» »

Kako vidna je izguba teže?

Kako vidna je izguba teže?

Architect ::

potem je to to.

Najlepša hvala vsem za pomoč!

oracle ::

kr1ženska je izjavil:


Se pa tudi zelo pozna na postavi, kako ravno se drĹžiĹĄ. V tem primeru so odveÄni kilogrami bistveno lepĹĄe razporejeni po celem telesu.

Dej ne glumi glive. Ne moreš vplivat kako je maščoba razporejena.

kitewing ::

oracle je izjavil:

kr1ženska je izjavil:


Se pa tudi zelo pozna na postavi, kako ravno se drĹžiĹĄ. V tem primeru so odveÄni kilogrami bistveno lepĹĄe razporejeni po celem telesu.

Dej ne glumi glive. Ne moreš vplivat kako je maščoba razporejena.


Si prepričan?
Kolesarjem se drugje nabira maščoba kot nap. tekačem.

ZaphodBB ::

kitewing je izjavil:

oracle je izjavil:

kr1ženska je izjavil:


Se pa tudi zelo pozna na postavi, kako ravno se drĹžiĹĄ. V tem primeru so odveÄni kilogrami bistveno lepĹĄe razporejeni po celem telesu.

Dej ne glumi glive. Ne moreš vplivat kako je maščoba razporejena.


Si prepričan?
Kolesarjem se drugje nabira maščoba kot nap. tekačem.

Pridobivanje == Izguba?

GG.

kitewing ::

Če je prevelik vnos kalorij se seveda nabira (pri kolesarjih predvsem v bokih in na hrbtu).

_IKE_ ::

@zahod ; hvala...


Če je prevelik vnos kalorij se seveda nabira (pri kolesarjih predvsem v bokih in na hrbtu)


tudi pri ostalih športnikih je podobno ...

Jst ::

Glede slike: bodybuilderji se ponavadi pred takšnim slikanjem znebijo vode v telesu, ter pred slikanjem namažejo z nekim oljem, ki poudari mišice. Ta dečva sigurno v živo zgleda čisto drugače in fajn.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Mufasa ::

Sam imam 110 kg in 175 cm in nisem obese. BMI je mal kilava reč... sam špilam 2x tedensko dvoranski nogomet kjer švicam ko kojn 1,5h. Pozimi imam še 2x tedensko fitnes in to je to. Ne pazim nekaj na hrano, ravno six packa nimam (trebuh primeren 30letniku :) imam pa 105kg benchpress-a. Sem se pa v mladosti ukvarjal z metom kopja.

Kar je point je da je čist odvisn od konstrukcije telesa...najbolš se je postavt pred špegu alpa it mal šmekat na plažo če si še mlad...kmal vidš kje si.

kitewing ::

Švicaš kot konj ker tvoje telo ni ekonomično saj imaš precej bremena na sebi. Sem imel podobno težo 111kg na 187cm in ni bilo lepo...

gendale ::

Mufasa je izjavil:

Sam imam 110 kg in 175 cm in nisem obese. BMI je mal kilava reč... sam špilam 2x tedensko dvoranski nogomet kjer švicam ko kojn 1,5h. Pozimi imam še 2x tedensko fitnes in to je to. Ne pazim nekaj na hrano, ravno six packa nimam (trebuh primeren 30letniku :) imam pa 105kg benchpress-a. Sem se pa v mladosti ukvarjal z metom kopja.

Kar je point je da je čist odvisn od konstrukcije telesa...najbolš se je postavt pred špegu alpa it mal šmekat na plažo če si še mlad...kmal vidš kje si.

bmi je sicer res kilav, ampak ti si še vedno debel
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mobster ()

jype ::

Jst> Ta dečva sigurno v živo zgleda čisto drugače in fajn.

Verjetno približno takale:

_IKE_ ::

 fuj fuj fuj

fuj fuj fuj





tale dečva ni "bilderka".....

hint: glejte roke

Mufasa ::

gendale je izjavil:

Mufasa je izjavil:

Sam imam 110 kg in 175 cm in nisem obese. BMI je mal kilava reč... sam špilam 2x tedensko dvoranski nogomet kjer švicam ko kojn 1,5h. Pozimi imam še 2x tedensko fitnes in to je to. Ne pazim nekaj na hrano, ravno six packa nimam (trebuh primeren 30letniku :) imam pa 105kg benchpress-a. Sem se pa v mladosti ukvarjal z metom kopja.

Kar je point je da je čist odvisn od konstrukcije telesa...najbolš se je postavt pred špegu alpa it mal šmekat na plažo če si še mlad...kmal vidš kje si.

bmi je sicer res kilav, ampak ti si še vedno debel


Jest loh načeloma shujšam, ti boš pa grd za zmer.

gendale ::

Mufasa je izjavil:

gendale je izjavil:

Mufasa je izjavil:

Sam imam 110 kg in 175 cm in nisem obese. BMI je mal kilava reč... sam špilam 2x tedensko dvoranski nogomet kjer švicam ko kojn 1,5h. Pozimi imam še 2x tedensko fitnes in to je to. Ne pazim nekaj na hrano, ravno six packa nimam (trebuh primeren 30letniku :) imam pa 105kg benchpress-a. Sem se pa v mladosti ukvarjal z metom kopja.

Kar je point je da je čist odvisn od konstrukcije telesa...najbolš se je postavt pred špegu alpa it mal šmekat na plažo če si še mlad...kmal vidš kje si.

bmi je sicer res kilav, ampak ti si še vedno debel


Jest loh načeloma shujšam, ti boš pa grd za zmer.

se boš mogu bolj potrudit, če me hočeš potrollat :)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

_IKE_ ::

jype je izjavil:

Jst> Ta dečva sigurno v živo zgleda čisto drugače in fajn.

Verjetno približno takale:




a bi rad da še tole temo zaprejo ....tako kot so tisto o manjšini

PacificBlue ::

Jaz sem iz 105 kg prisel na 80 kg v relativno zelo kratkem času. 3 ali 4 meseci. sem se pa prehranjeval vecioma vegansko in s presno prehrano. Nobena shujsevalna kura ni tako ucinkovita, kot samo surovo sadje in zelenjava ter veliko vode.Pa tudi počutis se super.

Mufasa ::

PacificBlue je izjavil:

Jaz sem iz 105 kg prisel na 80 kg v relativno zelo kratkem času. 3 ali 4 meseci. sem se pa prehranjeval vecioma vegansko in s presno prehrano. Nobena shujsevalna kura ni tako ucinkovita, kot samo surovo sadje in zelenjava ter veliko vode.Pa tudi počutis se super.


Študentska hrana & banane + ananas?

Kolk pa kj migaš...ker men to sumljivo zgleda na to da kšn ornk workout pa omedliš... explain

_IKE_ ::

PacificBlue je izjavil:

Jaz sem iz 105 kg prisel na 80 kg v relativno zelo kratkem času. 3 ali 4 meseci. sem se pa prehranjeval vecioma vegansko in s presno prehrano. Nobena shujsevalna kura ni tako ucinkovita, kot samo surovo sadje in zelenjava ter veliko vode.Pa tudi počutis se super.



4 mesece brez mesa ? brrr.......

jype ::

PacificBlue> Jaz sem iz 105 kg prisel na 80 kg v relativno zelo kratkem času. 3 ali 4 meseci.

Jaz sem isto naredu samo tko da smo dobil tuš v pisarno, pa mi ni blo treba jest surove hrane.

_IKE_> a bi rad da še tole temo zaprejo ....tako kot so tisto o manjšini

Pa kaj se vsajaš? Pokazal sem mu, kako zgleda vitko dekle, ko ni fotografirano z osvetlitvijo, ki poudari trebušne mišice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

gendale ::

>Pa kaj se vsajaš? Pokazal sem mu, kako zgleda vitko dekle, ko ni fotografirano z osvetlitvijo, ki poudari trebušne mišice.
in izgleda lepo :D
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Jst ::

>Pa kaj se vsajaš? Pokazal sem mu, kako zgleda vitko dekle, ko ni fotografirano z
>osvetlitvijo, ki poudari trebušne mišice.

No, ta bi delala trebušnjake 1 mesec s pravilno prehrano in bi izgledala približno enako, kot SixPackGirl.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

kitewing ::

Pomembno je, da veš kaj so enostavni sledkorji in kaj so sestavljeni sladkorji. Enostavni hitro dvignejo inzulin in se pretvorijo v jetrih v maščobo. Sestavljeni pa se počasi presnavljajo in ne vpilvajo na maščobne zaloge.

Hujšaš lahko na mnogo načinov. Bistvo je da je vnos kalorij manjši od porabe.
Zmotno je, da lahko hujšaš z jabolki. Jabolka spadajo v enostavne sladkorje in zato redijo.

gendale ::

odvisno kolk jabolk poješ
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

PacificBlue ::

4 mesece brez mesa ? brrr.......


Vegetarijanec sem že okroglih deset let:). Doma imamo kmetijo pa sem prej se dosti prehranjeval z mesom, čeprav mi nikoli ni bilo nevem kako okusno, raje sem imel kaj zelenjavnega. Okus je bil tisti, ki me je prepričal pa tudi notranji vzgib, zakaj bi jedel meso, če mi ne diši najbolj pa tud krivde ne bom imel, če umre katera zival zarad užitka. Nekak v tem smislu.

Študentska hrana & banane + ananas?


Z sadjem, ki smo ga pridelali doma sem se hranil..hruske, jabolke, česnje, jagode, ribez..itd ter zelenjavo iz vrta. Prve dni ni bilo enostavno, kasneje pa se navadis in ni problem. Sicer izgubis mal na moči, ni pa bil zame to problem, da ne bi mogel delati. Mislim, da je to odvisno od vsakega posameznika.

Kolk pa kj migaš...ker men to sumljivo zgleda na to da kšn ornk workout pa omedliš... explain


Ni problem to, včeraj sem recimo ob najvecji vročini nardil s kolesom vzpon na Pohorje. Sem izgubil res veliko tekocine, samo so me resevali izviri ob cesti. Pa tudi drugače tezko fizično delo..delo v gozdu, cepljenje drv..vsako leto scepim in zlozim okoli 70m3 bukovega lesa, kjer se res nadelaš. Tako, da morm rečt da ni sile:).

kitewing ::

Za življenje potrebuješ oglikove hidrate, beljakovine, maščobe, vitamine, minerale... da vse to dobiš ni potrebno, da ješ meso. V stročnicah je dovolj beljakovin, ki so sicer manj kvalitetne kot v mesu. Glavni energijski vir pa so oglikovi hidrati (sladkorji), zato ni nobenega razloga, da bi bil manj sposoben kot nekdo , ki je meso.

Pri naporih kot je vzpon na Pohorje je bolje, da piješ nek izotonični napitek, saj ne izgubiš samo vodo skozi pot. Z napitkom dobiš sladkorje, sol in elektrolite...

Mufasa ::

Včas je bil rek da z beciklom na Vršič je pol kile špagetov majka.

stock ::

No samo tale z violino ni ravno neka suhica, tudi daleč od kakšne športne postave. Medtem ko je 6pax bejba pomoje fino retuširana, pa napreza se tud ful in je poza malo čudna, drugač pa lušna.

Drugače pa je zelo odvisno od človeka, nekomu ne paše kolo nekomu hribi spet drugemu tek.. Znano je npr., da se največ kalorij porabi prav pri plavanju. Odvisno je pa predvsem kaj te motivira, da vztrajaš pri športanju. Zame je npr. tek fail ker se zelo teško motiviram za dodaten kilometer, krog.. Medtem ko na kolesu me motivira že samo preizkušanje opreme oz. dobro kolo. Vsak pa mora najt nekaj zase. Dvigovanje uteži doma poznamo vsi, teden največ 2 na polno, potem se kak dan pozabi, še en dan pauze, ni časa in kaj hitro je tu pol leta mimo od zadnje vadbe. V takem primeru se je dobro upisat v fitnes, dejansko te žene dejstvo, da če sem že plačal pa ja grem :) Sploh zna pri hujšanju in tudi pridobivanju Kg pomagat partner/frend, ki si zada iste cilje, v dvoje je zmeraj lažje.

Del zgodbe je tudi hrana, treba je jesti uravnovešeno, dijete ponavadi samo izčpajo telo in po dijeti si spet nazaj debel, dejansko je treba spremenit način življenja. Brez telovadbe in samo za kaučom se rediš tudi od 1200 kalorij dnevno.

Za avtorico teme bi pa rekel, da za 156cm bi lahko šla tudi kak kg pod 50. Seveda je odvisno od same konstitucije, ampak ko je na tehtnici 50 pol bo hitro lezlo gor, če se pa držiš pod to mejo bo pa šlo.

PacificBlue ::

Se strinjam, izotonični napitek je pa tista stvar, ki jo ponavadi pozabim, ko grem nakupovat:). Drugače pa drži, ker sem ze pil izotonični napitek pred in med kolesarsko turo in se res pozna.

jype ::

stock> No samo tale z violino ni ravno neka suhica, tudi daleč od kakšne športne postave.

Sej ne rabi bit suhica.

stock> Medtem ko je 6pax bejba pomoje fino retuširana, pa napreza se tud ful in je poza malo čudna, drugač pa lušna.

Ja, po rokcah... Zgleda kot da ma celiakijo :|

stock> Brez telovadbe in samo za kaučom se rediš tudi od 1200 kalorij dnevno.

No, to ni res, ampak švoh pa zagotovo rataš.

carota ::

kitewing je izjavil:

Zmotno je, da lahko hujšaš z jabolki. Jabolka spadajo v enostavne sladkorje in zato redijo.

Zato so pa fruktarianci vsi po vrsti debeli. :D

Yugos ::

PacificBlue je izjavil:

Jaz sem iz 105 kg prisel na 80 kg v relativno zelo kratkem času. 3 ali 4 meseci. sem se pa prehranjeval vecioma vegansko in s presno prehrano. Nobena shujsevalna kura ni tako ucinkovita, kot samo surovo sadje in zelenjava ter veliko vode.Pa tudi počutis se super.


res je samo zgubiš preveč mišic, samo če ti to ni pomembno imaš prav, je res fantastična kura

carota je izjavil:

kitewing je izjavil:

Zmotno je, da lahko hujšaš z jabolki. Jabolka spadajo v enostavne sladkorje in zato redijo.

Zato so pa fruktarianci vsi po vrsti debeli. :D


Ni res jabolka so super ublažijo lakoto in če hujšaš in športaš so še kako potrebna, jaz hujšam z jabolki ker drugače bi nonstop jedel...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Yugos ()

stock ::

jype je izjavil:

stock> No samo tale z violino ni ravno neka suhica, tudi daleč od kakšne športne postave.

Sej ne rabi bit suhica.

stock> Medtem ko je 6pax bejba pomoje fino retuširana, pa napreza se tud ful in je poza malo čudna, drugač pa lušna.

Ja, po rokcah... Zgleda kot da ma celiakijo :|

stock> Brez telovadbe in samo za kaučom se rediš tudi od 1200 kalorij dnevno.

No, to ni res, ampak švoh pa zagotovo rataš.



Res je, ni treba da je manekenka :) za to ji manka par cm. Drugače pa tista pomoje samo tako smotano zgleda, ker ma tako pozo, ma pomoje roke tud čist kul.

Drugače pa sem gledal eno študijo, sicer za točno določeno odebo 175cm 50let in 110kg, najprej hujša z 900 kalorijami ob praktično nikakršnem delu avto 15min do pisarne 15nazaj 8ur spanja, nato pa poveča kalorije na 1200 dnevno in naj bi se zopet začel redit. Čeprav je prej ostajal na enaki kilaži pri 3000 kalorijah. Seveda kako je delal pri 1200 kalorijah verjetno tudi v pisarni bol bogo zgledalo hehe Ampak zgolj manj jest je neumnost ker slej ko prej spet ješ in potem samo še nadoknadiš kak kg.

jype ::

stock> najprej hujša z 900 kalorijami ob praktično nikakršnem delu avto 15min do pisarne 15nazaj 8ur spanja, nato pa poveča kalorije na 1200 dnevno in naj bi se zopet začel redit.

To se mi ne zdi neverjetno, zdravo pa tut ne more bit. Jaz hujšam z 2000-2500 na dan, pa mi kr gre.

bajsibajsi ::

Mufasa je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Jaz sem iz 105 kg prisel na 80 kg v relativno zelo kratkem času. 3 ali 4 meseci. sem se pa prehranjeval vecioma vegansko in s presno prehrano. Nobena shujsevalna kura ni tako ucinkovita, kot samo surovo sadje in zelenjava ter veliko vode.Pa tudi počutis se super.


Študentska hrana & banane + ananas?

Kolk pa kj migaš...ker men to sumljivo zgleda na to da kšn ornk workout pa omedliš... explain


Jaz sem tudi veggie.. cca. 14 leto ze in fitnisiram od 98 leta (tko od oka); z daljisimi in krajsimi prekinitvami seveda. V Bita hodim cca. 4-6 na teden (pac kolikor je casa in motivacije) pa pri svojih 180cm, in kolikor toliko kvalitetnimi 90 kilogrami mase, prav nic ne omedlevam pri ornk workoutu. :P

Potrebno je zgolj precej vec vloziti v skrbno prehranjevanje in tudi samo vadbo, kot obicajnemu mesojedemu rekreativcu.

Zgodovina sprememb…

stock ::

bajsibajsi je izjavil:

Mufasa je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Jaz sem iz 105 kg prisel na 80 kg v relativno zelo kratkem času. 3 ali 4 meseci. sem se pa prehranjeval vecioma vegansko in s presno prehrano. Nobena shujsevalna kura ni tako ucinkovita, kot samo surovo sadje in zelenjava ter veliko vode.Pa tudi počutis se super.


Študentska hrana & banane + ananas?

Kolk pa kj migaš...ker men to sumljivo zgleda na to da kšn ornk workout pa omedliš... explain


Jaz sem tudi veggie.. cca. 14 leto ze in fitnisiram od 98 leta (tko od oka); z daljisimi in krajsimi prekinitvami seveda. V Bita hodim cca. 4-6 na teden (pac kolikor je casa in motivacije) pa pri svojih 180cm, in kolikor toliko kvalitetnimi 90 kilogrami mase, prav nic ne omedlevam pri ornk workoutu. :P

Potrebno je zgolj precej vec vloziti v skrbno prehranjevanje in tudi samo vadbo, kot obicajnemu mesojedemu rekreativcu.



Česa, fitnesa al veggija hehe kak čevap tu pa tam :D

bajsibajsi ::

@stock
Prekinitvami s fitnesom. Nema cevapa, mislim da ze tam od leta 1997 nekje. :D

Zgodovina sprememb…

kitewing ::

Yugos je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Jaz sem iz 105 kg prisel na 80 kg v relativno zelo kratkem času. 3 ali 4 meseci. sem se pa prehranjeval vecioma vegansko in s presno prehrano. Nobena shujsevalna kura ni tako ucinkovita, kot samo surovo sadje in zelenjava ter veliko vode.Pa tudi počutis se super.


res je samo zgubiš preveč mišic, samo če ti to ni pomembno imaš prav, je res fantastična kura

carota je izjavil:

kitewing je izjavil:

Zmotno je, da lahko hujšaš z jabolki. Jabolka spadajo v enostavne sladkorje in zato redijo.

Zato so pa fruktarianci vsi po vrsti debeli. :D


Ni res jabolka so super ublažijo lakoto in če hujšaš in športaš so še kako potrebna, jaz hujšam z jabolki ker drugače bi nonstop jedel...


Jabolka lahko ješ med hujšanjem. ker imajo nizek glukemični index. Vendar v omejenih količinah, ker so iz enostavnih sladkorjev. Nekateri , ki hujšajo pojedo po 10 jabolk na dan in se čudijo zakaj se redijo.

thramos ::

Če porabiš več kot poješ, boš hujšal tudi, če ješ samo jabolka.

kitewing ::

Seveda boš hujšal samo zaradi kaloričnega deficita (do določene mere, dokler se telo ne adaptira na manjši vnos).Če boš jedel bolj pravilno boš hitreje hujšal.

RejZoR ::

A ni fora, da moraš jest manj kalorično hrano in bolj pogosto (večkrat na dan), da telo ne preklopi na varčevalni način in se hujšanje ustavi oz zmanjša? Ker največja napaka pri hujšanju je da obroke povsem izpustiš z namenom manjšanja vnešenih kalorij. Telo zazna da daljša obdobja ničesar ne dobi in začne varčevat, kar pa je ravno obratni rezultat kot si ga oseba ki hujša želi...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

thramos ::

A se da hujšat še zaradi česa drugega kot deficita? :D No, seveda, liposukcija ;).

Hujšaš pa točno toliko hitro, kolikšen je deficit. Vrste hrane (in časovna razporejenost obrokov ipd) pa ima zelo majhen vpliv na porabo in posledično na izgubo telesne teže ...

kitewing ::

RejZoR je izjavil:

A ni fora, da moraš jest manj kalorično hrano in bolj pogosto (večkrat na dan), da telo ne preklopi na varčevalni način in se hujšanje ustavi oz zmanjša? Ker največja napaka pri hujšanju je da obroke povsem izpustiš z namenom manjšanja vnešenih kalorij. Telo zazna da daljša obdobja ničesar ne dobi in začne varčevat, kar pa je ravno obratni rezultat kot si ga oseba ki hujša želi...


Imaš prav...
Jesti moraš hrano z nižjim glukemičnim indexom in seveda večkrat na dan.

Mipe ::

Ampak reci NE anoreksiji!

thramos ::

.:joco:. ::

Dobre, thramos.

Torej je večina mens-health-like nasvetov bullshit.
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

jype ::

.:joco:.> Torej je večina mens-health-like nasvetov bullshit.

What else is new? :)

thramos ::

Kar se tiče izgube teže pri povprečnem Janezu vsekakor.

Ima pa glikemični indeks vpliv na dejavnike tveganja pri srčno žilnih in metabolnih boleznih. Samo to ni vprašanje kratkotrajnih diet ampak življenskega sloga.

kitewing ::

Če si debel ti kratkotrajna dieta ne pomaga nič, saj se hitro zrediš nazaj in iščeš novo uspešnejšo dieto. Ko se odločiš, da ti debelost ne odgovarja in da bi rad nekaj naredil zase, je pomembno da spremeniš svoj življenski slog. JYpe zato vsak dan kolesari...

dolenc ::

Thramos, hujšaš lahko tudi brez deficita, nekje 3k ckal(če bi zmogu več pojest bi blo še več), braz da bi se kej gibal, pa je sam padalo :)

energetik ::

1. Izračunaš BMR
2. pomnožiš s faktorjem, ki ustreza tvoji dnevni dejavnosti, dobiš energijo/dan za ohranjanje mase
3. če hočeš zdravo shujšat, na dan poješ 300-400kcal manj
4. ne ješ enostavnih OH, poješ zadosti beljakovin in kompleksnih OH in kvalitetnih maščob, vitaminov in mineralov
5. to je to, nobene hude znanosti

kitewing>Če si debel ti kratkotrajna dieta ne pomaga nič, saj se hitro zrediš nazaj in iščeš novo uspešnejšo dieto.
Če zares hočeš shujšat, se ne boš zredil nazaj. Nazaj se zredijo tisti, ki v glavi nimajo čist pošlihtano, kaj bi radi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zdrava dieta (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25751957 (45574) Massacra
»

Hujšanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5615240 (13464) goldenratio
»

Telesna teža (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11823371 (20804) Okapi
»

Vaje z utežmi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14827721 (24659) Okapi

Več podobnih tem