» »

DiRT Rally

DiRT Rally

PredatorX ::

m0LN4r ::

Volkswagen Polo Rallycross

Tooooo!!!
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

dottor ::

Za nekaj manj kot 150€ (skupaj s poštnino) nabavu G25 z 3 mesce garancije :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

dottor ::

Eno vprašanje. Je kdo modal brenze? Ker so hudo premehke, sem gledal malo po netu, pa se da dobit tršo vzmet, drugi pravijo da G27 ima to že porihtano. Sicer sem sam sproval G29 in je brenza res super.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

m0LN4r ::

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Sriple Tix ::

Imam ta GTEYE za bremzo, to vzmet sem dal v pedal za plin in še to v pedal sklopke. Zadeva funkcionira odlično, le stol ne sme stati na parketu, sicer se boš zaradi večjega upora ob vsakem pritisku na pedal z njim vozil naprej/nazaj. G27 podstavek s pedali je popolnoma enak tistemu od 25tke, imam oba pred seboj.

dottor ::

Hvala. Me pa pride zadeva ceneje preko ebay-a... 22$ in free shipping...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Sriple Tix ::

NP, nekako toliko sem dal tudi jaz za tisto vzmet na Ebayu, čakal sem pa, če me spomin ne vara, štiri ali pet dni.

dottor ::

Bo treba nabavit pol :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

PredatorX ::

MP

odbitko ::

Igra ima nekaj težav z force feedbackom in volan je izredno težko nastaviti na tiste odlične nastavitve. Drugače pa igra super, realizem in zvok v igri zmagata.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: odbitko ()

Seljak ::

@odbitko kaj ti si v pravi temi,ker FFB ima Dirt Rally sedaj svetovn,le nastaviti si ga moraš(prvo v profilerju potem pa še v igri). Na Slo-racingu furamo ligo in je kar nekaj pro-jev,ki furajo tudi RL in se vsi strinjamo,da je igra super. Morda še malce fiziko popilijo(sploh dežne dirke) in smo na konju. Sedaj so dodali tudi možnost uporabe sklopke in sekvenčnega menjalnika,ker prej je bila sklopka samo pri H menjalniku. RX serija je pa itak brutalna.

PredatorX ::

Pa tud 20€ ni neki draga zadeva.

dottor ::

Jaz se še vedno malo lovim z volanom. Prej sem fural na tipkovnico in sem pol z volanom nadaljeval igro, pa 205ka je malo huda za prvič :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Seljak ::

Mislim,da je bila zadnja dirkaška igra,ki sem jo igral na tipkovnico NFS shift,torej že kar nekaj let nazaj.

Sssaga ::

dottor je izjavil:

Jaz se še vedno malo lovim z volanom. Prej sem fural na tipkovnico in sem pol z volanom nadaljeval igro, pa 205ka je malo huda za prvič :))


Nekaj časa boš definitivno potreboval. Več kot boš treniral, večji nasmešek boš imel. Priporočam, da si najpre nastavitve prilagodiš, ker je hudič, če te hecajo :)

buneech ::

Učer sm mal sprobu streamat na youtube, in slučajno sva v en heat v PvP dirkah upadla dva slovenca. :)
Sam očitno sm mel zvok izklopljen na streamu, morm še mal naštudirat XSplit.

dottor ::

Kar se nastavitev tiče sem si dal menjalnik na volan in ročno na sekvenčni (poteg dol). Ostalo še sproti prilagajam :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

buneech ::

buneech je izjavil:

Učer sm mal sprobu streamat na youtube, in slučajno sva v en heat v PvP dirkah upadla dva slovenca. :)
Sam očitno sm mel zvok izklopljen na streamu, morm še mal naštudirat XSplit.


Aja, na 14 minuti je un heat, ker očitno ne pobere timestampa z youtuba.

Seljak ::

Prav lepo te je videt ko furaš ta RX,ker vem,da je ful težko,ampak zanimivo. Mene muči to,da še nimam nobenega avta odklenjenega,da bi lahko vozil online.

dottor ::

Ja RX sem danes občutu na daily-u da nimam pojma :)) Tako da svaka čast.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

buneech ::

Seljak je izjavil:

Prav lepo te je videt ko furaš ta RX,ker vem,da je ful težko,ampak zanimivo. Mene muči to,da še nimam nobenega avta odklenjenega,da bi lahko vozil online.

Online lahko voziš, avto najameš za 1500CR na dirko. Itak pa dobiš malenkost več, če odpelješ dirko do konca.
Drugače pa za trenirat custom eventi, še najboljš prot PC-ju, pa pojdi od easy do hard.

Seljak ::

Ja,ker sem videl na tvojem posnetku,da imajo eni napisano pri avtih "loan". Torej 1500CR na dirko,ko pa odpeljem dirko do konca pa dobim plačilo? To je pa super. Ali morda veš,so ligaške dirke tudi plačane po novem? Ker je malo bedasto,da furaš ligo in ti gredo pogodbe od mehanikov v minus. Meni je to velik problem,ker nimam dosti časa za vozit in sem si jedva našparal 60.000CR.

Buggy ::

benji...sej sam dobro ves da ligaske dirke niso placane, nasprotno, celo ti placujes mehankarje in damage ob tem ko se udelezis lige (slo-racing)...kaj se zdej sprenevedas :P

Ne rabis veliko casa za spilanje, da naberes denar. Championship ti da gledano na vlozen cas najvec (tudi nadgradnje), se pa z daily eventi vsak dan da zasluziti kar konkretno vec kot 60K, ce pristejes tukaj se weekly/monthy ter owners evente, pa bo dnarja kmalu zadosti ,da bo brez problema furat vse ligaske dirke ;)

Jaz imam nekje 140 ur do sedaj v D:R pa 3Miljone kreditov na zalogi, avte pa iz vseh klas, nekje tudi po vec...

Za tale spil mi res ni zal denarja, kupil se isti dan, ko je ven prisel kot EA (27EUR) in vedno znova samo pozitivno preseneca.

P.S: je pa kar nekaj govora kako bojo ta ligaski sistem spremenili...bodo nagrade ali pa mehankarji zastojn...dejstvo je da CM neverjetno dobro sodeluje s communitijem in vsak dober predlog vsaj razmislijo, ce ne ze dokaj hitro implementirajo. Presenecen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

dottor ::

Samo naj se porihtajo sekvenčni (volanski) + sklopka pa bom zadovoljen :P
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

buneech ::

dottor je izjavil:

Samo naj se porihtajo sekvenčni (volanski) + sklopka pa bom zadovoljen :P

Sej, a niso to zdj dodal? Da lahko uporabljaš sekvenčnega, pa da lahko sklopko prtiskaš:
Clutch Override which will give you the ability to use your clutch to override the automatic gearbox clutch

Seljak ::

Buggy je izjavil:

benji...sej sam dobro ves da ligaske dirke niso placane, nasprotno, celo ti placujes mehankarje in damage ob tem ko se udelezis lige (slo-racing)...kaj se zdej sprenevedas :P

Ne rabis veliko casa za spilanje, da naberes denar. Championship ti da gledano na vlozen cas najvec (tudi nadgradnje), se pa z daily eventi vsak dan da zasluziti kar konkretno vec kot 60K, ce pristejes tukaj se weekly/monthy ter owners evente, pa bo dnarja kmalu zadosti ,da bo brez problema furat vse ligaske dirke ;)

Jaz imam nekje 140 ur do sedaj v D:R pa 3Miljone kreditov na zalogi, avte pa iz vseh klas, nekje tudi po vec...

Za tale spil mi res ni zal denarja, kupil se isti dan, ko je ven prisel kot EA (27EUR) in vedno znova samo pozitivno preseneca.

P.S: je pa kar nekaj govora kako bojo ta ligaski sistem spremenili...bodo nagrade ali pa mehankarji zastojn...dejstvo je da CM neverjetno dobro sodeluje s communitijem in vsak dober predlog vsaj razmislijo, ce ne ze dokaj hitro implementirajo. Presenecen.


Ja,saj vem kako je prej bilo v ligaških dirkah glede plačila,sem vprašal,če so to morda sedaj kaj spremenili.

dottor je izjavil:

Samo naj se porihtajo sekvenčni (volanski) + sklopka pa bom zadovoljen :P


Ja,tudi to možnost so sedaj dodali in si moraš v nastavitvah nastaviti,da tudi pri sekvenčnem menjalniku deluje sklopka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

dottor ::

A ok hvala obema. Ker ko nastavljam imam Automatic, Manual sekvenčni, manual H, manual H + sklopka.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Seljak ::

Greš v Preferences-->Clutch override narediš na ON

m0LN4r ::

140 ur ? Si pa privoščite :)
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

PredatorX ::

Malce pomoči bi rabil.
Dobil sem rabljen volan. Logitech DF GT.
Zanima me zakaj se pri DIRT rally-ju nastavi na 90 stopinj. Nima veze, če imam v logitehc programi nastavljeno na 550 stopinj... v igrci, če obrnem na 90 stopinj je že maximalno obrnjen volan.

dottor ::

Seljak je izjavil:

Greš v Preferences-->Clutch override narediš na ON


Hvala za tole. Je še kakšen trik kako prilagodit obrat volana obratu v igri?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Seljak ::

Kako nastaviti volan: https://steamcommunity.com/sharedfiles/...
Ne gledati obrata volana,ki ga prikazuje igra v notranjosti avta,ker tega še niso popravli in ne kaže enako kot se vrti tvoj volan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

dottor ::

Pol bom pustu zadevo kar na 900°, ker že za AC imam tako nastavljeno. Upam da čim prej porihtajo wheel lock, ko dosežeš max. obrat volana v igri.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

PredatorX ::

Ja vem. Samo problem je ko imam jaz na 90 stopinj je tud v špilu na 90 stopinj.
Poglej tale model ima isto narejeno: Kolikokrat je sploh obrnil voplan preko 90 stopinj


Hvala za link

Seljak ::

Jaz imam narejeno v logitech profilerju na 540° v igri pa imam tako nastavljeno,da se uporabi teh 540° in ne tako kot imajo avti v realnosti.
Poglej temo Advanced Wheel Settings http://blog.codemasters.com/dirt/06/dir...
For example the Fiat 131 Arbarth has 1080 degrees of steering lock, reducing your steering saturation by 50% will now mean it has 540 degrees of rotation.

If you don't like the effect of soft lock at all, turning soft lock off will mean all cars will run with the degrees of rotation that you have set in your windows drivers.

m0LN4r ::

Prikaz v igri je statičen. Zdaj če hočeš izkusiti čar vsakega avta posebej, daj na 900 in bo obračalni krog v vsakem avtu tak kot original.
Res je da je težje, ampak a ni čudno vozit starega minija kot formulo?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Seljak ::

Stvar okusa in izkušenj. Če bi imel moj volan tako velik obroč kot ga ima stari Mini potem bi še šlo,ker pa je manjši moraš motati kot zmešan. Sicer pa ima recimo Fiat 131 1080° obračalni krog,tega pa jaz ne morem simulirati,ker ima moj volan "samo" 900°. Torej izbereš neko sredino,da se izide. Sicer pa je pomembno tudi katere avte največ voziš in si tako nastaviš volan. Jaz vozim največ WRC in XR kar pomeni,da so moje nastavitve nekako 540° idealne in bi lahko imel vklopljen soft lock.

PredatorX ::

Še zmeraj me heca.
90 stopinj je premalo, volan je preveč odziven.

PredatorX ::

Le končno sem rešil problem.

- Prej sem volan obrnil za 90 stopinj in je tud v špilu obrnil volan za 90 stopinj.
- No zdej sm obrnil za 900 stopinj in je v špilu obrnil za 90 stopin. Pri 90 stopinj je bil volan nekak v špilu na 15-20 stopinjah.

Kaj sme naredil?
Ugasnil špil, ugasnil logitech programček za nastavitve (kjer sem imel nastavljeno na 900stopinj) in zagnal špil ponovno.

Ja sedaj je pa užitek igrat.

Seljak ::

No super,da ti je uspelo. Sedaj pa le uživaj ;)

dottor ::

Se pravi če zapreš logitechov program se ujema volan z volanom v igri?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

PredatorX ::

dottor je izjavil:

Se pravi če zapreš logitechov program se ujema volan z volanom v igri?


Ne ravno obratno.
90 stopinj v igri = 90 stopinj na volanu (logitech progam je bil naštiman na vse možne načine na 900stopinj, default etc.)
Zdje ko sm zapru je 90 stopinj v igri = 900 stopinj na volanu.

buneech ::

PredatorX je izjavil:

Malce pomoči bi rabil.
Dobil sem rabljen volan. Logitech DF GT.
Zanima me zakaj se pri DIRT rally-ju nastavi na 90 stopinj. Nima veze, če imam v logitehc programi nastavljeno na 550 stopinj... v igrci, če obrnem na 90 stopinj je že maximalno obrnjen volan.

Js mam DFGT, v profilerju nastavljeno na 900°, v špilu nastavljen soft lock.
Pr men dela ok. Bom ti napisu nastavitve v profilerju, k bom za pc-jem.

m0LN4r ::

Js mam DFGT, v profilerju nastavljeno na 900°, v špilu nastavljen soft lock.
Pr men dela ok. Bom ti napisu nastavitve v profilerju, k bom za pc-jem.

Enako tu, dela s profilerjem na win 7, 8.1, 10 bp.
V profilerju mam 900, allow game to adjust in strenght na 103% zaradi assetto, da ne rattla.
V igri pa sm samo enkrat šel čez wizard in to je to.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

m0LN4r ::

BTW:
Vam se je z novim updejtom tudi povečal cockpit field of view za dokaj velik % ? Prej imel na 0.8, zdaj pa je cirka 0.5-6 nekje enako, kot prej ?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

dr.Akula ::

Ja, FOV so precej spremenili, ni se pri tebi nič pokvarilo ;)
ni podatka

m0LN4r ::

DiRT Rally - Flying Finland Update
30 September - Dnote

It's time for version 0.8 and we are returning to our rally roots with the mighty Flying Finland pack. We've added 12 new stages from Finland, the world's fastest rally and two iconic cars driven by our local heroes from one of the greatest battles in rally championship history.

Add to this a new game mode and loads of fixes and features and this pack is almost as big as those Finnish jumps and crests.

Oh, and did we mention mouse support for the menus? You did want that right...?

So here is what's new:

12 new rally stages near Jämsä, Finland
All new 2000s vehicle class
2 new cars - Subaru Impreza 2001 and Ford Focus RS Rally 2001
Custom Championships - You can now tweak the number of events, stages and AI difficulty. This will mean that you can set up an event that suits the amount of time you have available and get rewarded accordingly.
Mouse Support! - Yep you asked for it so here it is. It's still a work in progress so please give us your feedback on how we can improve it.
We've reworked the handling on our 60s, 70s, 80s RWD and 2010s classes - these changes have seen improvements to the way we model suspension and tyres, along with engine and aero rework they really make the cars feel a lot more dynamic to drive.
We've updated the engine audio for the 1995 Subaru Impreza in the Group A class. We'd like to say a massive thank you to Ryan Champion for letting us use his awesome car for the recording!
We've wrapped our replays so you can rewind from the start of a replay to watch the final section of your run much faster than you could before.
We've added a new 'Invite Friends' option in the lobby to make it easier for you to get the people you want into your PVP races.



Here's what we've fixed:

The audio FX levels for the surfaces and kick up have been brought back so that you can hear all that gravely goodness.
We sent our Rallycross AI drivers to the opticians so that they can now see when they need to avoid other cars when they are approaching the joker entrance.
Now that they can see better they are also setting faster laps.
We've fixed the camera clipping in certain camera angles when you changed the Field of View.
We've made some Hyper threading fixes that should now prevent those annoying stuttering issues that some of you were having.
We've stopped the Engineer contract lengths and costs from being affected when competing in league events.
Toggling Push to Talk or enabling/disabling voice communications through the pause menu is now actually working.
The Reset Timer has now been increased to 15 seconds when attempting to get back on track. I know we said that before but this time it is actually in.
Cars will no longer roll over on the start in PVP races, ROFL.
We've made sure that the cars are visible on the start line even when collisions are turned off in PVP - they will still ghost during the race though.
Your PVP opponents won't be showboating and driving around with the handbrake on anymore.
The gear setup will no longer be changing between stages without a service area.
We've fixed those odd camera angles that were being used in spectate mode.
The miles driven using owned vehicles in PVP now accrue towards unlocking upgrades for that vehicle.
When viewing a replay using an interior camera, the speedometers now show the correct speed for all vehicles.
We've fixed a whole host of other stuff too but they were too boring to call out in this list.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

dr.Akula ::

Zame najboljši update do zdaj, proge so čista uživancija. Tudi oba nova avta sta super.
ni podatka

buneech ::

And it really is flying. Fak so dobre proge. Sam k neb mel grafičnega buga pri daljših progah...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WRC 5 (2015)

Oddelek: Igre
232469 (148) oo7
»

Project Cars (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27143077 (5279) oo7
»

Assetto Corsa (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
65796176 (14455) maksklemen3
»

Dirt 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10916608 (3186) Buggy
»

Dirt 4

Oddelek: Igre
493131 (846) Bantani

Več podobnih tem