» »

Diablo III je tu

1 2
3
»

morbo ::

Hm, mogoče je zaradi laga, ampak fraps mi v nekaterih situacijah kaže padec framrate-a na 30. Sicer imam vključen vsync in še framerate cap na 50 v nastavitvah.

V bistvu ni problem gnat špila na high in z visokim framerate-om, ampak potem se mi bo grafa grela ko hudič in bom poslušal dosadno tuljenje ventilatorja. Imam raje nižje grafične nastavitve in privoščim grafični nižjo obremenitev. Za primerjavo; grafika v D3 ni bistveno naprednejša od tiste v Torchlight, pa mi tam obremenitev ne gre čez 40%, ventilator pa je neslišen. V D3 z vse na LOW pa sopiha kot bi gnala last-gen FPS...

Drajverji pa so stari kake 3 mesece.

mAXTER ::

Je pa res da toliko kot je D2 kopiral D1 je prinesel nekaj sprememb pri gameplayu kot npr. velike odprte mape napram zaprti cerkvi v D1, medtem ko D3 ni naredil nič od tega razen malce prečiščen level design napram D2, torej ni več dungeonov z "1000" leveli ampak samo 2. Lahko bi uvedli malce bolj interaktiven party design, lahko bi recimo dodali mount raznih zveri, konjev itd. Karkoli da bi še malo osvežili 12 let star koncept. So pa delali veliko sprememb na tem kar diablo je na dolgi rok, mp izkušnja in tam so kar nekaj stvari spremenili.

St235 ::

Lej, 6770 je po vseh standardih slabša grafična od 460, pa nič ne tuli in ne obremenjuje kartice tja v tri dni.

http://www.tomshardware.com/reviews/dia...

Seadoo ::

Če ima kdo guest pass, bi prosil na ZS.
Out of my mind. Back in five minutes.

St235 ::

mAXTER je izjavil:

Je pa res da toliko kot je D2 kopiral D1 je prinesel nekaj sprememb pri gameplayu kot npr. velike odprte mape napram zaprti cerkvi v D1, medtem ko D3 ni naredil nič od tega razen malce prečiščen level design napram D2, torej ni več dungeonov z "1000" leveli ampak samo 2. Lahko bi uvedli malce bolj interaktiven party design, lahko bi recimo dodali mount raznih zveri, konjev itd. Karkoli da bi še malo osvežili 12 let star koncept. So pa delali veliko sprememb na tem kar diablo je na dolgi rok, mp izkušnja in tam so kar nekaj stvari spremenili.


In enako prinaša D3 določene spremembe (skill tree, eventi, crafting, achivements, aution house). Ne dela pa revolucije, ker potem to ne bi bil diablo ampak nek xy špil.

mAXTER ::

Mogoče ima pa kartico zabito? Bi blo fajn mal spucat pa preverit ventilator če dela tak kot mora.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mAXTER ()

morbo ::

St235 je izjavil:

Lej, 6770 je po vseh standardih slabša grafična od 460, pa nič ne tuli in ne obremenjuje kartice tja v tri dni.

http://www.tomshardware.com/reviews/dia...


Ja sej pravim da je čudno. Bom probal novejše drajverje.

mAXTER ::

Pa sej, še vedno ga imam raje v taki obliki kot je, kot pa da bi šli staro legendo v 3D preobračat. Še danes se ne morem znebiti grenkega okusa zaradi Commandosov in 4. dela Strike force. Groza kak sem bil razočaran ker to ni bila več ista igra.

morbo ::

btw, sklepam da ker je D3 odvisen od komunikacije z Blizz serverji, modanje ne bo možno? Še en minus. Median XL za D2, recimo, je 10x boljši špil kot vanilla.

Tac20 ::

meni javi da radeon 4870 ni podprta, vendar ob pritisku esc potem zloada igrco, mi pa laufa vse na high do konca

St235 ::

ja, za serijo radeonov 4xxx, je problem v zadnjih driverjih 12.4. Če naložiš eno verzijo nazaj dela brez errorja.

Truga ::

morbo je izjavil:

btw, sklepam da ker je D3 odvisen od komunikacije z Blizz serverji, modanje ne bo možno? Še en minus. Median XL za D2, recimo, je 10x boljši špil kot vanilla.

Seveda da ne. To je tko last century...

Zmajc ::

Kdo bi si sploh želel modov! pfft!!

sash69 ::

Res ne vem kaj ste ljudje pričakovali - fani so želeli Diablo, dobili so ga - točno tisto kar so želeli, čeprav ok...določene stvari bi lahko malce drugače zrealizirali oz. jih pustili take kot so bile: obdržali bi lahko klasične diablo statistike da bi se lahko igralci sami odločali ali želijo npr. da ima tvoj character več HP-ja ali da je močnejši - kar zna narediti characterje bolj raznovrstne in ne odvisne samo od skillov v kasnejšem pvp-ju.
Kar se samih skillov tiče me sploh ne moti da jih dobiš z levelanjem - kaj je pa tu drugačnega kot v D2?! Aja sej res...tam si moral sam kliknit na nek skill ko se ti je z določenim levelom omogočil. Uau. Da imaš pa tu še 5 oz. 6 dodatnih možnosti kako customizati skill po svoje pa tudi ni omembe vredno a?

Jaz trenutno samo gledam streame, zaenkrat še ni časa za igrat, ampak igra se mi zdi fun. Sploh co-op na višjih težavnostnih stopnjah. Zaradi dejstva da moraš skos imet online povezavo, je tudi zelo lahko igrati s svojimi kolegi hitro in enostavno. Battle.net sheran account za vse njihove igre je tak al tak win zadeva. O sami težavnosti pa ne bi ravno izgubljal besed - ja, normal je walk-in-the park za barbarca. Za nekatere characterje se moraš že na normal (zelo) potrudit pri bossih. Da pa o najtežji težavnosti ne govorim. :) Pro playerji cepajo ko muhe, kako bodo(/boste/bomo) pa šele ostali tako da tisti, ki se pritožujete o težavnosti, ste lahko samo tiho. :)

Dejstvo je da so igro naredili tako kot je bila = klik klik klik klik klik na miško in gledanje trume monsterjev ki crkujejo. Če je kdo pričakoval kaj drugače, bi moral prej igrati Diablo 2. Igra ostaja zvesta svojim predhodnikom z dodanimi rečmi. Če se bo D3 obdržal vsaj pol toliko kot se je njegov predhodnik, bo velik uspeh (pa mislim da se za to ni potrebno posebej bati).

edit: aja, in kot je že nekdo pred menoj dejal: poanta D3 (oz. Diablota) ni vrhunska oh-in-sploh zgodba in zaključenje igranja po ne vem...15 urah igranja ko normalno prideš do konca na najlažji težavnostni stopnji - poanta Diablota je novo in novo preigravanje igre (z različnimi heroji) - torej enako kot je bil to njegov predhodnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sash69 ()

Bananovec ::

"Oh, and if you've not had server issues, others have, and that doesn't make server issues okay - kind of a crucial one to remember there."
This says it all really.

Nisem hejter, le zabavam se ob vaših odgovorih.
Because people are looking for any reason to justify their opinion of the game, and apparently people having a different opinion is somehow wrong.

So saying that Diablo 3 is nothing but a clicking grind fest is wrong, if you haven't beaten it on Hell mode or wasted more that 15 hours playing, then somehow your opinion of what is "fun" is invalidated, because "you did not get to the good bit."

I am paying for my games, I want them to be fun from the start.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

mAXTER ::

Sam vleče pa ko sto hudičev :) Se da kje pogledat preigrani čas? Namreč se mi zdi da igram že več kot 10 ur pa sem prišel komaj do 12% storyline-a, je pa res da obrnem vsak kamen na vsaki mapi :D

stefanc ::

mAXTER je izjavil:

Sam vleče pa ko sto hudičev :) Se da kje pogledat preigrani čas? Namreč se mi zdi da igram že več kot 10 ur pa sem prišel komaj do 12% storyline-a, je pa res da obrnem vsak kamen na vsaki mapi :D


Ko se prijaviš v igro, klikni na heroja. Pokazalo se bo okno z raznimi podatki, med drugim tudi igralni čas za vsako klaso posebej.

Kenpachi ::

Ben, jaz sem po 8h na začetku actII. Mislim, da vseeno ni lih najkrajša igra na svetu...
Zaraki Kenpachi.

mAXTER ::

Aha sem pol ugotovil hvala :) Uff...18 ur game time-a na levelu 21 pri 12% opravljenega storyline-a na normal :D Sem pa komaj v act II v iskanju rezervnih delov tistga čarovnika katerega glavo sem rešil :D Me res zanima kulk bo moj skupni čas... Pod 30 ur dvomim da bom prišel na normal.

V glavnem glede na dosedaj preigrani čas in zabavo pri tem je za moje pojme igra vredna 60 eur kolikor sem plačal zanjo. DC-ja me skoraj nikoli ne (do sedaj 2x), vedno se lahko povežem tako da s te strani stalna net povezava vsaj zame ni tako moteča.

link_up ::

obstajajo cheati ? ce ne je igra brezvezna...
In and Out

Truga ::

Obstajajo, ampak tu jih ne bom linkal.

Also, ce te blizzard dobi te bojo benal, kljub temu, da igras SP. Se je ze dogajalo pri starcraf2, tako da pazljivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

St235 ::

??? kako točno pa zgleda SP pri diablo III, da lahko delajo cheati??

Truga ::

SP zgleda tko da tam kliknes da hoces igrat sam. Se pa dejansko nic ne spremeni (razen da friendi ne morjo joinat nate).

Cheati delajo, ampak mislim da je sansa da bos ob igro kar visoka, ce jih uporabljas.

St235 ::

Glede na to, da z strani serverja ni velike razlike ali igraš sam ali v skupini močno dvomi, da bo to držalo. Še posebej če vzameš v zakup, da vsak tak poseg pomeni nepošteno prednost pri AH, če si recimo lahko poljubno nabiješ level/opremo/gold. Da o temu, da so liki tako ali tako shranjeni online ne govorimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Kenpachi ::

Zaraki Kenpachi.

Truga ::

@Lakotnik, ne sej, cheati delajo tud na multiplayer. Sam tam je pac se visja sansa da te nekdo opazi...

St235 ::

Zdaj bo treba pa počasi kak link, ker to mi zlo diši po nakladanju.

Truga ::

Lahko zacnem kar pri http://d3advanced.com/? To se mi zdi za ta forum kar primerno, v bistvu. Write your own botnet that farms jewgold! Geek style. Ali pa zdupaj 1000 itemov (also, get banned) in jih prodaj na auctionu. No, to drugo je mal tezje, ker si omejen s serverjem (ampak se da, server niti priblizno ni bullet-proof).

St235 ::

Torej na kratko, nič kar bi lahko delalo na offical serverjih več kot 10 sekund.

Truga ::

Torej na kratko, potrjeno deluje na official serverju ze od bete (in se vedno dela).

Edit: Da niti ne omenjam da folk z necim podobnim ocitno na veliko krade sessione folku (ljudem, ki so igrali v public igrah, zginjajo reci).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

Truga ::

Aja, pa se to, trenutno Warden se ni vkljucen v D3. Kaj to pomeni pa verjetno ves sam.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diablo 4 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67771175 (2508) oo7
»

Overwatch (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27144339 (3399) Jerry000
»

Diablo 3 premaknjen v leto 2011

Oddelek: Novice / Igre
465388 (3917) PaX_MaN
»

Starcraft 2 brez LAN večigralstva

Oddelek: Novice / Igre
194226 (3106) ahac

Več podobnih tem