» »

HBO Max

HBO Max

1 2 3
4
5

predi ::

tl;dr pogoji takratne akcije:

Po prehodu na HBO Max samodejno prejmeš 33 % popusta na novo ceno mesečne naročnine 6,99 €/mesec - za vedno!*

To pomeni, da bo tvoj znesek plačila samo 4,66 €/mesec.

*Tvoj popust v višini 33 % ostane veljaven, dokler imaš aktivno mesečno naročnino. Popust se bo začel obračunavati od prvega cikla plačila po 8. marcu 2022 in velja samo za ceno mesečne naročnine, ki se lahko sčasoma spremeni.

Cveto ::

Ne smeš prekiniti, pa ti ostane. Če pa oni vmes dvignejo, recimo na 10 eur, boš imel popust od tega (torej plačuješ 7).

Naredili bodo pa itak tako, da bo novo ime in kako nova storitev, s tem pa potem tale znižana cena odpade.

mpu2Q7 ::

hvala, potem ni ugodnejše/letne naročnine in ta 4,66EUR mora biti ves čas aktivna?

sicer ne razumem najbolj, naj vprašam njihovo podporo?

če en dan (ali koliko največ?) zamudiš s plačilom, prekinejo naročnino? ali jaz v profilu ne smem prekiniti naročnine?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mpu2Q7 ()

Cveto ::

Oboje. Enkrat na mesec pride bremenitev. Če ni izvedena, se prekine. In si na višji ceni. Če prekineš v profilu, ti dela do konca plačanega obdobja, potem pa ne več.

mpu2Q7 ::

samo lahko pa tukaj izbereš med

"33% Off for Life" (12 x 4,66€ = 55,92€)
in "54,99€ /year - Save 34%" (4,58€/month, 12 months upfront), kar je 1,7% ugodneje :))

glede prekinjanja z njihove strani moram šele najti. ali pa jim pošljem mail.

mpu2Q7 ::

ja, smo vzeli model:

- jan, feb, mar, apr, gledaš in plačuješ kot se spodobi
- maj, jun, jul, avg, potuješ kot sam Marco Polo, vidiš Veliki zid, rešiš lepo Kitajko generalico Lin Mae pred Tao Tei matico, uživata maksimalno, potem se spomniš, da imaš v Sloveniji familijo, pobašeš smodnik, kolega in
- sep, okt, nov, dec, se vrneš...

po 14 dnevih po predvidenem billing datumu promo 4,66EUR subscription zapade in ni več veljavna. je pa letna naročnina navadna, nič promo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mpu2Q7 ()

mtosev ::

HBO Max app več ne potrebuje GMS, da deluje. Prej mi app na Huaweiju brez GMS ni deloval. Sedaj mi pa dela, če koga zanima.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Cupakabra123 ::

Ali se kdo uporablja HBO Max na Fire TV in so mu app upgrejdali na Max? Kakor razumem Max ni na voljo v Sloveniji. Zakaj mi torej Amazon ponuja Max namesto HBO Max. Ko odprem App pa vedno dobim nek genericen error, ki je tam verjetno ravno zaradi tega reggion locka.

alkor ::

max je na voljo v slo
LP, a

Cupakabra123 ::

alkor je izjavil:

max je na voljo v slo

HBO Max, ne Max

https://www.max.com/geo-availability

polde66 ::

Cupakabra123 je izjavil:

Ali se kdo uporablja HBO Max na Fire TV in so mu app upgrejdali na Max? Kakor razumem Max ni na voljo v Sloveniji. Zakaj mi torej Amazon ponuja Max namesto HBO Max. Ko odprem App pa vedno dobim nek genericen error, ki je tam verjetno ravno zaradi tega reggion locka.

Na appstoru od amazona ne boš dobil HBO max ker si amazon in hbo nista najbolj všeč. Tako boš moral hbo max sideloadat se pravi pognat iz ključka ali pa preko downladerja poiskat aplikacijo. Ali pa jo naložit preko druzga playstora ala Auraora store.
Kako si pa ti dobil Max aplikaijo pa verjetno uporabljaš kak vpn ker drugače jo v naši regiji na sticku niti ne moreš dol potegnit.
Jaz imam hbo max na fire tv sticku in nimam nobene posodobitve na kak max.
polde

predi ::

HBO Max spreminja pogoje uporabe. Hiter diff sprememb.

Magic1 ::

predi je izjavil:

HBO Max spreminja pogoje uporabe. Hiter diff sprememb.

To je dober pokazatelj, kako nemogoče je spremljat pogodbe. Kot prvo so dolge in vsebujejo poljubno členov. Poleg tega pa jih lahko spremenijo v kolikoršnji meri jim paše. Vse kar ti napišejo je, da so spremenili pogoje pika. Da bi bil na tekočim z vsemi pogoji, bi moral pogoje dnevno brat za hobi...
Sej z zakoni je podobno. Nekje napišejo/povejo(ali pa še to ne), da so nekaj spremenili in potem moraš ti vedet.
To bi morali zakonsko uvest, da se lahko spremeni le manjši del in te spremembe jasno sporoči. Za karkoli več, je potreben ponovni podpis.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

BorutO ::

škoda, da si youtube ne izmisli kaj, kjer bi lahko gledal stream filme, serije, risanke ... Je pa res, da se je youtube zaradi tega premiuma zelo poslabšal.

Kaj nam pa še preostane? Kateri je najboljši za gledanje filmov in serij? Kakšen brezplačen online stream? Sicer vem za dva, skoraj ni reklam, pa ni da ni je tam gor - razen slovenske vsebine, jasno. :)

Sem naročen na Netflix, Hbo Max, Voyo, Amazon, youtube premium ipd ... od tega ničesar ne gledam, ker tisto, kar jaz rad gledam, vrtijo samo na brezplačnem streamu.

Magic1 ::

A je to kakšna motnja, da plačuješ toliko zadev, ki jih ne uporabljaš?!? A je to samo tista Slovenska fora, da moraš imeti več/bolje od soseda?
Magic

Pithlit ::

Magic1 je izjavil:

A je to kakšna motnja, da plačuješ toliko zadev, ki jih ne uporabljaš?!? A je to samo tista Slovenska fora, da moraš imeti več/bolje od soseda?

:)):)):))
Life is as complicated as we make it...

BorutK-73 ::

BorutO je izjavil:

škoda, da si youtube ne izmisli kaj, kjer bi lahko gledal stream filme, serije, risanke ... Je pa res, da se je youtube zaradi tega premiuma zelo poslabšal.

Kaj nam pa še preostane? Kateri je najboljši za gledanje filmov in serij? Kakšen brezplačen online stream? Sicer vem za dva, skoraj ni reklam, pa ni da ni je tam gor - razen slovenske vsebine, jasno. :)

Sem naročen na Netflix, Hbo Max, Voyo, Amazon, youtube premium ipd ... od tega ničesar ne gledam, ker tisto, kar jaz rad gledam, vrtijo samo na brezplačnem streamu.

ReVanced app odstrani reklame, res pa ni za smart tv

Vran ::

Hej, imam en problem od zadnje posodobitve HBO MAX. Prej mi je delalo vse brez problemov, po posodobitvi je javljal napako, tako da sem ga na koncu odstranil iz tv in ga poskušal naložiti ponovno. Kar pa je postalo misija nemogoče. V trgovini Google Play Store pravi, da moja naprava tega ne podpira. Če ga poskušam potegnit preko interneta pravi, da ne podpira tega interneta. Skratka, ne morem ga nikakor potegniti na TV. Pomoč na HBO pravi, da če sem prej lahko na tem istem televizorju spremljal hbo max, ni nujno, da tv podpira hbo max (ne razumem, malo ja, malo ne). TV je 55PUS7909, Verzija androida je bila nadgrajena pred nekaj leti in je zdaj 7.1.2. Kakšen nasvet, kako rešit problem? Prosim!

Ganon ::

Sem prepričan, da nova različica ne podpira več androida 7. Prestar TV, tako je to danes.

Vran ::

Pravijo, da podpirajo vse androide nad 5.0

mtosev ::

Verjetno ti res tv ni podprt. Kje pa piše, da je nad android 5 podprto?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Magic1 ::

Če ne misliš menjat TVja, lahko nabaviš TV stick. Preveri kater je dober in ugoden.
Magic

polde66 ::

Bolj primeren je android tv box, najcenejši je Hako pro za okoli 60 eur. Certificiran androidtv 11 box. Pa še 2x usb ima in lan vhod. Če imaš pa srečo pa lahko kje stakneš Xiaomi mi tv box S 2gen za manj kot 60 eur. Ni slab pa vse dela in podpora bo še kar nekaj časa zanj. Nima Lan a ima 1 usb.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Vran ::

Na tem linku piše, da je podprt Android OS 5 or later.

https://help.hbomax.com/dk-en/Answer/De...

polde66 ::

V teoriji lahko piše karkoli če pa v praksi ne deluje je pa malce bolj zapleteno. Pa verjetno objava že dolgo časa ni posodobljena.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

sirotka ::

Meni pa app nagaja. Philips android TV. Aplikacijo normalno odpre, ko izberem profil pa me vrže ven. Če naredim nov profil, deluje bp, dokler nekaj ne odprem in malo pogledam. Dela tudi stran profil, če brišem vse iz seznama nadaljuj ogled. Brisal in na novo posnel app. Se je že kdo srečal s tako napako?

Slopek ::

Glede Philipsa...če gre za starejši model(5-7let), potem HBOmax ne boš gledal. Gre se za neko nadgradnjo, ki bi bila potrebna iz strani proizvajalca tv-ja. Kar vem, ima s tem težave samo Philips.

sirotka ::

Ravno 5 let bo star ja. Model je 65PUS7303/12. Vse ostalo deluje bp, tukaj pa ja...čim imam nekaj napol pogledanega, vrže ven. Očitno ne bo bo nič iz tega.

polde66 ::

Samo v vednost št.1. Na navadnih androidinih škatlah z androidom 11 HBO max deluje, vendar ga ne pokaže med aplikacijami. Ga je treba zagnati iz nastavitev-aplikacije. Lahko se pa nanj naloži mislim da verzija: hbo-max-52-25-0-33 ki je za navaden android ampak je uporabnost te aplikacije slabša kot nove za android tv box. Look je starejši in seveda uporaben z miško.
Zato je priporočljivo kupiti nek certificiran box ali stick z L1 googlovim certifikatom in podporo stream aplikacijam.
Samo za v vednost št.2 Če kdo uporablja Skyshowtime ali bi ga hotel uporabljati: delovalo bo na androidtv 11 certificiranih napravah ne bo pa deloval na navadnem android 11 boxu. Fora je v nekih varnostnih zadevah z androidom 11 in ta "napaka" ne bo nikoli odpravljena.
polde

Vran ::

Lahko malo podrobneje razložiš, kaj je zate "navadna androidna škatla z androidom 11", prosim? Konkretno prodajajo zdaj v Sloveniji Philips OLED tvje z androidom 11. Pred zadnjim updatom HBOja pred cca 2 mesecema pa je ta perfektno deloval tudi na 10 let stari Philips TV z Androidom 7. Brez boxov ali stickov. Hvala.

polde66 ::

Evo nekaj v tem smislu (navaden android): https://www.geekbuying.com/item/A95X-F4...
Tole je pa najcenejša varianta certificiranega android tv 11: https://www.geekbuying.com/item/HAKOPro...
polde

Vran ::

OK, OK. Ti govoriš o boxih, jaz o televizijah. Boxi me sploh ne brigajo, ker pričakujem od televizij, da imajo vgrajeno vse potrebno, da lahko leta 2023 spremljaš vse, kar ti poželi srce.Če hočem gledat HBO, Netflix, Rakuten, Appletv, Disney world, Voyotv in podobne jajce, mi mora televizija to omogočit in ne da kupujem zraven še neke pretvornike. Kot da smo v Jugoslaviji v letih 70.

mtosev ::

Mislim, da ti ne bo uspelo to kar ti pričakuješ od tvja.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Pithlit ::

Vran je izjavil:

OK, OK. Ti govoriš o boxih, jaz o televizijah. Boxi me sploh ne brigajo, ker pričakujem od televizij, da imajo vgrajeno vse potrebno, da lahko leta 2023 spremljaš vse, kar ti poželi srce.Če hočem gledat HBO, Netflix, Rakuten, Appletv, Disney world, Voyotv in podobne jajce, mi mora televizija to omogočit in ne da kupujem zraven še neke pretvornike. Kot da smo v Jugoslaviji v letih 70.

Nov tv? Ja. 10 let star? Ne. Moderni televizorji so skorajda le telefoni z ogromnimi ekrani (na njih pač večinoma laufa android v eni od mnogih iteracij). Na katerem 10 let starem fonu delajo vse te moderne aplikacije? Vsakih par let boš pač primoran menjat ker nekatere stvari enostavno ne bodo več delovale... Pa ni važno a se pogovarjamo o tv, stick-u ali telefonu.
Life is as complicated as we make it...

mtosev ::

Nvidia shield TV reši te težave.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

polde66 ::

Vran je izjavil:

OK, OK. Ti govoriš o boxih, jaz o televizijah. Boxi me sploh ne brigajo, ker pričakujem od televizij, da imajo vgrajeno vse potrebno, da lahko leta 2023 spremljaš vse, kar ti poželi srce.Če hočem gledat HBO, Netflix, Rakuten, Appletv, Disney world, Voyotv in podobne jajce, mi mora televizija to omogočit in ne da kupujem zraven še neke pretvornike. Kot da smo v Jugoslaviji v letih 70.

Malce lahkoverno je pričakovat, da ti bo stara filipsova tv to nudila kar pričakuješ v letu 2023. Pač ne bo. Njihov cilj ni da si ti srečen ampak, da kupiš nov tv: Če bi se takrat odločil za sonija bi ti aplikacije še v letu 2023 delovale. Da boš pa lahko svoj tv še naprej uporabljal in uporabljal željene aplikacije si boš pa pač moral omisliti nekaj takega kot je box ali pa stick. Ali pa biti čemeren in razočaran. Ali pa seveda kupiti nov filips ki ti bo zagotavljal ažuriranje aplikacij vsaj 5 let. To so pač dejstva z android tv-ji. Zastara prej kot tv brez androida. Če že ne softver pa zastara hardver.
polde

Vran ::

Glej, na mojem 10 let starem tv ju je do pred dvema mesecema delalo vse. In na njem je laufal android 7. Poskušal sem dobiti mnenje koga, ki je imel podobne težave in mu jih je uspelo rešiti. Žal tega nisem dobil. Iz vseh odgovorov, ki sem jih dobil jaz in drugi na tem forumu danes, sem uspel razumeti, da je potrebno za določene stvari menjati tv ali uporabiti nekaj drugega kar bo nadomestilo pomanjkljivosti starega tv. In to mi je zadosti. Ne bom se spuščal v polemike novi tvji, stari tvji, novi telefoni, stari telefoni. Hvala za vse nasvete.

Vran ::

Glej, v svoji lahkovernosti sem do pred cca 2 mesecema na 10 let stari filipsovi škatli z androidom 7 gledal HBO brez problemov. Hvala za vse dobrohotne nasvete in propagando za določene proizvajalce zabavne elektronike. Seveda mi je popolnoma jasno, ker pač nisem mali otrok, da bom za spremljanje določenih stvari potreboval novi tv ali kak dodatek. Bom pač razmislil, kaj se mi bolj splača, naredil par kalkulacij in bo. Še enkrat: do zadnjega updata HBO, sem HBO MAX spremljal na svoji predpotopni, 10 let stari filipsovi škatli brez problemov.

mtosev ::

Bodi zadovoljen, da ti je tako dolgo sploh delovalo. Jaz bi bil.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

polde66 ::

https://hbo-now.en.uptodown.com/android... tukaj imaš starejše verzije HBO max. Varianta je taka da odinštaliraš zadnjo verzijo in sprobavaš eno po neo od starejših verzij, če deluje. Moj nasvet je: daj si jih par na ključek pa sprobaj. Inštaliraš pa s kakim programom ala file manager.
polde

Vran ::

Sem. Evo sem.

polde66 ::

Pa v nastavitvah če ti rata da na kateri starejši aplikaciji deluje moraš izklopiti samodejno posodabljanje.
polde

Vran ::

Evo, to je tisto, kar sem potreboval. Javim, če bo delalo. Najlepša hvala.

Pithlit ::

Vran je izjavil:

Glej, v svoji lahkovernosti sem do pred cca 2 mesecema na 10 let stari filipsovi škatli z androidom 7 gledal HBO brez problemov. Hvala za vse dobrohotne nasvete in propagando za določene proizvajalce zabavne elektronike. Seveda mi je popolnoma jasno, ker pač nisem mali otrok, da bom za spremljanje določenih stvari potreboval novi tv ali kak dodatek. Bom pač razmislil, kaj se mi bolj splača, naredil par kalkulacij in bo. Še enkrat: do zadnjega updata HBO, sem HBO MAX spremljal na svoji predpotopni, 10 let stari filipsovi škatli brez problemov.

Sej ravno v tem je hec. HBO in/ali proizvajalec tv se lahko v vsakem momentu odloči da neha podpirat tvojo 'predpotopno' škatlo. Na to nimaš nobenega vpliva. Naslednji korak s HBO strani je pa ta da neha podpirat starejše verzije svojega programja. Pol boš pa res moral nekaj novega kupit... V moji bukvi to pomeni nov tv, ker ja, tvoj je res predpotopni in ni glih cost effective iskat obvode v stilu 100 evrskih dodatnih škatlic (plus daljinc).
Life is as complicated as we make it...

Magic1 ::

Seveda lahko HBO en dan neha podpirati tvoj TV, ti pa lahko nehaš podpirati njega...
Magic

Pithlit ::

Magic1 je izjavil:

Seveda lahko HBO en dan neha podpirati tvoj TV, ti pa lahko nehaš podpirati njega...

Absolutno! Podpiram. Problem rata ker to lahko naredi vsak ponudnik... Tvoja draga (pa še kdo zraven) ti pa vrat zavije če ni slovenskih podnapisov.
Life is as complicated as we make it...

harvey ::

Magic1 je izjavil:

Seveda lahko HBO en dan neha podpirati tvoj TV, ti pa lahko nehaš podpirati njega...

Nič novega, saj to se redno dogaja, npr. Microsoft OneDrive lepo poreže podporo za določene mobilnike. Enako tudi Apple in pa recimo NLB ProKlik, ti enostavno določi pogoje.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

BorutO ::

Magic1 je izjavil:

A je to kakšna motnja, da plačuješ toliko zadev, ki jih ne uporabljaš?!? A je to samo tista Slovenska fora, da moraš imeti več/bolje od soseda?

Niti od daleč ... to je bolj moja taka, da rada pogleda kakšne filme. Nekoč, ko je bila še samska, je rekla, da je bila filmofilka. :)

Zdaj mogoče pogleda film ali dva zvečer, ko deca že spijo, včasih pa nič. Jaz pa imam TV bolj kot ne samo za okras. Si pa kdaj nažgem youtube ali pa radio val202 na tv.

Magic1 ::

BorutO je izjavil:

Magic1 je izjavil:

A je to kakšna motnja, da plačuješ toliko zadev, ki jih ne uporabljaš?!? A je to samo tista Slovenska fora, da moraš imeti več/bolje od soseda?

Niti od daleč ... to je bolj moja taka, da rada pogleda kakšne filme. Nekoč, ko je bila še samska, je rekla, da je bila filmofilka. :)

Zdaj mogoče pogleda film ali dva zvečer, ko deca že spijo, včasih pa nič. Jaz pa imam TV bolj kot ne samo za okras. Si pa kdaj nažgem youtube ali pa radio val202 na tv.

To mi je jasno, da nekdo ima rad opcijo za pogledat. Mi sam ni jasno zakaj se podpira vse konstantno. Pač maš en ali dva in pol na vsake par mesecev rotiraš med vsemi. Sej če ti 100EUR mesečno prav nič ne pomeni, potem je res vseeno. Ozirama če je to od drage edina draga pregreha :D, potem si še poceni prišel skoz.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

gaoZjQP ::

Magic1 je izjavil:

To mi je jasno, da nekdo ima rad opcijo za pogledat. Mi sam ni jasno zakaj se podpira vse konstantno. Pač maš en ali dva in pol na vsake par mesecev rotiraš med vsemi. Sej če ti 100EUR mesečno prav nič ne pomeni, potem je res vseeno. Ozirama če je to od drage edina draga pregreha :D, potem si še poceni prišel skoz.

ce se narocnina deli - dokler se ni onemogoceno - na vec razprsenih gledalcev, stane veliko manj
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Netflix (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Zvok in slika
1194234652 (2400) PARTyZAN
»

Disney Plus (Disney+) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6211338 (568) opeter
»

SkyShowtime (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
22029540 (2006) Gregor P
»

Kje gledati

Oddelek: Sedem umetnosti
132086 (1293) mtosev
»

HBO ali Netflix

Oddelek: Loža
339908 (2852) predi

Več podobnih tem