» »

Pomota pri nakupu na Ebayu

Pomota pri nakupu na Ebayu

TOP ::

Po pomoti sem nekaj kliknu,da bom naroču nisem pa plačal.Sedaj dobim na gmail sporočilo,da me prosijo da plačam,kako tole naročilo prekličem.

letmein ::

Kontaktiraj jih in se opraviči in upaj, da ti ne dajo negativen feedback. Po treh takih "nakupih" ti blokirajo eBay račun..

TOP ::

Kaj mi lahko napišeš v Angleškem jeziku kako naj tole sestavim.Hvala .Tole je bil moj prvi nakup,zato sem se pomotu,ker nisem vedu kako gre

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

mr1two ::

I'm new to ebay and I'm not sure how things work, I am very sorry to cause this confusion, but I did not want to order product X, I ordered it by accident. Can you please ignore my order and please don't leave me a negative feedback.
Thank you.. blabla neki v tem smislu :D

#000000 ::

Napiš da si funkcionalno nepismen, in da si se pomotu oz. pomoču oz. dan D al neki tazga

TOP ::

Hvala sem tole poslal,kaj potem mi tud z računa Ebay izbrišejo tole.Naslednje naročilo pa sem potem naredu prav in ga normalno plačal.Zanima pa me kdaj ti naročeno blago pošljejo,kako to vidiš.

opeter ::

V tvojem profilu, če klikneš na kupljeno stvar, se pokažejo majhne ikonce (recimo škatla/paketek) in ko se ti obarvajo, pomeni, da je bila zadeva poslana, ali pa je prodajalec/kupec podal oceno (modra zvezdica), prodajalec prejel plačilo (evro simbol) itn.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

mr1two ::

Status naročil lahko spremljaš v svojem računu-vsakega posebej. Tam ti piše: naročeno, plačano, odposlano(neki takega). Odvisno je od kod stvar naročaš(pošiljke lahko pridejo v parih dneh ali pa v dveh do treh tednih).
LP

KoMar- ::

TOP je izjavil:

Hvala sem tole poslal,kaj potem mi tud z računa Ebay izbrišejo tole.

Ne, nič ti ne bojo zbrisali in dobil boš verjetno eno negativno - rdečo točko za svojo površnost.

Dr_M ::

Pa sej vedno za vsako stvar dobis mail. Jest ko nekaj kupim na ebayu nikoli ne gledam statusov, itak za vse dobim mail.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

TOP ::

Ja na meil sem dobil naslov pa je Here's your order update.In piše v kolikih dneh dobiš glede na kateri celini živiš

Marc` ::

Opraviči se prodajalcu in mu povej, da boš po potrebi poravnal stroške, ki jih je imel s tem, da si ti kupil to zadevo.
Torej, kakšnih 10% od skupne vrednosti vsega, kar pa najbrž ni neko premoženje. To je najbolj pošteno do njega, saj provizije do ebaya niso mačji kašelj in s tem se boš tudi izognil vsakršni sankciji. Kasneje boš tudi na ebayu moral potrditi, da odstopaš od tega nakupa in bo stvar zaključena. Zdaj bom rekel klasično "naslednjič pa malo premisli, preden kaj stiskaš", ampak tako pač je, vsaka lekcija nekaj stane :)

OZZY ::

Na žalost si dolžan poravnati stroške provizije.Prodajalec ima strošek če stvar da gor itd..
Go with the flow.

TOP ::

Sem se opraviču sedaj pa bom počakal na odgovor.Fedback bom ziher dobil,bom drugič bolj previden.Po pomoti sem potrdil 2 komada,hotel sem sam enega in sem potem zaprl stran,ko je bilo treba potrditi nakup preko paypala.To pač nebi smel.

LuGi ::

Če se oba strinjata dobi prodajalec stroske objave nazaj.

TOP ::

Sčim če se oba strinjava.

LuGi ::

Da prekliceta nakup.. ga bo on sprožil.. še nisem doživel da mi kdo nebi ugodil.. saj ga nič ne stane.

TOP ::

Click the "Respond now" button to accept or decline this cancellation.

If you don't take action by Oct-09-2011, the seller will be able to cancel the purchase without your consent.
Kje najdeš tale gumb za preklic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

LuGi ::

Respond now in potrdi preklic.

pingo76 ::

Tudi sam sem že zaj... 1x podobno. Prodajalec je sicer trdil, da je on naredil vse kar je bilo potrbno jaz pa sem se zagovarjal, da sem nov (kar je bilo res) in da nisem prejel nobenega sporočila nazaj (gmail mi jih je kar zmetal pod spam). Na koncu sem dobil tisti gumb respond now in režil zadevo na miroljuben način. Trgovcu sem se še v četrto opravičil in fertik.

TOP ::

Hvala lepa za pomoč

amigo_no1 ::

Dokler zadeve ne plačaš, do takrat prodajalec ne migne s prstom...

TOP ::

amigo_no1 je izjavil:

Dokler zadeve ne plačaš, do takrat prodajalec ne migne s prstom...

Kaj si mislu stem.

mihec87 ::

Da prodajalec dokler ne vidi denarja niti razmišlja ne o kakšnem pakiranju artikla..

KoMar- ::

Nima veze... plačat je moral provizijo za prodan izdelek.

Ravno zaradi takih neresnosti jaz niti pomislim ne več, da bi na Bolhi imel kako avkcijo... verjetno bi bilo par ponudb še resnih, potem se pa vsakič najde nekdo, ki notri napiše 99999999999 in je konec zabave...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o Ebay-ju (strani: 1 2 3 4106 107 108 109 )

Oddelek: Kaj kupiti
5435934288 (3640) lolipop2

[Ebay] Terjatva zaradi neplačila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10117545 (14197) Tilen
»

problem z zlorabo ebaya

Oddelek: Omrežja in internet
343073 (1831) Pesimist
»

e-Bay

Oddelek: Kaj kupiti
213048 (1995) darkolord
»

Nakupovanje preko ebaya

Oddelek: Loža
3011330 (10752) krneki

Več podobnih tem