» »

Diablo III je tu

1
2
3

Zmajc ::

Ne glede na vse kar igra ponuja je hype okoli igre definitivno prevelik. Je res da sem igral samo starter edition (še enkrat hvala za key) in še to samo kaki 2 uri.

Sem pa zdaj miren in bom brez problema počakal da cena pade za vsaj polovico, saj definitivno ni "OMFG must have" liga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

mAXTER ::

Lahko bi recimo zgodbovno malce ozaljšali zadevo, npr. vsak lik bi začel v svojem mestu in bi se zgodba likov zlila v eno v drugem actu recimo, nekaj takega kot je imel Nox. Da bi bil vsaj občutek svežine malce bolj prisoten. Vem da smisel diabla ni v tem ampak vseeno.

Grafično bi roko na srce tudi lahko malce več postorili na samem pogonu igre pa čeprav je izometrični 3D. Še koga drugega moti konstantna meglenost oz. neke vrste pridušenost svetlobe?

morbo ::

Kako je pa kej s težavnostjo? Sem gledal en stream kjer so v štirih igrali na Inferno in so cepali ko mušice. Je ta špil sploh mišljen da se ga da v celoti obrnit v singleplayer (težavnost skalira s številom igralcev)? Ali je v štartu zasnovan za co-op in je singleplayer tam bolj za "trening".

sch3ll3 ::

Težavnost skalira z številom osebkov ki igrajo.

Če ima kdo guest pass za podarit, prosim kontakt na ZS. Hvala.

Boobiz ::

Kakšna je zgodba in dolžina SP? Co-op me sploh ne zanima, zato sem v dilemi če bi zadevo sploh kupil, if u kno what I mean. :D
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

Kenpachi ::

Pravjo, da približno enako kot diablo2. Kaj zdaj to pomeni, je različno od osebe do osebe. Po moje okoli 15ur na Normal, če greš lagano sportski.
Zaraki Kenpachi.

Tr0n ::

Folk je koncal normal v 6 urah, drugace pa okoli 10+ ur.

Primoz78 ::

V glavnem za moje pojme 60€ je 2 much za to kar sem v prvih 2-4 urah igranja (ne starter edition) opazil,....

http://www.metacritic.com/game/pc/diabl...
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz78 ()

MajorM ::

Primoz78,
Za večino ljubiteljev te igre, je to tip ki se jo preigrava. Replay value je visok. Ampak to je odvisno od tega kako je komu igra všeč. Meni so recimo vse streljačine predrage ker MP ne igram, SP je pa običajno nekje 6-8ur.

morbo ::

http://www.metacritic.com/game/pc/diabl...

Hm, 3/4 folka se očitno sploh ni pozanimalo o naravi igre, preden so odšteli cekine zanjo... bentijo čez stalno povezavo z internetom, nič več skillpointov, ipd. Blizzard si nebi mogle želeti boljših kupcev.

todman74 ::

Tr0n je izjavil:

Folk je koncal normal v 6 urah, drugace pa okoli 10+ ur.


Saj se hecaš ne...jaz sem pa mislil, da je Mass Effect 3 kratka igra, pa ima nekih 40 ur igranja.

Vse kar sem do sedaj videl in slišal o tej igri, me tudi malo ni prepričalo, zato ne razumem zakaj takšen "pomp" okoli nje.....eden je napisal, da pobijaš sovražnike kot za stavo, da dobiš potem boljšo opremo....a ni to skoraj pri vseh igrah isto...

Primoz78 ::

MajorM vem to, sem preigral D2 še pa še ampak D3 me res ni pritegnila (vsaj do sedaj ne) kar se tice pa streljacin spilam samo MP in kupujem iz tujine (steam key-e) ali trade z kakimi RU na steam trade.

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

morbo ::

@todman74, poanta Diabla je bildanje lika (epexience, oprema), vse ostalo (zgodba, dialogi, svet...) je popolnoma nepomembno. Če so ti všeč igre ala Mass Effect in Skyrim, potem se Diabla izogobaj kot, hm.. hudič križa.

Pomp je zato ker Blizzard zna narediti pomp in ker ima kultnega predhodnika.

todman74 ::

morbo je izjavil:

@todman74, poanta Diabla je bildanje lika (epexience, oprema), vse ostalo (zgodba, dialogi, svet...) je popolnoma nepomembno. Če so ti všeč igre ala Mass Effect in Skyrim, potem se Diabla izogobaj kot, hm.. hudič križa.

Pomp je zato ker Blizzard zna narediti pomp in ker ima kultnega predhodnika.


Fallout 3, New vegas, Mass Effect 2, Deus Ex, Skyrim, Mass Effect 3 so igre, ki sem jih špilal v "zadnjem" času in so mi bile vse zelo všeč. Nazadnje sem bolj po naključju kupu Dragon Age: Origins, pa me je tud čist posrkal vase.....

Vmes sem se nekaj matral s COD WaW in Bad Company 2, pa sem ugotovil, da to ni več zame...

morbo ::

@todman74, no vsi tej špili temeljijo predvsem na dobri zgodbi, interakciji z NPC-ji, dialogih in raziskovanju sveta. Diablo ni nič od tega. Če te zanima probat podoben akcijski rpg, potem počakaj na Torchlight 2 (ali ubodi enko), kateri bo imel precej razumnejšo ceno: 20 EUR.

d3lirij ::

Bi bil kdo tako prijazen in poslal guest pass? Da preizkusim to "hudobijo"! [:

Zmajc ::

Čar diabla je v gameplayu in opremi ne toliko v zgodbi. V brezmejnem pobijanju sovragov ter nabiranjem vedno boljše opreme, ki ti nato omogoče še lažje pobijanje še večje horde sovražnikov.

več ali manj

Podobno kot recimo Borderlands.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

St235 ::

todman74 je izjavil:

morbo je izjavil:

@todman74, poanta Diabla je bildanje lika (epexience, oprema), vse ostalo (zgodba, dialogi, svet...) je popolnoma nepomembno. Če so ti všeč igre ala Mass Effect in Skyrim, potem se Diabla izogobaj kot, hm.. hudič križa.

Pomp je zato ker Blizzard zna narediti pomp in ker ima kultnega predhodnika.


Fallout 3, New vegas, Mass Effect 2, Deus Ex, Skyrim, Mass Effect 3 so igre, ki sem jih špilal v "zadnjem" času in so mi bile vse zelo všeč. Nazadnje sem bolj po naključju kupu Dragon Age: Origins, pa me je tud čist posrkal vase.....

Vmes sem se nekaj matral s COD WaW in Bad Company 2, pa sem ugotovil, da to ni več zame...


to so čisto drugi tip iger, tako da primerjava z Diablo ni nič bolj na mestu kot primerjava z need for speed.

Za probat bo tudi Path of Excile, ki je/bo brezplačna in gre v bistvu za 99% klon diabla 2.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

DragonHeart ::

igro so razvijali 12 let in to je vse kar so nam zmožni predstaviti?

isti fail kot Duke Nukem.

Igra kot taka ni vredna 50 eur.

Če jo bo nekdo kupil zaradi nostalgičnih spominov na užitke, ki jih je nudil Diablo 2...super. Drugače pa mislim da bodo novi uporabniki izjemno razočarani na igro.To je pa tudi vse kar lahko rečem o tem.

Zgodovina sprememb…

Truga ::

morbo je izjavil:

@todman74, poanta Diabla je bildanje lika (epexience, oprema)

Kar je malo hecno, glede na to da ni vazno kaj izberes, si lahko kadarkoli premislis v D3, za razliko od predhodnikov.

morbo je izjavil:

Pomp je zato ker Blizzard zna narediti pomp in ker ima kultnega predhodnika.

Predvsem zato. Igra je zabavna, ni pa nikakrsen presezek. Meni je tak gameplay super, ce ga spremlja en kup planiranja characterja, sedenja pred skill treejem in racunanja kaj bi se najbolj izplacalo za dolocen build. Ker tle tega ni (skille lahko menjas kot gate) igre ne bom kupil, ker ko bi jo enkrat ali 2x obrnil bi ze tocno vedel kaj je najboljsi skillset za moj class za kakrsenkoli nacin igranja, in kot taka bi mi hitro postala dolgocasna.

Sem pa preprican da bo to vseeno best seller.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

St235 ::

igro so razvijali 12 let in to je vse kar so nam zmožni predstaviti?

isti fail kot Duke Nukem.

Igra kot taka ni vredna 50 eur.


A če bi jo razvija pol leta bi bla kaj boljša/slabša? Manj/več vredna?

Ja jebat ga, to je pa to ko si folk postavi iracionalna pričakovanja.

Velika večina računalniških iger je ob izidu cc 50€. Vsak pa pač sam presodi, če mu igra ustreza in je pripravljen to plačat. Ampak, če je kriterij to koliko časa so jo razvijal...

D3 kot igra ni slab, je dosti boljši od praktično vsega kar ima omenjeni žanr za ponudit (Path of exile, torchlite...). Vsekakor pa ni najboljša igra na svetu, ne glede na to kakšen okus ima kdo. Ampak kdor je to pričakoval...

Če jo bo nekdo kupil zaradi nostalgičnih spominov na užitke, ki jih je nudil Diablo 2...super. Drugače pa mislim da bodo novi uporabniki izjemno razočarani na igro.To je pa tudi vse kar lahko rečem o tem.
Pa mi povej boljšo action RPG zadevo v kateri masovno klatiš horde monstrumov, nabiraš XP in razkazuješ epenis kolegom, ki je boljši kot D3?

DragonHeart ::

Če nekaj razvijaš 12 let, je za pričakovati da bo to nekaj legendarnega. ne pa tole skrpucalo ki še najbolj spominja na igre ki jih ljudje igrajo na mobilnikih.

Glede na predhodnika, je tole navadna bedarija. Pač nekako prenovljen D2 z veliko boljšo grafiko. In to na jbi bilo vrendo 50 eur?

človek igra za 50 eur mora biti spektakularna, ne pa tole:D

Če pa bi igra stala točno toliko kot si zasluži...max 20 eur, pa bi bila za ta denar povsem ok. 50 eur pa nikakor pod nobenim pogojem ni vredna. Folk jo za 50 eur kupuje LE ZARADI PREDHODNIKA. kar je fail.



daj, razmisli malo. Ljudje kupijo d3, ki ima cirka 10 ur gameplaya za 50 eur, pritožuejjo pa se da so windowsi ob nakupu računalnika dragi, čeprav stanejo le borih 100 eur, uporabljajo pa jih cirka 10 let? ovce.

Zgodovina sprememb…

St235 ::

Kake neumnosti.

Od kdaj pa je cena merilo kakovosti iger?

V BB vse igre stanejo 60€+, a so zato vse legendarne?

Kaj točno pa naj bo D3? Dirkačina? Normalno, da je v osnovi nadgrajen D2. Pa D2 je v bistvu samo nadgrajen D1.

Pa zadnji COD je tudi stal 60€ in več, pa je mel po tvoje 6 ur gameplay in pismo je bil podoben ostalim streljačinam.

DragonHeart ::

cod kupujejo in igrajo več ali manj najstniki ki ne znajo igrati drugega kot samo rambo stil, karkoli več pa je že overkill.

Diablo3 so pričakovalo ljudje, ki so bili 12 let nazaj najstniki. Zato naj se jim ponudi nekaj poštenega, diablo 3 pa je nekaj za osnovnošolce.


in v splošnem...ljudje so imeli svoja pričakovanja, proizvajalec pa jih z diablo3 ni izpolnil. jebiga. Nisem edini ki je razočaran nad temle:D

Zgodovina sprememb…

St235 ::

ROFL:)

A pol če kupim najnovejši Need for speed bom dobil resno simulacijo vožnje na delo? Ker ko je prvi del prišel ven sem bil mulc, ki je znal tiščat samo na gas.

A COD čez 10 let bo ratal pa kompleksna vojaška simulacija, zato, ker se bodo igralci, ki so kupili prvi del postaral?

Jaz sem od Diabla 3 pričakoval da bo v prvi vrsti Diablo. Torej masovno klanje uletavajočih nasprotnikov, tone oprememe, vedno višjo težavnost in možnost igranja s kolegi. Točno to kar je imel Diablo 2 in pred njim Diablo 1. In točno to sem dobil. (ne bi se branil, če ne bi bilo posiljevanja z stalno online povezavo na server, ampak vseno boljše kot nateg s settlers 7)

Če bi hotel komplekseno strategijo bi kupil Shogun, če bi hotel dih jemajočo zgodbo z moralnimi odločitvami ni ne vem kakšnim razvojem lika bi kupil Dragon Age.

Če bi hotel mrtvo pijan obležat v jarku bi kupil dve kište piva.

Ampak ker sem hotel Diablo, sem kupil Diablo in to je to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

DragonHeart ::

kaj si trot ali kaj? Ne moreš primerjati diablota z need for speedom no:D
Need for speedi od underground naprej so _štala_.
cod je štala, ki jo 15 letniki uporabljajo za multiplayer.

Diablo3 bi morali poimenovati diablo2 with better graphics in prodajati za 20 eur in čao. To s****e nikakor v nobenem od možnih paralelnih svetov ni vredno 50 eur. Če meniš drugače pa lepo kupi in igraj:)

Prav tako ni vredno takega pompa kot je pred izzidom igre nastal. Diablo3 je povsem povprečen špil in pri tem se zgodba zaključi. Pozabljen bo v pol leta, kot vsak drug povprečen špil danes. Slovesa Diablota 2 nikoli ne bo dosegel. Če se motim pa ti čez 12 let častim pivo, če se bo sploh še kdo spomnil da je diablo3 obstajal.

Zgodovina sprememb…

St235 ::

Kdo pa trdi, da bo dosegel slavo D2?

Se pa ni za bat da bo D3 kamorkoli poniknil v pol leta. Je pač daleč od povprečnega špila. V svoji zvrsti je daleč najboljši. Lahko pa namesto nerd raga poveš boljši špil v tej zvrsti pa ga z veseljem probam. Do sedaj me nista prepričala niti Torchlite niti Path of Ecile.

cod je štala, ki jo 15 letniki uporabljajo za multiplayer

Še dobro da je na planetu dovolj 15 letnikov, ki so pripravljeni skeširat tisto milijardo dolarjev, ki jih je špil zaslužil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

DragonHeart ::

St235 je izjavil:


Še dobro da je na planetu dovolj 15 letnikov, ki so pripravljeni skeširat tisto milijardo dolarjev, ki jih je špil zaslužil.


To pa se povsem strinjam s tabo. Proizvajalci pa se pritožujejo na piratstvom...heh.

Glede boljšega špila pa...včasih sem rad igral take igre vendar v končni fazi se je razvoj nekako ustavil 10 let nazaj. Dejansko se ne spomnim igre ki bi bila bistveno drugačna od diablo2, celo v današnjih časih. Enostavno sem pričakoval da bo proizvajalec ponudil nekaj tako legendarnega kot je bil Diablo2. Pa sem se motil. Dobili smo povprečen frp.

Zgodovina sprememb…

St235 ::

Diablo3 bi morali poimenovati diablo2 with better graphics in prodajati za 20 eur in čao. To s****e nikakor v nobenem od možnih paralelnih svetov ni vredno 50 eur. Če meniš drugače pa lepo kupi in igraj:)


Sem in igram. In se mam fino. Bom pa vesel predloga za kakšen boljši špil. Glede na to, da je D3 tako sranje bi človek mislil, da bodo predlogi kar leteli.

DragonHeart ::

bom drugače rekel.

Lakotnik29. Ali misliš da bi bili ljudje tako navdušeni nad to igro, če bi se imenovala Mass slaugther in ne Diablo3? MIsliš da bi ljudje stali v vrstah in kupovali to reč? Jaz sem prepričan da bi bila prodaja izjemno mizerna če se ne bi slučajno imenovala diablo 3.

St235 ::

Ne, seveda ne bi. Bi pa prodaja še vedno dosegla zavidljive rezultate, ker je igra dobra. Za moje pojme najboljša v žanru. Edina resna konkurenca ji je ironično D2. In zame je največja pomanjkljivost D2 ravno v tem, da si bil popolnoma nefleksibilen pri razvoju lika. S tem mislim, da ko si enkrat zbral nek skill si ga imel za vedno. D3 to odlično reši.

D3 vsekakor ni najboljša igra vseh časov in ob upoštevanju časa izzida je bil dejansko daleč najboljši in prelomen D1. D2 in D3 sta zgolj nadgradni, ki pod drugim imenom ne bi bili pol tako znani. Ampak enako se zadnji COD ne bi pol toliko prodajal, če bi imel drugo ime, pa bi zato bil vseeno odlična MP steljačina.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

todman74 ::

St235 je izjavil:

todman74 je izjavil:

morbo je izjavil:

@todman74, poanta Diabla je bildanje lika (epexience, oprema), vse ostalo (zgodba, dialogi, svet...) je popolnoma nepomembno. Če so ti všeč igre ala Mass Effect in Skyrim, potem se Diabla izogobaj kot, hm.. hudič križa.

Pomp je zato ker Blizzard zna narediti pomp in ker ima kultnega predhodnika.


Fallout 3, New vegas, Mass Effect 2, Deus Ex, Skyrim, Mass Effect 3 so igre, ki sem jih špilal v "zadnjem" času in so mi bile vse zelo všeč. Nazadnje sem bolj po naključju kupu Dragon Age: Origins, pa me je tud čist posrkal vase.....

Vmes sem se nekaj matral s COD WaW in Bad Company 2, pa sem ugotovil, da to ni več zame...


to so čisto drugi tip iger, tako da primerjava z Diablo ni nič bolj na mestu kot primerjava z need for speed.


V vseh omenjenih se isto pehaš za čim boljšo opremo, pridobivaš izkušnje, nasplošno bildaš svoj karakter....kaj je potem drugače?

morbo ::

todman74 je izjavil:


V vseh omenjenih se isto pehaš za čim boljšo opremo, pridobivaš izkušnje, nasplošno bildaš svoj karakter....kaj je potem drugače?

Drugače je da je pri teh igrah to le del igralne izkušnje (ne nujno najpomembnejši oz. glavni razlog zakaj sploh igraš), pri Diablu pa je to bistveni del ter glavni razlog zakaj igraš. Sklepam da ME3 nisi igral zaradi opreme, ampak zaradi zgodbe in likov.

Kenpachi ::

St235 je izjavil:

Ne, seveda ne bi. Bi pa prodaja še vedno dosegla zavidljive rezultate, ker je igra dobra. Za moje pojme najboljša v žanru. Edina resna konkurenca ji je ironično D2. In zame je največja pomanjkljivost D2 ravno v tem, da si bil popolnoma nefleksibilen pri razvoju lika. S tem mislim, da ko si enkrat zbral nek skill si ga imel za vedno. D3 to odlično reši.

D3 vsekakor ni najboljša igra vseh časov in ob upoštevanju časa izzida je bil dejansko daleč najboljši in prelomen D1. D2 in D3 sta zgolj nadgradni, ki pod drugim imenom ne bi bili pol tako znani. Ampak enako se zadnji COD ne bi pol toliko prodajal, če bi imel drugo ime, pa bi zato bil vseeno odlična MP steljačina.


Ai caramba, dude. Titan Quest: Immortal Throne.

Po dosti stvareh se tudi D3 zgleduje po njem.
Zaraki Kenpachi.

Brias ::

trzna misel :)

Lahko pocakate na rusko verzijo, 7 junij za 26 eur ...


diskusija tukaj ...
http://www.diablofans.com/topic/37098-r...

MajorM ::

Podarim dva guest accounta (ko jih kdo redeema naj prosim mi javi na ZS ali posta):

7VHHZD-ZPFR-NDHCXX-44FY-WZ4JNN
in
C2XB6D-44TD-ZW87VM-4DKG-JVBTTM

morbo ::

MajorM, hvala! :)
Jaz sem vzel taprvega

Sasquat ::

vzel drugega

Hvala!

ElHovica ::

Pozdravljeni! Če ima kdo še kakšen guest pass, se priproročam - na ZS.

LP

motorc ::

Tudi jaz se priporočam za guest pass.

tinlad3n ::

DragonHeart je izjavil:

kaj si trot ali kaj? Ne moreš primerjati diablota z need for speedom no:D
Need for speedi od underground naprej so _štala_.
cod je štala, ki jo 15 letniki uporabljajo za multiplayer.

Diablo3 bi morali poimenovati diablo2 with better graphics in prodajati za 20 eur in čao. To s****e nikakor v nobenem od možnih paralelnih svetov ni vredno 50 eur. Če meniš drugače pa lepo kupi in igraj:)

Prav tako ni vredno takega pompa kot je pred izzidom igre nastal. Diablo3 je povsem povprečen špil in pri tem se zgodba zaključi. Pozabljen bo v pol leta, kot vsak drug povprečen špil danes. Slovesa Diablota 2 nikoli ne bo dosegel. Če se motim pa ti čez 12 let častim pivo, če se bo sploh še kdo spomnil da je diablo3 obstajal.


Pa kaj je s tabo človek.
Prvo kot prvo, špil nima 10 ur playtima, ker so ga najboljši in najbolj vztrajni obrnili v 16 urah.

Špil je vreden točno toliko, kot v njem uživaš. Jaz v njem blazno uživam in nenormalno me vleče konstantno naprej zato mi je 54€ čist solidna cena (ubistvu sva skupaj z punco kupila in igrava vsak svoj char.).

Če ti špil ni všeč ga pač ne kupi in ne cmeri se tle.

Taki kot si ti verjetno nikoli z ničemer ne bodo zadovoljni. Verjetno si tudi cmeral, ko je D2 izšel.

St235 ::

Kenpachi je izjavil:

St235 je izjavil:

Ne, seveda ne bi. Bi pa prodaja še vedno dosegla zavidljive rezultate, ker je igra dobra. Za moje pojme najboljša v žanru. Edina resna konkurenca ji je ironično D2. In zame je največja pomanjkljivost D2 ravno v tem, da si bil popolnoma nefleksibilen pri razvoju lika. S tem mislim, da ko si enkrat zbral nek skill si ga imel za vedno. D3 to odlično reši.

D3 vsekakor ni najboljša igra vseh časov in ob upoštevanju časa izzida je bil dejansko daleč najboljši in prelomen D1. D2 in D3 sta zgolj nadgradni, ki pod drugim imenom ne bi bili pol tako znani. Ampak enako se zadnji COD ne bi pol toliko prodajal, če bi imel drugo ime, pa bi zato bil vseeno odlična MP steljačina.


Ai caramba, dude. Titan Quest: Immortal Throne.

Po dosti stvareh se tudi D3 zgleduje po njem.


Sem igral in osebno mi je D2 in sedaj D3 boljši.

todman74 ::

16 ur je tako malo, da sploh omembe ni vredno, pa če greš vse težavnostne stopnje čez, je še zmeraj zelo kratka in če je to vredno 54€, potem bi morali Skyrim prodajati po 150 ojrov...moje mnenje.

V tej temi sem se oglasil, ker sem nameraval kupiti Diablo 2....po vsem prebranem očitno serija nima nič, kar bi bilo meni všeč. Zdaj kolebam med Assasin's Creed 1,2 vs Dragon Age 2....glede na to, da mi je Origins zelo dobra, bi bila logična izbira slednja, ampak kot sem bral, so jo zelo pokvarili...

tinlad3n ::

cca. 16h je samo na normal.

Pač moj igra act 2 na normal če 10. uro tko da je to čist odvisno od človeka do človeka.

Mi greste pa na živce tisti, k 6 mescev preračunavate, če se vam splača kupt špil al se vam ne splača kupt, pa mogoče bi po drugi strani se vam zdi predrago, pol greste spet prebrat par reviewov.

Glejte eni reviewi bojo pozitivni, ker so ljudje fani, drugi reviewi bojo negativni ker so pa haterji. In na forumih je čist isto.

Konc koncev je pa tkole.
ČE BI RAD IGRAL ŠPIL GA KUPI, ČE PA NE VEŠ AL BI GA AL NE IGRAJ RAJE KAJ DRUGEGA!

Ta tema je pa namenjena debatiranju o špilu ne pa o kurcanju le tega, kok je bedn pa kolk komu kej smrdi!

St235 ::

Jaz sem porabil do act iv 16 ur. Pa sem ziher da imam še vsaj uro dve do konca. In to na osnovni težavnosti. Tako, da je absurdno jokat o tem kako dolg je špil na podlagi fanatikov, ki so tekmovali kdo bo prej rushal špil.

morbo ::

OK, mi je ratalo obrnit demo, tako da lahko dodam par mnenj:

Čeprav je preproščen za desetletnike je špil vseeno zabaven in vzdušen. Diablo feeling je pravi. Grafika je preprosta, ampak meni je všeč (nisem zahteven glede tega). Ni pa ravno vreden 50-60EUR, zato bom raje počakal da ga dobim bolj poceni.

Zamere:

- To da v RPG-ju ne moreš razporejat atributov (str, int..), ampak se ti sami avtomatsko zvišajo ob lvlup, je bulšit, če ne kar herezija.
- Lahko bi obdržali skiltree in dodeljevanje skilpointov po starem in omogočili respec. Čeprav mi ta nov sistem z runami ni tako slab, ker ni treba z istim likom spet vse od začetka, da probaš drugačen build.
- Čeprav je grafika zelo enostavna, moj GTX460 švica na 75% obremenitvi in 60 stopinjah, in to na LOW nastavitvah brez AA in z vsync!! Kot da bi špilal kak Crysis. :))
- Butasi "achivement" po-upi za idiote (massacre 14 monsters, destroyed 7 items...) katerih afaik sploh ne moreš izključit
- Občasno zatikanje (najbrž lag) in framerate drop (ob tako enostavni grafiki je to samo za se režat)

St235 ::

- Čeprav je grafika zelo enostavna, moj GTX460 švica na 75% obremenitvi in 60 stopinjah, in to na LOW nastavitvah brez AA in z vsync!! Kot da bi špilal kak Crysis.
- Občasno zatikanje (najbrž lag) in framerate drop (ob tako enostavni grafiki je to samo za se režat)


??? preveri driverje, meni teče na na radeonu 6770 vse max z AA na 60-70 FPS pri HD ločljivosti brez frameraet dropov, razen pri prehodu v sekvence.

mAXTER ::

Hmm tole z grafiko je pa men hecno, ker imam sam gt220 in vse na nastavitve na high na 1080p pa ne opažam nobenga zatikanja ali česa podobnega. Je pa res da nisem navajen nekih blaznih framerateov pa mogoče zato niti ne opazim če špil laufa z 25-30 ali 50 fps :D

St235 ::

pritisni crtl +r pa boš videl frame rate.

crush ::

1) Vsi ki bentite nad tem, kako je igra neumna ocitno niste nikoli igrali D1/D2. Roko na srce, vse kar si delal v D1 in D2 je, da si tekal okoli in klal nasprotnike.
2) Kdor pravi, da je gameplaya za 10ur, spet ocitno ni nikoli igral nobenga Diablota, ker je blo v tistih isto.. edino v D3 (kar sem do sedaj opazil) ni tolko frustracije in zgubljanja po ogromnih mapah labirintih (velik plus napram D2)
3) Je res, ni skill treejev in ni skill pointov.. ce je to pametna odlocitev bo pokazal cas. Za sedaj sem cisto zadovoljen da lahko na dolgo in siroko eksperimentiram, brez da morem isti lik 5x levelat..
4) Ta igra ni kak presezek.. ampak spet niti D2 ni bil noben presezek. Edino D1 bi lahko rekel da je bil presezek, ker je dejansko ustvaril zanr.. ostalo je kopiranje in dodajanje vsebine / lepsanje grafike
5) [edit] Kar pa je zanimivo pri vsem tem je to, da vkljub banalnosti same igre in enostavnosti ni se nobena programerska hisa uspela naredit dostojnega klona, da bi odgriznila kos pogace Blizzardu. In najbrz v tem tici razlog za hype pred vsakim izidom..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: crush ()
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diablo 4 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67771153 (2486) oo7
»

Overwatch (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27144334 (3394) Jerry000
»

Diablo 3 premaknjen v leto 2011

Oddelek: Novice / Igre
465388 (3917) PaX_MaN
»

Starcraft 2 brez LAN večigralstva

Oddelek: Novice / Igre
194226 (3106) ahac

Več podobnih tem