» »

Pes ugrizne deklico, mati nahruli lastnico in dobi kazen?

Pes ugrizne deklico, mati nahruli lastnico in dobi kazen?

««
4 / 20
»»

jype ::

Bellatrix> Država bi morala začeti voditi evidenco psov in ostalih "nevarnih" hišnih živali.

WTF? Saj jo! A ti ne cepiš psa? Ti niso še pobrali EMŠO? Al za to mamica poskrbi, ti ga samo voziš okol po lokalih?

Bellatrix> Spravljati vse obstoječe lastnike na tečaj bi bilo pretežko.

Zagotovo, ker je mnogo lastnikov popolnoma nesposobnih šolanja in imajo razne kmečkopametne predstave o tem, kako se psa pretepa, da se skrije v kot, potem se pa reče "evo, kok je pridn".

Bellatrix> - Nadzor izvajajo policisti. Lahko bi se ustanovil kakšen inšpektorat, ki bi zmanjšal brezposelnost.

Odlično. Pa še en inšpektorat za mačke, pa smo iz krize.

Mesar ::

jype je izjavil:

Bellatrix> Država bi morala začeti voditi evidenco psov in ostalih "nevarnih" hišnih živali.

WTF? Saj jo! A ti ne cepiš psa? Ti niso še pobrali EMŠO? Al za to mamica poskrbi, ti ga samo voziš okol po lokalih?

Bellatrix> Spravljati vse obstoječe lastnike na tečaj bi bilo pretežko.

Zagotovo, ker je mnogo lastnikov popolnoma nesposobnih šolanja in imajo razne kmečkopametne predstave o tem, kako se psa pretepa, da se skrije v kot, potem se pa reče "evo, kok je pridn".

Bellatrix> - Nadzor izvajajo policisti. Lahko bi se ustanovil kakšen inšpektorat, ki bi zmanjšal brezposelnost.

Odlično. Pa še en inšpektorat za mačke, pa smo iz krize.


Mačke niso napadalne.
Your turn to burn!

#000000 ::

@Mesar
Postrezi mi ti z statistiko da rabimo pasjo Policijo, no ja sej smo jo de pred kratkim resnično imeli. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Arto ::

Zanimivo, kako se jezite, da je država prestroga, ker je oglobila tisto mamo, po drugi strani pa bi najraje prepovedali pse.

Mačke niso napadalne.

A ti to resno?

jype ::

Mesar> Mačke niso napadalne.

Tudi če bi to držalo, ne bi bilo pomembno. Lastnik mačke je odgovoren za vso škodo, ki jo povzroči mačka.

WarpedGone ::

V njegovem stanovanju seveda.
Če pa spušča mačko ven, je pa mačko potrebno zaplenit in lastnika kaznovat za mučenje živali.
Zbogom in hvala za vse ribe

kunigunda ::

Po tej drzavniski logiki bo nekdo mojga otroka napadel, jest bom tipa uzgal, on bo pa mene tozil (ker otrok se mora sam branit ne).
Al pa se huje, tip vzame noz in mi ga zacne zabadati, jaz pac pocakam, da ga mine zabadanje, ker ce se branim me lohk tozi.
Se dobr da nimamo precedencnega sistema v pravu, pol bi bla sele stala.

Mesar ::

V bistvu je pravo zelo fleksibilna stvarca, gre se samo za to koliko se kdo znajde in kako vztrajen je, dobro neki tudi veze pa podkupnine štejejo ampak to je v glavnem to.

In ne mačke niso napadalne, v koliko otrok ne vlači mačke za rep, ne vem zakaj bi le ta napadla otroka?

In če ni napadalna tudi škode ne more povzročat.

Psov nebi prepovedali, samo omejili bi jih na živalske vrtove.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

jype ::

kunigunda> Po tej drzavniski logiki bo nekdo mojga otroka napadel, jest bom tipa uzgal, on bo pa mene tozil (ker otrok se mora sam branit ne).

Ne. Po tej (državniški ?) logiki bo nekdo napadej tvojega otroka, ti boš pa vsekal staro mamo, ki bo ravno mimo prišla s cekarjem.

dexterboy ::

@jype, kakšne opojne substance ti to jemlješ, da nisi NIKOLI agresiven? Prosim, če nam zaupaš ta recept in vsto zdravil.
Dobro je to vedeti iz dveh razlogov; ko bom jaz agresiven, bom vedel, po kakšne recepte moram iti, pa še nate se lahko znesem fizično in po mili volji, saj ti si vendar miroljuben in boš lepo počakal do prihoda modrih uniform...
Ampak od enih stvari ti pa res lahko postane slabo.
Glej, imel sem psa, ko si ti bil še v vrtcu. Lahko se bova pa pogovarjala naprej, ko boš ti IMEL froce, nič prej. In ja, to, da ti meni praviš, da mi je potrebno vzeti otroka, ker sem nesposoben starš in jih dati v rejo, to pa je za prijavo.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Mesar ::

Jype trdi da že ima otroke :)
Your turn to burn!

Arto ::

kunigunda je izjavil:

Po tej drzavniski logiki bo nekdo mojga otroka napadel, jest bom tipa uzgal, on bo pa mene tozil (ker otrok se mora sam branit ne).
Al pa se huje, tip vzame noz in mi ga zacne zabadati, jaz pac pocakam, da ga mine zabadanje, ker ce se branim me lohk tozi.
Se dobr da nimamo precedencnega sistema v pravu, pol bi bla sele stala.


Pa zakaj nas hočete na vsak način prepričat, da je bila mama oglobljena, ker je branila otroka?

#000000 ::

Ja po sedanjih zakonih ti lahko celo zakolje otroka in ti njega ne smeš niti pipnt, no ja lahko če si zraven ko se to zgodi, pač da ubraniš otroka. če pa te ob samem dejanju ni bilo poleg in tud če si 1000% da ga je on umoril pa ga ne smeš dotaknit, ker boš odgovarjal.

Mesar ::

Arto, zakaj pa je bila oglobljena?
Your turn to burn!

jype ::

DexterBoy> @jype, kakšne opojne substance ti to jemlješ, da nisi NIKOLI agresiven? Prosim, če nam zaupaš ta recept in vsto zdravil.

Cedevito.

DexterBoy> Glej, imel sem psa, ko si ti bil še v vrtcu. Lahko se bova pa pogovarjala naprej, ko boš ti IMEL froce, nič prej. In ja, to, da ti meni praviš, da mi je potrebno vzeti otroka, ker sem nesposoben starš in jih dati v rejo, to pa je za prijavo.

Sine, ko boš vedel, da otrok ne prinese štorklja, se pa lahko naprej pogovarjava, ane.

jype ::

Mesar> Arto, zakaj pa je bila oglobljena?

Ker je napadla lastnico psa.

Mesar ::

Lastnica psa pa jo je izzvala, sicer posredno s psom pa vendar.
Your turn to burn!

Arto ::

Mesar je izjavil:

Arto, zakaj pa je bila oglobljena?

Ker je po dogodku obračunavala z lastnico.

PaX_MaN ::

Mesar je izjavil:


In ne mačke niso napadalne, v koliko otrok ne vlači mačke za rep, ne vem zakaj bi le ta napadla otroka?

In če ni napadalna tudi škode ne more povzročat.

Naključni podatki z Internetsov:
Antirabič na ambulanta: Ker je v prejšnjem dvomesečniku izpadlo poročilo za to področje, navajamo podatke za obdobje januar – april 2004. V tem obdobju smo obdelali 44 obravnav ugrizov živali in sicer:
34x ugriz psa, 6x ugriz mačke in po 1x ugriz hr č ka, petelina, veverice in konja. Proti steklini smo cepili 13 oseb (52 cepljen). Ena prijava je bila predana veterinarski inšpekciji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

Mesar ::

2x na mesec ugrizne mačka? Zanemarljivo.
Your turn to burn!

jype ::

Mesar> Lastnica psa pa jo je izzvala, sicer posredno s psom pa vendar.

Mene vsak dan izzove 350.000 voznikov motornih vozil (nekateri z vozili, drugi pa samo z njihovimi vrati), pa mi to ne daje pravice, da bi obračunaval z vozili ali pa vozniki.

Mesar> 2x na mesec ugrizne mačka? Zanemarljivo.

Ne za tista dva, ki sta ugriznjena.

Also, če si že kdaj videl, kako zgleda reševanje mačke iz razlite nafte, potem bi svoje blodnje o nenevarnih mačkah prihranil za pravljičarske urice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

mat xxl ::

Ja a ni potem lažje, da vse živali veverice, mačke, pse , podgane ...., ki bi lahko poškodovali otroke pustimo, kjer so, pa raje zapremo otroke v otroške vrtce ali pa jih imamo drugače pod nadzorom.

Sam imam psa eno tako noro mirno malo žvalco in ja z vzgojenimi otrocmi ni problema, se prav rada igra z njimi pa tudi starši so mi hvaležni, da mojo lepo kužico spustim, do otrok, da jo pobožajo, ker ja lahko, bi jo kak otrok ugriznil ali kaj podobnega .....

......obstajajo pa starši s povsem napačno vzgojo, kaj je to pes in otroka strašijo in ta se potem panično, kot da gre za življenje boji tudi hrčkov .......

Mesar ::

Jype, kako si sedaj sredi vsega tega prišel na nafto? WTF?

Tudi hrčki so nevarni, bi rad da ti pogloda otroka?

Pa pri številki 350000 pretiravaš.

Sej v bistvu otroci brez nadzora nebi smeli bit, ker ravno takrat se začne sranje, 100% nadzor in kontrola pa je vse kul.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

jype ::

Mesar> Jype, kako si sedaj sredi vsega tega prišel na nafto? WTF?

Še nikoli nisem bil tako krvav kot takrat, ko smo trije poskušali zdrgnit nafto z mačke.

Mesar> Pa pri številki 350000 pretiravaš.

Točno to številko sem uporabil ravno zato, da je to popolnoma jasno.

kunigunda ::

Kakor vem ni nic fizicno z njo obracunavala temvec ji samo povedala kako se s psi dela. Ne glede na to kake besede je uporabla.
Ce bi to kar eni ki ima kuza na povodcu ozmerjala, bi razumel da si kaznovan, da pa to naredis posledicno zaradi dogodka kjer je blo ogrozeno zivljenje je pa nonsense.

Mi lahko kdo pove, kje se da kupit kak sprej proti psom v takih primerih. Me ne zanima a je legalno, sam da se mal matra in odjavka stran. Ce zraven se malo lastnika ko bo zatezil se toliko rajsi.

Mesar ::

Baje solzivec deluje, pa uporabiš ga lahko tako na psu kot na lastniku psa.
Your turn to burn!

jype ::

kunigunda> Kakor vem ni nic fizicno z njo obracunavala temvec ji samo povedala kako se s psi dela. Ne glede na to kake besede je uporabla.

Potem je policist očitno storil napako in se bo pritožila in bo reč zaključena.

kunigunda> Ce bi to kar eni ki ima kuza na povodcu ozmerjala, bi razumel da si kaznovan, da pa to naredis posledicno zaradi dogodka kjer je blo ogrozeno zivljenje je pa nonsense.

Nobene razlike ni med tema dvema primeroma.

Mesar> Baje solzivec deluje, pa uporabiš ga lahko tako na psu kot na lastniku psa.

Vendar v enem primeru zelo drago plačaš za to, v drugem pa verjetno malce ceneje prideš skozi.

kunigunda> Mi lahko kdo pove, kje se da kupit kak sprej proti psom v takih primerih. Me ne zanima a je legalno, sam da se mal matra in odjavka stran. Ce zraven se malo lastnika ko bo zatezil se toliko rajsi.

V vsaki prodajalni s takšnimi izdelki. V BTC jih je polno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mesar ::

Pošpricaš pa zgineš stran, dost poceni, no ne vem koliko te pride solzivec.
Your turn to burn!

jype ::

Mesar> Pošpricaš pa zgineš stran, dost poceni, no ne vem koliko te pride solzivec.

Obstajajo tudi psi, ki so naučeni dela pod vplivi solzivca.

kunigunda ::

Mesar je izjavil:

Baje solzivec deluje, pa uporabiš ga lahko tako na psu kot na lastniku psa.

Mogoce ves kje se da nabavt to ?

Mesar ::

Ja mnda nebo šel policijskega psa špricat a ne?
Your turn to burn!

jype ::

Mesar> Ja mnda nebo šel policijskega psa špricat a ne?

Kako pa ve, kakšno kvalifikacijo ima pes opravljeno?

kunigunda ::

Briga me kako je pes kvalificiran, ce mu v oko pospricam ne bo imun pa ce mu to vsak dan delajo. Vazn da se umakne od otroka. Da ko ga brcnm, sam njega zadanem

Mesar ::

http://www.bolha.com/iskanje.php?ckat=&...
http://www.lovecnacene.si/solzivec/prod...
Kje kupiti solzivec ali el. šoker.

pa baje v lovskih trgovinah? Ne vem več, dolgo je že tega kar sem nazadnje to gledal...
Your turn to burn!

darkolord ::

Pa recimo, da te jst naslednjic na troli pohodim oziroma ti po pomoti stopim recimo na (pretiravam) glavo, mi ne rect da se neb ti razfuku pa mi zacel tezit oziroma kr pomoj probu fizicno obracunat z mano...

Mesar ::

jype je izjavil:

Mesar> Ja mnda nebo šel policijskega psa špricat a ne?

Kako pa ve, kakšno kvalifikacijo ima pes opravljeno?


A niso policijski psi označeni?
Your turn to burn!

dexterboy ::

Na hitro našel "abrambo":

http://www.lovec.biz/index.php/varnost/...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Mipe ::

Ma, kot da so psi nevarni. Jok, brate, človek je človeku zver. Psi naredijo neprimerno manj škode, zaradi enega pasjega ugriza v gleženj ni še nihče umrl. Ugriz v gleženj je namreč le opozorilo, če bi pes imel namen resno napasti, bi šavsnil proti vratu.

Seveda pa vsi vidijo napad na gleženj kot napad na lastno življenje. Jokice. Tudi otroku to ne prizadene nobene škode, morda kak psihološki šok ali celo travma za otroka, ki nima pojma o psih.

Pse je treba razumeti in z njimi ustrezno ravnati. NIKAKOR se ga ne vzame v trgovino niti se ga ne spusti brez nadzora! Lastnica psa si zasluži strogo kazen, ne zasluži si imeti psa.

Mesar ::

Ker je bila ravno na S-T tema mogoče postanejo zanimivi še elektro shockerji, tudi uporabni tako za lastnika kot psa, vendar verjetno bolj nelegalni kot solzivec :) pa še bolj se moreš približat.
Your turn to burn!

Mipe ::

Odsvetujem uporabo teh elektrošokerjev. Močno.

Srčni bolniki lahko še umrejo.

kunigunda ::

Mipe je izjavil:

Ma, kot da so psi nevarni. Jok, brate, človek je človeku zver. Psi naredijo neprimerno manj škode, zaradi enega pasjega ugriza v gleženj ni še nihče umrl. Ugriz v gleženj je namreč le opozorilo, če bi pes imel namen resno napasti, bi šavsnil proti vratu.

Seveda pa vsi vidijo napad na gleženj kot napad na lastno življenje. Jokice. Tudi otroku to ne prizadene nobene škode, morda kak psihološki šok ali celo travma za otroka, ki nima pojma o psih.

Pse je treba razumeti in z njimi ustrezno ravnati. NIKAKOR se ga ne vzame v trgovino niti se ga ne spusti brez nadzora! Lastnica psa si zasluži strogo kazen, ne zasluži si imeti psa.


Upam da se dolgo ne bos mel otrok...

jype ::

kunigunda> Briga me kako je pes kvalificiran, ce mu v oko pospricam ne bo imun pa ce mu to vsak dan delajo. Vazn da se umakne od otroka. Da ko ga brcnm, sam njega zadanem

Mesar ::

Čisto preprosto je, psi niso nevarni če lastniki niso nevarni. Problem je, da si marsikdo psa kupi/"zrihta" z napačnim razlogom in če ni z napačnim razlogom pa običajno ne zna skrbet za njega.

Jype, veš kako malo je tako izučenih psov? Dvomim, da si svojega tako natreniral.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

dexterboy ::

Mesar je izjavil:

Ker je bila ravno na S-T tema mogoče postanejo zanimivi še elektro shockerji, tudi uporabni tako za lastnika kot psa, vendar verjetno bolj nelegalni kot solzivec :) pa še bolj se moreš približat.


Že vidim tržno nišo za neobdavčen zaslužek :))
Samo, kako bi pa potlej to bilo, ko bi imela šokerje tako sprehajalec kot lastnik psov? 8-)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Mesar ::

Najprej s šokerjem zrihtaš psa, potem pa špricneš lastnika, ker se mu zato ne rabiš tako prbližat in ga šele nato dotolčeš z šokerjem. Potem pa pokličeš na policijo pa rečeš, da si videl vinjenega človeka kako je pretepel svojega psa.

Če hočemo tako v ekstreme it, bodo ljudje počasi z ročnimi bombami hodli na sprehode.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

Mipe ::

Nisem človek, ki bi svoje ljubljenčke ali otroke ovijal v vato, kunigunda. Sem pač zagovornik pravične vzgoje. Zaradi tega se bo moj otrok znal spoprijeti z vsemi izzivi življenja.

Upam, da se bo tudi tvoj. Da ne bo preveč odvisen od tebe celo življenje.

jype ::

Mesar> Jype, veš kako malo je tako izučenih psov? Dvomim, da si svojega tako natreniral.

Seveda ne, zgolj dobro je, da se ljudje zavedajo, da imajo psi zelo visok prag bolečine in se, preden igrajo heroje, poučijo o tem, kako se psa obvlada oziroma kako se poskrbi, da sploh ne pride do neprijetnih situacij.

Mesar> Če hočemo tako v ekstreme it, bodo ljudje počasi z ročnimi bombami hodli na sprehode.

Ja, pa vsi se bomo hmal s tovornimi vlaki vozil v štacuno, ker je tako bolj varno.

kunigunda ::

Mipe je izjavil:

Nisem človek, ki bi svoje ljubljenčke ali otroke ovijal v vato, kunigunda. Sem pač zagovornik pravične vzgoje. Zaradi tega se bo moj otrok znal spoprijeti z vsemi izzivi življenja.

Upam, da se bo tudi tvoj. Da ne bo preveč odvisen od tebe celo življenje.

Moja vzgoja je bla super ko sem bil mejhn, mam pa strah pred psi, ker sta me dva napadla, enkrat en za vrat, drugic za trebuh.
Ampak verjetno je to teb samo "izkusnja".

jype ::

DexterBoy> Froce nam bojo pa itak vzeli in dali v skrbništvo... LOL, jaz Sine???

Kaj si pa pričakoval? Da bom napisal "Seveda, očka, popolnoma prav imaš!" ? Ne glede na to, da ni treba imeti otrok, da lahko razumeš to problematiko, si privlekel na dan diskreditacijo na podlagi tega, da naj jaz ne bi imel otrok. Ti pa nisi pes, zato se o tem ne moreš kompetentno pogovarjat, haha.

Mesar ::

Kaj ti bo pes? Najprej je človek, al svojega psa pred sebe postavljaš? Kaj pa tujega?

Torej nas ta trenutek sploh ne zanima gledišče psa.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()
««
4 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sprehod in odvezani psi (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Loža
89675280 (45328) Ben Dover
»

Zaščita ljudi pred psi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37955351 (45198) Massacra
»

prepovejmo pse v mestih! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10922148 (20397) krneki0001

Napad psov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20114239 (10762) Tody

Več podobnih tem