» »

Spletne trgovine z oblačili

Spletne trgovine z oblačili

Alfonzo ::

Zanima me če ima kdo kakšno spletno stran kjer prodajajo oblačila ( Ralph Lauren,... ). In pa seveda da pošiljajo v Evropo.

alpha1 ::

Jaz kupujem oblačila Ralph Lauraen preko eBaya, ker uradna stran ne pošilja v Evropo.

Alfonzo ::

A to imaš kakšnega ki ima kot trgovino ali kupuješ od različnih?

alpha1 ::

Kopujem od različnih, vendar pazi na ponaredke.

turkx90 ::

Na ebayu je 3/4 stvari fejkov, tako da dobro premisli preden kaj kupiš.

IvoJan ::

turkx90 je izjavil:

Na ebayu je 3/4 stvari fejkov, tako da dobro premisli preden kaj kupiš.

V sportini tudi, pa kaj :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

turkx90 ::

Res, kako veš?

RockyS ::

turkx90 ponavadi je dovolj da na proizvajalčevi strani poiščeš "kako prepoznati ponaredek" in greš v trgovino.
Iz prve roke ti povem za Mass in obutev Nike, ko sem prodajalko povprašal v čem je catch je rekla da je pač drugi proizvajalec in druga država izdelava, kao 3. kakovostni razred, prodajajo pa ga po ceni 1. kakovostnega razreda.
Enako velja za hervis, ko vidiš "poceni" adidas in nike obutev, po mesecu dni pa se ti začne luščit napis na "jeziku" in ko hočeš reklamirat rečejo da to pač tako je.

P.S.
V hervisu prodajajo Adidas jopce za 64€, v Cloppenbergu pa za 34€, iste nalepke in oznake.

Osebno iščem prodajalca novih Fred Perry oblačil iz EU ampak več al manj pošiljajo iz kitajske, tako da če ima kdo kak kontakt naj mi javi na ZS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

shotalick ::

kako ti veš, da je na Ebayu 3/4 fejkov in kako veš, da ti v Sportini prodajo original?

Kupujem prek e-baya že lep čas (teniske, jopce adidas, itd..) zaenkrat je bilo brez problemov.

lp

RockyS ::

shotalick kako pa je kaj z številkami? Ker včasih je S velik kot M, M kot L itd... 42 ni 42 ampak 40..

shotalick ::

hja s številkami je tko. Velikokrat kontaktiram kupca, da mi pove mere. Noben zaenkrat še ni kompliciral, da tega ne bo storil. Če nekdo zadevo hoče prodati, je tamal problem povedati mere oblačila.
Pri jopcah zenkrat nisem imel še nobenih problemov (kupujem L številko ADIDAS Originals, teniske grem ponavadi prej probat v kakšno lokalno štacuno, da vidim na čem sem, sicer pa spet kontaktiram prodajalca).
Moram rečt, da s punco kupujeva za oblečt prek ebaya že 3-4 leta, in sva kupila že res en kup stvari. Tudi ona je čist mahjena na Adidas, tko da res, se nima kaj pritoževat čez ebay.
Ponavadi pa tudi kupujem od istega kupca, kot sem že prej nekaj stvari kupil, tako da vem, da je zadeva uredu.

RockyS --> a si že kaj naročal?

lp

Zgodovina sprememb…

RockyS ::

Sem ja, predvsem kake majce in eno jopco (tommy hilfiger) sedaj pa kot pravim gledam za FP oblačili in še iščem pravega prodajalca.
Spremljam pa tako ebay.co.uk kot .de

shotalick ::

Z dekletom predvsem kupujeva prek ebay.co.uk

RockyS ::

Lahko daš link do preverjenih prodajalcev? (lahko tud na zs)

turkx90 ::

Vem, da je 3/4 fejkov...poglej malo stran ioffer in primerjaj s stvarmi na ebayu, pa bos vidu..:)

shotalick ::

RockyS bom ti zadevo posredoval v pop. času, ker trenutno sem v službi. Smo na vezi, pa zadevo dobiš na PM.

OldSkul ::

a ni na ebayju prepovedano prodajati fejke?

turkx90 ::

Dvomim, poglej malo naprimer pase, tisti ki stanejo 20 e, kašni smešni fejki so. In poglej tiste za 140e ki jih je tudi 3/4 fejkou, samo pač da so bolše narjeni.

adrianono7 ::

ima kdo kakšnega preverjenega prodajalca oblačil adidas?

nihče? :)

Zgodovina sprememb…

BladE_ ::

Pregledujem Ebay in ne najdem nekih res ugodnih ponudb oblačil ali obutve... če je ugodno je samo določena številka ali pa je poštnina navita do neba, potem se bolj splača kupiti pri nas... Po krajšem brskanju po googlu naletim na nekaj trgovin z ugodnimi cenami ampak ali so takšne trgovine vredne zaupanja?

Primer buybestsneaker.com, tale ima sicer možnost plačila preko PayPala ampak še vedno, ali je zadeva ziher?

Obstaja kje kakšen seznam podobnih trgovin, mogoče veste za kakšno, ki je uredu(tudi na ebay)?
Akcija - Reakcija

VelikiTun ::

Odvisno od tega, kaka oblačila iščeš.

Lahko pogledaš še na:

http://www.planet-sports.com/
http://www.blue-tomato.com/

Pri čevljih imajo za aktualne modele na voljo večino cifer, pri starejših je zaloga bolj boga.

oracle89 ::

pozna kdo kakšno trgovino z cargo hlačami..kvalitetne za v naravo pa to..

Okapi ::

Ugodne cene za obutev ima javari (co.uk in de), za oblačila (športna, popotniška) pa je zanimiv www.globetrotter.de. Sicer pa je teh štacun na stotine, je treba malo brskati za najugodnejšimi cenami.

O.

LeXani ::

Sicer pa je teh štacun na stotine


naprimer?
Čas prve prijave 04.11.2005

Ashrack ::

subscribing
....

Okapi ::

Saj menda znate guglati, ne? Vpiši nek artikel, ki bi ga rad kupil, v gugl, dodaj shop ali buy, in se sprehodi med rezultati.

O.

noraguta ::

Ralpha pa woolrich kar prek ebaya. Ugodno dobiš ponavadi kaka darila(novo sicer a brez listkov). Ali pa če gre za povsem opuščen model(tako sem prišel do dveh parov woolrichovih malone 1990 hlač). Če mi nekaj pade v oko dam shranim iskanje na ebay. Pa te obvesti ko kdo prodaja.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Alamar ::

Zavvi (sicer bolj poznan po igrah in filmih) ima pogosto super znižanja na dokaj kvalitetne cunje. Sem že večkrat naročil, ker je praktično zastonj poštnina pa še kup kuponov za dodaten 10% popust je na voljo. Sploh kakšno mega monday ponudbo se splača pogledat.
http://www.zavvi.com/home.dept

tudi thehut
http://www.thehut.com/home.dept

Ashrack ::

iscem si skejtarke ne zaradi skejtanja ampak ker jih samo nataknes.

In po pregledu teh strani ki ste jih prpopali saj ni nic cenej kot pri nas v SLO?
....

oracle89 ::

že kdo naročal na drjays.com?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moške hlače - ponovno (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7520844 (4941) Kvinta
»

Nakup oblačil preko spleta? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5239826 (3591) balluf
»

Kje največ kupujete?

Oddelek: Loža
354077 (2436) vostok_1
»

Ponarejene superge

Oddelek: Loža
345840 (4960) Hardstyle

Več podobnih tem