» »

HBO Max

HBO Max

1 2
3
4 5

wcpapir ::

Spet se mi je podaljsala narocnina na HBO MAX, jbg pozabil prekinit. Dajte kak predlog kaj gledate

svecka ::

Bolt je izjavil:

svecka je izjavil:

Seveda, zate je 720p največ zate, ker boljšega televizorja si ne moreš privoščiti :D

Mhahaha.
Božček. Si pa preveč nesposoben, da bi si lahko privoščil tist kot jaz.
Poleg tega da si totalno nesposoben si tudi nepismen.
To si že neštetokrat dokazal s svojimi budaleštinami na forumu. Ne se brukat sinko.

Bolt je izjavil:


Z HBO ni nič narobe. Če si ti nesposoben in če imate neprimerno opremo potem ste sami krivi in ne jokajte.
Men dela tudi v 4K.


Haha, ti sploh ne veš kaj je 4k. cca 30 max filmov maš v 4k supportu, ostalo je HD največ. Ti jako nič ne vidiš, še serije ki so v SD, misliš da so v 4k. Dumbass. Atmos cela znanost, da kak film sploh ima. 3/4 vsebine komaj dosega 1080p na hbo max.

Tiger ::

@wcpapir: če imaš naročnino od marca (po akcijski ceni 4,66), je raje ne prekini, ker je redna cena 6,99. Drugače pa lahko gledaš serije iz 80. in 90. let npr: Princa iz Bel-Aira ali Alfa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tiger ()

mtosev ::

Jaz sem tudi marca vzel za 4.66 EUR pa mi je okay. Dosti pa ne gledam.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Magic1 ::

svecka je izjavil:

Bolt je izjavil:

svecka je izjavil:

Seveda, zate je 720p največ zate, ker boljšega televizorja si ne moreš privoščiti :D

Mhahaha.
Božček. Si pa preveč nesposoben, da bi si lahko privoščil tist kot jaz.
Poleg tega da si totalno nesposoben si tudi nepismen.
To si že neštetokrat dokazal s svojimi budaleštinami na forumu. Ne se brukat sinko.

Bolt je izjavil:


Z HBO ni nič narobe. Če si ti nesposoben in če imate neprimerno opremo potem ste sami krivi in ne jokajte.
Men dela tudi v 4K.


Haha, ti sploh ne veš kaj je 4k. cca 30 max filmov maš v 4k supportu, ostalo je HD največ. Ti jako nič ne vidiš, še serije ki so v SD, misliš da so v 4k. Dumbass. Atmos cela znanost, da kak film sploh ima. 3/4 vsebine komaj dosega 1080p na hbo max.

Jaz sem tudi nezadovoljen. Sem mel prej en mesec Netflix in je bilo praktično vse 4K, tukaj je pa prava HD revščina. Mah ok, ze en mesec na leto bo ok da pogledaš njihove serije.
Magic

phnj90 ::

Deli z žlahto, če že z drugimi ne, vzameš premium pakete ipd. Netflix ima sicer idejo nekaj omejiti deljenje računa, zaenkrat še ni sile. Je še več podobnih servisov. Če deliš, stane skoraj neopazno malo, ni primerjave z redno tv.

RockyS ::

Bi kdo seral netflix premium? Placam pol leta vnaprej.

Bolt ::

Magic1 je izjavil:

svecka je izjavil:

Bolt je izjavil:

svecka je izjavil:

Seveda, zate je 720p največ zate, ker boljšega televizorja si ne moreš privoščiti :D

Mhahaha.
Božček. Si pa preveč nesposoben, da bi si lahko privoščil tist kot jaz.
Poleg tega da si totalno nesposoben si tudi nepismen.
To si že neštetokrat dokazal s svojimi budaleštinami na forumu. Ne se brukat sinko.

Bolt je izjavil:


Z HBO ni nič narobe. Če si ti nesposoben in če imate neprimerno opremo potem ste sami krivi in ne jokajte.
Men dela tudi v 4K.


Haha, ti sploh ne veš kaj je 4k. cca 30 max filmov maš v 4k supportu, ostalo je HD največ. Ti jako nič ne vidiš, še serije ki so v SD, misliš da so v 4k. Dumbass. Atmos cela znanost, da kak film sploh ima. 3/4 vsebine komaj dosega 1080p na hbo max.

Jaz sem tudi nezadovoljen. Sem mel prej en mesec Netflix in je bilo praktično vse 4K, tukaj je pa prava HD revščina. Mah ok, ze en mesec na leto bo ok da pogledaš njihove serije.

Še enkrat!
Kot prvo: nastavitve HBO!
Kot drugo: povezava!
Kot tretje "primeren" TV in njegove nastavitve!
...
Ne jokat in krivit druge, da zadeve ne delujejo zaradi lastne nesposobnosti.
Je pa tako, če zadeva pride "zastonj" oziroma vključena v paket je hitro dobro, kaj ne, če pa je zanjo treba dodatno plačat je pa problem. Itak, da ne bi plačeval za nobeno od teh storitev Netflix, HBO... kaj šele RTV!
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Magic1 ::

Dej ne bluzi Bolt. Na TVju ko klikneš na posamezno serijo/film ti piše kakšno kvaliteto omogoča in pri večini piše zgolj HD. Kot je bilo zgoraj že napisano HBO ima le par deset filmov v 4K.
Magic

Bolt ::

Ne bluzi Magic1.
99% folka itak ne razloči med HD in 4K.
Če nastaviš vse kot sem zgoraj napisal boš imel v HD primerljivo kakovost slike kot tisti, ki v 4K ne zna oz. nima nastavljeno kot je treba.
Če pa si ti čorav pa ti jaz ne morem pomagat.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Alien123 ::

Zakaj sploh plačujete netflix, hbo in ostali šrot? Na torrentih so vsi filmi v 4k in v današnjem času ti potegne 30gb filma v parih minutah dol

Ganon ::

Magic1 je izjavil:

Dej ne bluzi Bolt.


Ne trudi se z njim, ni vredno. Ti imaš seveda prav. HBO je edini med velikimi, ki mu je 4K takorekoč španska vas. Kaj šele Dolby Vision ipd. Ena ogromna žalost.

phnj90 ::

Alien123 je izjavil:

Zakaj sploh plačujete netflix, hbo in ostali šrot? Na torrentih so vsi filmi v 4k in v današnjem času ti potegne 30gb filma v parih minutah dol

Vsekakor je varianta ampak smo preleni, ker je bolj komot. Torentira se striktno preko vpn, ne?

Magic1 ::

Alien123 je izjavil:

Zakaj sploh plačujete netflix, hbo in ostali šrot? Na torrentih so vsi filmi v 4k in v današnjem času ti potegne 30gb filma v parih minutah dol

Ker sem že mal prestar, da bi piratiziral. Ni potrebe po kraji.
Pritožil sem se zgolj zaradi tega, ker je večina neHBO produkcije v slabši kvaliteti, kar me bo odvračalo od uporabe za stvari, ki so tudi drugje. Bom raje druge servise uporabljal. Po drugi strani pa ti tudi ni potrebe plačevat vsega nonstop. Odjaviš/prijaviš se v minuti na kavču s telefonom. Oktobra sem imel Netflix, včeraj sem vzel HBO, enkrat spomladi pogledam še Disney.
Netflix je bil kar ok, sam greš hitro čez dobre stvari. Na HBO bom pač pogledal House of the dragon pa še par filmov in bodo morali spet kaj pametnega posnet, da bom spet vzel za en mesec.
Sem mislil v začetku, da bo slabo imet toliko streaming servisov, samo sploh ni problem če nisi neučakan.
Magic

-Wall ::

Magic1 je izjavil:

Ker sem že mal prestar, da bi piratiziral. Ni potrebe po kraji.


Nima veze s krajo, s tem se zahvalis zalozbam za desetletja netegovanja, ce si na svetu vec kot 3 desetletji si upravicen do dozivljenskega gledanja filmov zastonj. Ker so te tolikokrat nategnili + obresti.

Imel sem placan HBO, so se prestavili na "Max", vsebine ne morem vec gledati (T-2), ker zahteva android in sem ga odjavil.

Zdaj pac gledam kar hocem in za to ne placam, ce nocejo denarja, meni je prav.

Razen tega, se pa moras zavedati, da bi brez piratstva filme se vedno gledal na VHS kasetah.

Tole je tudi sicer zanimivo branje, EU porocilo o vplivu piratstva, ki so ga seveda poizkusili skriti v predal:
https://cdn.netzpolitik.org/wp-upload/2...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

Alien123 ::

Magic1 je izjavil:

Alien123 je izjavil:

Zakaj sploh plačujete netflix, hbo in ostali šrot? Na torrentih so vsi filmi v 4k in v današnjem času ti potegne 30gb filma v parih minutah dol

Ker sem že mal prestar, da bi piratiziral. Ni potrebe po kraji.
Pritožil sem se zgolj zaradi tega, ker je večina neHBO produkcije v slabši kvaliteti, kar me bo odvračalo od uporabe za stvari, ki so tudi drugje. Bom raje druge servise uporabljal. Po drugi strani pa ti tudi ni potrebe plačevat vsega nonstop. Odjaviš/prijaviš se v minuti na kavču s telefonom. Oktobra sem imel Netflix, včeraj sem vzel HBO, enkrat spomladi pogledam še Disney.
Netflix je bil kar ok, sam greš hitro čez dobre stvari. Na HBO bom pač pogledal House of the dragon pa še par filmov in bodo morali spet kaj pametnega posnet, da bom spet vzel za en mesec.
Sem mislil v začetku, da bo slabo imet toliko streaming servisov, samo sploh ni problem če nisi neučakan.


:))

Kaj vse ne prebereš tukaj. Krade mene država vsakiga 15.

asdf_jklc ::

Že med med 720 in 1080 ni opazne razlike, kaj šele nek 4k. Razen pri res ogromnih televizijah.

BorutO ::

Da ste razvajeni ... Z ženo sva naročnika na Netflix, HBO Max in Voyo ... Gledava filme tu in tam ... Slika je zelo lepa pri vseh treh.
Zdaj, če se vrnem v zgodovino nazaj, kjer sem za dokaj ok sliko s snežinkami v sliki mogel obračati sobno anteno ali pa jo kdaj pa kdaj tudi v roki držati, da sem sploh kar koli lahko gledal, sem presrečen s tako kvaliteto slike, ki jo ti trije ponujajo. Nisem naročnik na te tri zato, da bi gledal čare 4k resolucije ... važno je, da vidim film, serijo, dokumentarec itd ...

Za razliko od vas, jaz ne doživim orgazma pri 4k resoluciji ...

Magic1 ::

Pa kaj ste vsi na 40" Tvjih? Jaz na 65" čist ok vidim razliko. Bolj je problem, da so T-2 HD programi konkreten šit.
Glih gledam mal HBO max in celo svojih serij po večini nimajo v 4K. Sem ravno gledal Westworld, ki naj bi bil kao high quality. Seveda imaš le v HD...

BorutO je izjavil:

Da ste razvajeni ... Z ženo sva naročnika na Netflix, HBO Max in Voyo ... Gledava filme tu in tam ... Slika je zelo lepa pri vseh treh.
Zdaj, če se vrnem v zgodovino nazaj, kjer sem za dokaj ok sliko s snežinkami v sliki mogel obračati sobno anteno ali pa jo kdaj pa kdaj tudi v roki držati, da sem sploh kar koli lahko gledal, sem presrečen s tako kvaliteto slike, ki jo ti trije ponujajo. Nisem naročnik na te tri zato, da bi gledal čare 4k resolucije ... važno je, da vidim film, serijo, dokumentarec itd ...

Za razliko od vas, jaz ne doživim orgazma pri 4k resoluciji ...

A ti lahko čestitam, kako dober potrošnik si? Plačuješ in si zadovoljen.
Zaradi takih imamo ponavadi šit, ker je preveč takih, ki veselo plačujejo, karkoli se jim podturi.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Bolt ::

Magic1 je izjavil:

Na HBO bom pač pogledal House of the dragon pa še par filmov in bodo morali spet kaj pametnega posnet, da bom spet vzel za en mesec...

Bluziš. Šel za foro pogledat "House of the dragon" 4K UHD Dolby vision in atmos! Ni da ni.
Tako da, več ali manj vse novejše zadeve so v odlični kakovosti. Če je možno pač dajo v 4K, če ni bo pač v tistem kar je na voljo. Sedaj če ravno tvojih prastarih zadev, ki bi jih rad gledal ni v 4K Sorry.
Kot pa že rečeno polovica vas je čoravih (a ne Ganon) z očali, lečami al pa še tega ne, tle pa pametujete kakšna slaba kakovost. Dej nehite no. Glejte POP TV pa tam uživajte v kakovosti.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Magic1 ::

Haha pa ne moreš verjet. Game of thrones in dragon sta praktično edini seriji v 4K na HBO:))
Že vidim v čem je fora, 4k prodajajo blu-raye.
Če je kdo čorav v oči, ali revež na 32" 720p TVju, je to Bolt. A ti mamica plačuje oranžni optimum in imaš gratis HBO?
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

mtosev ::

Mi mamo samo 43" TV, tak da se ne sekiramo zaradi 4K. Edino moj main komp ima 2560x1600 zaslon vse druge naprave so FHD
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Ganon ::

BorutO je izjavil:

Da ste razvajeni ... Z ženo sva naročnika na Netflix, HBO Max in Voyo ... Gledava filme tu in tam ... Slika je zelo lepa pri vseh treh. ... važno je, da vidim film, serijo, dokumentarec itd ...


Če je tebi dovolj, da televizor prikazuje sliko, sem vesel zate. Imaš zelo poenostavljeno življenje. Obstajamo pa tudi zahtevni uporabniki, ki si želimo kvalitete. Na žalost je na tem področju HBO z naskokom najslabši.

asdf_jklc je izjavil:

Že med med 720 in 1080 ni opazne razlike, kaj šele nek 4k. Razen pri res ogromnih televizijah.


Razlika je ogromna.

-Wall ::

Resolucija ni pomembna.

Glavni problem je, da pretiravajo pri encodanju, nasi iptv operaterji nenormalno (t-2 je kockast), ostali ponudniki pa razlicno. Da o tem, da dostikrat posiljajo naprej stereo zvok, ceprav obstaja film v 5.1+, sploh ne bi govoril.

In nisem se videl video streaminga, ki bi prisel blizu blueray sourcu, ki ga je encodal nekdo, ki ve kaj dela. Iz preprostega razloga, ker jih bandwidth stane in z njim sparajo. Ergo torrenti ftw, kar se kvalitete tice.

Ste me pa spomnili na nekaj, a lahko nekdo od uporabnikov HBO MAX izmeri kaksen je njegov upload med pognano applikacijo/glednjem filma na androidu. Ne bi se cudil, ce prasci zadaj uporabljajo p2p, da si znizajo stroske uploada iz njihovih streznikov in zato raje zrejo vas bandwidth. Ker ta prehod HBOja na aplikacijo je rahlo cuden...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

Alien123 ::

asdf_jklc je izjavil:

Že med med 720 in 1080 ni opazne razlike, kaj šele nek 4k. Razen pri res ogromnih televizijah.


Poglej kak bluray film, ki je velik 100gb in potem primerjaj s tem kaj naši ponudniki streamajo na naše televizije. Še bolj pride do izraza, če imaš 65+ oled s poštenim ozvočenjem.

Magic1 ::

Sem ravnokar pogledal Westwood 4.sez, 1.del na 1080p monitorju (otroci okupirali TV). Torej čist frišna zadeva, kao top produkcija. Še tukaj se vidi, da je kvaliteta predvajanja slaba, še 1080p ne izkoristi. Ima Ganon zgleda kar prav, da ima HBO z naskokom najslabšo kvaliteto. Verjetno na nivoju T-2:))
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Bolt ::

Magic1 je izjavil:


Če je kdo čorav v oči, ali revež na 32" 720p TVju, je to Bolt. A ti mamica plačuje oranžni optimum in imaš gratis HBO?

Še enkrat!
Ne jokat in krivit druge, da zadeve ne delujejo zaradi lastne nesposobnosti.
@Magic1 a ti mamica ni podaljšala naročnine in si sedaj prišel jokat na forum.
Sinko a to je vse kar zmoreš! Ko ti zmanjka argumentov pa v take fore:))
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Magic1 ::

Sam ti si pa res biser inteligence. A boš razložil, kako pri vseh serijah, razen dveh spremeniš HD v 4K? V paint-u?
 HD

HD

Magic

Bolt ::

Magic1 je izjavil:

Sam ti si pa res biser inteligence. A boš razložil, kako pri vseh serijah, razen dveh spremeniš HD v 4K? V paint-u?
 HD

HD


Ti pa nisi ravno brihtne sorte. Poleg tega si še nepismen. Kje sem napisal, da bi kdorkoli spreminjal HD v 4K?
Grem glavo stavit, da je na mojem ne 4K tvju HD serija boljša slika, kot na tvojem 4K tvju 4K serija.;)
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Magic1 ::

Seveda, ti je tvoja osebna vedeževalka to povedala. Po novem je kvaliteta vira najmanj pomembna stvar pri kvaliteti slike:)). Kaj vse tukaj prebereš.
Je Ganon prav povedal, da je škoda časa se ukvarjat s takimi pacienti.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

mtosev ::

Če že govorimo o HBO. Oni nimajo gumba za izbiro kakovosti ane? Samodejno se prilagodi kolk vem ne?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Bolt ::

mtosev je izjavil:

Če že govorimo o HBO. Oni nimajo gumba za izbiro kakovosti ane? Samodejno se prilagodi kolk vem ne?

Itak. Saj to jim dopovedujem že ves čas, samo določeni "pacienti" tega ne razumejo.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Magic1 ::

Kaj ti dopoveduješ, kje na televiziji lahko nastavljaš kvaliteto?
Na računalniku lahko snameš extension za chrome za spreminjat resolucijo, kjer šele vidiš kakšno revščino od resolucije ti servirajo. HD je drugače 720p... še FullHD ni. V glavnem vsako minuto bolj šokiran kaj se grejo, bolj kot se poglabljam.
Ali ima kdo preko VPN ameriško shemo? Ali je tam kaj bolje?
Magic

beta1 ::

Mene pa moti, da imam filme na HBOMax in VOYO aplikaciji za televizije (SamsungTV app in tudi na EON box Android app), da imam filme namesto v 2:35:1 formatu, imam zoomirane na 16:9. Tu se veliko izgubi tudi na kvaliteti.

Na HBOMax dobim DD5.1, na Samsungu in EONBoxu.
Na VOYO preko Samsunga dobim samo DD2.0.
Na VOXO preko EON Boxa dobim samo PCM Stereo.

Naštelano pa imam vse prav, saj drugače nebi dobil DD5.1 preko HBOMax, VLC...
Huawei LTE CPE master.

Ganon ::

Magic1 je izjavil:

Ali ima kdo preko VPN ameriško shemo? Ali je tam kaj bolje?


Povsod je isti šmorn. HBO Max se tako ali tako umika prihodnje leto, obstajal bo samo še Discovery+. HBO ima odlične serije, ampak tehnična plat zelo šepa.

Cveto ::

Meni se sicer ne zdi tako slabo. Trenutno so v 4k na voljo (ja, sem šel štet).

-Garcia
-House of the dragon
-Game of thrones
-Dumbledore secrets
-Batman
-Dune
-Harry Potter kolekcija
-Matrica kolekcija
-Godzilla proti Kongu

In še 27 drugih vsebin (serij, filmov).

Za dobre 4€ na mesec je ok. Imem sem tudi že Netflix, pa me ni nekaj sezulo. Daleč najboljpi se mi trenutno zdi Apple TV. Vsebin ni veliko, a kar je, je hudo, sploh kak ZF. Dolby Vision, Atmos, na OLED-u in z ustreznim ozvočenjem je res fenomenalno. HBO Max enostavno ni na tem nivoju (niti Netflix, Voyo).

Pri tem se mi sicer zdi, da se bolj kot 4k pozna HDR (Dolby Vision) in da je že posneto v mislih na to.

BorutO ::

Ganon je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Ali ima kdo preko VPN ameriško shemo? Ali je tam kaj bolje?


Povsod je isti šmorn. HBO Max se tako ali tako umika prihodnje leto, obstajal bo samo še Discovery+. HBO ima odlične serije, ampak tehnična plat zelo šepa.

Od kje ti uradna informacija, da se HBO Max umika?

pingme ::

BorutO je izjavil:

Ganon je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Ali ima kdo preko VPN ameriško shemo? Ali je tam kaj bolje?


Povsod je isti šmorn. HBO Max se tako ali tako umika prihodnje leto, obstajal bo samo še Discovery+. HBO ima odlične serije, ampak tehnična plat zelo šepa.

Od kje ti uradna informacija, da se HBO Max umika?


To seveda ni res. HBO Max in Discovery+ bodo naslednje leto združili (en app, skupna vsebina), kakšno bo novo ime se pa še ne ve, po zadnji informaciji naj bi se imenoval samo Max ;-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pingme ()

phnj90 ::

Eh, Discovery+, ja, sem šel iskat in brat :-)

mtosev ::

Meni je važno, da ostane ista cena, ki jo sedaj plačujem 4.66€.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Ganon ::

pingme je izjavil:

To seveda ni res. HBO Max in Discovery+ bodo naslednje leto združili


Saj o tem govorim. Informacija je bila, da bo ostalo pri imenu Discovery+. Ampak, če se kvaliteta ne dvigne, bodo tenko piskali.

Cveto ::

Ime naj bi bilo "Max". Cena seveda višja. In pa brez onih "4,66€" variant. Pridobili bomo pa kup neuporabne šare, kot je zadnja leta na Discoveryu (dražbe, kopanje zlata, pawn shop itd, kar pač rabi samo eno kamero in par likov).. Skratka, orenk korak na slabše.

Razmišljanje menedžerjev na WB Discovery: trenutna situacija je taka, da bi se dalo ceno še kar orenk naviti. A naredimo to tako, da ne bo zamere, da ne bodo hodili stran. Rabimo torej novo ime, pa se bomo lahko izgovorili, da gre za novo storitev. Pa da ne bo kdo rekel, da smo samo preimenovali HBO Max, dajmo zraven še kup "poceni" robe iz Discoverya. Pa bo drugo leto spet lep božični bonus!.

phnj90 ::

Netflix še resno misli z omejevanjem šeringa?

Že kakšna mnenja o skyshowtime.com po akcijski ceni?

BorutK-73 ::

Sky ima zelo slabo izbiro, ima pa podnapise.

Sem vzel za mesec dni da stestiram in odjavil disney+.

ps
Kaže da je novi TopGun na voljo, ampak v slo verziji ga ni. Plus sezone nadaljevank so kar tako, nekje imaš samo eno sezono, nekje nekaj sezon vmes.

Zgodovina sprememb…

phnj90 ::

Kaj pomeni SLO verzija - geolock ali podnapisi, ker...

BorutK-73 ::

Vse je v slovenščini

https://www.skyshowtime.com/si

Zgodovina sprememb…

phnj90 ::

A lahko tole o sky preneseš v drugo temo, da ne bomo več smetili tega HBO Max?

Ja, se da gledati nov topgun ali ne, s slovenskimi podnapisi ali brez, z vpn geo-preslikavo ali ne? :-)

Ne bom se še prijavil, čeprav je neopazen strošek ampak raziskujem, če dodamo v našo 'zaprto' kolekcijo vod-ov.

BorutK-73 ::

Sem našel temo:
SkyShowtime

Robert ::

Se pravi, če prav vidim je cena 2,99 € mesečno za skozi ne samo za določeno obdobje, saj to pa ni tako veliko.

mpu2Q7 ::

ej - ima hbo max letno naročnino in za koliko? je kaj boljšega kot 4,66€ na mesec? če imaš 4,66€ in ne plačaš nekaj mesecev, imaš potem naprej 4,66€?
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Netflix (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Zvok in slika
1194234372 (2120) PARTyZAN
»

Disney Plus (Disney+) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6211296 (526) opeter
»

SkyShowtime (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
22029433 (1899) Gregor P
»

Kje gledati

Oddelek: Sedem umetnosti
132075 (1282) mtosev
»

HBO ali Netflix

Oddelek: Loža
339875 (2819) predi

Več podobnih tem