» »

Trgovci...

Trgovci...

1
2
»

BlaY0 ::

TIRS je zasut z raznoraznimi primeri od najbolj banalnih do precej resnih, odgovarjati pa morajo vsem. Jaz si ne bi obetal (samo) odgovora prej kot v 14 dneh, zaključka postopka pa ne prej kot v mesecu pa še to samo če je vse kristalno jasno.

mpv404 ::

Edino kar še lahko naredim je, (poleg tega da čakam) zagrozim prodajalcu, da bom napisal na nek forum, blog pritožbo čez njihovo spletno trgovino.

@BlaY0, vseeno se mi zdi, da bi jim moral pismo poslati pred pritožbo.
@Lakotnik29, kopijo prijave? Lahko skopiram le tekst, ki sem ga poslal na TIRS, ampak to ni njim noben dokaz, da sem prijavo res podal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mpv404 ()

mihec87 ::

Pa še zakaj je fajn če je zadeva malo bolj konkreno napisana, enostavno zaradi tega ker lahko že po tem sklepaš neko resnost kot pa kup stvari nametanih skupaj..

BlaY0 ::

mpv404 je izjavil:

@BlaY0, vseeno se mi zdi, da bi jim moral pismo poslati pred pritožbo.

Ahh, to sta dve ločeni zadevi. S tem ko si podal prijavo TIRS si samo sprožil uraden postopek. Kaj se ti naprej s trgovcem meniš nima nobene veze direktno s tem postopkom, lahko ti samo pomaga, da v tvojem primeru prej prideš do vračila kupnine, ker nastopiš malo bolj "resno".

Trgovcu pa to pomaga, ker si s tem lahko zniža globo ali jo celo odnese samo z opozorilom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

mpv404 ::

Odgovora iz TIRSa še ni. Jim laahko zagrozim, da bom pritožbo objavil javno na forum?

floyd1 ::

Ne pričakovat preveč. Jaz sem sicer dobil odgovor po točno 1 tednu, a verjetno zato, ker sem prijavil Tušmobil za stvar, zaradi katere so ga že imeli "v delu" ca. leto dni. A postopek zgleda še teče. Slovenija pač.

mpv404 ::

Zato pa bi rad ubral krajšo pot. Verjetno jim tudi ne bi bilo vseeno, če bi bila na spletu pod njihovim linkom graja.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Garancija, 45 dni, nov izdelek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
22639457 (14982) Furbo
»

Vračilo blaga preko spletne trgovine (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
31537045 (22802) scipascapa
»

45 dnevni garancijski rok, ista napaka

Oddelek: Pomoč in nasveti
486611 (5154) Seljak
»

Uveljavljanje stvarne napake - prenosnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7615536 (14076) St235
»

Nočejo reklamirat diska - ponudili so mi dobropis (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8812057 (8165) amigo_no1

Več podobnih tem