» »

XBOX360 Pomoč

XBOX360 Pomoč

packie ::

Lp spet jas :D

Zanima me če tega routara (http://www.mimovrste.com/artikel/247003... morem vklopiti v računalnik. kajti rabim ga za xbox ...
ker ga hočem imet v dnevni kjer nimam compa ter nič ...

Zoro3 ::

Ne rabiš ga priklopit v računalnik, priklopit ga moraš v modem. Potem pa se brezžično povežeš na router z konzolo.

packie ::

Aha tak da je samo to fora da to priklopim v modem sicer nevem z katerim kablom ... potem se pa na kartko in jedernato samo iz dnevne sobe povežem v sobo :D

zee ::

Lahko napises vsaj v priblizni slovenscini?!
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

packie ::

Da ... Zanima me postopek kako se to uredi

Hočem si kupiti routar TP-Link TL-WR1043ND in pač zanima postopek ....
Vključim ga v modem ampak me zavaja ker piše da je brezžičen ...

No ja prosim da mi to lahko gdo učinkovito razloži tako tudi da po domače povedano najbolj prizadeti razumemo :)

Zoro3 ::

Ja router je brezžičen ja, zraven pa imaš 4 priklope za kabel ter WAN priklop. Z kablom povežeš iz modema v router port wan (router mora bit pravilno nastavljen), potem pa ti bo na xboxu našlo povezavo (ime brezžične povezave) se povežeš in je to to.

brezimni ::

Ojla. Sam bi kar tukaj postavil vprašanje glede xbox360 - gre za podobno zadevo.
Pred kratkim sem si nabavil odklenjen(LT 2.0) xbox 360 in me zanima če ga lahko priklopim na net da bi si divx kodeke posodobil. Nekdo mi je rekel da ne, ker bi lahko konzolo avtomatsko banali.

Imam še vprašanje glede kontrolerja, a obstaja kje kaka opcija, za lastno nastavitev tipk oz. ročic, ali kakor je nastavljeno tako mora biti.

Najbolj glupa fora te konzole pa je, da ne podpira NTFS formata, res glupo od MS-ja

Sl03 g33k ::

POZDRAVLJENI, vprašal bi: moj DVD-pogon, če kupim novega in iz starega vzamem vezje(CIRCUAT BOARD) potem mi ga ni treba flashat, ali je potem tudi nov odklenjen na 3.0 kot je bil stari DVD pogon??
hvala,

c3p0 ::

Če menjaš z istim tipom pogona, lahko zamenjaš vezje in bo delovalo brez flashanja.
Če je zanič laser, se ti bolj splača menjat le laser.

LuGi ::

Khm kaj pa dvd key? Seveda drug pogon nebo imel istega kljuca.. bo kar potreben reflash

c3p0 ::

Kot je napisal, bo menjal matično ploščo DVD pogona.

LuGi ::

Kot da bi menjal celoten DVD in JA potreben bo reflash saj je potrebno zapisati PRAVILEN ključ na pogon da se bosta sporazumela z konzolo.

Torej pridobis kljuc iz stare ploščice in odpres taisti dummy file ter zapišeš na novo.

Bo prej kot slej opazil da zadeva ne dela ;)

Da nebo kdo mislil da nabijam v prazno

http://www.free60.org/DVD_Drive

Two different DVD-ROM versions can be interchanged between Xbox 360s if the DVD key (stored in the drive firmware) is changed to match that of the target 360's original drive. Some Kernel versions (>= 4532?) also require the drive to report as the same model as the original drive.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

c3p0 ::

Še tretjič, iz starega bo vzel tiskano vezje in ga dal v novega..

LuGi ::

D'oh.. prvič narobe prebral vprašanje :facepalm:

;((

konzolefse ::

pozdrauljeni kolega mi je dau en xbox 360 pa je prek usbja nalagau neki novi flash oa xex menu 1.1 in mu je med tem se
vgasno xbox in se noče več prižgat in me zanima če se mi ga splača dati pšopravit glede na to da mi ga je dau lp.

konzolefse ::

to sem sdaj pogledo xbox nobenih znakou ne da ko ga hočem fklopit se nič ne prikaže sem spobo z drugim napajalnikom ampak nič. na napajalniku pa je oranžna lučka ko ga hočem fklopit je isto oranžna kaj bi blo to narobe .sem ga pa zdaj poklico in mi je točno povedo ja je xbox biu narejen za JTAG in se je med ponounim pisanjem na NAND pomnilnikom xbox ugasniu lp

sej bi ga dau na servis npr goblin samo oni bi mi stoprocentno ful zaračunali .

Zgodovina sprememb…

konzolefse ::

če ve kiri kaj bi blo narobe mi naj prosim pomaga če pa ve kateri kak se popravi pa če je za mali denar mu plačam lp.

ti drugač popraulaš konzole .

Zgodovina sprememb…

halo ::

živjo. Mene pa zanima, če ima kdo xbox live in slušalke. Trenutno igram halo reach in moj gamertag je Anze888.

Imam se eno vprasanje. Pred 2 letoma sem kupil odklenjen xbox 360. Nato sem kupil še xbox live.Ko sem končeval z procesom za xbox live na xboxu me je vprašalo za updatat. Seveda sem updatal in spremenil se mi je xbox dashboard. Ko sem želel igrat neoriginal igrco, je sploh ni zaznalo.
Sprasujem ali ce bom spet odklenil xbox ,ali se mi bo spremenil xbox dashboard in ali bom izgubil xbox live.
Hvala že vnaprej za odgovore.

LuGi ::

Zgubil ga ne bos ampak obstaja moznost da bos dobil ban/ano ko bos odklenil konzolo in igral arrr! ;)

halo ::

ne sej igral bi preko xbox live-a še zmerej original igrce samo neoriginal igrce bi igral pa samo misije pa to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: halo ()

LuGi ::

To sploh nima veze, ker (lahko) dobis banano tudi ce igras te igre offline (single)

Riziko obstaja..up to you =)

Dashboard bo isti ce si na zadnjem in odklep bo ostal še vsaj nekaj časa ;)

kratos ::

Mogoče kdo ve po katerem letu so konzole imune na rrod (pregrevanje) ?

chuck ::

Nobena naprava ni imuna na okvaro. Pri Xboxi leta 2005 in 2006 je cca 70% možnost okvare. Pri Xboxih 2008 cca 30%. Xboxih 2009 cca 10%. Pri slimih pa cca 2%.

kratos ::

Aha, torej so imele samo konzole v letu 2005 in 2006 to množično napako rroda ? Vem da je potem microsoft dal nove modele ven pri katerih je to odpravljeno, možnost okvare je pa seveda vedno možna zaradi nezadostnega hlajenja, vendar se spomnim da so prvi xboxi masivno crkavali tudi če imeli ugodne razmere za hlajenje ker je bla neka tovarniška napaka al kaj... no sam da vem da pred letom mfc 2008 konzole kupovat je no-go.

Sssaga ::

Živjo!
Kje bi lahko dobil Xbox 360 Wireless Gaming Receiver?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

matonson ::

nerks ::

Mene pa zanima kako naj skrčim igrico ker je prevelika?

kratos ::

Prebral sem da če hočeš naredit varnostno kopijo špilov ki so večji od enega dl dvd-ja pač zapečeš na 2 dvdja s tem da moraš zbrat neko opcijo da ti ne zaključi dvd-ja al nekaj takega...

rokdezan323 ::

A se da xbox 360 250gb odklenit, da mi potem ni treba novih iger glih kupovat ?

St235 ::

ja, samo boš moral take stvari na kakem drugem forumu spraševat.

kratos ::

Za varnostne kopije ga lahko odkleneš ja.

borča ::

Pozdravljeni. Če XBox 360 odkleneš lahko potem še igraš originalne igre ali ti konzolo zaklene?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

XBOX 360 JTAG in podobno...

Oddelek: Konzole
143307 (2518) Loser
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988199983 (77156) radovednik
»

XboX 360 Premium ali XboxX 360 Elite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
627953 (6433) Dr_Andy
»

Xbox 360 premium nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
777369 (5071) brecoboy

Vse o Xbox 360 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Konzole
1943116621 (58131) Mavrik

Več podobnih tem