» »

logitech squeeze box ali xtreamer prodigy

logitech squeeze box ali xtreamer prodigy

detroit ::

Kupil bi neki za musko po bajti mal šopat. Zanima me ali xtreamer prodigy (BO ko bo) predvaja mp3 in streaming music? Ker potem raje dam še 100 eur več pa mi še filme predvaja gajba ker tv že neki peša s predvajanjem exotičnih kodekov.
Skero

icecube ::

Iz stalisca poslusanja, je IMHO bolje logitech squeezebox kot xtreamer. Sicer ne vem kaksen vmesnik bo imel prodigy, vendar navadni xtreamer za moje pojme nima ravno prakticnega vmesnika. Poleg tega rabis za izbor glasbe imeti prizgan TV, medtem ko je na logitechu display na sami enoti.
Ce imas "pametni telefon" z androidom, ios-om (morda je tudi ze za win7mobile), imas pa tudi aplikacije ki delujejo kot daljinec za logitech squeezebox.
Na navadnem xtreamerju deluje streamanje mp3-jev, tako da ne vidim problema, zakaj tega nebi zmogel prodigy.

detroit ::

Hmm sicer ima tv možnost MUTE screen tko da do ni taka panika, sicer pa sm zdj vidu da pride prodigy šele septembra. Ta xtreamer me itak z datumi zmeri nategne:) Hvala za mnenje, upam da še kdo kaj pove:)
Skero

Blazz ::

prodigy naj bi imel FW 3.0, ne vem pa sicer kaj vse bo notri. To bo vedel več misek

detroit ::

mal dolga je za čakat...sm precej impulzivn glede shoppinga:D
Skero

icecube ::

Če ti ni škoda stisniti kakega eur več, si omisli xtreamer ultra, nanj pa poganjaš recimo XBMC, ki IMHO deluje odlično. Tako boš imel htpc z dodatnimi opcijami kot so internet, epošta,vreme.... Kasneje lahko zadevo tudi nadgradiš z usb dacom če ti kvaliteta audia z integrirane zvočne ne bo zadostovala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xtreamer prodigy 4K

Oddelek: Kaj kupiti
264047 (1726) fender2206
»

"Predvajalnik" za v dnevno sobo?

Oddelek: Zvok in slika
91978 (1628) AnotherMe
»

Xtreamer Prodigy (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
539114633 (60585) vozlov225
»

Xtreamer ULTRA (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16235505 (19051) TheHijacker
»

SCOTT internetni radio DXi 80 WL

Oddelek: Zvok in slika
61218 (902) miranpozar

Več podobnih tem