» »

Izgled je vse (op. gendale)

Izgled je vse (op. gendale)

figula ::

Resnični dosežek je tisti, ki ga ustvariš kljub pomanjkljivim predispozicijam.

Ziga Dolhar ::

Zgolj moja dva centa - glede prve točke mal "drugi pogled" na @nny-evo izkušnjo.

1. Nadvse me odbijajo [sicer čisto brihtna] dekleta, ki menijo, da se morajo v družbi fantov obnašati kot največje kure. Brr.

2. Daleč najinteligentnejše dekle, ki sem ga kdaj poznal, je bilo tudi daleč najlepše. (Pa ne zaradi "inteligence", ampak tudi sicer :).)
https://dolhar.si/

Okapi ::

Res je, da vsem moškim ne pristojijo.
Vsakemu pristojijo, samo mnogi imajo prevelike/premajhne/slabo krojene in/ali jih ne znajo nosit. En tak primer, ki ga vsak teden gledamo na tv, je Igor Bergant.8-)

O.

tony1 ::

Ziga Dolhar je izjavil:

2. Daleč najinteligentnejše dekle, ki sem ga kdaj poznal, je bilo tudi daleč najlepše. (Pa ne zaradi "inteligence", ampak tudi sicer :).)


To je pa ja normalno... :) Ne mi rečt, da se kdo ne strinja? :P

figula ::

Vsakemu pristojijo, samo mnogi imajo prevelike/premajhne/slabo krojene in/ali jih ne znajo nosit.

Po premisleku - imaš prav :).

guest #44 ::

Ziga Dolhar je izjavil:


2. Daleč najinteligentnejše dekle, ki sem ga kdaj poznal, je bilo tudi daleč najlepše. (Pa ne zaradi "inteligence", ampak tudi sicer :).)


That's what i've been telling you kids.

Pretty =/= stupid

Kvečjemu nasprotno


figula je izjavil:



Vsi ostali izgledi drugih ljudi so nepomembni. In pogovarjanje o fizičnem izgledu je zelo poniževalno do vseh, ki so drugačni ali imajo druge težave kot zajčja ustnica, luskavica, napake v pigmentu, ostale invalidnosti, ... Kaj naj naredijo oni - se zakopljejo v zemljo, da ne bodo kvarili povprečja lepim ljudem? Lepota ne prinese nič. To je traparija in jvernova frustracija.


No sej se strinjam. Dokler ljudje nimajo nobene besede pri izbiri lastnega telesa potem je res zelo diskriminatorno in nepravično. Je pa dejstvo, ki se dogaja in se še bo dogajalo.
Nature's a bitch!

trololo2 je izjavil:



Saj če pomisliš racionalno temule ne moreš oporekat v prav nobeni točki. Za dodati je da obstajajo še predispozicije za druge stvari (inteligenca, velikost, zdravje, ...). Kakšen paket dobiš že v štartu je pa stvar sreče/nesreče.

Če romantiki (neodrasli ljudje) tega ne morejo sprejeti, who cares. Gre tako za nepomembne ljudi ki si jih lahko privoščiš ignorirati.


I would shake your hand sir if i could.

figula ::

Marsikaj se dogaja in marsikaj je dejstvo.
Dobro pa je, če premagujemo nepravilna/škodljiva stereotipna mnenja in obnašanja, da ne postanemo nesposobni ukvarjati se z velikimi rečmi.

_IKE_ ::


That's what i've been telling you kids.

Pretty =/= stupid

Kvečjemu nasprotno



Ne čisto, poznam kar nekaj deklin ki so na videz, recimo temu tako, povprečne a po pameti, ok inteligenci, krepko prekašajo večino oziroma skoraj vse meni poznane lepotice. Ok, ena ali dve imata res kombo pamet + lepota a sta v krepki manjšini ....

Moški ob ženski katera se mu zdi lepa ter kaže nek znak pameti vse skupaj povzdigne na višji nivo od dejanskega, večinoma neupravičeno.

Po domače povedano .... zjutraj vprašanje sebi : zakaj hudiča sem se " pa z toto dal dol "....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

Ramon dekers ::

figula je izjavil:

Marsikaj se dogaja in marsikaj je dejstvo.
Dobro pa je, če premagujemo nepravilna/škodljiva stereotipna mnenja in obnašanja, da ne postanemo nesposobni ukvarjati se z velikimi rečmi.



Zato pa vedno občudujem ljudi, ki so kljub debilizmom ki jih družba izjavi tiho in na nek svoj način sprejmejo pravila igra, ker itak vedo da takšnih osebkov ne bodo spremenili, pa naj izjavi še tako inteligentne besede.
Oziroma je tako da je sploh butasto da bi podajal argument a contrario ker imaš na nek način ti psihične probleme ker se moraš dokazovati. Ampak dokazovati komu/čemu? Mislim da se lahko marsikdo tukaj najde.

Okapi ::

ena ali dve imata res kombo pamet + lepota a sta v krepki manjšini ..
In to je kaj - čudno? Bilo bi čudno, če bi bilo kako drugače. Pri dedcih je natanko enako. Pač preprosta statistika - pametnih je 10%, lepih je 10%, kombinacija obojega je pa 1% (pa ne se sedaj na cifre obešati;) )

O.

Rippy ::

Se opravičujem, ker se precej pozno vključujem v debato s tem mnenjem ampak vsaj subjektivno je izjemno malo fantov ali deklet "res" neprivlačnih. Večina nas ima sicer določene "poteze" obraza, lasišča ali kože katere mogoče niso "idealne" ampak takorekoč "polomije" na celi črti skoraj ni.

Stanje kože, prekomerna ali prenizka telesna teža se vedno lahko s trudom drastično izboljša, če želimo. Sicer ja nekateri imajo to srečo, da so izjemno naravno privlačni, imajo pa tudi "vsake oči svojega malarja", ampak ni vraga, da ni velika večina ljudi sposobna "obračati glav", če to želijo. Živi dokaz so (če se osredotočam na dekleta) hollywoodske igralke, brez makeupa jih je velika večina prav "povprečnih". Tako, kot ostale lastnosti je tudi naš izgled "potencjal" in ne nekaj, kar je isklesano v kamen. Je pa rahlo zabavno tukaj, da fanti imamo mogoče malo manj sreče, ker za nas ne pride v poštev quick fix-a (makeup).

jype ::

Okapi> pa ne se sedaj na cifre obešati

Kako neznanstveno!

Rippy> Je pa rahlo zabavno tukaj, da fanti imamo mogoče malo manj sreče, ker za nas ne pride v poštev quick fix-a (makeup).

Meni se to zdi plus. Dekleta ki se pacajo z makeupom raje preskočim, ker se makeup grozno razpaca pri težjih fizičnih naporih. Če dekletu ob tem ne bi bilo nerodno seveda ne bi imel težav, tako pa očitno ne gre le za igro, temveč za resno, globlje nezadovoljstvo z lastno podobo (ki v veliki večini primerov sploh ni napačna).

_IKE_> Po domače povedano .... zjutraj vprašanje sebi : zakaj hudiča sem se " pa z toto dal dol "....

No, vidiš! Tisti, ki vemo kaj hočemo in znamo to tudi dobit, čeprav nismo nikoli trenirali, zgolj študirali teorijo, se s takimi problemi ne soočamo.

Okapi> Vsakemu pristojijo, samo mnogi imajo prevelike/premajhne/slabo krojene in/ali jih ne znajo nosit.

Obleke, ne glede na to kako so dobre, udobne in elegantne, imajo zelo resno hibo: S trenirko se lahko kosajo le dokler so čiste.

figula ::

Ramon dekers je izjavil:


Zato pa vedno občudujem ljudi, ki so kljub debilizmom ki jih družba izjavi tiho in na nek svoj način sprejmejo pravila igra, ker itak vedo da takšnih osebkov ne bodo spremenili, pa naj izjavi še tako inteligentne besede.
Oziroma je tako da je sploh butasto da bi podajal argument a contrario ker imaš na nek način ti psihične probleme ker se moraš dokazovati. Ampak dokazovati komu/čemu? Mislim da se lahko marsikdo tukaj najde.


Ne gre se vedno za spreminjanje drugih. Ampak za adaptacijo sebe, svojih občutkov in odnosa do stvari.

Saj če pogledaš krog okoli sebe, je tisti, na katerega imaš neposredno kontrolo, zelo majhen. Običajno človek stoji sam v tem krogu. Malo širši in številnejši je krog, na katerega imaš vpliv. In vse nad tem področjem je sfera, ki se vrti neodvisno od tvojih naporov interakcije.

Zato je tekmovanje in dokazovanje, postavljanje sebe na pedestal splošne pomembnosti otročje. Tako je kot praviš: komu ali čemu bi moral karkoli dokazovati?

Ste se že kdaj vprašali katere so bile tiste stvari, ki so vas definirale? Kaj vse se je dotaknilo vaše osebnosti, da se je izoblikovala kot se je in sprejela vrednote, ki jih upoštevate in zanemarila druge, iz katerih se norčujete?

da fanti imamo mogoče malo manj sreče, ker za nas ne pride v poštev quick fix-a (makeup).


Imate pa to srečo, da zna veliko deklet gledati skozi oči v dušo, sprejeti avro karizme in smisla za humor, ter ob tem popolnoma zanemariti videz. Quick make up pride v poštev le pri računalniški retuši. Mojstri Photoshopa delajo čudeže :)

Ramon dekers ::

Imate pa to srečo, da zna veliko deklet gledati skozi oči v dušo, sprejeti avro karizme in smisla za humor, ter ob tem popolnoma zanemariti videz. Quick make up pride v poštev le pri računalniški retuši. Mojstri Photoshopa delajo čudeže


so zelo redke ki to prepoznajo, prepogostokrat že odane:)

Saj če pogledaš krog okoli sebe, je tisti, na katerega imaš neposredno kontrolo, zelo majhen. Običajno človek stoji sam v tem krogu. Malo širši in številnejši je krog, na katerega imaš vpliv. In vse nad tem področjem je sfera, ki se vrti neodvisno od tvojih naporov interakcije.


Odvisno v kakšnem krogu si. Če si sam med bedaki je bolje da si tiho in prikimavaš, ker spremenil tako ali tako ne boš nič, če si pa med inteluktalci pa lahko debatiraš in postavljaš mnenja ki jih bodo prisilila v razmišljanje no ali pa jih bodo dajali oni.

Ste se že kdaj vprašali katere so bile tiste stvari, ki so vas definirale? Kaj vse se je dotaknilo vaše osebnosti, da se je izoblikovala kot se je in sprejela vrednote, ki jih upoštevate in zanemarila druge, iz katerih se norčujete?


to naredi življenje samo. Razlika je da smo se nekateri sposobni učiti nekateri pač ne. Nekateri želimo osebnostni napredek ne glede ali je vojno stanje ali pa recesija, nekateri pa zgolj jamrajo.

jype ::

Ramon dekers> Če si sam med bedaki je bolje da si tiho in prikimavaš

Ne, ni. Morda nisi tepen, a če si tiho (silence means security, silence means approval) si odgovoren za družbeno stagnacijo. Po Franu Milčinskemu beseda bolj živo zadene kakor kol.

Ramon dekers ::

ja ampak čemu? Da si nabiješ ego (kot to dela npr @anny:) ko nekoga prepričuješ v svoj prav? Go ahead, vendar je to waste of energy.

figula ::

so zelo redke ki to prepoznajo, prepogostokrat že odane:)


Morda pa le fantje prepozno opazijo, da dekle ustreza, ker je bolj tiha kot kolegice, ki glasno govorijo in očitno koketirajo. Mogoče je to tisto dekle, ki na plesu sedi v kotu. Ko jo pogumni dobi in obdrži - pa postane vidna še za ostale.

jype ::

figula> Morda pa le fantje prepozno opazijo, da dekle ustreza, ker je bolj tiha kot kolegice, ki glasno govorijo in očitno koketirajo. Mogoče je to tisto dekle, ki na plesu sedi v kotu. Ko jo pogumni dobi in obdrži - pa postane vidna še za ostale.

Morda. Ali pa tista, ki na ples sploh ne pride, ker zvečer hodi na štiriurne pasje sprehode, izdeluje licenco za pilota športnega letala, trenira za maraton in sama popravlja svoj pralni stroj.

Ne pravim, da je s plesom karkoli narobe (kolegica, ki ga je trenirala, je bilo eno redkih deklet, ki so dejansko izkazovale strast do plesa samega, ne pa do plesa zgolj kot obreda za iskanje partnerjev), a večina, ki tja pride, se s plesom spoprime zgolj po sili razmer. Vem, ker sem videl. No, so še nekateri drugi, ki skozi ples poslušajo glasbo, a ta ples je zelo drugačen od paritvenih obredov in tudi tako izdatno individualen, da je v taki vlogi popolnoma neustrezen.

Ramon dekers> ja ampak čemu?

Because you owe it to yourself as a human being.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Yugos ::

danes je lepota bit čim bolj suhljat sam ko jaz vidim kaj takega me naredi trdega takoj!

Lahko ma faco manekenke sam če je brez riti takoj minus točke!





jype ::

Yugos> Lahko ma faco manekenke sam če je brez riti takoj minus točke!

Če rabiš mam za ekscel ene formulce, k samo vneseš mere, pa ti zračuna.

Mene bistveno bolj vzburjajo ženske, ki znajo migat na elegantnejše načine. Žal lastnih posnetkov ne morem objaviti, so pa nekaj podobnega temu: http://www.myspace.com/video/j-rgen-ber...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Yugos ::

jah zgleda je okus nekaj kar je subjektivno in se ne more ljudem vsilit kot danes dela modna industrija.

Vse je uredu dokler nekdo ne reče da je zanič, ta oseba hoče vsilit svoj model!

V ameiki ženske shirajo zaradi modnih revij in pritiska družbe, če bi le vedele kako v resnici deluje večina moških nebi nikoli hotele zadovoljevati modno inustrijo.

figula ::

jype je izjavil:


Morda. Ali pa tista, ki na ples sploh ne pride, ker zvečer hodi na štiriurne pasje sprehode, izdeluje licenco za pilota športnega letala, trenira za maraton in sama popravlja svoj pralni stroj.


Čisto možno je, da zna še kaj drugega od zgoraj naštetega - vendar če želi biti človek najden, se mora odpraviti iz svoje kleti. Sprehod je že boljši, ker ima možnost koga srečati.

Kaj ne svetujemo ST fantom, da morajo zapustiti varni objem tipkovnice in ekrana, če želijo obogatiti svoje družabno življenje?

Če se preveč skriješ, te nihče ne najde.

jype ::

Yugos> jah zgleda je okus nekaj kar je subjektivno in se ne more ljudem vsilit kot danes dela modna industrija.

Žal večina svoj okus formira na podlagi družbenih norm (in ja, anoreksija je psihiatrična bolezen, ki izhaja iz tega).

figula> Čisto možno je, da zna še kaj drugega od zgoraj naštetega - vendar če želi biti človek najden, se mora odpraviti iz svoje kleti. Sprehod je že boljši, ker ima možnost koga srečati.

Ja, ampak hodit srečat ljudi nekam, kamor pridejo tudi vsi tisti, ki jih dejansko ne želiš srečat, je precej kontraproduktivno. Sem dejansko preizkusil, pa me nič ne bi motilo, če ne bi.

figula> Kaj ne svetujemo ST fantom, da morajo zapustiti varni objem tipkovnice in ekrana, če želijo obogatiti svoje družabno življenje?

Ker jim ni treba. Komot zapustijo varni objem tipkovnice in ekrana zgolj zato, ker je to dejansko prijetno (in ne zato, ker bi morali, če želijo najti dekle).

figula> Če se preveč skriješ, te nihče ne najde.

Koliko se kdo skriva je seveda stvar posameznika. Lepi, pametni in skromni se moramo zelo temeljito skrivat, da nimamo preveč dela s pisanjem zavrnitev.

Ramon dekers ::

Če se preveč skriješ, te nihče ne najde.


mja, mogoče pa slo tehovci nečejo/mo biti odkriti.

DeFacto21 ::

jype je izjavil:


Koliko se kdo skriva je seveda stvar posameznika. Lepi, pametni in skromni se moramo zelo temeljito skrivat, da nimamo preveč dela s pisanjem zavrnitev.

Kakšna samozavest in skromnost :))

jype ::

Amadeus21> Kakšna samozavest in skromnost :))

Šlo je za šaljivi oksimoron, očitno. No, saj se smejiš, namen je dosežen!

figula ::

Ramon dekers je izjavil:

mja, mogoče pa slo tehovci nečejo/mo biti odkriti.


hehe, se ti zdi? glede na vse teme in dileme?
No ja, meni je prav, tudi če je tako. Bomo še naprej modrovali 8-).

Mesar ::

kr1ženska je izjavil:

Moški ki je res dobro oblečen, recimo v drage cune. Ali bi za njim pogledala? Vsekakor!
Ali bi bila z njim? Prej ne kot ja. Na prvi pogled daja občutek, da mu je denar v življenju prioriteta in ker meni ni, me tak moški ne bi ganil.
Lepota ni vse in s človekom moraš govoriti, s čimer vidiš če sta vsaj približno na isti valovni dolžini. Pol pa naprej;)


Zakaj potem sploh gledaš za njim? Razen če si nočeš priznat kaj si v resnici želiš pa si (po možnosti zaradi drugih) lažeš in še drugim?

Matako je izjavil:

Ja saj. Na forumih ni pleharic in površinskih deklet.

Te punce so kot prostozidarji - o njih se stalno govori, ko jih pozoveš jih ni nikjer... in potiho obvladujejo sceno. :D


Včasih so tako strašljivo pametne, da se človek vpraša če se nena kak tip zaje6ava pod ženskim nickom.

DeFacto21 je izjavil:

jype je izjavil:


Koliko se kdo skriva je seveda stvar posameznika. Lepi, pametni in skromni se moramo zelo temeljito skrivat, da nimamo preveč dela s pisanjem zavrnitev.

Kakšna samozavest in skromnost :))


Samovšečnost, napuh...

figula je izjavil:

so zelo redke ki to prepoznajo, prepogostokrat že odane:)


Morda pa le fantje prepozno opazijo, da dekle ustreza, ker je bolj tiha kot kolegice, ki glasno govorijo in očitno koketirajo. Mogoče je to tisto dekle, ki na plesu sedi v kotu. Ko jo pogumni dobi in obdrži - pa postane vidna še za ostale.


Sicer verjetno odvisno od tega kje iščeš... ampak po kotih bolj kot ne ležijo tiste, ki so že tok nažgane, da druga več ne morejo.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

figula ::

Če iščeš tiste, ki ležijo - boš pa takšne našel. Če misliš, da si drugih ne zaslužiš >:D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: figula ()

Ramon dekers ::

Če iščeš tiste, ki ležijo - boš pa takšne našel. Če misliš, da si drugih ne zaslužiš


ja no navadno je na plesišču tako da je nažgana al je pa nekaj narobe z njo če ni v družbi, drugače ne vidim razloga zakaj bi na ples sploh prišla?

_IKE_ ::

jype je izjavil:



No, vidiš! Tisti, ki vemo kaj hočemo in znamo to tudi dobit, čeprav nismo nikoli trenirali, zgolj študirali teorijo, se s takimi problemi ne soočamo.



Jebat ga hipi, sej veš trial and error, uh ja sem pozabil NE VEŠ....

Ko se bodo pobci tule gor take zadeve spraševal, ne bodo rabl potem teme kot je ta in njej podobnih rabli odpirat......


Imate pa to srečo, da zna veliko deklet gledati skozi oči v dušo, sprejeti avro karizme in smisla za humor, ter ob tem popolnoma zanemariti videz. Quick make up pride v poštev le pri računalniški retuši. Mojstri Photoshopa delajo čudeže


agree....stara modrost pravi da babe padate na besede, moški na telo.


Morda pa le fantje prepozno opazijo, da dekle ustreza, ker je bolj tiha kot kolegice, ki glasno govorijo in očitno koketirajo. Mogoče je to tisto dekle, ki na plesu sedi v kotu. Ko jo pogumni dobi in obdrži - pa postane vidna še za ostale.


Zal so ta tihe včasih le korak na poti do ta glasne.....



Koliko se kdo skriva je seveda stvar posameznika. Lepi, pametni in skromni se moramo zelo temeljito skrivat, da nimamo preveč dela s pisanjem zavrnitev.


no no hipi si spet ego nabijamo ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

figula ::

ja no navadno je na plesišču tako da je nažgana al je pa nekaj narobe z njo če ni v družbi, drugače ne vidim razloga zakaj bi na ples sploh prišla?

Uf, kakšni miselni vzorci!
Saj je lahko v družbi, samo ni najbolj glasna "look at me, I am gorgeous".

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: figula ()

jype ::

figula> Uf, kakšni miselni vzorci!

Povprečni.

_IKE_> no no hipi si spet ego nabijamo ?

Ne. Moj ego je že tolk nabit, da če bi ga še čisto malo bolj, bi počil!

_IKE_ ::

Ne. Moj ego je že tolk nabit, da če bi ga še čisto malo bolj, bi počil!


Ni videt. očitno še rabi pumpanje ....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

jype ::

_IKE_> Ni videt.

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

figula ::

je rekla lisica, ki je trenirala Malega princa. Ampak ona je bila v svojem početju uspešna :)

Ramon dekers ::

Uf, kakšni miselni vzorci!
Saj je lahko v družbi, samo ni najbolj glasna "look at me, I am gorgeous".


No ja če je v takšni družbi potem tudi ona išče to kar njena družba, je pač malo bolj sramežljiva ali malo manj tekmovalna kakor hočeš. Ampak tista ki se dere look at me bo pač prej dobila samce ker to se nekako sliši "I wanna fuck," tista ki pa ni glasna v tem primeru tekmovalna se bo morala pa sprijazniti s slabšim izplenom ali pa bo ostala v kotu kot slo tehovci za monitorjem!

Zgodovina sprememb…

jype ::

figula> Ampak ona je bila v svojem početju uspešna

Jaz nisem nobena lisica, _IKE_ pa ni noben princ.

Včasih se sprašujem, če je sploh prebral Nočni let.

Ramon dekers> Ampak tista ki se dere look at me bo pač prej dobila samce ker to se nekako sliši "I wanna fuck," tista ki pa ni glasna v tem primeru tekmovalna se bo morala pa sprijazniti s slabšim izplenom ali pa bo ostala v kotu kot slo tehovci za monitorjem!

No, vidiš, figula. Tko to je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

figula ::

Danes ste zabavni kot že dolgo ne :).

Res je - tko to je in smo prišli na začetek krožnice, ki pravi, da tistih malo bolj sramežljivih in tihih deklet z veliko dušo in ščepcem soli v glavi ne opazite, dokler jih ne speljejo kakšni bolj dovzetni - in potem postanejo ustrezne, ampak na žalost zasedene.

Jaz nisem nobena lisica, _IKE_ pa ni noben princ.
Ups, jype, se mi je tu in tam zazdelo, da bi rad vzgajal in usmerjal. Pa nič, potem pa nisi lisica :).

_IKE_ ::

Jaz nisem nobena lisica, _IKE_ pa ni noben princ.



nekatere menijo drugače......


Včasih se sprašujem, če je sploh prebral Nočni let.


sem poskušal, pa ponoč ni cajta, podnev pa spim ....


Ups, jype, se mi je tu in tam zazdelo, da bi rad vzgajal in usmerjal. Pa nič, potem pa nisi lisica


starga psa ne moreš novih for učit ....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

Ramon dekers ::

Res je - tko to je in smo prišli na začetek krožnice, ki pravi, da tistih malo bolj sramežljivih in tihih deklet z veliko dušo in ščepcem soli v glavi ne opazite, dokler jih ne speljejo kakšni bolj dovzetni - in potem postanejo ustrezne, ampak na žalost zasedene.


ja kako se bo pa taka s ščepcem soli potem družila (gonila) okoli s tako ki laja look at me?? Ma hudič je ker je potrebno preverit vsako opcijo ko gledaš žensko v kotu ki je tiho. Mogoče je zafrustrirana, depresivna, mogoče pijana, mogoče je vzela kakšen tablet pa čaka da bo prijel...je več možnosti. Torej je najbolje da človek začne iskati v knjižnici ker tam so vse v "kotih" in tiho?

jype ::

figula> Pa nič, potem pa nisi lisica

Fantje trdijo, da sem lisičin sorodnik iz družine Canidae, Canis Copatis.

_IKE_> nekatere menijo drugače......

Me veseli! Prepričan sem tudi, da so s teboj nadvse zadovoljne in da izpolnjuješ vsaj nekatere njihove potrebe!

Ramon dekers> Torej je najbolje da človek začne iskati v knjižnici ker tam so vse v "kotih" in tiho?

Ja, to ni slaba opcija. Jaz sem svojo življensko sopotnico prvič v živo videl ravno v knjižnici.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Ramon dekers ::

Ja, to ni slaba opcija. Jaz sem svojo življensko sopotnico prvič v živo videl ravno v knjižnici.


ja mogoče sta se tam dobila, dejansko si jo pa spoznal preko IRCA.

jype ::

Nisva se dobila, sva pa oba imela tam opravke.

Spoznal sem jo, jasno, na nekem IRC kanalu.

figula ::

Ramon, če misliš trmuliti v eno stvar, brez da bi se potrudil videti idejo zadaj, se ne bomo nikamor premaknili. Vsak ja ima lahko svoj ne.

Bom popravila jypetov stavek:
Prepričan sem tudi, da so s teboj nadvse zadovoljne in da izpolnjuješ njihove potrebe!

Vsak je komu princ in copata istočasno.

_IKE_ ::

figula je izjavil:

Ramon, če misliš trmuliti v eno stvar, brez da bi se potrudil videti idejo zadaj, se ne bomo nikamor premaknili. Vsak ja ima lahko svoj ne.

Bom popravila jypetov stavek:
Prepričan sem tudi, da so s teboj nadvse zadovoljne in da izpolnjuješ njihove potrebe!

Vsak je komu princ in copata istočasno.



Tisto je bilo namenjeno meni, ne pa ramonu....

hipi si poročen ?

figula ::

Ike, vem.
Samo ni mi, da bi vsakič lepila zraven citiraj ali pa da bi razrezala vsako sporočilo.

_IKE_ ::

Me veseli! Prepričan sem tudi, da so s teboj nadvse zadovoljne in da izpolnjuješ vsaj nekatere njihove potrebe!


mah saj veš, motorični debili ne potrebujemo veliko za izpolnitev naših potreb.....

jype ::

_IKE_> hipi si poročen ?

Ne.

_IKE_> mah saj veš, motorični debili ne potrebujemo veliko za izpolnitev naših potreb.....

Ciljal sem na potrebe deklet. Tvoje vem, da se da izpolniti s par hoboki posušene sirotke :)

_IKE_ ::

Zanimivo......kako pa to da mr.perfect ni poročen ?


Glede potreb deklet pa: nekaj že delam prav saj se vedno vračajo .....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zakaj ni punc na inženirskih faksih? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17735145 (31195) Gandalfar

Kako si najti punco? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
827160227 (131765) Mesar

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945680 (39524) Gandalfar
»

Zenske, rasizem in izbira partnerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77688504 (75420) kr1ženska

Več podobnih tem