» »

DIVX na VHS???

DIVX na VHS???

veljanov ::

Imam R9000 pro s TV-out izhodom. Rad bi posnel DIVX na VHS. Ali se to da in če ja, kaj potrebujem? Nimam surround recieverja, tako da to odpade. V mislih imam preprosto vezavo iz računala prek kablov na VCR, tako da bi film lahko gledal na video kanalu in ga tudi posnel...

A je izvedljivo če potegnem sliko iz TV-outa in zvok preko zvočne ter na drugi strani kabel vklopim direkt v scart? Kakšen kabel potrebujem v tem primeru (tolk da vem v štacuni prov kupit:8)
  • spremenilo: veljanov ()

Matty ::

Ista zadeva kot za TV... Kot si ze sam rekel, na eni strani signal iz tv-outa in zvocne, na drugi strani scart...

marS ::

:D Najboljšo kvaliteto dobiš, če posnameš z SVHS kablom na SVHS VCR.
...no more heroes...
https://ilbis.com/

franc3e ::

Matty- saj to že, vendar, ko jaz priklopim izhod iz tv auta v videorekorder, mi računalnik ne zazna več drugega monitorja-v glavnem ni slike. kako točno moram priklopit!

||_^_|| ::

Torej če ti vklopiš s-video kabel + 2xchinch v adapter za SCART in to priklopiš na video (v vhod in ne izhod) ti računalnik ne zazna? hmm...
Video more bit pržgan in more bit naštiman na AV. Maš to tut narjen?

franc3e ::

kompozivni+2xza zvok-problem je verjetno v treh AV na videu, pa nisem potrefil pravega, se bom še malo zajebaval!!!!

Paramedic ::

Js mam pa dve kratki vprašanji: kaj je krivo, da je slika iz TV outa na televiziji videt malo brezbarvna, predvsem pa se vidi samo namizje, brez ikon ipd.?
End transmission.

darkolord ::

Paramedic... slika je pač medla, na nekaterih televizijah imaš 2 kanala za input, če imaš tako televizijo probaj preklopit na drugega... da vidiš samo dektop je pa verjetno krivo to,. da imaš vklopljen Extended desktop...

borutz ::

mene pa zanima sledece
kar se tice prikljucitve videorekorder rac sem postimal
zanima me zakaj mi sliko odreze levo in desno pa 2-3 cm. na racunalniku je slika ok ko pa posnamem na videokaseto pa predvajam mi jo odreze ;((

ce kdo kar koli ve prosim za pomoc

hvala

Paramedic ::

borutz: ne vem točno, ampak zgleda kot da maš nekje pomešano kaj hočeš snemat: v 16:9 ali v 4:3 formatu? 4:3 dobiš, če obrežeš ob strani 16:9 format slike...
End transmission.

alf__ ::

evo lepo ti je odgovoru..sam bsplayer (al pa pac krkol uporablas) pozen pa preklop aspect ratio al kuko se ze rece na 4:3..zadeva deluje..sm mel jzt isti problem ucas


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963565022 (4351) anjica
»

TV-Out na TV letnik 1989 ???

Oddelek: Zvok in slika
291662 (1399) flipflop
»

Video-Out/Video-In (VIVO)

Oddelek: Strojna oprema
91656 (1419) Janes
»

Slika s PC-ja na Video rekorder

Oddelek: Zvok in slika
81082 (947) SasoS
»

Kako z DivX na VHS? kaj potrebujem?

Oddelek: Sedem umetnosti
132106 (1859) rc-car

Več podobnih tem