» »

Slo tech in opera

Slo tech in opera

Ramon dekers ::

Kje je problem da se na operi večkrati prikazuje slotech nepravilno?

KuntaKinte ::

to tudi mene zanima,reload največkrat pomaga

Gandalfar ::

Ce si sposoben povedat kaj ne dela, pokazat kaksen screenshot ali sporocilo o napaki, lahko celo kaj popravimo.

Ramon dekers ::

Gandalfar je izjavil:

Ce si sposoben povedat kaj ne dela, pokazat kaksen screenshot ali sporocilo o napaki, lahko celo kaj popravimo.



reload ne pomaga, bom naredil print screen ko bodo problemi. Vse je veliko in napačno postavljeno.

karafeka ::

To je ziher zato, ker nimaš privzetega (belega) stila nastavljenega.

Sem imel iste probleme z starejšimi verzijami opere.
Če sem bil recimo neprijavljen in sem želel imeti črni stil, mi je prikazalo slo-tech z velikimi fonti in z napačno razporeditvijo tabel oz. oken (nekakšen osnoven prikaz strani). Če sem imel bel stil, je bilo vse ok. Če pa sem se prijavil (v nastavitvah imam nastavljen privzet črn stil), pa je vse delalo normalno, vključno s stilom.

Od verzije 11 mi vedno prikaže pravo shemo strani, ampak je stil vedno bel, ne glede na to, katerega izberem (ko sem neprijavljen).

Mi je pa v lanskem letu, po spremembi nastavitev piškota od slo-techa, tudi ko sem bil neprijavljen, prikazalo črn stil, potem po nekem datumom naprej pa mi, s spremembno piškota, črnega stila ni več ni uspelo prikazati (kar sem tudi omenil v temi slo-tech ( http://slo-tech.com/forum/t63414/p28210... ), pa so krivdo (seveda) zvalili na opero, češ da ne podpira večih stilov (to sem takrat tudi preverjal, in na določenih straneh je sprememba stilov delala, na drugih pa ne).

EDIT: dodal link to teme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: karafeka ()

Ramon dekers ::

imam beli stil in ga ne spreminjam. To se dogaja običajno med 20 in 22 uro.

Ramon dekers ::




evo takole zadeva nagaja

mr1two ::

Tudi sam uporabljam opero, pa mi takšne napake še ni uspelo pridelati(oz. če je, potem je že dolgo tega in sem pozabil v tem času).
Zadnja različica?
LP

AmokRun ::

Edino kar mi ne dela v operi je samodejno nalaganje postov.

Ramon dekers ::

mr1two je izjavil:

Tudi sam uporabljam opero, pa mi takšne napake še ni uspelo pridelati(oz. če je, potem je že dolgo tega in sem pozabil v tem času).
Zadnja različica?
LP



zadnja verzija da

Gandalfar ::

AmokRun je izjavil:

Edino kar mi ne dela v operi je samodejno nalaganje postov.


Ja, it fails silently :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšla Opera 10.60 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
7220824 (17515) Jst
»

Stari Slo-Tech se ukinja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Slo-Tech
29016960 (11239) Tody
»

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
68744287 (26153) Ziga Dolhar
»

Beli stil...

Oddelek: Slo-Tech
161299 (845) Tomi
»

Stili

Oddelek: Novice / Obvestila
231850 (1850) Jeebs

Več podobnih tem