» »

WD Tv Live - problem s povezavo

WD Tv Live - problem s povezavo

Ninja333 ::

Pozdravljeni

Rabil bi pomoč pri vzpostavitvi povezave med računalnikom in medijskim predvajalnikom.

Imam tegale: http://www.mimovrste.com/artikel/224000...

Računalnik imam priklopljen na T2 optiko, prav tako predvajalnik. Mape na računalniku sem dodal v skupno rabo. Sedaj pa, ko imam možnost na predvajalniku nastaviti "source", in dam omrežje mi samo melje kot, da bi nalagal in se nič ne zgodi. Na prenosniku pa normalno vidim mape v skupni rabi in obratno na PC-ju.

Prosim za pomoč.

Hvala in lp

Ninja333 ::

anybody?

Pesimist ::

pozabi. Ta mašina je taki drek da še tistim ko jim je včasih uspelo danes ne deluje več. Like meni. 2 Tedna se ze mantram, da bi usposobo share na windows 7 64bit. Vcasih je delovalo po istme princupu kot danes mi ne vec.


Fukni bek bo majn problemov, ali pa uporablaj media server, ce nerabis podnapisov.

Dans bom probal se zadnjo stvar in to je WindowsXP hostan v virtualboxu, ki bo sheral, sheran drive.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

Še nekaj. Po tem principu mi je včasih delovalo na windows 7 64Bit. Probaj, mogoče mas srečo.
http://wdc.custhelp.com/app/answers/det...

Zdaj pa al je windows 7 updejt sam kaj sfukal, ali flash na WDTV live.


Druga opcija je alternativni firmware, vendar bazira na uradnem, tako da imam malo upanja.

Ninja333 ::

jst sm uspel poštimat. taka banalna stvar da brezveze. če maš na računalniku poimenovano omrežje npr. WORKGROUP in je na wd-ju po defaultu workgroup, moraš spremenit v WORKGROUP. obolu sm :D aja, pa jst mam windowse xp.

Pesimist ::

Ah na win xp gre porihtat, nisem mislo da se ma dans kdo to. Nimam workgroup ne sploh nimam workgroupa na kompu ker mam na work network nastavleno, kot pise v guido.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

Drugace pa imas tukaj custom firmware ki omogocajo dosti vec kot bedni default.

http://forum.wdlxtv.com/viewforum.php?f...

Celo live boot imas, da ne reskiras flasha. :)

To bom dans prvo probal I guess.

Pesimist ::

Glej kaj je z mojga wdtv live nastalo ko sem flasho.


Network shari se vedno nedelujejo, bom pa zato probal razlicne moznosti ki jih custum firmware ponuja. Samba and such.

Pesimist ::

Zaj mi je tudi na windows 7 uspelo z orginalnim firmwerom resit. Enostavno ruter sem ven spusto, pa direktno na siolov modem priklopo. To sem probal se predno sem htel kar direktno na tretjo mrezno karto vklopit, kere se nimam. Hehe Jau....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wd TV Live (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Zvok in slika
1173209401 (52864) scipascapa
»

WD TV Live HUB (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7821589 (15027) kamuee
»

chiliGreen MR1210 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7712867 (7082) bizi72
»

WD TV Live - kako ga dodati v PC?

Oddelek: Zvok in slika
122093 (1888) ziu
»

win7 pa vista v omrežje

Oddelek: Omrežja in internet
172028 (1777) tey007

Več podobnih tem