» »

GSM na servis- trdijo da je bil zmočen

GSM na servis- trdijo da je bil zmočen

1 2
3
»

St235 ::

Točno tako, tiste garancijske nalepke, ki jih nabijejo na kišto so navadno nategovanje uporabnika. Posamezne komponente v računalniku imajo svojo garancijo in prisotno ali odsotnost nalepke te garancije ne more izničit. Lahko služi kot indikator, daje nekdo odprl škatlo in so bolj pozorni na kakšne fizične poškodbe, ki bi nastale, ne morejo pa na podlagi tega trdit, da garancija ne obstaja. Ravno tako ne morejo zavrnit garancije za disk, če sem jaz menjal grafično. Ampak tole je že mal oftopic.

Obarvani indikatorji za tekočino sami po sebi niso dovolj, da se zavrne garancija, ravno tako pa nedotaknjeni indikatorji niso dovoljšen dokaz, da do stika z tekočino ni prišlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

RejZoR ::

Garancijska nalepka krije garancijo kot jo da firma, ki je kište sestavila. Če jo pretrgaš velja garancija na posamezno komponento. Če se ugotovi, da je za poškodbo komponente, ki ne deluje kriv uproabnik se garancija pač ne krije samo za tisto komponento. So pa kot je že večina rekla te nalepke bolj kot ne nateg.
Sisteme, ki smo jih tržili pri nas so sicer imel nalepko ampak servis ni nikoli kompliciral.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Mr Hilter ::

Servis:
'Strokovnjaka' ki je pregledal moj mobi ni bilo (danes prej prišel in prej šel, hmmm). Preostala sta se sicer vedla kulturno, nažalost nista dišala po kakšnem znanju. Ko sem jima kazal slike in naj mi obrazložita kaj je na njih in kaj je oksidacija in kaj pomeni če je oksidacija 'lokalna' sta bila tiho, en se je zapičil v tisto zeleno na micro USB priključku da je bila zaradi tega zavrnjena garancija.
Sem ga vprašal če je 100% da gre za bakrov oksid, reku je ja. Potem ste gotovo naredili kemično analizo in ne gre za plastelin, žvečilni oziroma da je prejšni lastnik nozil zelene hlačt ter je to svaljek (ja vem, ni 100% verjetno, je 100% mogoče)... pa gotovo ste preverili da ni slučajno sekundarni transfer... . Pa nista več hotela nič zanikati niti potrditi. Skratka nista nič več vedla. Me bo pa jutri moj serviser poklical, seveda bo spet neoseben stik in ni problem nabijat.

Trgovina:
Povedal za kaj gre... malce omenil zakone in urad, smo napisali na list, telefon sem pustil tam... malce jim je bilo težko, menda dobim popravljenega po pošti... bomo videli. Me skrbi, ker me niso nič obtoževali da sem jaz namakal. Ne vem a je to dober ali slab znak.

Skratka, na servisu jih lahko zmedeš že z osnovnošolskimi vprašanji. Priti moraš pripravljen, pa če veš da nisi nič kriv tudi pomaga.

I've had it with these mother fucking snakes on this mother ... sem imel pripravljen v žepu, sam nisem rabil :)

amigo_no1 ::

Kište z nalepkami so kot avtomobili z zaplombirano havbo.
Ne hvala.

Mr Hilter ::

amigo_no1 je izjavil:

Kište z nalepkami so kot avtomobili z zaplombirano havbo.
Ne hvala.


Khm:
http://www.avtomobilizem.com/forum/view...

Siddh ::

Mr Hilter je izjavil:

amigo_no1 je izjavil:

Kište z nalepkami so kot avtomobili z zaplombirano havbo.
Ne hvala.


Khm:
http://www.avtomobilizem.com/forum/view...


+1


Xserces ::

Re: Kako pravilno nastavim klešče na akumulator

Odgovorpskoda >> Pe jul 22, 2011 7:48 pm
Pa polnilc more biti višije kot amumulator, da se bo prej napolnil :mrgreen:
Lp


HAHAHHAHAHAHAHA :D:D:D
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

amigo_no1 ::

Iz vsakega, navidez še tako idiotskega poskusa, se več naučiš še ga izvedeš kot če ga ne.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ram 2 servis (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
35078707 (6617) Twixz
»

POZOR: Servis mobitela - Toptime, Simobil - stik s tekočino, uničenje telefona na ser (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
406101397 (50431) next3steps
»

Garancija zavrnitev TELERAY (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9119861 (14571) ziga1990
»

Samsung galaxy s6 - fotoaparat

Oddelek: Mobilne tehnologije
163043 (2486) fujtajksel
»

Razbit fotoaparat na samung galaxy s4

Oddelek: Pomoč in nasveti
232582 (1966) Frenckie

Več podobnih tem