš na to, da je žival enakovredna človeku????

BladE_ je izjavil:


Ne podpiran nobenega mučenja/ubijanja živali ampak bodimo realni!
Akcija - Reakcija

SplitCookie ::

nebi niti sekundo razmišljal

Well, you should

Meizu ::

Ne trolaj predvsem se pa umiri. V stanju besa čisto logično prihajajo določeni "krneki" komentarji, kot je npr. tale tvoj.

SplitCookie ::

Ne in ni.

Sploh ne razumem kako lahko pomisliš na to, da je žival enakovredna človeku?

Ker se je sposobna zavedati okolja okoli sebe, kakor tudi pripadnosti in empatije.

Looooooka ::

Kaj otroke v tole vtikate?
Ker vam je argumentov zmanjkalo?
-nobenga otroka ni blo(ti majo dovolj pameti, da se odstranijo)
-pes ni tekel okol in napadal ljudi(poglejte posnetek...skocil je izkljucno v policiste, ki so ga prej pospricali in se mu priblizali)
-to so bili kao izurjene osebe, ki se morajo drzati malce vec pravil kot "navaden posranec s ceste"
Plus ne gre se za nobeno enakovrednost, ker pes pac ni enakovreden cloveku in v skrajni sili pac fentas psa.Gre se zato, da je bla to prva in edina resitev cloveka, ki ocitno ni dovolj inteligenten, da bi se mu sploh smelo dati noz, kaj sele pistolo.

francek1 ::

A na moj post pa ne bo pametovanja?
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

vorantz ::

Looooooka je izjavil:

-pes ni tekel okol in napadal ljudi(poglejte posnetek...skocil je izkljucno v policiste, ki so ga prej pospricali in se mu priblizali)


ne vem, če smo gledali isti posnetek

D3m ::

Nekateri so mi prav posrečeni, sploh city folk, ko pride na podeželje pametovat ljudem, kako se z živaljo ravna. :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

galu ::

Kaj je zdaj z videoposnetkom? Copyright takedown... wtf?
Tako to gre.

draciel ::

Očitno so ga ukinli.. itak je pa veliko kopij na YT še vedno..

Mehmed ::

Carski pitbulli branijo lastnikov avto pred vsiljivci.

http://www.zurnal24.si/ko-se-nad-avto-s...

http://www.dailymail.co.uk/news/article...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mehmed ()

draciel ::

Spet neumnost ljudi, ki ne znajo obvladati svojih psov. Verjetno že vsem znana zgodba ki se je pred kratkim zgodila tukaj v sloveniji. Argentinska doga na povodcu je prijela za vrat sprehajočega zlatega prinašalca. Članek je tukaj

Kaj je napaden pes tam delal in zakaj ni bil pod kontrolo njegovega lastnika trenutno ni pomembno. Čemu imajo ljudje po dve taki ogromni in nevarni pasmi, obenem pa niti ene ne znajo obvladati??

Iz posnetka se vidi da lastnica o vzgoji nima pojma. (Psa med napadom boža - daje mu vedeti da dela prav ). In kaj ljudje okoli delajo? Zakaj un z nekim lesom stoji tam..??

Video

!

Looooooka ::

So jo ze strokovnjaki po tvju dovolj popljuvali.
Me zanima kaksna bo kazen.
Nbjolj bedno pri vsem tem je, da potem psa usmrtijo, lastniku pa nihce ne prepove nakupa novega psa.
Takim bi jaz prepovedal pse in zagrozil z eno tezko globo(10 njihovih plac recimo).
Futrat takega psa ni ravno zastonj...pa veterinar in ostala jajca ampak, da bi ta folk placal za dresiranje to pa ne.
Je bolje riskirat sebe, druge in se psa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

Aston_11 ::

Če bi cucka z dilo tolkel, bi cucek spustil. Samo vztrajati bi bilo treba.

Samo nato bi bilo treba plačati....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

D3m ::

Z nagobčnikom bi bilo lažje vsem.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Looooooka ::

Baje bi bilo dovolj ce bi psa povlekla v zrak s pomocjo ovratnice.
No...nekdo drug, ker pes je zgleda skoraj tezji od nje :)

oo7 ::

Baba zmešana upam,da bo orng naj...

D3m ::

Smešno mi je, ko drugo dogo na povodcu prislini neznancu :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

s1m0n ::

A morajo takšni psi imeti nagobčnike ? Nasploh, če kateri morajo imeti ? Pri nas se razume!

V našem parku imaš vsak dan pse tudi prosto spuščene a nihče nič ne ukrepa. Pa še posebej, ko je v parkih in vrtcih/šolah v našem kraju prepovedano za pse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

mailer ::

Za take stvari bi mogli uporabit teaserje in to brez "na mojem psu pa ne". Problem je izključno v vzgoji. Tudi če bi bil napadeni pes na povodcu nebi bilo nič drugače. Pes bi se še vedno zapodil vanj, ker so ga takega ustvarili. Če bi bil jaz lastni kateregakoli od teh dveh, bi belemu prerezal vrat, če bi začela lastnica vpit bi jo pa še enkrat na g****. Tudi če bi mene napadel pes bi mu zagotovo zavil vrat, če bi le imel možnost.

šernk ::

Vedno me je groza ko vidim takšne sprehajat pse, ko se že na daleč vidi da nimajo niti fizične moči za obvladovat psa, kaj šele znanja.

Da pa greš psa v takšnem primeru trepljat in mu govorit naj spusti... Doživljenska prepoved za lastništvo psa takšni osebi!
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

49106 ::

mailer je izjavil:

Za take stvari bi mogli uporabit teaserje in to brez "na mojem psu pa ne". Problem je izključno v vzgoji. Tudi če bi bil napadeni pes na povodcu nebi bilo nič drugače. Pes bi se še vedno zapodil vanj, ker so ga takega ustvarili. Če bi bil jaz lastni kateregakoli od teh dveh, bi belemu prerezal vrat, če bi začela lastnica vpit bi jo pa še enkrat na g****. Tudi če bi mene napadel pes bi mu zagotovo zavil vrat, če bi le imel možnost.


Se ljudi ni mozno zdresirat, da te 100% ubogajo. Kaj sele psa. In kako za vraga ves kaj bi se zgodilo, ce bi bila oba na povodcu?

Kaj se zgodi, ce se clovek nima na povodcu in gre v klube(gostilne) izivat. Prej ali jih dobi ;)

miraldi ::

Babi nesposobni treba odvzet pravico do nakupa in vodenja psa. Tam stoji pa gleda kako njen pes davi drugega.
A, da bi mu ukazala, da spusti psa ga stresla, udarla, vlekla za ušesa nič od nič. Pa to ni fora v nevarnem psu ČLOVEK je tisti, ki z svojo nepravilno vzgojo naredi nevarnega psa, ki ga pes itak ne je*e 5% v takih situacijah. V bistvu je ta pes vodja tropa ne lastnica.

Vglavnem, če bi tako napadel mojega psa definitivno, da ji potovčem to dogo do negibnosti.
Enkrat sem že imel tak napad na mojo psičko in je isto bil en nesposoben lastnik, ki svojega psa ni znal ustavit, pa sem mu pošteno zbrcal njegovega psa in, ker to ni zaleglo sem ga še z krošeji nabombal v glavo, da je sputil in z spščeno glavo odšel. Njegov latnik me je pa sam debelo gledal.

Pa ne, da mi je bilo to v užitek sam ni blo druge pač silobran za mojo psičko.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pes ugrizne deklico, mati nahruli lastnico in dobi kazen? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
96289155 (12738) zimurg
»

Napad psa - kdo je kriv? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14829265 (24861) Mare2

Zakonska prepoved nevarnih pasem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
32049286 (44582) dzinks63
»

Zaščita ljudi pred psi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37955960 (45807) Massacra
»

prepovejmo pse v mestih! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10922349 (20598) krneki0001

Več podobnih tem