» »

Povezava TV in PC

Povezava TV in PC

martinrutar ::

Živijo!

Povezat želim TV in PC. Prej sem imel na TV povezan laptop in sem imel za video povezavo samo S-video na obeh straneh kabla, za avdio pa sem povezal na ojačevalec za komponente. Sedaj pa na PC nimam Svideo inputa, ampak bi povezal TV (Svideo) z PC (USB) kablom, če je to možno. Vprašanje: ali tak kabel obstaja ter ali bo to delovalo. Na TV bi rad gledal filme iz PC-ja.

Hvala za ideje.

Marilyn ::

zakaj bi pa ti povezoval z S-video (katera je med najslabšimi kvalitetnimi povezavami)?...najprej sporoči kakšen laptop imaš, da vidimo video izhode. Zakaj kompliciraš z nekimi USB povezavami in s-video. Kot že rečeno, sporoči kateri prenosnik imaš...

in kolikor mi je znano, če se motim naj me kdo popravi...video usb povezava ne obstaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marilyn ()

martinrutar ::

Povezat želim PC, ne laptop (na laptopu mi je vse kul delalo, ker je bila povezava svideo-svideo), finta je v tem, da na PC-ju nimam izhoda Svideo.
Na TV imam za inpust samo še Mini jack (scarti so že zasedeni, razen, če ne gre drugače, jih bo pač treba menjati za vsak ogled filma), na PC za izhode pa še (nisem kak tech freak, zato ni rečeno, da bodo te oznake OK - sem jih poguglal po slikah :-)) DVI-D ter HDMI.

Je sedaj dovolj info za pomoč?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963563315 (2644) anjica
»

Povezava HDMI => SCART

Oddelek: Zvok in slika
139974 (3851) Yossarian
»

S-video 20 metrov

Oddelek: Zvok in slika
202576 (2266) floyd1
»

LCD TV + PC še vedno mi ni jasno??

Oddelek: Pomoč in nasveti
51935 (1869) beta1
»

S-video priklop ... laptop to TV ... brez barv?!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
121328 (1158) OrlyTM

Več podobnih tem