» »

zvočna kartica za prenosnika

zvočna kartica za prenosnika

>>><<< ::

Torej, na prenosnika imam preko AUX kabla povezan glasbeni stolp. Prejšnja leta sem imel vse skupaj povezano s stacionarnim računalnikom in je bil zvok dosti boljši, zdaj namreč vse hrešči itd. Ker je problem najverjetneje v zvočni kartici, bi nabavil kvalitetnejšo. Kaj je boljše, če nabavim USB ali PCMCIA varianto? Budget bi bil okoli 30 €... Hvala za nasvete :)
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

Brias ::

pcmcia so extra rare in zelo drage ...

pomoje ti je ceneje prodati prenosnika in kupiti neproblematicnega ...

lahko pa probas z tole usb, simple, cheap in dela ...



http://www.techtrade.si/product.asp?dep...

cena: 6,60 EUR

>>><<< ::

Vedno bolj mi je žal, da sem nabavil prenosnik srednjega cenovnega razreda. Vidni koti zaslona so zanič, zvočna je zanič, baterija drži zgolj 2 uri... Creative USB zvočne so vredu za hi-fi?
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

Brias ::

ne vem kaksen prenosnik si lastis, ampak 38 eur se za zvocno ( tok nekje je creativova, nisem ravno vse presurfal, morda je tudi cenejsi model ), za katero je veliko moznosti da jo odlomis >)


kaksen prenosnik imas, konfig, starost, ....?

resno mislim da bos morda prisel ceneje skozi da tega prodas, ce je problematicen ....

pi pawr ::

Creative Soundblaster x-Fi so hes hude kartice. Ampak moraš vrteti VSAJ 160kb/s mp3, da bo spodoben zvok ven prišel.

>>><<< ::

Na Ebayu sem jo našel ceneje - 30 € nekje... Bral sem, da za gamerje je ok, za hi-fi se pa ne splača dat toliko denarja, ker je kot vsaka cenejša USB zvočna. Tisti EQ profili pa to, baje ni baš nešto (kar bi bilo vredno 15 evrov več :) Bolj naj bi se splačalo kupiti izdelke namenjene za DJe. Bom jutri pogledal, koliko to kaj stane.
PCMCIA pa vidim, da so res peklensko drage, saj pod 100 evrov nimaš kaj praskat. Najboljše bi mi bilo, če bi lahko sprobal ta X-Fi, da bi videl, če je sploh kakšna razlika.

Prenosnik je pa Toshiba L500-13T in ni več vreden počenega groša. Star je dobri 2 leti pa pol, CPU je T6500, 4 GB rama, ATi HD4570 grafična pa disk mu bo šel počasi rakom žvižgat, ker že spušča visoke frekvence :D
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: >>><<< ()

Pyr0Beast ::

Daj glasnost na kompu na 50% pa navij glasnost na stolpu. Nima kaj hreščat
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Brias ::

daj prosim instaliraj http://www.hdsentinel.com/ , v dveh sekundah po instalaciji ti bo prebral SMART LOG od hddja in naredi screenshot in ga daj na mail meni na bill_clintons@yahoo.com ...

naredi to pa da vidim, morda resnicno ni tako grozno in si se dalo kaj narest ...

naredi celostranski SS da vidi working time, eta of life, status1 in status2 ... factory log ...

saj je samo 1 ss treba narediti, vse skupaj pa cetudi si levicar z dvema desnima rokama ti ne more vzeti vec kot 4 minute ...

>>><<< ::

Pyr0Beast, ti si pa zgodnji (5:30 :)
S tem, ko zmanjšam glasnost se kaj spreminja razmerje signal/šum? V glavnem, probal bom in sporočim, če je pomagalo...

Brias, ok, ti bom poslal, ko bom doma. Vem edino, da mi pri Speedfan hdd test piše preveč spin up time pa power hours... Vseh se niti ne spomnim :)
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

>>><<< ::

V tem programu, do katerega si dal link, piše, da je vse OK z diskom in ima še nad 1000 ur pričakovanega delovanja. Naredil sem short test.

 test hdd

test hdd


Speedfan pa pravi drugače...
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

Brias ::

ja ampak je 99% / 90%, daj se SS od prve strani prosim ... mi bo bolj jasno ..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dodajanje serial PORT-a na novejši računalnik

Oddelek: Strojna oprema
212028 (1554) crniangeo
»

[2.1] Katere Zvočnike? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
44187922 (40397) staher
»

gaming slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8510274 (8841) r3dkv1c4
»

Kupil Slušalke - Razočaran ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
302905 (2159) shadeX
»

katero zvočno kartico (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14018185 (10521) sash69

Več podobnih tem