» »

Snemanje TV programov na USB - Samsung

Snemanje TV programov na USB - Samsung

mkonci ::

Živjo imam Samsung LE40C750, s tem TV-jem je možno TV programe snemati direktno na disk priklopljen na USB.
TV spremljam preko SiolTV, povezava iz modema na TV je preko HDMI.

MOJ PROBLEM: imam prenosni disk, TV mi ga je sformatiral, ko pritisnem REC se mi prikaže napis Ni na voljo... zakaj - nimam pojma???


Nato malo brskam pa tuhtam pa probavam in preklopim na sobno anteno (slika je sicer zelooo slaba) vendar ko sem pritisnil REC, se je snemanje začelo.


Lepo prosim, ima kdo kakšno rešitev, kako lahko snemam na USB tudi če je TV preko HDMI in ne samo preko antene. Opcija SiolBOX ne pride v poštev, ker imamo 3 komunikatorje in ne morem imeti BOXa.

Če to kar želim ne bo šlo, katere druge možnosti za snemanje programov mi ostanejo?

ZAKAJ SPLOH TO ŽELIM: ker morem zjutraj zgodaj vstati, zvečer ne gledam TV pozno v noč, ker pa so nekatere oddaje na Discovery pozno zvečer bi jih rad posnel (teh oddaj še ni na netu, ker so nove).

Hvala,
Matej

popster ::

možno da je mogoče snemat na usb samo tv programe, ne pa kar prikazuje na vhodu.

Nikonja ::

ne da se snemat z hdmi-a na samsungu, samo antenski priklop kar pomeni da je edini način ali siol box ali na t2 in vklopiš opcijo zamik.

mkonci ::

jeb... a obstaja kakšna druga naprava, preko katere se lahko snema na disk, s tem da lahko nastaviš čas snemanja

ajo, zdej sem pa razočaran, pa kako hudiča da se ne da iz HDMI snemat in zakaj preko antene da?

mkonci ::

A mogoče ve kdo v čem je sploh fora, da se da snemat samo antenski signal ne pa HDMI in scart?

tega ne morem zastopit


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri video snemalnik?

Oddelek: Zvok in slika
82331 (2021) BorutO
»

Snemanje TV programa na USB ključ

Oddelek: Zvok in slika
148701 (6140) refosk
»

[DVDR/divx] snemalnik in Divx predvajalnik (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
36863169 (15659) Buffy
»

Kateri TV omogoča snemanje na USB ključek?

Oddelek: Zvok in slika
218598 (4023) OmegaBlue
»

DVD snemalniki s trdim diskom in DVB-C (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9522937 (10152) Yossarian

Več podobnih tem