» »

Evropsko sodišče vsakemu od izbrisanih priznala 20.000 € odškodnine.

Evropsko sodišče vsakemu od izbrisanih priznala 20.000 € odškodnine.

francek1 ::

Najboljše, da kar objavimo bankrot Slovenije; ne vem, zakaj bi moral jaz kot zaposlen v Sloveniji plačevat nekomu, ki si ni pravočasno uredil državljanstva. In to večinoma tistim, ki so bili ( in še so) sovražno nastrojeni proti samostojni Sloveniji.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Tilen ::

Tole nas bo stalo samo pol milijarde. Kakšen bankrot Slovenije?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

para! ::

A sovražno so nastrojeni (po defaultu) proti Sloveniji, Slovenija jim ne da pravic, pa še vedno so tuki? :) Logic, what logic?
Death before dishonor!

jype ::

francek1> ne vem, zakaj bi moral jaz kot zaposlen v Sloveniji plačevat nekomu, ki si ni pravočasno uredil državljanstva.

Ker država ni pravočasno sankcionirala in kompenzirala dejanj uradnikov, ki so kršila človekove pravice izbrisanih, za kar si kriv tudi sam, ker nisi pravočasno uredil spoštovanja človekovih pravic v svoji državi.

francek1 ::

Par milijard, kajti to je le nematerialna odškodnina ...pa si preračunaj, koliko to pride na vsakega zaposlenega.

jype je izjavil:

francek1> ne vem, zakaj bi moral jaz kot zaposlen v Sloveniji plačevat nekomu, ki si ni pravočasno uredil državljanstva.

Ker država ni pravočasno sankcionirala in kompenzirala dejanj uradnikov, ki so kršila človekove pravice izbrisanih, za kar si kriv tudi sam, ker nisi pravočasno uredil spoštovanja človekovih pravic v svoji državi.

In kaj imam jaz s tem????
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

Tilen ::

Še vedno manj kot sanacija NLB ali naša pomoč Grčiji.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

BlueRunner ::

francek1 je izjavil:

Najboljše, da kar objavimo bankrot Slovenije; ne vem, zakaj bi moral jaz kot zaposlen v Sloveniji plačevat nekomu, ki si ni pravočasno uredil državljanstva. In to večinoma tistim, ki so bili ( in še so) sovražno nastrojeni proti samostojni Sloveniji.

Zato, ker status tujca s stalnim bivaliscem in drzavljanstvo nista ista stvar.

Bodi srecen, da sploh imas sluzbo, da lahko komu kaj placujes, ker pameti ti zagotovo manjka.

francek1 je izjavil:

Par milijard, kajti to je le nematerialna odškodnina ...pa si preračunaj, koliko to pride na vsakega zaposlenega.

Par miljard? Strah ima pa velike oci? Ali pa je sedaj morda trenutek, da se zahteva, da "osebno placajo tisti, ki so za to odgovorni".

francek1 je izjavil:

In kaj imam jaz s tem????

Boljse vprasanje je, kaj bos storil, da se to vec ne bo ponovilo. Ne v tvojem imenu, ne na tvoj racun.

francek1 ::

In zato se je treba s tem sprijaznit, ali kaj?
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

PaX_MaN ::

In kaj imam jaz s tem????

Glasoval si za samostojno in neodvisno državo Slovenijo.
Če ne bi, problema izbrisanih bilo bi ne.

kuglvinkl ::

Ne, takih uvodov enostavno ne bomo dovolili (1. člen Pravil, če koga matara!!11!!111 ).

S temi šank forami mi sam spizdite. Jih pa hočejo na drugih sajtih. K pol se klika.

Jasno pa težav s kultiviranio debato nikoli nismo imeli.

Lep večer še naprej.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Izbrisani

Oddelek: Problemi človeštva
474377 (3998) zmaugy
»

ESČP: Slovenija je kršila 8. in 13. člen konvencije o človekovih pravicah (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36679335 (43420) PaX_MaN
»

stečajna masa podjetja in nepremičnine

Oddelek: Loža
406973 (6044) EC9
»

Najprej so ga izbrisali, nato izgnali, potem je bil ubit (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1138698 (7179) Keyser Soze
»

Izbrisani na Evropsko sodisce v Strasbourg! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
20614306 (11291) Daedalus

Več podobnih tem