» »

Ovratnico za psa

Ovratnico za psa

«
1
2 3

kriko07 ::

Lep pozdrav
Doma imam Rottweilerja starega 2 leti.
Ima prbl 60 kg.
Ima tudi ovratnico veliko,ampak zdaj sem videl da ma pod vratom kar odrgnjeno in ima malo dlak.
Sedaj bi mu pa kupil nevem kako bi rekel ampak da bi imel čez hrbet povezano,da ga nebi tako užulilo.
Pa bi prosil če bi lahko kje naročil to.

TO NPR:::http://www.google.si/imgres?um=1&hl=sl&...
  • zaklenil: bluefish ()

Vice ::

To ni ovratnica in ti je noben ne bo priporočal. Kupi zatezno, da ga boš imel pod kontrolo in da ga lahko učiš.

Janac ::

to je oprsnica, in vice kaj je narobe z njo????

kriko07 ::

tut če bi kupil zatezno jaz ko ga povlečem ga kr duši in diha čudno...tako da odpade,najraje bi to oprsnico,samo nevem kje bi kupil,oziroma kako naj gledam,piše da naj izmerim dolžino tačk oziroma nog

robokop ::

Uno s spicam kupi.

DimmniBurek ::

Slišal sem da so te oprsnice samo potuha, ker z ovratnico ga zategneš, če kaj naredi narobe, s tistim pa..bolj ne no.
There Is No Stronger Drug Than Reality

kriko07 ::

sej takšno že ima,samo niso špice ampak bolj valji..
to je ta pes
http://www.hranazapse.si/oprsnice-za-ps... o takšni oprsnici mislim

WarpedGone ::

Še bolš kot zatezna ovratnica je elektrošoker ... - če si že okrutnež, se vsaj ne delaj lepega.

Oprsnice se dobijo v praktično vsaki trgovini z opremo za male živali.
Zbogom in hvala za vse ribe

kriko07 ::

Poglej če bi bil okrutnež zdaj nebi za psa nabavljal takšnih ovratnic,ker sm pač navezan tega

d0rK ::

Ni tebi odgovarjal.

KruceFix ::

Sestra je morala za našega ovčarja v pasji šoli kupiti zatezno ovratnico, zaradi učenja psa. V glavnem, če težko diha potlej te namreč vleče naprej, da ga zateguješ? Drugače je pa za pse res najboljša prsna ovratnica. Moje mnenje!
"Bomo videli" so rekli slepi gluhim ...

kriko07 ::

Evo sem se že odločil naroču sm
Nagobčnik http://www.hranazapse.si/nagobcniki-za-... št. 8
in pa prsno ovrtatnico http://www.hranazapse.si/oprsnice-za-ps... št. XL
Vse skupaj pride 25 €

Piggykiller ::

Je pes popolnoma poslušen?, če ni boš imel z oprsnico težave, ker ima tak velik pes še krepko večjo moč kot pa z ovratnico..

#000000 ::

Oprtnica se reče, lahko tud oprsnica ampak kok se spomnim je ponavadi oprtnica. In ja oprtnica je najslabša možna varijanta če pes rad vleče, govorim kar se tiče prenehanja vlečenja, je pa za lasnika dobra, ker lahko psa bolj drži in to magar da so mu prve šape v zraku, ampak če pes vleče in mu daš oprtnico bo vlekel še bolj z veseljem, saj ima oporo, poglej na google recimo dog pulling pa boš najdu kr nekaj nasvetov.

Uglavnem kokr jest vem, če pes vleče pomaga samo špriklasta zatezna ovratnica in nič drugega





Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Piggykiller ::

Pa še ta ovratnica včasih ne pomaga :D

kriko07 ::

Men je vseeno če vleče ali pa ne,ker je res tut zelo močan,ne morem pa pustit da ga takšna ovratnica žuli,ker ga potem tudi z BIOkillom ne morem pošpricat za bolhe,ker jih ima dobrih 50.
Včeraj sem ga našprical je kar cvilil ker ga je peklo pa ga nisem po vratu.
Danes sm pa pogledal če ima bolhe nism vidu niti ene...tako da kar pomaga...
Vem tudi da bo pes vlekel,saj je poslušen dostikrat zakričim ampak udarim ga pa nikoli...

RejZoR ::

DimmniBurek je izjavil:

Slišal sem da so te oprsnice samo potuha, ker z ovratnico ga zategneš, če kaj naredi narobe, s tistim pa..bolj ne no.


Potuha? Fora teh "ruzak" ovratnic je da ga ne daviš. Sicer nimamo take mrcine ampak naši višavki smo kupil tako ravno zarad tega, da je ne špona okoli vratu. Tud pes se verjetno počuti bolje, če nima skoz neki okol vratu našponanega.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

kriko07 ::


če vam po resnic povem me je že kar strah,ker mam 16 let pa 60kg tej psi pa vlečejo 1 tono o.O

Piggykiller ::

Boš pa superman po tleh.
Pa namesto biokilla uporabljaj rajši ampule, ki jih dobis pri vsake veterinarju, drzijo pa močen mesec.

#000000 ::

Ja res psa se z biokillom ne šprica, kot ti je reku pred mano vzami frontline ampule so sicer drage ampak ena na mesec ali dva je dovolj, če pa se pes precej druži z drugimi psi jih bol mel skoz po malem.

Rane ima zato ker vleče k norc, treba ga odvadit in to z oprtnico ne boš dosegel ker kot vidiš vleče celo tono, kar z ovratnico nebi. Si ti 100% da je ta pes zate ? Ker mam občutek da se ga mal bojiš, kaj bo ko bo star 3-5 let, ga boš še obvladal, zdej je namreč še mladič čeprav je tolk velik, on radi nekje 2.5 do3 leta da odraste

kriko07 ::

ampule sm 2 kupu,ampak sem celo stisnil in še kar nič in nič,sam pol sem pa prebral da je tudi biokill za pse in mačke zato sem ga pošprical.
Sej je lastnik moj brat ki je star 26 let in ma prbl 90 kg...tako da on ga lahko lepo obvlada.
Sej pes je ubogljiv če rečeš *POČAKI!* se bo ustavil itd,ampak ko vidi mačka,psa ga ne ostavi sam bog.

amigo_no1 ::

Sej pes je ubogljiv če rečeš *POČAKI!* se bo ustavil itd,ampak ko vidi mačka,psa ga ne ostavi sam bog.

Potem sploh NI ubogljiv.

kriko07 ::

Kater pes je?
T.J rottweiler,to ni nek tak pes ki se boji.Res pa da tut Rottweilerja natrenirajo.
Pa tut vsi psi se ga bojijo v vasi,enkrat sma šla na sprehod je bil sosedov pes 50 metrov stran,se je sosedov pes kr obrnu pa bežu.

Piggykiller ::

Oprsnica za takšnega psa je skrajno neprimerna stvar!

amigo_no1 ::

Ubogljiv/zdresiran pes uboga tudi ko so prisotni moteči dejavniki (okoliški maček).
In da, sama dresura zahteva določene napore in čas.

kriko07 ::

Naučil smo ga Sedi,prostor,tačko,počaki.
Tako da nek red.
Oprsnico kupujem zarad tega ker ima spraskan vrat,ozrioma odrgnjen pa še po domače povedano ga špona-žuli.

amigo_no1 ::

freesty ::

Pomoje bos prej rabil tisto kovinsko zadevo. Saj ga more bolet, da se naucu, sej je tak nareto, da ko ne vlece ga ne boli.

Pa ce ze zdaj vlece, ko ga davis polek potem pa ne bo mel nobene ovire razen 60kilski hlod zadaj.

kriko07 ::

ja sej sm že naroču oprsnico in sicer to
http://www.hranazapse.si/oprsnice-za-ps...
men je pes kot družinski član,zato ga ne bom mučil
to je isto kot da bi sinu dali odzadaj 50kg vrečo da ne bo okrog po gostilnah hodu... (samo primer sm dav,da ne bo kdo resno mislil)

freesty ::

Ja tudi 50kg zadaj pri sinu zvezanih je vseeno boljse, kot pa da gre v gostilno pa zacne stole metat cez okne in razbijat.
Ce ze impliciramo primerjave k temu primeru.

No saj, ze ves.

Drugace pa, ko gres na sprehod ti svetujem, da ima skoz nagobcnik gor. Ker ti ga pomoje kar ne bos zadrzal.

kriko07 ::

freesty sej ni problem za nagobčnk sem naroču,jaz za vozim tam na sprehod kje ni nobenega razen 2 človeka ki jih ta pes enostavo obožuje,dajeta mu kosti tako da samo gleda če sta doma.
Za začetek se ga bom privadu.
še nekaj
a mislite da ga bo nagobčnik dušiv ker jaz ponavadi tečem z njemu,da ga slučajno nebi nagobčnik zadušiv.

Ashrack ::

Bolj ko je pes naucen ima tud vecjo svobodo.

Drugace pa je oprsnica resno samo potuha. Razen ce mu dodas se ovratnico z elektro soki. Kolega jo ima pri svojem ogromenm psu in je skoraj ne rabi vec uporabljati saj je pes popolnoma zdresiran. In kar je se najbolje lahko ima spuscenega in ce gre predalec stran od njega samo mal stroma spusti;
....

Vice ::

Pri tej oprsnici ti res ne preostane drugega kot, da kupiš še nagobčnik. Pa rokavic in bremz ne pozabi. >:D

"men je pes kot družinski član,zato ga ne bom mučil"
Ta izjava je ena boljših, glede na to kaj mu kupuješ

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vice ()

Janac ::

Mi lahko poves zakaj ste se sploh odlocili za to pasmo? Zakaj je niste dali v solo? Pizda enkrat ti bo usel bo se kaksnega clovek\manjsega psa\whatever napadu in najslabsem primeru se ubil in bos mel to ti na vesti celo zivljenje? Vidim da sploh ni socializiran. Za take namene ''druzinske'' nabavis civavo pa mas mer, ne pa rotvajlerja.

Mene je pri 8 letih napadel pitbull(pred tem se nemski ovcar), imel sem celo roko do kosti obrano, 17 sivov(roka, stegna in stopala). Tudi zaradi tega sem tako obcutljiv, doma imam mopsa kater ima le dobrih 5kg in nikoli ne bi pomislil da bi si nabavil oz. izbral pasmo ki ima 60kg!!! Ce kdo misle da tole trollam mu lahko slikam brazgotino.

pa lep dan se naprej

freesty ::

Mogoce, ker je rotwailer lep, mogočen pes. Mops pa je najgrsi pes na obli(mnenje vec ljudi). Pa se mops je bolj kot macka ne pa pes.

Je pa res, da rabis cas in voljo, ce tega nimas je res boljse neka mala "podgana", ki jo moras peljati samo enkrat na dan ven srat.

Janac ::

Mops ni macka! Omg se razlocis ne med psom in macko.

O tem kaksnem pes je lep je to vsekakor irski seter(imeli doma)

Vice ::

freesty je izjavil:

Mogoce, ker je rotwailer lep, mogočen pes. Mops pa je najgrsi pes na obli(mnenje vec ljudi). Pa se mops je bolj kot macka ne pa pes.

Je pa res, da rabis cas in voljo, ce tega nimas je res boljse neka mala "podgana", ki jo moras peljati samo enkrat na dan ven srat.



Sory samo nekdo, ki misli, da manjša kot je žival manjkrat jo je treba ven peljat nima vseh čistih. Takšen pa res nebi smel imeti niti mravlje.

Janac ::

Na koga se ta post nanasa?

Je pa res da vecji pes rabi vec gibanja, daljse sprehode itd...

freesty ::

Vice. Vidim po dolocenih ljudeh, ki imajo male pse. Ko iz bloka do dvorisca že pes komaj diha. Kam boš potem šel s takim psom?

Ja in vem, da je odvisno kako ga vzgajaš.. Ampak veliki psi rabijo absolutno večje površine prehodit kot pa mali, da so vsi isto zadovoljni.

Vice ::

Na tistega ki se ga citira. Drugače pa jih ti tudi strelaš. Boš rekel, da ena doga rabi več gibanja kot jack russel? V tem primeru doga nima 50% toliko energije za pokurit kot to ščene.

freesty ::

Sem vedel, da se bos se na pasmo obesil. V redu. Na hitro sem napisal sploh zato ker je bilo govora o rotweilerju, mopsu, ter civavi.

Ampak ok. Imaš prav.

Moral bi napisati manj zahteven, ne pa manjši.

Janac ::

freesty je izjavil:

Sem vedel, da se bos se na pasmo obesil. V redu. Na hitro sem napisal sploh zato ker je bilo govora o rotweilerju, mopsu, ter civavi.

Ampak ok. Imaš prav.

Moral bi napisati manj zahteven, ne pa manjši.

ti si se obesil na velikost!

kriko07 ::

janac moj pes prehodi okoli 6 km vsak dan.
Če ne hodi na sprehode,gre prbl spat ob 22.00 se zbudi okoli 3.00 in cvili da vse prebudi.
Če pelješ na sprehod gre spat okol 21.00 pa se zbudi okoli 9.00

Poglej nism jst ustvaru teme da mi bote govorl kakšen je moj pes da bo katerega napadu.Pes ne napada poštenih ljudi!!!
Kolega ki je prvič pršu k men je ga je vohu,igrav se z njem.
Sosede ne mara pa čeprav pridejo 1x na teden na vikend.Pes se kar trese tako renči na njih....
Nism mislu janac da si nepošten človek ker te tudi nepoznam v živo.

freesty ::

freesty je izjavil:

Mogoce, ker je rotwailer lep, mogočen pes. Mops pa je najgrsi pes na obli(mnenje vec ljudi). Pa se mops je bolj kot macka ne pa pes.

Je pa res, da rabis cas in voljo, ce tega nimas je res boljse neka mala "podgana", ki jo moras peljati samo enkrat na dan ven srat.


Ja v prvem delu sem se obesil na velikost, ker mi mali psi pac niso sploh vsec.

V drugem delu pa sem pac splosno napisal, da za taksne ljudi, ki nimajo casa in volje je boljse, da imajo malega psa, kateri ni zahteven.(Nisem govoril o nobeni pasmi in nic).

Kira zdraha. Sploh ni pomembno, priporocam, da se ti vsi posti zbrisejo.

blackbfm ::

In ja oprtnica je najslabša možna varijanta če pes rad vleče, govorim kar se tiče prenehanja vlečenja, je pa za lasnika dobra, ker lahko psa bolj drži in to magar da so mu prve šape v zraku, ampak če pes vleče in mu daš oprtnico bo vlekel še bolj z veseljem, saj ima oporo, poglej na google recimo dog pulling pa boš najdu kr nekaj nasvetov.


Moja je z oprsnico vlekla precej manj kot z ovratnico, tako da tvoja teorija ne drži popolnoma. Je odvisno od psa.

Ubogljiv/zdresiran pes uboga tudi ko so prisotni moteči dejavniki (okoliški maček).


Mal je vzgoja, mal pa geni. Pri lovskem psu boš prej kri scal kot pa mu dopovedal da ne sme lovit manjših živali.

Janac ::

kriko07 je izjavil:

janac moj pes prehodi okoli 6 km vsak dan.
Če ne hodi na sprehode,gre prbl spat ob 22.00 se zbudi okoli 3.00 in cvili da vse prebudi.
Če pelješ na sprehod gre spat okol 21.00 pa se zbudi okoli 9.00

Poglej nism jst ustvaru teme da mi bote govorl kakšen je moj pes da bo katerega napadu.Pes ne napada poštenih ljudi!!!
Kolega ki je prvič pršu k men je ga je vohu,igrav se z njem.
Sosede ne mara pa čeprav pridejo 1x na teden na vikend.Pes se kar trese tako renči na njih....
Nism mislu janac da si nepošten človek ker te tudi nepoznam v živo.

Prosim te samo da ga izsolas! Ce cvili ob treh zjutraj tudi ni vse ok z njemu. Te bo prislo par stotakov bos pa imel civiliziranega psa s katerim se bos upal iti tudi v mnozico ljudi.

kriko07 ::

Cvili zaradi tega ker ni šel na sprehod....

Janac ::

To pojasni skoraj nic...

hoces reci da zaradi tega ker ni sel na potrebo? Potem je to popolnoma druga zgodba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

kriko07 ::

Lahko zaradi tega ker ni bilo časa,oziroma rabi sprehod zmeraj.
Poglejte vseeno
povejte mi še ali ga bo nagobčnik motu,ker ko tečem z njim pa da bi mel nagobčnik da nebi mogu tako hitro dihat...

Janac ::

nagobcnik naj ne bi motil psa?!
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stroški psa (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7710621 (7920) jype
»

Sosedov pes laja celo noc ko zmesan kaj narediti,vasi predlogi. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9133736 (17573) Invictus
»

Nakup pasje ovratnice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
546459 (5526) Assass1n
»

Zaščita ljudi pred psi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37958615 (48462) Massacra
»

majhni ljudje z velikimi psi (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17454207 (50230) BRBR

Več podobnih tem