» »

Grid 2 Uradna Tema

Grid 2 Uradna Tema

«
1
2

Skyman ::

Evo po 4 letih se vraca grid in sicer grid 2.Zaenkrat še ni veliko informacij, sicer izid je načrtovan v letu 2013.Na zavvi.com zasledil datum 25.1.2013

Uradna stran:
http://www.gridgame.com/trailer

Trailer:

oo7 ::

Grid prvi del je bil fenomenalen8-)

Skyman ::

ja res je..to smo s kolegi po cele dneve igrali ali pa proti veceru po par rund online grid prave borbe bile.Jz samo upam da bo grid2 imel tudi online verzijo tako kot predhodnik.

Skyman ::





Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Skyman ::

Evo nekaj novega in svezega je prislo!

miraldi ::

Tole gre v košarico :-)

Vidim pa, da je igra že na travnikih. Kako je zadeva lahko gor 2dni pred izidom?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

springfield ::

V ZDA je včeraj izšla.

vaščan ::

tole bom pa kupil sem preizkusil travniško pa mi je všeč uživantska arkadna ampak vseeno fajn filink ko voziš na hard se moraš ornk potrudit za zmago.
pa še zakon mi dela maxout 4XAA + custom SMAA ULTRA 60+fps. zakon optimiziran engin.

dottor ::

Jaz sem tudi danes poskusu travniško verzijo in na Steam Summer Sales ubodem origina. To naredim z večina iger. Najprej provam travniško in če mi je ušeč počakam na kak večji Steam Sales in jo kupim. Mi je pa bil ta prvi GRID dejansko boljši. Na kompu sem ga že končal zdej ga na PS3 igram in ga je na gamepad lažje igrat, samo PS3 dualshock za moje roke malo premajhen.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Siddh ::

tudi že travnik-verzijo dol vlečem, prvega dela sem preigral za več kot 400 ur :D
upam, da bo driftanje tako epsko kot v prvem delu, z feedback volanom je bil občutek edinstven


dottor ::

V dvojki praktično driftaš na vsaki dirki v vsak ovinek, kar se mi zdi brezveze. Kar se tiče tega je bil prvi GRID boljši.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Siddh ::

Sem zdaj probal uvodno dirko in pa tisto testno rundo-delno,
avto ves čas sili v drsenje, ko pa zavijes v nasprotno smer pa se takoj poravna, občutek je čisto arkadni, za razliko od prvega dela, ki je dal občutek simulacije
Upam da bodo naslednje dirke bolj zanimive, moram pa še poskusit z volanom, zaenkrat glavnem se mi zdi igra podpovrecna in je verjetno ne bom kupil


oo7 ::

Ni slaba igra ampak prvi del je bil mnogo boljši.
V drugem delu sploh ni pogleda z avta kjer vidiš armaturo in volan.Pa pri prvem delu mi je bilo všeč to,da nisi rabil delati kariere ampak si izbral katerkoli avto ali progo in si šel vozit.

Siddh ::

Saj v dvojko tudi lahko dirkas kar tako


vaščan ::

Sem že malo več igral pa res avto nekam preveč sili v drifte ampak še vedno zabavno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

Siddh ::

igra je zabavna, itak, grafika svetovna, nasprotniki dobri, edino vozni model ima nek svoj občutek, ni mi čisto všeč ampak vseeno še je zabavno vozit

pa meniji so čudno postavljeni dokler se ne navadiš, škoda je tudi, da ti ne kaže celega avta ko menjuješ platišča/barve


Pro_moted ::

Dobra igra. Na hard je kar izziv. To prehitevanje terencev za točke mi bo spilo živce. Še posebej prva tista dirka z modrim chargerjem. Grozno. Cel čas mam 30000 score, 315000-33000 pa je za zmago potrebno.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Sssaga ::

Čista arkada dirkanja. Ima pluse, mi pa trenutno ni ravno povšeči. Sploh ni ne vem kaj. Tistga ''hype-a'' ni kot je bil pr Shift, DiRT špilih. Furam na gamepad, bom probu š na volan

Vleče me splitscreen, izbira avtov in zbijanje s frendi. Meni je katastrofalen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

Pro_moted ::

Začneš z drift naravnanimi avti, zato tudi več driftaš. Kasneje dobiš grip in balanced naravnane avte s katerimi lahko voziš brez driftanja. Definitivno pa mi je igra zabavna in boljša od vseh NFS iger zadnje čase. Edino na Very hard je včasih nemogoče zmagat. Tisti prvi promo z modrim chalangerjem sem enih 30 krat vozil pa nisn prišel čez 31000. 31500 bi pa potreboval za zmago :D Meni je odlična igra, arkada, ampak zabavna. Saj ni treba da je vsaka igra simulacija.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

vaščan ::

Idino res je škoda ker ni notranjega pogleda paše včasih z volanom in kakšnim dobrim avtom odvozit progo z notranjim pogledom. Že zarad filinga.

Sssaga ::

A je tale odločitev pravilna ali res ne poznam pravil? Tole je bla moja prva dirka na izločanje.



Mar ne bi smel biti nasprotnik disq.? Pelu sm naravnost in bil spredaj. Nism naredu nobenga izrazitga manevra, da bi mu zaporal pot. Lepo mi je rit spodnesel, torej?

Fak, sam hood kamero loh uporabljam, drgač ne znam furat :))

--MiRaLdInJo ::

Kje lahko najbolj ugodno kupim kjuč za Grid 2?

dottor ::

Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

BigSexy ::

Tukaj ga dobiš za 22.80€ - http://www.kinguin.net/catalog/category...
To Infinity And Beyond !

--MiRaLdInJo ::

Hvala :)

Sba ::

Jaz sem ga danes kupil na fastcdkeys.com za 22,22€.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Jst ::

Eno vprašanje: ko grem na kariero, imam tiste 2 ali 3 dirke, ki sem jih končal kot prvi, potem promo in test, ki sem jih tudi končal. Ampak drugih opcij nimam. Torej ne morem nadaljevati kariere. Končal kot prvi sem tudi 2 custom race. Kaj sem spregledal?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Sba ::

Zraven dirk bi moral imeti še WSR - Championship final.

 WSR

WSR

Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Flea ::

Jst

Pri onih 2 al 3 dirkah, klikaj levo in desno in jih boš imel več.

Jst ::

Ja, več rund je. Ampak WSR se mi ne pokaže. Če grem pa pod detajle, mi napiše da sem dosegel achivement za dirke. Čudno.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::



Dirke končane na prvem mestu.

Če kliknem objectives, piše, da sem ga izpolnil:

Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

dottor ::

Moreš pri vsaki kategoriji končat vse dirke, ki se ti odklepajo s številom FANov. Višje kot si na koncu dirke več jih dobiš. Pod logotipom vsake kategorije imaš indikator kolko dirk si končal.

Meni osebno je igra prekratka :(
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

black ice ::

Za WSR moraš izpolniti vse zahteve (objectives) + določeno število fanov moraš imeti. Zdi se mi, da se mi je WSR odprl nekje med 15k-17k fani.

Sba ::

@Jst: če je to tvoj trenutni screenshot potem še nisi vsega odvozil. Verjetno si odvozil samo uvodno dirko kluba. Če se ne motim, imaš trenutno v vsakem klubu še po dve dirki.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Jst ::

Vse sem odvozil večkrat ali sem pa slep.

Pod Objectives mi pri vseh napiše, da sem jih izpolnil... Če pogledaš drugo sliko, se v ozadju vidijo tri kljukice, torej ta objective sem izpolnil. Pravtako za ostale. Ne vidim, kje bi se skrival hakeljc. Slep sem očitno.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

black ice ::

Kaj pa Promo in Test drive? Si dirkal tudi pri TransAmerica? Sumljivo nizko število fanov imaš, če si res vse zvozil.

Jst ::

Inštaliral sem igro, igral par dirk, potem se mi je pa igra updejtala. Mogoče se je savegame koruptiral. Bom še enkrat inštaliral in takoj updejtal...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Blinder ::

Kakšna je kvaliteta grafike? Je kakšna podobna igrica z boljšo grafiko?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

hojnikb ::

grafika je čist ok...
#brezpodpisa

Jst ::

Kako sem neumen. Za ta špil sem uporabil gamepad, na katerem je bilo par cm prahu. Jaz in gamepadi = big no-no. Sedaj sem ugotovil, da sem končal samo prvo od treh dirk (za posamezen "Invitation"). Čudno, da ti na koncu prve dirke sam ne ponudi za naslednjo, ampak moraš ročno izbrati. (Ja, pritiskaš levo in desno... jao kako sem neumen.) Anyway, the problem was between keyboard and chair. Teli konzoli interfaci mi ne ležijo.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

malini ::

A ma še kdo težave z tipkovnico, saj se med igro kar izklopi. A ve kdo rešitev?

lp M

Jst ::

Meni se je to zgodilo, ampak sem mislil, da je problem v kablu: ko je bil pes še majhen, mi je pregriznil kabel od tipkovnice, pa sem žice zvezal nazaj. Ko sem USB od tipkovnice izklopil, je se je Win oglasil, torej je pomenilo, da je vedelo zanjo. In po ponovnem vklopu, je delala normalno.

To se mi zgodi tako redko, mogoče parkrat na leto. Mogoče je bil pa res špil kriv, ker ko ga štartam, vklopim gamepad...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

malini ::

Glede na pritožbe uporabnikov na njihovi strani - link je to napaka igre. Sedaj jo je nemogoče igrati, ker mi vsake par minut izklopi tipkovnico. Res pa da še nisem probal s tipkovnico ki ima namesto USB stari PS2 priklop.

lp M

Sssaga ::

Meni je tudi pri Showdown metal ven tipkovnico oz. mi je zamrznil ukaz.
Dobr da mam gamepad, ker takrat sm popipi pr špilu in sm ga obrnu na pad. Defo ma špil težave in ne mi, saj sta oba na istem pogonu in sem to tud pričakoval!

kriko07 ::

A dela komu multiplayer iz mojblink.?

Castiel ::

malini je izjavil:

A ma še kdo težave z tipkovnico, saj se med igro kar izklopi. A ve kdo rešitev?

lp M


To se mi je dogajalo pri Dirt 3, če se prav spomnim. Težave nisem rešil, res pa je da se mi je dogajalo ko sem testiral travniško različico. Zaradi tega potem tudi nsiem kupil legalne verzije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Castiel ()

Buggy ::

tezave s tipkovnico so vezane nekaj s setpoint bundlom. Predvidevam da imas Logitech tipkovnico. Spilamo Dirt3 in imata dva iste probleme z neodzivnostjo tipkovnice, takoj ko preko Windows Live kaj klikas z njo. Resitev bi bila dobrodosla, ce kdo kaj najde. Odstranitev software-a ni mozna, ker so volani tudi Logitech

malini ::

Hej, jst sm težavo s tipkovnico odpravu tako da sm uporabu USB to PS/2 conektor

ginger7 ::

živjo!
jst sm dubu kodo za igrco zravn intel procesorja in me zanima kaj morm narest?
hvala

Jst ::

Meni je pa špil dejansko všeč, kar je zelo nenavadno zame, ker igram večinoma samo FPSje (miš+tipkovnica, od časa Voodoo 1) in nasploh mi niso všeč dirkačine. GRID 2 igram pa na gamepad in sem se kar navadil nanj. Sicer imam gamepad že leta, pa se nikoli nisem navadil igrati. Kupil sem ga pa takrat, ko je prišel ven PS3 in bil razstavljen v eni trgovini in sem malo igral nanj. Takoj zatem, v isti trgovini, sem potem kupil gamepad v upanju, da bom igral igre, ki se pač bolje igrajo na gamepad. Ampak v vseh teh letih, nisem igral nič takšnega, ker se nisem mogel navaditi na takšno kontrolo.

Edino igro, ki sem jo končal z gamepadom, je bil Devil May Cry, pa še to je bil bolj knofodrk, kot karkoli drugega. No, moral sem se navaditi na določene kombinacije, ampak ko na sredini igre začneš igrati z drugim karakterjem, ki ima več stilov fajtanja, ki jih menjaš z smernim gumbom (D-PAD, se temu reče, se mi zdi, a ne?), sem komajda prišel do konca.

Sedaj sem se pa kar navadil igrati GRID2 na gamepad in mi je super.

Ima pa špil svoje dobre in slabe lastnosti...

Recimo to, da ko začneš kakšen event in dobiš drug avto in se tudi drugače obnaša, ni šans, da bi iz prve zmagal. Lahko bi bil na voljo vsaj test drive (avta in proge) preden začneš z drugim avtom na drugi (po možnosti novi) progi.

Ter ena proga je sploh hinavska. Ko sem igral z McLarnom MP3-12 (Tier 3), sem v zadnjem ovinku vedno zgubil kakšno mesto, med krogom, si pa nisem mogel pridobiti dovolj prednosti, da me v tem zadnjem ovinku pred koncem ne bi prehiteli. Pa sem lepo zvozil 2 kroga, v tretjem sem pa ravno pred tem zadnjim ovinkom pustil, da me prehiti, nato se pa v ovinku zaletel v njega, da ga je obrnilo, tako, da sem sploh lahko zmagal.

Všeč mi je, da se avti med seboj obnašajo različno, tako, da moraš prilagoditi stil vožnje. Niso pa preveč različni. Recimo všeč mi je, da ko začneš voziti Tier 3 McLarna MP4-12C, ga je full težko voziti, a ko se navadiš, je prav užitek, ko točno veš, kdaj te bo zaneslo, kdaj je to dobro, kje je meja,...

AI je katastrofa, pri multiplayerju pa včasih prav uživam, če dobiš normalne igralce. AI ti recimo pri enih progah diha za ovratnik, v naslednjem eventu, pa brez problema prideš na prvo mesto. Če bi AI porihtali, da bi se vsaj na daleč zdelo, da vozi človek, bi bilo super.

Všeč mi je tudi, da ni velike razlike med tistimi, ki imajo volan in tistimi, ki igramo na gamepad.

Aja, kar me pa najbolj moti pri single player, je pa komentator oz. tvoj tehnik. Ima 10 stavkov in več različnih kombinacij, zato se ponavlja, dostikrat pa govori neumnosti in me prav nervira.

Torej: Igra mi je všeč. Še bolj všeč mi je pa to, da sem se pri tej igri navadil uporabljati gamepad in lahko špil dam na TV in špilam iz kavča. (Sem probal DIRT, se mi zdi, pa nisem mogel, ni šans. Driftanje, sploh pa neke arene, kjer moraš delati razne fore, tam sem bil čisto zgubljen in nehal.)

Upam, da mi bo še kakšna dirkačina všeč za igranje na gamepadu...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dirt 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10916608 (3186) Buggy
»

DiRT Rally (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27941249 (20265) vostok_1
»

GRID: Autosport

Oddelek: Igre
447142 (5253) Pipi_Karamba
»

Race Driver: GRID (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28624113 (8310) uro1001
»

DiRT 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815451 (7713) TechBeats

Več podobnih tem