» »

Siol WTF ..pohitrimo Slovenijo

Siol WTF ..pohitrimo Slovenijo

Netrunner ::

Doma imam VDSL trio paket od siola z internetom 5/2 za katerega sem plačeval neko redno ceno. Pri zadnjem računu pa sem opazil da so mi ga povišali za 5€. Teh 5€ na računu piše da je za nadgradnjo na 10/2 katere pa nisem nikoli naročil.

Kličem na siol pa mi tam rečejo da je bila nevem kolko časa nazaj akcija "Pohitrimo Slovenijo" v kateri so vsem VDSL naročnikom povišali hitrost kolikor se je dalo brezplačno. .... Akcija je kao trajala 6 mesecev in zdaj so mi pa to nadgradnjo dodali k mesečnemu računu .. ma WTF? ..

Pa vprašam kaj k... spreminjajo pakete brez moje potrditve? .. pa mi reče ona tam da pač po preteku akcije, bi jaz moral sam spet spustit paket na 5/2 da bi imel isto ceno .. ma WTF ??

Na kratko ... na siolu so imeli akcijo in so vsem ki imajo VDSL paket povišali brezplačno hitrost kolikor se je dal in zdaj to po preteku akcije zaračunajo pri mesečni položnici ... za to dejanje niso nikogar vprašali in ne zahtevali potrditve ampak kar avtomatsko povišali račun ... kaj ni to zdravo za prijavit kaki inšpekciji ?? .. kako si to lahko dovolijo . ali sem jaz spregledal kje kdaj kak drobni tisk ??
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

mihec87 ::

Pa ne me jeb.... se mi je zdelo da nekaj smrdi že od vsega začetka....Sam bli so pa happy siol naročniki tu okoli..

Tilen ::

Tole bo še veselo. Sem že mislil, da bo Telekom dejansko dal kaj zastonj.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

-valvoline- ::

Monopolistična goveda.Zdaj ko je zadost alternativne konkurenčne ponudbe na trgu kr pokaži sredinec tem komunajzarskim banditom in zamenjaj ponudnika.

Zgodovina sprememb…

rdecaluc ::

Nam so to zaračunal že par mesecev nazaj. Plačat več al pa nazaj na 4/0.24 mbit/s. -.-"
Est modus in rebus. ,typos

kuglvinkl ::

rdecaluc je izjavil:

Nam so to zaračunal že par mesecev nazaj. Plačat več al pa nazaj na 4/0.24 mbit/s. -.-"


Sam to je drugač. Če ne plačaš, greš pač nazaj.

Kot kaže, kreativno razlagajo molk kot voljo? (30/2 OZ)

Zgodovina sprememb…

šernk ::

meni niso nič dodatno računal, siol internet in TV 26,67€ tako kot vedno, so mi pa nadgradili na 4/1 variabilno.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

rdecaluc ::

Enako je. V tej akciji so tudi nam "pohitril" internet. Po nekaj mesecih pa mati vidi račun, pokliče in rečejo da plači več al pa nazaj na tisto kar smo mel prej.
Est modus in rebus. ,typos

subby ::

Meni so povečal povezavo na 4M, modem zaklenil na 2M, izkoristek povezave dober 1M...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: subby ()

Netrunner ::

rdecaluc je izjavil:

... in rečejo da plači več al pa nazaj na tisto kar smo mel prej.


kar nekaj .. bi pričakoval kakšno obvestilo po preteku akcije in da bi ponudili možnost ali gremo nazaj kot je bilo ali za višjo ceno obdržimo kar so nam nekaj časa ponujali zastonj .... pa ne .. oni kar po svoje .. banda smotana

na oni siol pomoči so mi dali št. 01 234 1000 kamor naj se obrnem glede tega ... v ponedeljek jih pokličem da mi to zadevo rešijo
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Mipe ::

Zrelo za tržni inšpektorat.

Lonsarg ::

Kaj si eni direktorji dandanes upajo, in brez skrbi da so se za ta nateg zavestno odločili, najbrž so meli cele sestanke na to temo, očitno so ugotovili da morebitne pravne posledice prinesejo manj stroškov, kot bo dobička iz tega natega.
Očitno imajo visoko zaupanje v naš pravni red, da lahko to naredijo, groza res.

PaX_MaN ::

Verjetn je bil en mal preveč mouse clickity happy, pa se je spozabil da bodo nove cene veljati začele šele s 1.4:
Sporočamo vam, da bomo 1. 4. 2012 spremenili nekatere cene. V skladu z ZEK-om ima vsak naročnik pravico v tridesetih (30) dneh po objavi obvestila brez odpovednega roka in brez sankcije odstopiti od naročniške pogodbe, če se s predlaganimi spremembami ne strinja. Poravnati pa mora vse obveznosti. Spremembe cenika bodo od 1. 3. 2012 na voljo na www.telekom.si, v Telekomovih centrih ali na brezplačni številki 080 8000.

To je citat iz zadnjega elektronskega računa za ADSL.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

T(he) Boss ::

Jaz sem pred pohitritvijo plačeval nadgradnjo iz 1M na 4M 12€ in sedaj plačujem 12€ za nadgradnjo na variabilno do 15M, tako da mislim, da raje poglejte stare račune, preden pametujete.

Lonsarg ::

Iz 1M na 4M nadgradnja je 6€, ne vem zakaj si ti lahko 12€ plačeval. 10M je 12€(oziroma 10€ v primeru VDSL) 15M pa naj bi bilo 18€, tako je napisano na njihovem ceniku.

Čeprav za hitrosti višje od osnovnih ima konkurenca veliko bolše cene in to na istem od telekoma omrežju, zamenjajte ponudnika, če z osnovno hitrostjo niste zadovolni;)

T(he) Boss ::

Ne, narobe si razumel, pred pohitritvijo sem plačeval za 4M paket 12€ doplačila iz 1M paketa, sedaj pa so se paketi prestavili in je osnovni 2M in še vedno plačujem 12€, vendar sedaj dobim 10M var. za isti denar. Govorim seveda za ADSL2+.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Omrežja in internet
1917592156 (2601) MrStein
»

Siol povečal hitrosti tudi 1mbit uporabnikom (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
528915 (6772) Veron
»

Telekom brezplačno povečuje hitrost DSL dostopa do interneta (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
22255999 (44558) Senitel
»

SIOL ADSL2+ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
31037292 (16699) Primoz78
»

Pocenitev dostopa do ADSL za ponudnike (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
10914093 (8813) micron1

Več podobnih tem