» »

Netflix

Netflix

««
19 / 24
»»

drvo ::

Vprašaj tukaj pa ti bomo povedali.

Badwolff ::

https://unogs.com/

Scer piše za breaking bad, da ni v Sloveniji, pa je...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

bolhabley ::

Je kdo ki bi delil Netflix? Dostop lahko urejam tudi jaz. Lp Peter

Enron x86 ::

Nepovezano, pa vseeno poskusim: če bi kdo delil HBO GO, naj napiše na ZS.
Sem prisegel, da nikoli več ne pogledam Sopranovih, ker nimajo pametnega konca, pa sem jih preprosto moral po ogledu dokumentarca o mafiji na Netflixu.
Ampak ni šans, da dam telekomu 10 EUR na mesec ...

Lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

PurpleRain ::

Enron x86 je izjavil:

Nepovezano, pa vseeno poskusim: če bi kdo delil HBO GO, naj napiše na ZS.
Sem prisegel, da nikoli več ne pogledam Sopranovih, ker nimajo pametnega konca, pa sem jih preprosto moral po ogledu dokumentarca o mafiji na Netflixu.
Ampak ni šans, da dam telekomu 10 EUR na mesec ...

Lp

Mene sicer ne zanima ta HBO GO... Me pa zanima kateri dokumentarec o mafiji je to na Netflix-u?
In ja, konec Sopranovih je 🤦🏻 .

Enron x86 ::

Fear City
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

PurpleRain ::

TNX, pogledam ob priliki.

J.McLane ::

Enron x86 je izjavil:

Nepovezano, pa vseeno poskusim: če bi kdo delil HBO GO, naj napiše na ZS.
Sem prisegel, da nikoli več ne pogledam Sopranovih, ker nimajo pametnega konca, pa sem jih preprosto moral po ogledu dokumentarca o mafiji na Netflixu.
Ampak ni šans, da dam telekomu 10 EUR na mesec ...

Lp


HBO Go lahko naročiš mimo Telekoma za 6 €/mesec, lahko preko Chromecasta gledaš na TV, imaš tudi Kodi plugin. Prvih 7 dni zastonj.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Sparkxl ::

Je še vedno v SD kvaliteti?

Badwolff ::

Ampak ponudbe na HBO Go je precej malo.

fireX88 ::

Badwolff je izjavil:

Ampak ponudbe na HBO Go je precej malo.


ne da je precej malo...nikakva je
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Enron x86 ::

@J.McLane, hvala za info. Bom pa jaz naredil HBO GO account in se lahko še nekdo pridruži zraven.
Nakazilo 3 EUR na Paypal vsak mesec sproti.
Piši na ZS. Prednost imajo stari prdci - vsaj 10+ let že na forumu :)

Lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

M.B. ::

Podnapise lahko poskusiš dodat tudi če gledaš Netflix preko brskalnika video. Sam še nisem poskušal, ker so mi angleški dovolj, in pa predvidevam da so isti problemi, kot pri filmih s travnika: Najti pravu podnapis za pravi film, FPS in ostalo.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

GucciSLO ::

Zanimajo me vaše izkušnje.

Netflix gledam preko AppleTV 4K.
Zvečer po 19h je HDR in/ali Dolby Atmos filme nemogoče gledati. Vse kocka, kot bi imel slabo povezavo.
Sem na optiki A-1.
Speedtest kaže polno hitrost 100/20.
Ko dam naslednji trenutek film v Apple TV+ pa deluje normalno.

Kje je težava? Povezava Netflixa s Slovenijo? Moje nastavitve najbrž ne?

Gagarin ::

A1 povezave z Netflixom. Folk se pritožuje že mesece. Zamenjaj operaterja, izgleda nimajo namena porihtat. (Ni težava A1 samo v Sloveniji ampak povsod).

Sparkxl ::

Jap, o tem se je že dosti pisalo. Hebe se jim komplet. Na Telemachu dela ok

XS!D3 ::

GucciSLO je izjavil:

Zanimajo me vaše izkušnje.

Netflix gledam preko AppleTV 4K.
Zvečer po 19h je HDR in/ali Dolby Atmos filme nemogoče gledati. Vse kocka, kot bi imel slabo povezavo.
Sem na optiki A-1.
Speedtest kaže polno hitrost 100/20.
Ko dam naslednji trenutek film v Apple TV+ pa deluje normalno.

Kje je težava? Povezava Netflixa s Slovenijo? Moje nastavitve najbrž ne?

A1
A1 in Netflix
https://www.alter.si/tema/a1-adsl-in-ne...

Na Telamachu dela BP ne glede na uro, baje tudi preko Telekoma ni nobenih težav.

M.B. ::

@Gucci: Izvedi speed test še na https://fast.com/ . Ta namreč uporablja Netflixove strežnike. Najverjetneje bo hitrosto počasnejša.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

webmaher ::

Netflix ima očitno rad Telesmeh :D
 Netflix speed test via Telesmeh

Netflix speed test via Telesmeh

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: webmaher ()

Allison ::

Ali je mogoče Netflix gledati na Kodi brez naročnine? Predlagajte mi nekaj idej. Tudi če iščete delujoči URL repo za izdelavo, obiščite spletno mesto.

Zgodovina sprememb…

Frenky ::

Jaz iscem pa ce se kje dobi zastonj bencin

Drugace pa; narocnino vzemi se s kom pa delite. Odvisno od paketa imas vec naprav hkrati. Par eur te pride na mesec.

Kurzweil ::

A daj no... če imaš takšno željo po ogledu Netflixa... potem ti je vredno dat 3€, kolikor damo štirje, ki si delimo on najboljši paket... 3€!!! ... aja pa še to je prvi mesec free, če se prav spomnim :))

drvo ::

Zgleda, da so na netflixu začeli dodajati Hrvaške podnapise. Sem slučajno opazil, ko sem začel gledati serijo Away. Potem sem pogledal na tisto lestvico 10 najbolj gledanih v Sloveniji in skoraj vsi naslovi, vsaj tisti z letnico 2020, so imeli opcijo Hrvaških podnapisov. Korak bližje za tiste, ki jim je neznanje Angleščine oteževalo gledanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

fuck_it_ ::

drvo je izjavil:

Zgleda, da so na netflixu začeli dodajati Hrvaške podnapise. Sem slučajno opazil, ko sem začel gledati serijo Away. Potem sem pogledal na tisto lestvico 10 najbolj gledanih v Sloveniji in skoraj vsi naslovi, vsaj tisti z letnico 2020, so imeli opcijo Hrvaških podnapisov. Korak bližje za tiste, ki jim je neznanje Angleščine oteževalo gledanje.



Vecja verjetnost je da slovenec razume anglesko kot hrvasko, ce je mlajsi od letnika 1991.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

drvo ::

Ponavadi so tisti, ki imajo probleme z Angleščino 50+ Od tistih pa velika večina razume Hrvaško precej bolje kot Angleško. Recimo moja mati pa foter angleško razumeta neko malenkost, hrvaško pa praktično vse. + velika večina Slovencev rine vsako poletje na Hrvaško obalo in slovenski in hrvaški jezik sta si precej podobna. Skratka filme gledajo tudi starejši od 20, 30 ali 40. Za tiste s tem Netflix postane uporaben, ker so hrvaški podnapisi najbližji približek slovenskim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

gregyk ::

Če koga zanima, lahko delim netflix 4K račun. Info na ZS

Argica ::

me prosim :)

J.McLane ::

drvo je izjavil:

Ponavadi so tisti, ki imajo probleme z Angleščino 50+ Od tistih pa velika večina razume Hrvaško precej bolje kot Angleško. Recimo moja mati pa foter angleško razumeta neko malenkost, hrvaško pa praktično vse. + velika večina Slovencev rine vsako poletje na Hrvaško obalo in slovenski in hrvaški jezik sta si precej podobna. Skratka filme gledajo tudi starejši od 20, 30 ali 40. Za tiste s tem Netflix postane uporaben, ker so hrvaški podnapisi najbližji približek slovenskim.


Netflix gledajo ravno ti 20, 30, 40 let stari, starejši imajo POP TV. Če nimaš nekih korenin iz juga, potem so ti Hrvaški podnapisi prej moteči kot pa ne. Mi pa rinemo na morje vsako v leto v Italijo, kjer tudi ne znajo nič angleško, za hrano in namestitev se že zmeniš, da bi pa zaradi tega bral Italijanske podnapise :))
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Joze_K ::

J.McLane je izjavil:


Netflix gledajo ravno ti 20, 30, 40 let stari, starejši imajo POP TV. Če nimaš nekih korenin iz juga, potem so ti Hrvaški podnapisi prej moteči kot pa ne.


Saj si jih lahko izklopiš, ali preklopiš na angleške, ali si brez. A te tako moti, da bi nekdo, ki bi mu pa prav prišlo tole imel na voljo?

J.McLane ::

Lahko, samo trditi, da smo korak bliže s Hrvaškimi podnapisi je pa vsaj meni malo mimo. Ali so slovenski ali jih pa ni, tudi kakšen nemški ali francoski film z angleškimi podnapisi je kar muka gledat.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Joze_K ::

J.McLane je izjavil:

Lahko, samo trditi, da smo korak bliže s Hrvaškimi podnapisi je pa vsaj meni malo mimo. Ali so slovenski ali jih pa ni, tudi kakšen nemški ali francoski film z angleškimi podnapisi je kar muka gledat.


pa jih ne glej! Da ne boš imel muk, da ti ne bi slabo bilo, ali bi moral na urgenco slučajno. Jaz pa poznam kup ljudi, ki jim bo tole prav prišlo. A jim naj povem, da boš ti imel probleme?

Ali pa rabiš navodilo kako "ne vklopiti HR podnapisov" - saj privzeto tako niso vklopljeni..

ma res, eni imate probleme s sabo!

J.McLane ::

Nimam Netflixa ravno zato ker ignorirajo Slovenijo, pa pogledam film v angleščini iz travnika brez težav. Če ti je OK da enačiš hrvaščino s slovenščino, si pa poišči drug forum v hrvaščini in tam oznanjaj kako je to fino.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: J.McLane ()

Joze_K ::

J.McLane je izjavil:

Nimam Netflixa ravno zato ker ignorirajo Slovenijo, pa pogledam film v angleščini iz travnika brez težav. Če ti je OK da enačiš Hrvaščino s Slovenščino, si pa poišči drug forum v hrvaščini in tam oznanjaj kako je to fino.


zakaj se pa potem ti na angleške forume ne spakiraš in tu smetiš?
Sicer pa, niti Netflixa nimaš, pa maš ravno ti največ problemov s tem.. po svetu se res kup ... potika.

J.McLane ::

Zato ker mi ni vseeno za slovenski jezik, kaj ti ni jasno. Netflix je dal neke hrvaške podnapise, malo bodo poizvedovali naokoli in videli, jah ti Slovenci so itak zadovoljni s hrvaškimi podnapisi, zakaj bi se trudili s slovenskimi.

To me moti, če te že tako zanima in nisi uspel sam dojeti.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Joze_K ::

J.McLane je izjavil:

Zato ker mi ni vseeno za slovenski jezik, kaj ti ni jasno. Netflix je dal neke hrvaške podnapise, malo bodo poizvedovali naokoli in videli, jah ti Slovenci so itak zadovoljni s hrvaškimi podnapisi, zakaj bi se trudili s slovenskimi.

To me moti, če te že tako zanima in nisi uspel sam dojeti.


Mislim, da tudi ti ne dojemaš poante.. vsekakor bi SLO bilo boljše, vendar je kot zasilni izhod to za marsikoga. Če pa ti misliš, da boš s tem ko kradeš namesto, da bi pač uporabil kar je na voljo, tisti pristop, ki bo prisilil NF v poslovenjenje vsega.. potem pa moraš nekam na pregled.

St235 ::

J.McLane je izjavil:

Lahko, samo trditi, da smo korak bliže s Hrvaškimi podnapisi je pa vsaj meni malo mimo. Ali so slovenski ali jih pa ni, tudi kakšen nemški ali francoski film z angleškimi podnapisi je kar muka gledat.


Vsaki podnapisi imajo dodano vrednost, pa naj bodo hrvaški ali korejski. Če si ti omejen (v znanju jezikov in širše) je to tvoj problem.

drvo ::

J.McLane je izjavil:

drvo je izjavil:

Ponavadi so tisti, ki imajo probleme z Angleščino 50+ Od tistih pa velika večina razume Hrvaško precej bolje kot Angleško. Recimo moja mati pa foter angleško razumeta neko malenkost, hrvaško pa praktično vse. + velika večina Slovencev rine vsako poletje na Hrvaško obalo in slovenski in hrvaški jezik sta si precej podobna. Skratka filme gledajo tudi starejši od 20, 30 ali 40. Za tiste s tem Netflix postane uporaben, ker so hrvaški podnapisi najbližji približek slovenskim.


Netflix gledajo ravno ti 20, 30, 40 let stari, starejši imajo POP TV. Če nimaš nekih korenin iz juga, potem so ti Hrvaški podnapisi prej moteči kot pa ne. Mi pa rinemo na morje vsako v leto v Italijo, kjer tudi ne znajo nič angleško, za hrano in namestitev se že zmeniš, da bi pa zaradi tega bral Italijanske podnapise :))

Sicer ne vem kolko si star ampak veliko 40+ in velika večina 50+ hrvaško razume precej dobro, veliko verjetno precej bolje kot Angleško. Sam nimam nobenih korenin v jugi pa razumem hrvaški jezik precej dobro, pa sem pod 40 in ne hodim k njim na morje. Kaj pa gledajo starejši, pa si ne bi upal reči, večina jih verjetno res gleda POP marsikdo pa ne, moji starši POP gledajo redko. Vem pa, da bi mati gledala Netflix pa ji je jezik prepreka. Slovenski podnapisi bi bili idealni, dokler jih ne bo ji bodo zadostovali hrvaški, sam pa imam tako vklopljene angleške.

J.McLane ::

Torej nimaš korenin v jugi, razumeš hrvaško, ampak podnapise imaš pa raje angleške, no shit.

Veš, jaz tudi razumem nemško, pa verjetno ne bom bral nemških podnapisov.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

drvo ::

Ne gre za mene, pravim ti, da za starejše so hrvaški podnapisi zelo uporabna sprememba. Če verjameš ali ne. Starejši so živeli v jugi, fantje hodili v vojsko v druge republike, hodili redno, skorajda izključno, na Hrvaško obalo v sindikalne kapacitete na morje. Starejši razumejo srbo-hrvaško. Sam spadam med zadnje, ki smo se v OŠ še učili srbo-hrvaščine. Še z jebeno cirilico so nas posiljevali. Za nekoga, ki bi rad uporabljal Netflix in mu je bil jezik ovira je to dobrodošla sprememba.

PS: Tudi slovenskih podnapisov je nekaj. Sicer samo za vzorec. Recimo za serijo Gotham so in za en film samo se ne spomnim več za katerega.

webmaher ::

je kak Kodi Netflix uporabnik... jaz že dolgo nimam več, bi pa mal testno s5 probal za foro :)

napsy ::

webmaher je izjavil:

je kak Kodi Netflix uporabnik... jaz že dolgo nimam več, bi pa mal testno s5 probal za foro :)


Jaz uporabljam Kodi za netflix. Sicer UI ni najbolj inovativen, ce si navajen official netflix UI, so pa verjetno naredil najvec, kar se da narediti preko Kodi. Dela drugace brez problemov. Edin discoverability novih filmov/serij je slabsi.
"If you die, you die. But when you live you live. There is no time to waste."

showsover ::

Imam vprašanje, ker ima netflix regionalno prilagojeno videoteko.
Je smiselno uporabit vpn in se projicirat na drug konec planeta in kdaj?
Ob registraciji, ob gledanju, obakrat?

Reaper ::

Ob registraciji za ugodnejšo mesečno naročnino in ob gledanju, če želiš kakšno eksplicitno vsebino, ki je v trenutni regiji, kjer se nahajaš, ni.

webmaher ::

napsy je izjavil:

webmaher je izjavil:

je kak Kodi Netflix uporabnik... jaz že dolgo nimam več, bi pa mal testno s5 probal za foro :)


Jaz uporabljam Kodi za netflix. Sicer UI ni najbolj inovativen, ce si navajen official netflix UI, so pa verjetno naredil najvec, kar se da narediti preko Kodi. Dela drugace brez problemov. Edin discoverability novih filmov/serij je slabsi.

imaš malo morje skinov pa če daš tisto kar gledaš v library tudi ni slabo...
Obstaja skin, ki je narejen v stilu Netflixa https://forum.kodi.tv/showthread.php?ti...

techfreak :) ::

Kateri VPN pa uporabljate za gledanje Netflixa drugih drzav? Vcasih vem da sem enega uporabljal, za gledanje ameriskega Netflixa, ampak kolikor vem je vecina ponudnikov blokiranih.

Badwolff ::

windscribe

6bt9hmDwY ::

Še dela netflix z revolut virtual/disposable card? Meni več ne sprejmejo...
Issuer trdi, da ni nobenih sondirnih transakcij, niti jaz ne vidim v appu, sem preveril.
Merchant pa ne želi odgovoriti, zakaj je delovalo mesec dni nazaj, zdaj pa ne več ne z isto kartico, ne s podobno.
Vrne samo splošen odgovor, da je pač nekaj narobe.
In pač priporočajo uporabo druge metode.

Revolut prepaid kartice pač verjetno nimajo tiste recurring e-transactions opcije, ali?

modelno1 ::

Meni dela z virtualno, za disposable p ne vem.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

6bt9hmDwY ::

Kolikokrat in kdaj nazadnje si plačal oz. jo nasploh uporabil pri tem merchantu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 6bt9hmDwY ()

Konlov ::

Pa imamo kje spisek serij oziroma filmov s SLO podnapisi? Ali pa CRO?
««
19 / 24
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Disney Plus (Disney+) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6211153 (383) opeter
»

SkyShowtime (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
22028704 (1170) Gregor P
»

HBO Max (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21131062 (2727) Pithlit
»

Netflix znižal cene v manj razvitih državah, tudi Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
14114871 (6402) Gregor P
»

Netflix osvojil Slovenijo in svet (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
25593887 (70440) Tr0n

Več podobnih tem