» »

MojaČokolada.si - mnenja?

MojaČokolada.si - mnenja?

1
2
»

Matija82 ::

Sem ravno na strani.

- Chromium mi javlja isto kot 5er-->ju
"www.mojacokolada.si contains content from cokolade.si, a site known to distribute malware. Your computer might catch a virus if you visit this site."
- To da se ob kliku na "Iskanje" ta beseda ne zbriše je smotano. To je omenil že kipling.
- Copyright update 2011-2012 ? Ko kje vidim (c)200x me kar zmrazi, ker takoj pomislim, kakšna neažurnost vlada.
- Strinjam se z Maja, da je poudarjanje 100% varno nepotrebno četudi morda kakšnemu novem spletnemu nakupovalcu to pomeni veliko

Matev ::

Prvi korak, izberem naj tablico čokolado. Katero čokolado pa? Tiste na levi? Klikam in klikam, pa ne gre. Postanem zmeden.


po tvoji logiki, bimorali vsi klkati do onemoglosti


NE !!!

ignor pa je ok

Tilen ::

Meni je recimo pomemben delež kakava v čokoladi. Zakaj ni tega podatka? Mogoče pa le niso tako kvalitetne te čokoladice.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

andraz182 ::

@5er & Matija: Smo opazili, ja .. Moramo popravit na cokolade.si, potem bo pa štimalo povsod - imamo trenutno malce težave, ampak se bo dalo zrihtat :)

@Mipe: Hvala za komentar. Sam sicer mislim, da je vseeno bolje da uporabniku na začetku pojasniš za kaj se gre (kratek opis treh korakov) in da je postopek naročevanja zelo kratek. Bomo pa dodali tudi povezavo na čokolade :)

@Matija: Hvala za mnenje. Vem, da moramo te stvari popraviti, bomo v kratkem. Glede 100% varno, pa vseeno mislim, da je dobro če to izpostavimo, nekateri so še vedno skeptični pri spletnih nakupih ...

@Tilen: To misliš pri Moji Čokoladi, kjer si lahko izdelaš svojo čokolado? Pa te resnično zanima za vse tri ali zgolj za temno čokolado?
- http://ustvari.si/ -

andraz182 ::

En lep čokoladni pozdrav vsem skupaj po dolgem času!

Zdaj smo spletno trgovino tudi malce uredili, spremenili in dodelali .. Pa me zanima vaše mnenje - kako se vam zdi?

Kakšen praktičen nasvet mogoče? Vesel bom tudi vsake "graje" oz. konstruktivne kritike.

lp
- http://ustvari.si/ -

Tilen ::

Ponujate tako ali tako samo 3 čokolade, kupci izbirajo le posipe. Pošteno do kupca se mi zdi, da je obveščen o deležu kakava. Mlečna in Temna se lahko razlikujeta tudi tako, da ji dodate le barvilo. Kdo so vaši ciljni kupci? Nekdo, ki mu je Milka top ali nekdo, ki v čokoladi zna videti tudi nekaj več? Vi prodajate čokolado za 12 EUR iz neznanih sestavin, na drugi strani je pa pri konkurenci mogoče za enak denar kupiti najboljšo čokolado na svetu. Povejte zakaj denar zaupati prav vam.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

piromanček ::

zto ker pri njih za isto ceno 200g :P

zuz3k ::

stan mi zgleda preveč "oldstyle" raje bi običano spletno trgovino se pravi levo meni u sredini izdelki
mogoče malo nepregledno, malo opcij za kliknit



aja pa 10€ za čokolado, kaj si ti nor, še recesija, se mi zdi too much ;((
Life is a psychological game.

Čoksi ::

Po enem letu smo stran ponovno prenovili. Oblikovno in tehnično. Zrihtali da je responsive (vsaj nekaj na pol :) ), mobile in dodali Mojo Bonboniero.

Nismo še čisto 100% fertik, ampak večino dela pa je opravljenega ... Kako se vam zdi zdaj? :)

korenje3 ::

zdi se mi da se nekako ta čokolada prevečkrat pojavlja na mojem facebooku....
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

technolog ::

Vau. Hude stvari mate.

Pri vas bom kupoval, ko bom velik in bogat, prav? :)

Zgodovina sprememb…

Vice ::

Čoksi je izjavil:

Po enem letu smo stran ponovno prenovili. Oblikovno in tehnično. Zrihtali da je responsive (vsaj nekaj na pol :) ), mobile in dodali Mojo Bonboniero.

Nismo še čisto 100% fertik, ampak večino dela pa je opravljenega ... Kako se vam zdi zdaj? :)


Osebno se izmikam čokoladi ker kadar jo vidim pojem vse :) Stran ni slaba je dobro dodelana, samo meni osebno vstopna stran deluje kot prodaja nekih poslovnih daril za podjetja, same slike čokolad - ne da so slabe - vendar mi ne vzbudijo "apetita" po čokoladi. Premalo so "čokoladne". Npr. Moja bonboniera, če nebi vedel kaj je to bi bil prepričan, da je to nek blok za pisanje. Na kratko, dobro dodelana stran, všečna, zame preveč posiljeno poslovno usmerjena, posledično ji manjka malo pravega "spirita", čarobnosti, ki bi me premamil v nakup. Na podlagi česa (kakšne informacije) ste delali prenovo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vice ()

Tilen ::

Čoksi je izjavil:

Po enem letu smo stran ponovno prenovili. Oblikovno in tehnično. Zrihtali da je responsive (vsaj nekaj na pol :) ), mobile in dodali Mojo Bonboniero.

Nismo še čisto 100% fertik, ampak večino dela pa je opravljenega ... Kako se vam zdi zdaj? :)


Kako resetiram bonboniero, brez da odstranim vsak element posebej?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hrana iz Lidla, Spara, Hoferja, Tuša, Mercatorja itd. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
347104596 (41054) zmaugy
»

Reeses peanut butter cups

Oddelek: Loža
143522 (2955) _njc
»

Najkvalitetnejša široko-komercialna čokolada? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22055411 (37716) hunter01
»

cocacola (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12523510 (19672) Super Sonic
»

Še en three strikes zakon je na poti, tokrat po avstralsko (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
5415992 (14224) dux

Več podobnih tem