» »

Netflix

Netflix

««
22 / 24
»»

darck ::

Katastrofa kaj je to z strani NETFLIXa. Bom moral na drug način kontaktirati z njimi

darck ::

So mi sedaj iz Netflixa zaprli račun naredili reopen na drug naslov vendar teh 12 EUR je šlo pa za nov račun. Sedaj bom pa moral na PayPalu nekaj narediti,da bo Netflix blokiran,če bo potreba ali kaj drugega da ne bodo mi morali nikakor trgati denar na bilo kakšen način.

Badwolff ::

Ne vem zakaj kriviš Netflix, če so tebe nekje hacknali.
spremeni gesla čimprej in uvedi dvostopenjsko verifikacijo. Preveri vse telefonske in emaile, ki jih imaš v netflix, paypalu, gmailu....

darck ::

Ja ne vem kako je lahko kdo prišel v moj račun ali gesla samo po drugi strani pa google ima po večini kar veliko podatkov in,če imaš shranjena gesla potem lahko kak brihtnež pride tudi do tega.

Daniel ::

Googlu vsekakor niso ukradli tvojih gesel. Boš kar ti razlog. Zdaj ali so vdrli v kako drugo stran kjer imaš enako geslo in mail ali pa so pobrali direkt iz tvojega računalnika. Sicer pa lahko preveriš tukaj: https://haveibeenpwned.com/

darck ::

Daniel je izjavil:

Googlu vsekakor niso ukradli tvojih gesel. Boš kar ti razlog. Zdaj ali so vdrli v kako drugo stran kjer imaš enako geslo in mail ali pa so pobrali direkt iz tvojega računalnika. Sicer pa lahko preveriš tukaj: https://haveibeenpwned.com/


A to pokaže da sem 5 teh imel ali kako,ker na drugem mailu je bilo pa zeleno obarvano in pisalo Good news — no pwnage found!

 1

1

Daniel ::

5 vdorov ja. Saj ti piše kje. In če imaš tam enako geslo in mail, so posledice jasne.

darck ::

Kaj naj sedaj naredim kater program ali kaj podobnega bi bilo najbolje naložiti in uporabljati,a je kateri zastonj ali so vsi plačnivi?

Daniel ::

Program za kaj?

darck ::

Da se to prepreči za naprej ali da se kako zbriše ali kaj naredi da več ne najde te BREACH

Reaper ::

Na vseh straneh spremeni gesla, ki imajo visoko kompleksnost in se težje dešifrirajo. Na vsaki strani uporabi drugačno geslo.

Najboljši "program" za preprečevanje hekanja je zdrava kmečka pamet. Pa še direkten odgovor na vprašanje, tak čudežen program ne obstaja.

Poglej si prispevke "varni na internetu", da se malo bolj izobraziš na tem področju in si v bodoče bolj previden. To bi moralo zadoščati.

Daniel ::

darck je izjavil:

Da se to prepreči za naprej ali da se kako zbriše ali kaj naredi da več ne najde te BREACH


To se ne preprečuje s programom ampak z zdravo kmečko pametjo in dvostopenjsko avtentifikacijo. Jaz imam recimo za gmail geslo, ki se ne uporablja nikjer drugje, za ostale strani pa uporabljam avtomatično predlagana gesla v chrome, čeprav ima tudi ta sistem določene hibe, če bi ka kdo shekal. Žal mi pamet ne dopušča, da bi si zapomnil 50 različnih gesel za 50 različnih streni, za to se pač uporabljajo kompromisi.

V-i-p ::

Daniel je izjavil:

5 vdorov ja. Saj ti piše kje.

Kje to vidim?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Daniel ::

V-i-p je izjavil:

Daniel je izjavil:

5 vdorov ja. Saj ti piše kje.

Kje to vidim?


Na tej strani točno piše. Preberi vse, ne samo del.

darck ::

Saj to je problem ko ima človek toliko registriranih računov in potem vsa ta gesla večinoma kar ista za povrhu pa še,kar shranjena v Googlu in nazadnje še sinhronizirana v mobitel. Sem danes vsa gesla kjer je možnost kaj naročevati,kupovati spremenil in jih imam sedaj preko Password Management vnešena. Res da je ta program LogMeOnce zastonj ampak je pa eden med boljšimi ocenjen in če tam v njem izberem za SCAN Dark Web Monitoring mi isto tako pokaže kot z tistim prejšnjim preverjanjem. Ker mi je 6 januarja potekel Bitdefender total security sem nato naložil Webroot proti virusni program upam,da ni to kaj krivo.

 1

1

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

mtosev ::

Jaz imam vsa svoja gesla v svoji glavi. Nikjer jih nimam zapisanih, niti password manager ne uporabljam. Teh 8-10 različnih gesel pa si lahko zapomnim.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

darck ::

Od začetka je bilo še dobro to z gesli sedaj pa je potrebno ponekod imeti eno veliko začetnico ponekod še dodatni znak zraven in na koncu imam toliko raznovrstnih gesel,da več ne vem katera je za kam. Med tem sem že pozabil toliko gesel da je potrebno potem na novo jih ustvariti a kot prvo zaradi sigurnosti tiste katere si že imel ne moreš več uporabiti in tako si ti samo kopičijo nova gesla. Jaz sigurno imam več kot 40 računov in ne vem koliko različnih gesel saj včasih sploh ne moreš imeti tisto katero hočeš in ti oni ponujajo neko približno varianto samo kaj boš z tistim ko si ne boš zapomnil.

Zaradi sigurnosti pa dobivaš še opozorila,da ne smeš imeti ista gesla ali podobna kot v drugih računih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

hdx ::

Mogoče si dobil kakšen scam email in si kliknil na link?
Za gesla si naloži Bitwarden. Ni 100% varno, ampak vseeno boljše, kot imeti isto geslo na različnih straneh.

darck ::

hdx je izjavil:

Mogoče si dobil kakšen scam email in si kliknil na link?
Za gesla si naloži Bitwarden. Ni 100% varno, ampak vseeno boljše, kot imeti isto geslo na različnih straneh.


Imam sedaj naložen LogMeOnce password maneger kateri je med ajboljšimi brezplačnimi programi vsaj tako je ocenjen

recmajkemi ::

To s krajo Nflix in uporabo gesel sem opazil, šele po tem ko smo se vpisovali prek TV NF aplikacije. Pri vpisu v Philipsov televizor so se začela opozorila o vpisih iz Poljske in potem še par eksotičnih držav tretjega sveta. Sprememba gesla je začasno rešila zadevo pri ponovnem vpisu preko TV NF aplikacije se zgodba ponovi.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

darck ::

recmajkemi je izjavil:

To s krajo Nflix in uporabo gesel sem opazil, šele po tem ko smo se vpisovali prek TV NF aplikacije. Pri vpisu v Philipsov televizor so se začela opozorila o vpisih iz Poljske in potem še par eksotičnih držav tretjega sveta. Sprememba gesla je začasno rešila zadevo pri ponovnem vpisu preko TV NF aplikacije se zgodba ponovi.


zanimivo jaz imam tudi Philipsov TV samo na Netflx nisem prijavljen bil že več kot pol leta pa ne vem kako drugi nimajo teh problemov mislim da ni kriv Philips TV

damirj79 ::

kocbek je izjavil:

Gatsu je izjavil:

modelno1 je izjavil:

Ja, turški NF še vedno dela. Z že ustvarjenim računom je lažje, vpn rabiš samo ob izbiri paketa, potem lahko brez.


Nazadnje ko sem probal šaltat na turški račun kako leto nazaj je zahtevalo telefonsko aktivacijo. Kako pa to zaobideš?


Meni je uspelo brez problema.
1.Registriral sem se normalno za 1 mesec brezplačnega dostopa do netflixa.
2.Pred potekom 1 meseca sem odjavil netflix.
3.Preko turškega vpn-a sem nato ponovno aktiviral svoj račun.Izbral polni paket in je to to.


Netflix TR samo zaradi cene ali tudi nabora? Kakšna je potem GUI razlika, podnapisi in to?

Reaper ::

Jaz sem vzel TR zaradi cene. Knjižnica je od države v kateri se nahajaš (IP). Jaz nisem zasledil nič turškega. Vsebina, podnapisi so normalno v ANG, DE, pač odvisno od vsebine,kaj je na voljo. ANG podnapise imaš povsod.

damirj79 ::

Tnx.

damirj79 ::

Hm ni mi šlo izvest plačila, konstantno javljalo, da je prišlo do napake pri izvedbi plačila. Nisem poskušal veliko teh VPN providerjev, pač prvega s katerim mi je odprlo turški netflix in z njihovimi cenami, do tu vse OK, potem pa prvič vnos plačila tudi še ok, ker me je vprašlao za kodo na TR mobilno številko, ki je nisem imel pri roki, potek čez cca. 1 uro, ko sem jo dobil, mi je pa javljalo težavo s plačilom. Poskusim drugič še enkrat..

Badwolff ::

Pred časom sem poskušal tudi sam. Brez tel. številke ne gre. Morda je bilo kdaj prej drugače.

damirj79 ::

Jaz TR tel. številko imam, zaplete se pri potrditvi plačila.

modelno1 ::

To moraš pa verjetno urejat s svojim ponudnikom kreditne kartice.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: modelno1 ()

darck ::

saj lahko prek Paypal računa tudi plačuješ

damirj79 ::

Paypala ni med opcijami, če želiš Netflix TR s turškimi cenami... Kakorkoli, sem na koncu naročil brez kolobocij in plačal SLO ceno. Poskusim drugi mesec znova.

wragetz ::

Zakaj pa ne podaljšaš naročnine s turško gift card (če imaš turški račun)? Npr. na G2A kupiš 100 TL gift card za cca 9 USD, vpišeš redeem kodo in voila.

Lp

damirj79 ::

Hm, po pravici nisem pomislil na to in hvala za idejo. Vsekakor poskusim.

scipascapa ::

kok pa je cenej tale turški netflix? hehe

https://beebom.com/how-much-netflix-cos...

Zgodovina sprememb…

Reaper ::

4k top tier račun okoli 5 € na mesec.

mitko25 ::

Zadnja dva meseca je turška lira ful padla v primerjavi z eurom. Decembra '21, me je top naročnina stala 3,63 €, Januarja '22 pa 3,69 €

Reaper ::

Možno ja, nisem sploh pogledal koliko so trgali zadnje mesece. Vem da je bilo največ kar sem plačal nekak čez 5 €. Decembra sem plačal 4,3 €.

scipascapa ::

Ok TL GIFT card.....kaj še rabim, da si vzamem NETFLIX kot Turčina? ;)

wragetz ::

@scipascapa
turški IP-naslov

Reaper ::

Danes je Netflix trgal 3,64 €.

darck ::

O to je super cena proti 11,99 EUR kolikor stane za Slovenijo.

Matevz96 ::

Lahko nekdo naredi "turški netflix za idiote" tutorial? Ker meni nikakor ne uspe.
#hooldthedoor

scipascapa ::

aja potem rabim kao TUNNELBEAR VPN ;)

bedarija ::

plačuješ 4€ za turški netflix potem pa še 8€ za dober VPN in si na koncu na istem

PunkDude ::

VPN samo pri registraciji oz. plačilu.

Tidule ::

bedarija je izjavil:

plačuješ 4EUR za turški netflix potem pa še 8EUR za dober VPN in si na koncu na istem


Pač vzameš nek free trial/money back ponudbo, nastaviš netflix, youtube, prekineš VPN... pa je to to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

damirj79 ::

Matevz96 je izjavil:

Lahko nekdo naredi "turški netflix za idiote" tutorial? Ker meni nikakor ne uspe.


Se pridružujem. VPN imam itak službeno, tel št. se rabi turško ? trenutno imam account narejen in ga pač uporabljam. Kakšen je potem postopek, če bi želel TR ceno naročnine? Prekinem trenutno aktivno naročnino in počakam, da se izteče do konca obr. obdobja in potem ponovno aktiviram preko TR ?

Ganon ::

Napovedujejo, da bodo do konca leta stopili na prste tistim, ki si delijo geslo. Premajhna rast uporabnikov in premalo dobička. :))

modelno1 ::

@damirj79: tako sem naredil jaz, ze kakšno leto bp.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

mtosev ::

Ganon je izjavil:

Napovedujejo, da bodo do konca leta stopili na prste tistim, ki si delijo geslo. Premajhna rast uporabnikov in premalo dobička. :))

In to naj bi bil problem kako? Saj pravijo, da userji, ki sharajo gesla kršijo njihove pogoje uporabe. Jaz mam Netflix že od jan 2016 pa nimam sharanega gesla z nikomur.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Amdforce ::

Dokler lahko uporabljamo 3-4 isto acc bom plačeval, ko ukinejo pac ne, razen ce bo cena dostopna za single user in 4k.
««
22 / 24
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Disney Plus (Disney+) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6211278 (508) opeter
»

HBO Max (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21131640 (3305) Pithlit
»

Netflix znižal cene v manj razvitih državah, tudi Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
14115276 (6807) Gregor P
»

Deljeni Netflix račun (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8814672 (2787) Doew
»

Netflix osvojil Slovenijo in svet (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
25594797 (71350) Tr0n

Več podobnih tem