» »

Kje kupiti solzivec ali el. šoker.

Kje kupiti solzivec ali el. šoker.

IceIceBaby ::

Naslov pove vse. Kje v sloveniji bi se dalo dobit elektrošoker ? Če ga ma kdo mi lahko pove kakšna je cena in kolk kej stvar v praksi deluje :)

Če tega nimajo bi pa vsaj en sprej mel za odganjanje nepridipravov. Kje bi se pa to dobilo ?

MadMax ::

Možje v modrem nikakor ne bodo veseli, če bodo pri tebi našli katerokoli od teh zadev.
Elektrošoker zna bit fina zadeva, ampak ne za drobčkane nerodne možiclje.
CS je že boljši, a najbolj pomagajo hitre noge :)

Dobiš pa oboje v Salomonovem oglasniku...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Sid Izprijeni ::

Mislim, da so včasih imeli solzivec v army šopu v LJ. Morda se pa tudi motim...

Sam sem se v kočljivih situacijah do sedaj posluževal italijanskega karateja (= tek čez drn in strn).

:D
The true challenge of Creation lies not in the engineering...
...but rather in the ability to control one's project.

Matek ::

tae-kna-dom :)
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

McHusch ::

Eh, tole ti ne bo pomagalo. Oziroma kratkoročno. Te bodo pa drugič sesuli, če boš iskal težave. Teci.

[Ja, sej vem, ful konstruktiven odgovor ...]

ordan ::

odrež en ventil na pol pa mas bokserja, ko ga enkrat udaris pa ne bo tak hmal prsu k seb z solzivcom lahka ti naletis na mrgesino ko mu ne bo nic.

ali3n ::

Hm, mar ne zahajate v ilegalne vode? Ne vem, so te stvari sploh legalne?
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

ordan ::

Ne, pa tud ce je v samoobrambi

Alexius Heristalski ::

Kaj pa veščina vuj-šu?:D
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

IceIceBaby ::

Heh, naj povem da ni za mene tole ampak za punco ker me mal skrbi za njo zadnje čase ker je folk vedno bolj nor. Danes sem izpred hiše moral gonit enga džankija ki ni hotel stran in je celo neki nasilen hotu bit, vsa sreča da je bil tolk zadet da se je kr usedu. Mal je manjkalo da bi ga pihnu. Uglavnem svet je vedno bolj nor in kakšna taka naprava ali sprej se mi zdi že kr nujna.

Btw...kje je ta Army shop ? Grem jutri v LJ in bi šel še tja pogledat.

Btw...če je stvar res ilegalna pol bodo admini verjetno temo zaklenil. Ampak naj povem da stvari ne kupujem z namenom da bi koga poškodoval ampak izključno kot sredstvo za obrambo v skrajni sili.

ordan ::

ok, bejzbolka pa bi že lahka prsla u postev kot legalno.
Jst bi rad dobu unga policijskega solzivca , ta pa res
škoduje. sm vidu enkrat pred casablanco u celju ko
je policist enga našpricu, un se je kr eno 10 minut
valu po tleh pa se dru da ne more dihat pa da ga vse peče.
to je ta prava stvar.

Sid Izprijeni ::

No, sej pravim, mogoče so tile sprejčki res ilegalni in jih ni za dobit.

Če greš pa probat srečo v Army Shop v LJ, je pa ta (vsaj nekoč je bil, pa mislim da utegne še biti) v Ledina Centru. Če nisi poznavalec LJ, je to blizu železniške postaje.

Sprejček pa sicer zanesljivo dela. Moja punca je v mladih letih nekoč enega butastega nazi-skina, ki je utrujal, z njim pošpricala in je bil tako bogi, da sta mu lahko s frendico s pomočjo bulerjev še fino prešteli rebra za nameček.

:D
The true challenge of Creation lies not in the engineering...
...but rather in the ability to control one's project.

msmiha ::

Solzilec prodajajo tudi v Conradu kolko sem jaz vidu. Drugače pa elektrošoker ni problema:D narediš kaskadni generator pa je >:D.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Damjan Jagar ::

Tudi sam sem imel plan nabaviti solzivec iz istega razloga (za punco). Nasel sem ga na bolha.com (1000 SIT/komad) lahko pa potrdim tudi odgovor da so jih imeli v Army Shopu v Ljubljani.

Zanima me pa ce je stvar resnično ilegalna.
http://jagar.si

krneki0001 ::

Army shopa v LJ že nekaj časa ni več. Propadel je.
Če kdo rabi solzivec al pa kej podobnega - to so stvari za otroke. Naredi si mali ojačevalec in mali zvočnik z najmanj 120 dB usmerjenega zvoka in to človeku, ki ti teži spusti pred faco. Me prov zanima kok bo spaču faco k bo tole pisknilo.
Sprej ti lahko naredi več škode, kot koristi, ker ti lahko zapiha veterček v tvojo smer, potem boš pa ti tisti revež, kateremu bodo rebra šteli. Sem pa videl, ko je 0,05% mešanica CS-a razžrla majico, pa tut na koži je ratal kr grd flek, ker je tip dobil sprej z manj kot pol metra direktno na majico pod faco.
Elektrošoker je kr dobra zadeva - sem ga nekoč za punco kupu, pa ga je enkrat na enmu tipu sprobala. Je revež še pol ure ležal na travi pred hišo, pol je pa prov počaš šu stran. Samo te stvari so vse pollegalne - prodajajo se, met jih pa ne smeš. Najbolj priporočam;
Avto - maglite baterija na 3 vložke ali več
Doma - bo že vsak sam vedu
zunaj - šop ključev na 30cm špage(primeš za špago in mahneš)

LP
Nebivedu

ordan ::

BOKSER je še vedno najbolš ta ne bo nikol zašteku al pa pokvaru, sam morš pa vedit kam udarit.

Zeberdee ::

em jst pa mislm da je proti trublemakerjem najbolj uspešen pas... torej tisti, ki ga nosijo predvsem skejterji, ker ima velik kovinski delec zadaj

krneki0001 ::

Vojaški pas od bivše JLA je bil najbolj uporaben v navezi treh pirovskih kriglov in si to vrtel, je vsak ki se ga je to dotaknilo takoj padu dol.

LP
Nebivedu

ali3n ::

hehe nebivedu... vidm da si dost po veselicah hodu!!?? >:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

l_jst ::

Karkoli od tega ti pomaga sam če se stoučeš s kom k pač tist folk k je tm zbiješ pa je konc. Če se ti pa pol čez 5min prpele 6 pounih avtomobilov folka k je pršlo ke zato, da te bojo zbil k prasca je pa bol, da spizdiš in un tapru te bo zbou velik mn kt uni k pol pridejo.
Bi blo dobr ce bi kej pocel. (http://www.slo-p2p.tk)

Loups ::

Vsak izhod si je treba predhodno splanirat.

Slišalo se bo noro, ampak pri nas doma mrgoli kar precej sredstev za odganjanje ljudi, pa vse tja do smrtonosnih zadevic.

- Manjši sprehodi po mestecu - kovinska brizgalka, polna mravljične kisline (dobite jo pri vsakem čebelarju). Plošča za eno ali dve osebi.

- Potovanje v mesto, oddaljeno nekaj 10km: beri pod 1; beri post, kjer je omenjena špaga s ključi; dober avto; borilne veščine (vuj-di).


Zdaj pa zares. Za lastno varnost skrbim s ključi (25cm ovratna veriga za psa), bajonetom s 15cm-skim rezilom in očetovo "ljubico". Ključi so vedno pri roki, nož in pištola ne vedno.

Drugače pa če imate to srečo, da vam je oče vojni veteran, kot meni, vam ni treba skrbeti, saj imate pri hiši sigurno tole ali pa vsaj nekaj podobnega (za podelitev častnih medalj so vojaki dobili prav take, UXSX).
Preverjerno se šaržer sprazni v pičlih 6-ih sekundah.

Sicer je pa tako ali dovolj že en strel v zrak, pa jih večina itak zbeži.

Naj omenim še to, da ustrelil še nisem nikogar, vendar sem pa zabodel že enega lokalnega nepridiprava z vasi, ko sem ga zalotil med stegovanjem po moji novi mešalni mizi.

Ampak takrat živci do konca popustijo. Take situacije so riskantne, če ne veš, koga napadaš v samoobrambi in kakšen namen ima napadalec.


Najboljša rešitev je, da se sumljivih ljudi izogibate, saj je sodnim procesom razmeroma težko uiti. Vse lepo in prav, če narediš to v samoobrambi, vendar takrat tudi potrebuješ dokaze.

Torej, izogibajte se sumljivih ljudi in živite življenje s polnimi pljuči!

Loups ::

Aja, naj ne pozabim kakšnega psa. Recimo rottweiler ali pa doberman. Odlično sredstvo.

ordan ::

In kaj ti bo ta beretta?Prevlka je, pa še ne povzroči take rane, sej ma 9mm sam prepočasno zrno. Boljš ti je met Ruskega tokareva ali drugače TT ki z 7.62 kalibrom prebije pancir do V stopnje. to ko si reku da si enga zbodu. predvidevam dda imaš
bajonet z M70, s tistim je dost da ga udariš po glavi pa je že hudo.

Alexius Heristalski ::

Boris the Blade ima vse, kar češ!
:D
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

IceIceBaby ::

Lol, moja tema se je spremenila v reševanje vojaka ryana :)

Potrdim lahko samo to da je pes dobro zaščitno sredstvo. Ni treba da je rotweiler. Jaz imam razvajenega labradorca ki še mravlje ni pohodil v življenju, ampak ko je gospodar ogrožen pes takoj začuti in se v trenutku spremeni tolk da ga ne prepoznaš. Iz tiste scrklane kepe dlake rata zverina ki bi pomoje komu tut vrat pregriznila. Resno, vsi tuki okrog poznajo mojga psa ker velik okrog hod :) Doma sem zraven šole in pes se igra z mulci, prvošolčki ga jahajo itd pa nobenem nič ne nardi. Ob zgoraj omenjenem incidentu z džankijem pred hišo sem ga pa z vso silo moral potegnit stran od tega tipa ker se je zagnal v njega in ga podrl. Če nebi jaz bil umes bi bil zdej tip v bolnici :)

Tko da pes je zakon, za obrambo in drugač :) Samo psa nemorš met v žepu spravljenega.

ordan ::

V tem primeru je dober tud Čov. ki pa že zgleda kot medved in ne vem kake bi se počuto nepridipravi če bi pred bajto vidu 70 kg težkega ČOV ČOVa (sam stane od 0.5 mil sit naprej.)

McHregec ::

Ordan maš mogoče kakšno sliko čov čova? :)
Destroyer Of The Worlds.

krneki0001 ::

Jst imam pred hišo napol udomačenega volka, podnevi se skriva v gozdu, ponoči pa pride čuvat hišo pa hrano, ki mu jo nastavim pojest, tko da pred lopovi sem zavarovan. Kar se pa tiče pištole - tistale bereta je jajc da ni večjega od 30.000 vojakov ameriške vojske jih ima 400 umetno al pa delno umetno spodnjo čeljust, ker je zadnji del zaklepa slabo narejen in ga raznese in dobiš cev in zadnji del zaklepa v faco. Najbol uporabna pištola je TT(sam je prevelika). Kar se pa tiče pripomočkov za tepst, je pa to maglite baterija(za baseball kij ti policaj že lahko teži) in pa stari vojaški pas, ter ketna s ključi.
Vendar bom vedno predlagal vsakemu naj se raje umakne preden kaj takega uporabi, ker lahko koga tok poškoduješ, da boš celo življenje plačeval za to(poznam primere, še iz časov ko sem bil redar po diskačih)
Človeka ki ti teži ali pa grozi, počakaš pred njegovim domom in ga s kolom potolčeš pa mu lepo razložiš, da če ne bo dal miru se bo to zgodilo še parkrat in lepo mirno odideš. Naslednjič bo 2X premislu, če ti bi še težil.
Men je en težak tko nek inajedal, pa sem mu pred domom, ko je prišel pozno domov polil bencin na avto, ko je bil še on v njem in sem zakuru - videt bi moral tipove oči tok jih je zbulu, da je pol še en teden lahko gledal ko kameleon na vse strani brez da bi glavo obračal.
Aja, avto je bil takrat čist nov BMW 5. Od takrat naprej me vsakič ko me vidi pozdravi in se spelje na drugo stran ceste.

LP
Nebivedu

Loki ::

nekako se cudim, da te je tisti tip sploh zivega pustil...
alpa si mu moral povrniti skodo.

krneki0001 ::

Težil ni meni ampak moji ženski. Nisem mu nič plačal, pa mu nikoli ne bom, ker že sam ve zakaj. Sam imam full visoko mejo tolerance in tut ko me kdo provocira ga samo opozarjam, ko pa mi presede, pol mu pa ni več pomoči - pol nej se pa sam znajde.

LP
Nebivedu

Thrivial ::

Moja domaca obramba:



:)

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

Roadkill ::

Ok... zdej jest ne vem a živim v kakem selu al kaj (Kamnik drugač), sam men se zdi, da ste nekateri resno usekani s to paranojo. Zakaj za hudiča bi hotel s sebij po medtu nositi nož ali kaj šele pištolo?
OK... imaš nož, da ga pokažeš, če je treba.. ponavadi je to več kot dovolj. Sam enih pa res ne razumem... mislem povejte mi zarad kakih situacij vi nosite s seboj nože, ketne in nevem kaj še.
Sej ok... so men tut že težil, sam se je zmer dal vse zment...

Psa sicer imam (zlat prinašalec) a ne za obrambo. V hiši imam en zelo star bajonet (dolg ene 50-70cm), ki pa je bolj za okras.

Ne vem no.. zdi se mi, da se nekateri preveč obremenjujete s temi zadevami.
Če ti zamorijo se probaš zment oz zbežat, v skrajnem primeru pa narediš zahtevano (daš keš, mobitel). Vem, da je to najbolj "pussy" varjanta, a če ne nosiš okoli mobitela za 150k in notebooka za 500k je to pomojem seneje kot pa pištola. Pa še če nosiš s seboj pištolo, moraš biti že precej paranoičen in vedno "na preži", ker je pa precej utrujajoče.

Imam doma solzivec, ki ga je nekega leta fotr zrihtal za sestrico al tetko al koga že... no stvar vsekakor deluje. Jaz (genij™), sem ga sprobal na (seveda) samem sebi :\ . Bil sem doma zaradi prehlada in sem med brskanjem po eni omari našel to zadevo. Seveda se nisem veselo našprical... zadevo sm špricnu v omivalnik in čez trenurek narahlo poduhal. :) Bilo je precej katastrofalno, a sinuse resnično prečisti bolje kot karkoli. :D

No ja.. mogoče bom čez par mescov, ko začnem v LJ na fax hodt, tole temo še enkrat bral... Do takrat mi pa za varnost zadostuje to, da se po mestu ne potikam sam ampak največkrat v družbi parih kolegov.

Eschelon ::

Ljudje preveč risanke gledajo. Potegneš pištolo, potem se vsi ustrašijo in si mačo, al kaj? Kaj če se dva mačota srečata?!?
Tle ni heca - če posežeš za orožjem, ga uporabi (in bolje zate, da zadeneš v polno), sicer raje zbeži (čeprav si oborožen).
Kakršno koli orožje že nameravate uporabiti, obvladajte ga! S pištolo je veliko laže ustreliti mimo tarče v kakega reveža. Če kdo misli, da ne more brez nje - naj z njo trenira v klubih (in uredi vso pravno kramo s tem v zvezi). Isto velja za solzivec - najprej strenirajte uporabo (brez heca - od potega iz torbe do nameritve...), za poznavanje učinka je smotrno poskusit tudi učinek na sebi (majhna doza), da ste pripravljeni, kaj pričakovati po uporabi.
Pred vsem tem pa bi bil nujen tečaj samoobrambe - vse tele zadeve delujejo le, če boste v nekem trenutku dovolj prosti za njihovo uporabo, sicer vam nič ne pomagajo. Če je tvoja punca ogrožena - sprevi jo na samoobrambo. 0:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elektrošokerji oz. paralizatorji imate izkušnje z njimi?

Oddelek: Loža
344661 (3699) jype

Ali je v Sloveniji dovoljeno nošenje noža?

Oddelek: Loža
4718827 (17250) Mavrik
»

Zračna pištola (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10917848 (15604) sloaljohh

Kako hitro onesposobiti človeka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11215478 (12696) imagodei
»

Elektrošoker (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9213580 (8310) imagodei

Več podobnih tem