» »

HBO Max

HBO Max

1
...
3 4
5
»

polde66 ::

Vse stroške je bolje gledati na letni ravni. Če je naročnin za 100 eur na mesec jih je na letni ravni za 1200 eur. Če to ni veliko potem si to verjetno lahko privošči.
Naročniki T-2 lahko na točke za 2.50 eur za tri mesece koristijo HBO max. Skyshowtime imam za 2,99 eur, 6 eur pa ravno nebi dal. Netflix se pa več ne deli. Obstajajo pa še brezplačne alternative kot sta sloflix.net in zbirka.sloflix.si. Prva je zelo podobna po vsebini voyotu (ta je po mojem mnenju občutno predrag, razen če ga dobiš v kakem paketu free). Skratka variant kako do filmov je zaenkrat še dovolj. Woke Disney+ pa bo verjetno shodil. Potem je tu še prenovljeni partis oz. infire.si kjer kapo dol dela vse in dobiš veliko.
polde

gaoZjQP ::

polde66 je izjavil:

Vse stroške je bolje gledati na letni ravni. Če je naročnin za 100 eur na mesec jih je na letni ravni za 1200 eur. Če to ni veliko potem si to verjetno lahko privošči.

mi delimo najvecje pakete - hbomax, skyshowtime, disney+, netflix (vse skupaj je dolgcas) - ce bi to bilo mesecno za eno gospodinjstvo, bi zneslo ca 25EUR, kje je se 100... placujemo pa letno, ce je le mogoce... za netflix se nisem dobil pritozbe, da ne bi deljenje delovalo... imamo sicer workarounde zamisljene ampak dokler ne bo potrebno, ne vemo, ce delajo in ne bomo delili netflixa potem - mobilni netflix ne bo imel tezav z lokacijami? dolsnemati filmov se nam pa ne da, nismo ravno neki posebni gledalci.

saj res, ce gres iz mesecnega 4,66 hbomax na letnih 55 in bi kdaj zelel nazaj na mesecno 4,66 - ne gre vec, ali?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gaoZjQP ()

Tiger ::

gaoZjQP je izjavil:

saj res, ce gres iz mesecnega 4,66 hbomax na letnih 55 in bi kdaj zelel nazaj na mesecno 4,66 - ne gre vec, ali?

Cena 4,66 je bila promocijska ob zagonu HBO MAX, velja samo do preklica naročnine.

mtosev ::

Jaz tudi plačam to promo ceno 4.66EUR.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

gaoZjQP ::

Tiger je izjavil:

gaoZjQP je izjavil:

saj res, ce gres iz mesecnega 4,66 hbomax na letnih 55 in bi kdaj zelel nazaj na mesecno 4,66 - ne gre vec, ali?

Cena 4,66 je bila promocijska ob zagonu HBO MAX, velja samo do preklica naročnine.

ja, 55EUR/y pa je redna ponudba in je ugodnejša od 4,66EURx12=55,92EUR skoraj za 1EUR letno! namen je, da ne bi prekinjamo in mogoče obdržimo "Trenutni paket: 33% popusta za vedno (mesečno)" za hude čase ampak bi samo obračunski plan zamenjali. če pa ne in hbomax ne prikazuje zgodovine plačil, bi lahko 'promo' račun komu X podarili

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gaoZjQP ()

Pithlit ::

Faaaaaak... A cel euro letno? To še za en espresso ni.

No sej pol zastopim ko se folk buni zaradi podražitev v rangu enega do dveh piv mesečno.

Mimogrede, a kdo kaj ve kdaj lahko pričakujemo Discovery-ev katalog?
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

gaoZjQP ::

Pithlit je izjavil:

Faaaaaak... A cel euro letno? To še za en espresso ni.

ja, saj vem, bogatija vsepovsod, samo pri nas ne.

Vedran ::

Ali je res nevarno deliti z neznancem uporabniško ime in geslo od HBO Max ali drugih pretočnih platform?
Na internetu sem prebral kar nekaj prispevkov v katerih pišejo kako je to nevarno početje.
Ali se prenašajo kaki podatki med napravami uporabnikov kateri uporabljajo enak račun?

Tiger ::

"Nevarno početje" je lahko mišljeno zate, če enako geslo uporabljaš še kje drugje. Drugače pa gre bolj za kaprico ponudnika, ki ponavadi želi, da ima vsako gospodinjstvo svoj uporabniški račun. Najbolj je glede tega začel komplicirati Netflix, ki to ugotavlja in dodatno zaračunava.

Ostalim ponudnikom pa to trenutno bolj dol visi. Imajo sicer svoje pravilnike, da uporabniškega računa naj ne bi smel deliti, a najhujša kazen pri njih je, da ti ga pač izbrišejo.

Pithlit ::

A se še komu na pol stvareh dogaja "title not found"? No, "pol" zna bit pretiravanje ker pač gluposti gledam, ampak vseeno. The Winter King, Supernatural, FLCL... grem naprej klikat, mogoče še kaj najdem.
Life is as complicated as we make it...

Pezdicek ::

Meni to napiše, če med gledanjem ugasnem tv in ga pol nazaj prižgnem.

Od začetka pa nikoli

Pithlit ::

Well, this is interesting...

Dela na fonu (android). Ne dela na obeh samsungovih tv-jih, ne dela na playcu ("can't play title").

Me počasi zanima če lahko kdo to replicira (Samsung tv in/ali ps4)?

FLCL S4E1 (ostalo, kolikor vem, dela)
Supernatural S7E10 (do E9 dela vse) in S7E11 (12 in naprej dela)
The Winter King S1E7 (6 in 8 delata)

Sej če na fonu ne bi delalo bi rekla da je vezano na account, ampak nope.
Life is as complicated as we make it...
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Netflix (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Zvok in slika
1194234652 (2400) PARTyZAN
»

Disney Plus (Disney+) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6211340 (570) opeter
»

SkyShowtime (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
22029540 (2006) Gregor P
»

Kje gledati

Oddelek: Sedem umetnosti
132086 (1293) mtosev
»

HBO ali Netflix

Oddelek: Loža
339908 (2852) predi

Več podobnih tem