» »

Izgled je vse (op. gendale)

Izgled je vse (op. gendale)

Pšenični ::

jype je izjavil:

Ramon dekers> jure jaz bi šel na tvojem mestu sexat z ženo glede nato da nisi v službi.

Jaz tudi, a grem šele čez pol ure ponjo na letališče (s kolesom, jasno).




In ti nam prikrivaš, da maš rikšo.

Da slučajno ne delaš na črno?

jype ::

telbanc> Da slučajno ne delaš na črno?

Saj imam d.o.o. za take reči (in poslujem brez gotovine, tako da država vsak trenutek lahko preveri vse živo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Pšenični ::

jype je izjavil:

telbanc> Da slučajno ne delaš na črno?

Saj imam d.o.o. za take reči.


Heh, pametno, da ne odgovarjaš za poslovanje družbe z svojim premoženjem.....

(Še nasvet; čimmanj govori, ko voziš stranke z svojo rikšo).

Zgodovina sprememb…

Mr Hilter ::

To da ti jype nisi potreben je znak manjka testosterona in ne potešenosti.
To da tvoja žena danes ni potrebna pa je znak potešenosti :))

_IKE_ ::

jype je izjavil:

_IKE_> Slik pa še vedno ni

Vidiš, zaradi preveč sirotke imaš že okvarjen vid!

Ni čudno, da se družiš z doktoricami fizike!


slepa kura zrno najde.....


To da ti jype nisi potreben je znak manjka testosterona in ne potešenosti.
To da tvoja žena danes ni potrebna pa je znak potešenosti


haha...

jype ::

telbanc> Heh, pametno, da ne odgovarjaš za poslovanje družbe z svojim premoženjem.....

Nimam nobene potrebe po tem, da bi me napaka stala vse lastnine.

Mr Hilter> To da ti jype nisi potreben je znak manjka testosterona in ne potešenosti.

Dvomim.

Mr Hilter> To da tvoja žena danes ni potrebna pa je znak potešenosti :))

Če bi take reči od mene zahtevala več kot enkrat na dan bi zelo težko postala ena vodilnih na svojem področju, pa tudi mene bi to stalo precej. Nekateri imamo to smolo, da nismo sterilni, nimamo prezgodnjih izlivov in nam tudi vsakodnevno kolesarjenje več let zapored ne pomaga pri zmanjševanju spolne sle - zato potem posežemo po intelektualnih naporih, ki to vsaj malo omilijo.

Ramon dekers ::

Če bi take reči od mene zahtevala več kot enkrat na dan bi zelo težko postala ena vodilnih na svojem področju


se spomniš tista dva kravatarja ki sem ti jih napopal? No onedva sta, no sta bila dva izmed vodilnih bastardov na svojem področju pa sex pa je bil večkrat na dan. Torej to ni ovira.

kr1ženska je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

jure jaz bi šel na tvojem mestu sexat z ženo glede nato da nisi v službi.


Če bi bil ti na njegovem mestu, bi čutil isto potrebo po sexu kot on, ki mu do tega očitno trenutno ni.



punca križ me boli...sej bi pa ne gre

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

Abramoff je bil obsojen, veš to?
sudo poweroff

_IKE_ ::


Če bi take reči od mene zahtevala več kot enkrat na dan


zanimvo ....moja zahteva več kot 1x na dan , pa je še vedno več kot uspešna .....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

Mr Hilter ::

jype je izjavil:

Če bi take reči od mene zahtevala več kot enkrat na dan bi zelo težko postala ena vodilnih na svojem področju, pa tudi mene bi to stalo precej. Nekateri imamo to smolo, da nismo sterilni, nimamo prezgodnjih izlivov in nam tudi vsakodnevno kolesarjenje več let zapored ne pomaga pri zmanjševanju spolne sle - zato potem posežemo po intelektualnih naporih, ki to vsaj malo omilijo.


Meni se zdi, da se tvoja žena isto dela iz tebe norca kot mi na forumu in otroci v vrtecu. Ker si jo ti vzrtajno samo intelektualno zadovoljeval, jo je njen nadrejeni fizično. Pa še napredovala je.

jype ::

Ramon dekers> se spomniš tista dva kravatarja ki sem ti jih napopal? No onedva sta, no sta bila dva izmed vodilnih bastardov na svojem področju pa sex pa je bil večkrat na dan. Torej to ni ovira.

Seks večkrat na dan se lahko greš tudi sam, pa to ne pomeni, da to vsi nonstop počnemo (kot morda nekateri od vas zmotno predvidevate).

_IKE_> zanimvo ....moja zahteva več kot 1x na dan , pa je še vedno več kot uspešna .....

V to ne dvomim. Vrhunskim fizikom itak po vsaki rešeni nalogi "prav pride".

Mr Hilter> Meni se zdi, da se tvoja žena isto dela iz tebe norca kot mi na forumu in otroci v vrtecu. Ker si jo ti vzrtajno samo intelektualno zadovoljeval, jo je njen nadrejeni fizično. Pa še napredovala je.

Kvalitetna teorija, žal pa ima eno težavo: Moje dekle nima nadrejenih (ima pa stranke, tako da lahko teorijo ustrezno prilagodiš in se ti bo še vedno zdela zabavna).

Gladi ::

jype, kaj pa dela ta tvoja punca?

jype ::

Riše.

Aja, čimprej se izjasnite, kakšne vrste fotografije bi radi, ker bom moral v kratkem na pot.

Boobiz ::

Tebe na biciklu doin 30mph na magistralki! :))
I'm drunk, what's your excuse?

Gladi ::

jype je izjavil:

Riše.

Aja, čimprej se izjasnite, kakšne vrste fotografije bi radi, ker bom moral v kratkem na pot.

As lah mal bol ekspliciten ?

_IKE_ ::

tale bo dovolj : inteligenten poba z idealno telesno težo in bogatimi izkušnjami z dekleti

Ramon dekers ::

poweroff je izjavil:

Abramoff je bil obsojen, veš to?



Ja. Pa mu ni v arestu nič hudega. Zlobiral je vse kar se zlobirati:) Skratka bil je uspešen. Hja well premoženja mu pa niso pobrali.

jype je izjavil:

Riše.

Aja, čimprej se izjasnite, kakšne vrste fotografije bi radi, ker bom moral v kratkem na pot.



Kaj riše? Je umetnica torej...

Tisto fotko z vrečko na glavi daj!

Zgodovina sprememb…

Gladi ::

Jah umetnica ni, je preveč nerd, pomoje je kaka arhitektka.

jype ::

Gladi> Jah umetnica ni, je preveč nerd, pomoje je kaka arhitektka.

Tako je! No, je tudi model, likovna umetnica in fotografinja, ampak od vsega tega zasluži precej manj.

Ramon dekers> Tisto fotko z vrečko na glavi daj!

Tisto sem že dal.

Evo me:

Gladi ::

Model za kaj?Namesto vaze, mogoče z vrečko na glavi?Pretiravat pa ni treba, jype.

jype ::

Gladi> Model za kaj?Namesto vaze, mogoče z vrečko na glavi?Pretiravat pa ni treba, jype.

Če se potrudiš lahko na forumu poiščeš vsaj dve profesionalni fotografiji.

Gladi ::

Sem že videl, zato pa pravim. Brez vrečke bi jo od 4 do 7 ocenil tam nekje 5-. Pa še to samo zaradi postave.

jype ::

Od 4 do 7? :)

Ti kar napiši da bi jo od 1 do 5 z -2, ne bo užaljena ne ona, ne jaz.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Gladi ::

jype je izjavil:

Od 4 do 7? :)

Dan ljubezni?

jype ::

Gladi> Dan ljubezni?

Sorry, pojma nimam kaj je to :)

Mesar ::

Kdo pa hoče jypa gledat? In kako je debata prišla na to? Če že... si vsakdo lahko pogoogla njegove slike, ni se tu treba nabija v offtopice do onemoglosti. Zdaj temeljno vprašanje je kaj vse sodi k izgledu, a so to sam cote ali še kaj več, ker še je puno drugih faktorov, ki jih bi bilo pametno upoštevati, v bistvu bi jih morali če bi želeli vsej delno objektivno debato, sam mislim, da to tuki ni v interesu, čeprav možno, da se motim.
Your turn to burn!

jype ::

Dekletom je ziher všeč, ko me fantje za slikce fehtajo!

_IKE_ ::

In kako je debata prišla na to


hipi je kot običajno prikrito preusmeril temo, da se sedaj namesto teme iz naslova, govori o njem ( treba mu je pumpat ego )....

oemdzi ::

jype sem mislil, da si pametnejsi ... Slike dajes na net ? Nebi jih dajal pa ce bi izgledal kot Brad Pitt ali pa Rowan Atkinson... Vsaj ne na tak nacin, da mi me povezovali z troll accountom na slotech :)

Mesar ::

jype je izjavil:

Dekletom je ziher všeč, ko me fantje za slikce fehtajo!


Ker jih je tok, da jih lahko prešteješ na eno roko, pa če bi si to želele bi se znašle in prišle do tvojega dooja, imena, priimka in slik.

_IKE_ je izjavil:

In kako je debata prišla na to


hipi je kot običajno prikrito preusmeril temo, da se sedaj namesto teme iz naslova, govori o njem ( treba mu je pumpat ego )....


Ja še kr mu ga pumpaš.
Your turn to burn!

_IKE_ ::

Ja še kr mu ga pumpaš.


nekaj kar me zabava že cel večer .....

GoodSatanist ::



:))
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Pšenični ::

jype je izjavil:

Ramon dekers> pa daj preberi si še kaj več od Steve Jobsa.

Ni mi treba, ker dobro vem, kakšen človek je bil. Obkrožen sem s podobno obsedenimi ljudmi.

Ramon dekers> si si ogledal prodajo ipad 2, ipad 3...? Iphonov brez njega? Torej kaj se je tako močno spremenilo ko njega ni? Svet se vrti dalje, in on je bil daleč od dobrega direktorja.

Sine, mislim, da lahko tu zaključimo, ker očitno pojma nimaš niti kdo je Steve Jobs, niti kaj je to Apple.


http://www.dnevnik.si/novice/znanost/10...

"V sklopu ankete, ki so jo opravili med zaposlenimi v podjetju, je Tim Cook dobil malo boljše ocene kot njegov predhodnik, lani preminuli tehnološki genij Steve Jobs."

"Ko je oktobra lani, nedolgo po Jobsovi smrti, vajeti v podjetju prevzel Cook, je Apple zabeležil ogromno rast prihodkov. Njegovi rezultati pa so boljši tudi od rezultatov konkurentov – Paula Jacobsa iz Qualcomma in Larryja Pagea iz Googla."

Kot vedno, če pogledamo nazaj, se (je) Yipe seveda motil tudi v tem primeru. Zato je tud tako zanimivo debatirat z njim. Človek takoj dobi občutek večvrednosti.

Zgodovina sprememb…

_IKE_ ::

Kot vedno, če pogledamo nazaj, se (je) Yipe seveda motil tudi v tem primeru. Zato je tud tako zanimivo debatirat z njim. Človek takoj dobi občutek večvrednosti.


Hipi in božji kompleks - DEFINITIVNO !!!

jype ::

Telbanc ne razume niti tega, da je bil Steve Jobs izjemen direktor, niti tega, da Tim Cook ne nosi kravat.

Še vedno pa ne vem kaj je 4 do 7 oziroma dan ljubezni.

_IKE_> Hipi in božji kompleks - DEFINITIVNO !!!

'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind.' -- Terry Pratchett

Glede na izjemno obilico neznanja, ki ga izkazuješ s svojimi trditvami, bom sprejel to diagnozo za dokončno.

Okapi ::

'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind.'
To se je od Nežmaha nalezel.;)

O.

Mesar ::

Če nisi dovolj pomemben, da bi lahko počel kar hošeš pač moraš početi kar se pričakuje od tabe.
Your turn to burn!

jype ::

To si pa mal narobe obrnu.

Le nepomembneži lahko počno kar želijo, ker se to nikogar ne tiče.

Verjetno nisi bil deležen srednješolske izobrazbe, zato se potem ne moreš spomniti stripa iz učbenika:

Dekle prijateljici razlaga "Blagor odraslim, ki lahko počnejo kar hočejo." medtem ko njena mama pomiva posodo.

Mesar ::

Ali pa ti nisi dovolj pomemben zato si prisiljen v kar pač si in to omejuje tvoj pogled.
Your turn to burn!

jype ::

Mesar> Ali pa ti nisi dovolj pomemben zato si prisiljen v kar pač si in to omejuje tvoj pogled.

V sklepu je logično nasprotje. Poišči ga!

Mesar ::

jype> V sklepu je logično nasprotje.

Je res?

jype> Poišči ga!

str.find() pravi -1
Your turn to burn!

Ramon dekers ::

jst pa mislim da je Jure v svojem življenju zelo nesrečen. Kako se že reče sindromu, osebam ki na veliko razlagajo kako zelo bogati so v resnici so pa revni kot cerkvena miš?

No ja, kljub temu mu privoščim sreču njemu in njegovi družini, hkrati pa upam da bo namesto na slo-tehu preživel lepe življenske trenutke s svojo ženo ali otroci. Razen če ne laže in je slo teh njegova družina. Who knows...

Mesar ::

God helps those who help themselves.
Your turn to burn!

jype ::

Ramon dekers> Kako se že reče sindromu, osebam ki na veliko razlagajo kako zelo bogati so v resnici so pa revni kot cerkvena miš?

Jaz nisem bogat. Nimam lastnega stanovanja, nimam avtomobila, komaj za kakšen bicikel napraskam.

Ramon dekers> Who knows...

Jaz.

zee ::

S tem, kako puncam izgledam, sem se nehal ukvarjati lep cas nazaj. Trenutno resda sportam prakticno vsak dan, vendar to pocnem zaradi lastnega zdravja in pocutja. Morebitni boljsi vizualni izgled je tu predvsem bonus.

Punce so pa itak poglavje zase ...
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

ZaphodBB ::

Pšenični je izjavil:

jype je izjavil:

Ramon dekers> pa daj preberi si še kaj več od Steve Jobsa.

Ni mi treba, ker dobro vem, kakšen človek je bil. Obkrožen sem s podobno obsedenimi ljudmi.

Ramon dekers> si si ogledal prodajo ipad 2, ipad 3...? Iphonov brez njega? Torej kaj se je tako močno spremenilo ko njega ni? Svet se vrti dalje, in on je bil daleč od dobrega direktorja.

Sine, mislim, da lahko tu zaključimo, ker očitno pojma nimaš niti kdo je Steve Jobs, niti kaj je to Apple.


http://www.dnevnik.si/novice/znanost/10...

"V sklopu ankete, ki so jo opravili med zaposlenimi v podjetju, je Tim Cook dobil malo boljše ocene kot njegov predhodnik, lani preminuli tehnološki genij Steve Jobs."

"Ko je oktobra lani, nedolgo po Jobsovi smrti, vajeti v podjetju prevzel Cook, je Apple zabeležil ogromno rast prihodkov. Njegovi rezultati pa so boljši tudi od rezultatov konkurentov – Paula Jacobsa iz Qualcomma in Larryja Pagea iz Googla."

Kot vedno, če pogledamo nazaj, se (je) Yipe seveda motil tudi v tem primeru. Zato je tud tako zanimivo debatirat z njim. Človek takoj dobi občutek večvrednosti.

Bejž no.

Čeprav se včasih z jypetom v svojih mnenjih ne najdeva, predvsem zato ker njegov svet izgleda kot romantična komedija, moj je pa bolj watchmenovski, moram reči da na ta forum zahajam zaradi njega, Mataka, Donfilipa in še par drugih osebkov.

Zakaj me prašate? Ker te osebe kljub barvitosti mnenj __RAZMIŠLJAJO__, __DVOMIJO__ in se __IZPRAŠUJEJO__. Tako ti ljudje recimo razumejo enostavno maximo, da korelacija != kavzalnost. Kar ti telebanc očitno ne razumeš.

Prav smešno mi je, kako se je v tej temi spet zbral cvet bedakov, da pokoplje jurčka - zato ker si model drzni kdaj pa kdaj z razumom kakemu bedaku izprašit rit.

Za njegovo dobro, pa upam da se bo tudi jype še pred kako vojno naučil, da bedakov se ne ogovarja, bedakov se ne poučuje. Bedakom se kima, potem se jim pa na veliko ogne.

_IKE_ ::

jype je izjavil:

Telbanc ne razume niti tega, da je bil Steve Jobs izjemen direktor, niti tega, da Tim Cook ne nosi kravat.

Še vedno pa ne vem kaj je 4 do 7 oziroma dan ljubezni.

_IKE_> Hipi in božji kompleks - DEFINITIVNO !!!

'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind.' -- Terry Pratchett

Glede na izjemno obilico neznanja, ki ga izkazuješ s svojimi trditvami, bom sprejel to diagnozo za dokončno.




aleluja aleluja......in kdaj je odpiranje sekte / cerkve ?

zato ker si model drzni kdaj pa kdaj z razumom kakemu bedaku izprašit rit


jp, glede na njegov odnos do tem ki vsebujejo motorične idoite ( ljudi ki se tako ali drugače ukvarjajo z fitnesom )so mu ju dotični osebki očitno že....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

Ramon dekers ::

Bejž no.

Čeprav se včasih z jypetom v svojih mnenjih ne najdeva, predvsem zato ker njegov svet izgleda kot romantična komedija, moj je pa bolj watchmenovski, moram reči da na ta forum zahajam zaradi njega, Mataka, Donfilipa in še par drugih osebkov.

Zakaj me prašate? Ker te osebe kljub barvitosti mnenj __RAZMIŠLJAJO__, __DVOMIJO__ in se __IZPRAŠUJEJO__. Tako ti ljudje recimo razumejo enostavno maximo, da korelacija != kavzalnost. Kar ti telebanc očitno ne razumeš.

Prav smešno mi je, kako se je v tej temi spet zbral cvet bedakov, da pokoplje jurčka - zato ker si model drzni kdaj pa kdaj z razumom kakemu bedaku izprašit rit.

Za njegovo dobro, pa upam da se bo tudi jype še pred kako vojno naučil, da bedakov se ne ogovarja, bedakov se ne poučuje. Bedakom se kima, potem se jim pa na veliko ogne.


ne, ne vsak KI SE NE strinja z Juretom ali Žigom dobi oznako če pa jo že ima mu onemogočijo komentiranje. Če bi imel človek razum ne bi učil druge o sreči, njegovi družini, hkrati pa zamenjal svojo družino za komentiranje na slo - tehu. Tvoja upanja so odveč.

Jaz bi pa Juretu priporočil da gre kdaj pa kdaj v cerkev, mogoče mu bo še všeč, pa sam to ve in se boji. Med znanostjo in Bogom so zabrisane meje.

S tem, kako puncam izgledam, sem se nehal ukvarjati lep cas nazaj. Trenutno resda sportam prakticno vsak dan, vendar to pocnem zaradi lastnega zdravja in pocutja. Morebitni boljsi vizualni izgled je tu predvsem bonus.



Punce so pa itak poglavje zase ...


pa ne me hecat da v Singapurju nisi nič pametnega videl, našel?

Zgodovina sprememb…

jype ::

Ramon dekers> pa ne me hecat da v Singapurju nisi nič pametnega videl, našel?

Nekateri v dekletih ne vidijo zgolj plišastih (no, al pa pobritih) igrač za v posteljico.

_IKE_> jp, glede na njegov odnos do tem ki vsebujejo motorične idoite ( ljudi ki se tako ali drugače ukvarjajo z fitnesom )so mu ju dotični osebki očitno že....

Ja, fizično nasilje je praktično vaša edina rešilna bilka, s tem se strinjam.

_IKE_ ::

Ja, fizično nasilje je praktično vaša edina rešilna bilka, s tem se strinjam.


Če izzivaš ( izraz modov tu gor zate je : "provociraš na meji" ) potem boš pri preprostih osebkih precej hitro prestopil mejo saj je zaradi njihove preprostosti ta postavljena nizko, in ko bodo odreagiral bodo seveda potem oni primitvci a ne ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zakaj ni punc na inženirskih faksih? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17735143 (31193) Gandalfar

Kako si najti punco? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
827160214 (131752) Mesar

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945680 (39524) Gandalfar
»

Zenske, rasizem in izbira partnerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77688494 (75410) kr1ženska

Več podobnih tem