» »

Diablo III je tu

Diablo III je tu

Zbirateljska različica.

vir: Wikipedia

Igra je po izgledu precej podobna dvojki.

vir: Wikipedia

Igralni razredi: Wizard, Witch doctor, Demon Hunter, Barbarian in Druid.

vir: Wikipedia

Equip in Inventory.

vir: Wikipedia

Spletno tržišče Auction House.

vir: Wikipedia

Scumbag Blizzard.

vir: Wikipedia
Wikipedia - Po 11 letih razvoja, od tega zadnjih dveh samo za poliranje, je včeraj izšel močno pričakovani akcijski frp Diablo III, za nameček ravno sredi maturitetnega meseca oz. izpitnih rokov. Za petdesetaka ga dobite v bližnji štacuni oz. na spletu.

Večjih novosti niti ni, ker igra tako vizualno kot tudi glede občutka pri igranju ostaja skoraj povsem zvesta dvojki. Pogled je še vedno izometričen, s čimer so po Blizzardovih besedah prihranili na strojni zahtevnosti in hkrati ohranili dober pregled nad situacijo, se pravi konstantnimi vpadi sil pekla z vseh smeri. Svet (Sanctuary), ki se je od razsutja Worldstona na koncu prejšnjega Diabla sicer nekoliko geografsko spremenil, je še vedno temačen in poln podzemnih sob, ki se ob vsakem obisku na novo naključno zgenerirajo. Na poti skoznje igralec rešuje različne naloge, razkriva venomer več zgodbe (podane skozi pogovore z dekardom Cainom in občasne animacije) in počasi, a neutrudno zasleduje Diabla na poti do končnega tretjega obračuna. Boj z hudičevcem je spet v rokah smrtnikov, ker so se angeli varuhi, kot je zdaj že v navadi (Tyrael ..), spet malce prehitlo nalezli lenobe in slabih delovnih navad.

Vaš igralec prihaja iz enega od petih razredov - ti so Witch Doctor (nekromant), Barbar (isto), Wizard (čarodejka), Monk (mešanica assasinke in paladina) in Demon Hunter (mešanica amazonke in čarodejke). Igranje ni zapleteno. S klikanjem po pošastih dobivate izkušnje, cekine (ki jih več ni treba ročno pobirati, dovolj bo dotik) in opremo. Eno vidno razliko prinaša vpeljava uradnega spletnega tržišča - Auction House, kjer bo mogoče prodati ali kupovati želene artikle za cekine oz. resnični denar. Bolj nestrpnim ali nesrečnim igralcem bo to prihranilo kar nekaj grindanja, Blizzard pa si bo za privilegij odrezal svojih 15%.

Trenutno sta na voljo dva načina igranja - puščavniški in kooperativni, oba tudi z hardcore likom (1 življenje vseskupaj), medtem ko je PvP način napovedan za kasnejši dodatek. Kljub temu bo za igranje potrebna stalna internetna povezava, ker igra ne le da vključuje DRM, ampak sproti dobiva znatni del podatkov s strežnikov. Iz tega razloga najbrž na torrentih še nekaj časa ne bo polno delujoče piratske kopije, se je pa protokol že ponudil za hitri prenos kopije igre, kar zna marsikateremu legitimnemu kupcu prihraniti nekaj ur časa.

Seveda brez začetnih težav tudi tokrat ni šlo. Množica igralcev, ki je že prej podrla vse rekorde za predprodaje; je naprej uspešno sesula prijavne strežnike, potem pa še našla precej očitno napako, ki uporabniku trajno prepove igranje (koda 3006). Blizzard že piše obliž.

Skeptiki si lahko naložite demo (1. akt, level cap 13), za ljubitelje spoilerjev pa je na YouTubu že na voljo sklepni filmček. Pa veselo igranje!

130 komentarjev

«
1
2 3

Zheegec ::

Škoda, da ima sedaj povsod Activision svoje prste vmes. Sčasoma zna to zelo slabo vplivati na Blizzard...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

PARTyZAN ::

Ašašin, škatulja? Izrazi so epic fail. Drugače pa midnight sale v BB:

Blazz ::

Poznavalci serije oz. tisti, ki so šli skozi zaprto oz. oprto beto, glede samega igranja ne bodo opazilili pretiranih razlik z dvojko oz. celo enko.

No tole pa je precej mimo izjava... ne bodo opazili? a se avtor novice heca pa je to ironija al...?....

nocutius ::

Dovolj velik geeki da stojijo v vrsti, ampak ne dovolj, da bi prednaročili in si prišparali to čakanje :)

PARTyZAN ::

Jaz imam prednaročeno, pa sem vseeno šel tja, your point? :)

morbo ::

Izgled igre ni tako zelo drugačen od dvojke.

Ni tako zelo drugačen od 16bitne 2D grafike na 640x480 resoluciji? Še dobro da nisem prednaročil tega "sranja". :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: morbo ()

dronyx ::

>pač nekdo mora reverzno zinženirati in na novo spisati diablo iii server

Tale je tud močna! :D

ahac ::

se je pa torrent že ponudil za hitri prenos kopije igre, kar zna marsikateremu legitimnemu kupcu prihraniti nekaj ur časa.

Uradni downloader/patcher tudi uporablja bittorent.

Skeptiki si lahko naložite demo (1. akt, level cap 13)

Samo, če imaš guest pass. Brez tega bo možno čez 1 mesec.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

ah9559 ::

Meni se tudi ni zdelo nekaj pretirano novega v D3, sem že imel prednaročeno Collectors Edition pa sem preklical naročilo.

morbo ::

Popravil prejšnji post da je sakrazem malo bolj očiten.

Ob vsem tem hypu sem si ustvaril batlenet račun da bi sprobal "demo" verzijo, ampak sploh nimam opcije za download klienta... Pa nič. Bom preizkusil ko se umirijo porodni krči.

Mitch ::

Kaj je flop ali ni?

Good Guy ::

ah9559 je izjavil:

Meni se tudi ni zdelo nekaj pretirano novega v D3, sem že imel prednaročeno Collectors Edition pa sem preklical naročilo.


Starcraft 2 tut ni prinsel ne vem kakšnih novitet, pa ga danes igrajo vsi

Zheegec ::

Starcraft 2 je primerno usmerjen na multi-player, kjer vsaka mala sprememba lahko popolnoma uniči celoten balance. Diablo3 bi lahko bil dosti drugačen pa ne bi bil takšen problem.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Good Guy ::

Zheegec je izjavil:

Starcraft 2 je primerno usmerjen na multi-player, kjer vsaka mala sprememba lahko popolnoma uniči celoten balance. Diablo3 bi lahko bil dosti drugačen pa ne bi bil takšen problem.


That was not my point....

ahac ::

morbo je izjavil:

Popravil prejšnji post da je sakrazem malo bolj očiten.

Ob vsem tem hypu sem si ustvaril batlenet račun da bi sprobal "demo" verzijo, ampak sploh nimam opcije za download klienta... Pa nič. Bom preizkusil ko se umirijo porodni krči.


Kot sem napisal malo višje: rabiš guest pass (2 sta v škatli tko, da ti ga mogoče lahko da kakšen prijatelj) ali pa počakaš 1 mesec, da bo dostopno vsem. Trenutno je itak tak naval, da je boljš počakat. Po moje so naredil napako, da so guest pass igralce tud že spustil notr.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zmajc ::

Če ma kdo odvečen guest pass se priporočam. :P

Andreos1 ::

Zmajc je izjavil:

Če ma kdo odvečen guest pass se priporočam. :P

kontakt na ZS

mtosev ::

ljudje so celo čakali pred trgovino ob 0.00 ,da so lahko kupili en game. ne bi bil presenečen, če bi bilo to v USA, UK, Japan, Germany....ampak, da so ljudje v SLO pripravljeni čakati pred trgovino ob 0.00 za en game pa je nekaj novega.:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Sumo ::

Imam prednaročeno igro, ampak bo trajalo vsaj še kak teden da pride po pošti, tako da se res priporočam za guest pass, ker drugače ne vem če bom zdržal... Anyone? :)

St235 ::

mtosev je izjavil:

ljudje so celo čakali pred trgovino ob 0.00 ,da so lahko kupili en game. ne bi bil presenečen, če bi bilo to v USA, UK, Japan, Germany....ampak, da so ljudje v SLO pripravljeni čakati pred trgovino ob 0.00 za en game pa je nekaj novega.:D


In v čem smo/so Slovenci tako drugačni od vseh ostalih, da je kaj takega nepojmljivo?

mtosev ::

nisem si mislil, da imamo tudi v SLO takšne ljudi kateri ob 0.00 čakajo na en game. kot da bo propadel celi svet, če ne bodo med prvimi igrali nek random game.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

mihec87 ::

Gdaj bote dojeli da sploh ni keč v tem da bi zard igre čaku, pač je bol v tem da je stvar nek dogodek se srečaš z folkom ki ima isti okus oz veselje do igre itd.....

Fak so ljudje čudni cel večer visijo na veselici pa poslušajo ansambel ki fuša..

ahac ::

mtosev je izjavil:

nisem si mislil, da imamo tudi v SLO takšne ljudi kateri ob 0.00 čakajo na en game. kot da bo propadel celi svet, če ne bodo med prvimi igrali nek random game.


Če bi želel med prvimi igrat bi online kupu in bi ob 00:01 že igral.
Jaz sem bil tam, nabavil špil, klepetal z frendi, dobil hudo Diablo 3 majco... potem sem šel pa domov spat. V bistvu sploh še nisem igral špila.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

mtosev ::

a ni blo včeraj ob 0.00 mrzlo? btw kolk dolgo ste pa tam čakali?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

FireSnake ::


oba tudi z hardcore likom


No, malo pozornosti ob pisanju ne bi škodilo. :P
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

dev ::

Če še ima kdo kakšen guest pass, bi se tudi jaz pridružil prošnji. Ob vsem tem hypu me res zanima, če je igra tega vredna :-)
Lp
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

morbo ::

ahac je izjavil:

Kot sem napisal malo višje: rabiš guest pass (2 sta v škatli tko, da ti ga mogoče lahko da kakšen prijatelj) ali pa počakaš 1 mesec, da bo dostopno vsem. Trenutno je itak tak naval, da je boljš počakat. Po moje so naredil napako, da so guest pass igralce tud že spustil notr.

Vem da rabim guest pass da aktiviram client, ampak je sploh nimam možnosti dolpotegnit D3 starter edition clienta. Navodila pravijo:

Log into your Battle.net Account Management page and navigate to the Download Game Clients section. The Diablo III Starter Edition will be available for download there.

Ampak jaz imam tam le možnost za Starcraft ali WOW. Mogoče pa so glede na ves naval začasno ukinili demo?

Sicer pa če ima kdo še kak guest pass se priporočam. Me zanima če bo to sploh igralno na moji internetni povezavi.

Berserker ::

mihec87 je izjavil:

Gdaj bote dojeli da sploh ni keč v tem da bi zard igre čaku, pač je bol v tem da je stvar nek dogodek se srečaš z folkom ki ima isti okus oz veselje do igre itd.....

Fak so ljudje čudni cel večer visijo na veselici pa poslušajo ansambel ki fuša..



Ja v sloveniji je to čudno, prvič, ker ljudje na splošno ne marajo za nas nesmiselnih navad. Slovenci smo tudi navajeni, da gre večina tujih stvari mimo nas. Ansambel pa veselica to pa je dokaj normalno za nas, folk že od nekdaj to prakticira. Tu na Balkanu smo malo bolj vajeni da ga folk pogosto pije in svira. Ob nakupu igre sredi noč, te bo pa večina Slovencev malce postrani pogledala. Predvsem zato, ker je igranje iger srednji generaciji lenarjenje in zapravljanje časa. Pač poglej na stvar kot slovenec in ne kot zahodni Europejec.

morbo ::

Polnočna prodaja se meni ne zdi nič čudnega, pač še en tip promocije. Če se vam zdi ura pozna, pa ne lagat da hodite spat pred 00:00. :)

V zvezi z demotom: tam na dnu pod "classic games" je povezava do strani kjer te praša za nek game key. mogoče je to to.

Berserker ::

morbo je izjavil:

Polnočna prodaja se meni ne zdi nič čudnega, pač še en tip promocije. Če se vam zdi ura pozna, pa ne lagat da hodite spat pred 00:00. :)

V zvezi z demotom: tam na dnu pod "classic games" je povezava do strani kjer te praša za nek game key. mogoče je to to.


Kdo pa je rekel da hodimo domov sredi noči, če se dogaja, pridemo že po svetlem domov(ali pa kar direkt na delo). :))

Sem vedel da je ves pomp okoli igre marketinška poteza. Igra je baje tako ali tako kratka, sistem je po 10 letih bore kaj napredoval, večini folka pa ni uspelo niti v igro priti.

l0g1t3ch ::

Če ima kdo za odstopit guest pass bi mu bil neizmerno hvaležen.

Hvala.

patriot10 ::

Ravno se mudim v Londonu in sem šel čakal v vrsto, kjer je bil v event. Blo pa je pomoje okol tisoč folka. Na igro sem čakal od osmih do 23.30h (event se je začel ob 22h), nato pa sem moral iti proti podzemni nazaj, ker me je preganjal čas.

Sem pa dobil v darilni vrečki nekaj dobrot, od majice do postra, itd...

PS: Aja, pa na igro sem šel čakat, ker me je prijatelj prosil za CE. :)
FORZA JUVE!

Highlag ::

Kako pa zgleda "event" če 4h čakaš v vrsti? Sprašujem, ker nimam izkušenj s tem. Kaj se je "dogajalo" da je bil "event".

Malo me spominja na čas ko so še v bivši jugi starši čakali celo popoldne, da so im prodali 2T premoga. Mislim, da ni bil nihče preveč navdušen nad čakanjem.
Never trust a computer you can't throw out a window

Gregor P ::

Highlag je izjavil:

Malo me spominja na čas ko so še v bivši jugi starši čakali celo popoldne, da so im prodali 2T premoga. Mislim, da ni bil nihče preveč navdušen nad čakanjem.
Kako da ne? Že samo na tem forumu jih je ogromno, ki pogreša stare dobre čase:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

morbo ::

Ne bit tako zategnjeni. :)

Event je pač že to da srečaš sebi podobne Diablo (ali kakršnekoli že) fanatike, pa ob kapljanju sline na pločnik, malo podebatiraš in se nasmejiš...

Obstajajo ljudje ki recimo 31.decembra več ur čakajo (v vrsti ali drugače) kdaj bo odbila 00:00 in se temu reče event, čeprav se dogaja vsako leto, ne na vsakih 12 let. :D

Dr_M ::

Kako to, da se ob izzidu dobrih iger nihce ne guzva in caka vec ur? :|

Bananovec ::

Hmm, verjetno zato, ker so dobre. Ta očitno ni :))

A kateri izmed razumnih( to pomeni, da niso hardcore DIABLO geek feni) pove vsaj nekaj razlogov, zakaj je igra vredna 54,00 €?
Cena je podobna tistim, ki jih ima serija CoD. Predvidevam, da je hype isti, kvaliteta pa le rahlo višja.

Falcon88 5 I can't tell this is a 3.5/10 game, but surely it's not a decent game. DRM in 2012 is according to me the less important of the problems which afflict this game. Also the old and quite bad graphic would be acceptable, if the game would be fine. But unfortunately it's not: no potions, no town portal or identification scrolls, no stamina, no skill trees, no personalization of the character, bad plot... definitely it's not Diablo. This game is just a '' catch the mole '', when the only thing u can do is clicking on the enemies from the beginning to the end. And we waited 12 years for this... And the freaking and very simplified crafting system, the only new feature copied (and they did it so bad) from Wow, should really be avoided


in4 fans attack me.


Edit:

ahac je izjavil:

mtosev je izjavil:

nisem si mislil, da imamo tudi v SLO takšne ljudi kateri ob 0.00 čakajo na en game. kot da bo propadel celi svet, če ne bodo med prvimi igrali nek random game.


Če bi želel med prvimi igrat bi online kupu in bi ob 00:01 že igral.
Jaz sem bil tam, nabavil špil, klepetal z frendi, dobil hudo Diablo 3 majco... potem sem šel pa domov spat. V bistvu sploh še nisem igral špila.

Error 35 in Error 75 se ne strinjata s tabo.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

čakanje na iphone v vrsti zgleda proti temu precej normalno:)

Primoz78 ::

Mah brez veze...razen ce si si res zelel majcko :-D v BB-ju v NG jih je bilo za dobit se ob 15h popoldan in to kar neki.
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz78 ()

St235 ::

definitely it's not Diablo. This game is just a '' catch the mole '', when the only thing u can do is clicking on the enemies from the beginning to the end.


ROFL, kaj pa je drugega diablo kot klikanje na nasprotnike od začetka do konca?

morbo ::

Bananovec je izjavil:

A kateri izmed razumnih( to pomeni, da niso hardcore DIABLO geek feni) pove vsaj nekaj razlogov, zakaj je igra vredna 54,00 €?

IMO, nobena igra ni vredna 50 - 60 EUR. Si pa Blizzard lahko privošči navit ceno in jo dolgo časa držati navito, ker horda geek fanov je pač horda geek fanov. Špil je nedvomno dober in zabaven in me srbi da bi si ga nabavil (svoj čas sem dvojko igral močno zelo), ampak bom raje počakal do demota da vidim če niso tole preveč poneumili in kako je s povezavo.

mAXTER ::

Jst sem jo nabavil prvi dan in kakor je igra totalno še dodatneje poarkadena in poneumljeno poenostavljena, kar je glede na predhodnika, ki ni bil ravno nek high fantasy rpg skoraj že nemogoče, vleče ko sam hudič.

Ne vem ali Blizzard daje notr kakšna sublimna utripajoča sporočila v svoje igre ampak tale stvar zagrabi. Ko se malo zaveš okoli sebe so 4 ure mimo, jutri je treba v službo ura pa 2h zjutraj :S Tebi gre pa samo po glavi to, da zakaj si 4 ure zapravil za tak špil in neumno klikanje...zraven pa nekje zadaj že razmišljaš, kdaj ti bo spet uspelo nadaljevati z igranjem :D Za mene je to en tak Love-hate odnos :D

Tudi kar se tiče samega delovanja njihovih serverjev in tekočega igranja nimam zaenkrat nobenih pripomb. Vse se lepo poveže in ostane povezano. Tu pa tam se zgodi kak dc pa še to zaradi idlanja drugače pa ni problemov z nekimi errorji 37 pa ne vem čim še vse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mAXTER ()

morbo ::

mAXTER je izjavil:

Tebi gre pa samo po glavi to, da zakaj si 4 ure zapravil za tak špil in neumno klikanje in kako lahko čimprej spet prideš do igranja :D Za mene je to en tak Love-hate odnos :D

To sem jaz dostikrat razmišljal. Namreč, sam čislam (zadnja leta sicer prav malo igram) kompleksne igre z dobro zgodbo, ala Baldur's Gate, TES serija, ipd. in za razne arkade mi ni mar. Ampak za Diablo 2 sem porabil enih ur besnega klikanja... in frendi ki imajo podoben okus kot jaz, prav tako.

Če pomisliš je Diablo čista brez-možganska zadeva, kjer pobijaš mobe zato da dobivaš boljšo opremo da lahko hitreje pobijaš mobe, da lahko hitreje dobivaš boljšo opremo... do while(true). Tukaj morajo bit v ozadju kakšne nizkotne grebatorske psihološke potrebe... Materjal za diplomo pri psihologiji in antropologiji.

Enivej, če ima kdo guest pass kodo da odtalat, naj pove ali me kontaktira na ZS, pliz. Fala!

Kenpachi ::

But unfortunately it's not: no potions, no town portal or identification scrolls, no stamina, no skill trees, no personalization of the character, bad plot... definitely it's not Diablo. This game is just a '' catch the mole '', when the only thing u can do is clicking on the enemies from the beginning to the end. And we waited 12 years for this... And the freaking and very simplified crafting system, the only new feature copied (and they did it so bad) from Wow, should really be avoided


Smeha polna skleda. Torej: It sucks, because it's not Diablo 2. ehehhehehe nothing new here, move along please. :)

Zanimivo, kako so vsi sovražili stamino, ident scrolle, glupi neprijazni skill-treeji s slepimi vejami itd za časa diablo 2... Je pa res novica, da diablo 1 in 2 kar naenkrat nista "the only thing u can do is clicking on the enemies from the beginning to the end".

Aja, pa personalization of the character... Wtf is that & kako je blo to mogoče delat v diablo 2? Did I miss something?

No, se ne razburjam kaj preveč, so mi pa vedno zanimivi odzivi pri izidu novega softwera, pa naj bo Windows, Linux, igra, office, whatever :)
Zaraki Kenpachi.

mAXTER ::

Ma nekak se vseeno človek ne more znebit občutka da za 12 letni razvojni razpon igra enostavno ne nudi dovolj. Ne v smislu doživetja ali filinga pri igranju, ampak nekak ni tu ničesar novega, naprednega.

ahac ::

Heh, eni pravijo, da ni nič novega, drugi pa, da je preveč sprememb glede na D2.

Anyway... kar se gameplaya tiče je to še vedno Diablo. Skilli so tud kul. Namesto, da bi imel en skill tree, kjer bi izbiral med "increases crit rate by 0.4%" in "increases stamina by 2", zdaj izbereš rune, ki čisto spremeni določen skill in način igranja. Scrolli so bli tudi čisto brezveze.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Gregor P ::

Torej če prav razumem, igra vedno potrebuje povezavo s strežnikom, tudi če igraš singleplay oz. nikakor je ne moreš igrati brez nujne stalne povezave na njihove strežnike? Odpade:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Tr0n ::

Gregor P je izjavil:

Torej če prav razumem, igra vedno potrebuje povezavo s strežnikom, tudi če igraš singleplay oz. nikakor je ne moreš igrati brez nujne stalne povezave na njihove strežnike? Odpade:|

Jup.

Zadeva streama in sproti "generira" mapo med igranjem, tako da komunicira s serverjem. Relativno ucinkovit piracy protection. Na zalost to tudi pomeni, da se na case zatika in te med igro lahko tudi kar disconnecta, ceprav igras sam.

Kenpachi ::

mAXTER je izjavil:

Ma nekak se vseeno človek ne more znebit občutka da za 12 letni razvojni razpon igra enostavno ne nudi dovolj. Ne v smislu doživetja ali filinga pri igranju, ampak nekak ni tu ničesar novega, naprednega.



Tega načina razmišljanja pa tudi sploh ne razumem in ne gre mi v glavo. Zakaj je razvojni čas faktor ocene "koliko nudi igra"?

Če bi jo razvili v pol leta in bi bila identična kot je zdaj, bi pa bila, kaj, odlična, boljša od ponovnega prihoda Jezusa samega?

Meni je bolj pomemben faktor kvaliteta zabave osebka * čas zabave osebka / cena. In tu meni Diablo 3 odgovarja, po tisočih urah v Titan Quest in Diablo 2, svežina, nekaj starega, a vseeno novega. Dobil sem ga za 37€ skupaj s poštnino pri zavvi. Za stotine ur zabave mi je to mega.
Zaraki Kenpachi.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diablo 4 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67769964 (1297) oo7
»

Overwatch (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27144116 (3176) Jerry000
»

Diablo 3 premaknjen v leto 2011

Oddelek: Novice / Igre
465381 (3910) PaX_MaN
»

Starcraft 2 brez LAN večigralstva

Oddelek: Novice / Igre
194203 (3083) ahac

Več podobnih tem