» »

Razbit fotoaparat na samung galaxy s4

Razbit fotoaparat na samung galaxy s4

Davidexon ::

PO nesreči se mi je zlomilo steklo in vrjetno tudi leča na fotoaparatu na samung galaxy s4.. Kako je s tem? Stroške vrjetno krijem sam ane? Koliko to stane?

boogie_xlr ::

Za fizične poškodbe kriješ stroške sam, razen če si dal zavarovati, sam potem ne bi tu spraševal. Za ceno pa vprašaj samsungov servis za mobilne telefone. Verjetno bojo računali kar cel camera modul in zadnjo ploščico/ohišje, kar zna biti zelo drago.

LuGi ::

60-80EUR

Davidexon ::

kaj pa če bi si to poravil sam s pomočjo youtuba? kamero bi pa naročil iz UK?

bluefish ::

Lahko tudi, vendar se v tem primeru v celoti poslovi od garancije, če jo telefon še ima.

#000000 ::

Kero šipco si razbil ?

Davidexon ::

Tudi ce bo kdaj v prihodnje sistemska napaka?
Razbil sem steklo od fotoaparata in vrjetno tudi tisto kar je se bol not.. ko grem pod kamera oz. Fotoaparat imam temo.. in se nic ne vidi sepravi je fotoaparat totalnoma unicen!

#000000 ::

Glej slovenski servisi skor za vsako neumnost rečejo da je bil aparat v stiku z vodo in zato garancija ne velja, skor upam rečt da je to v vseh primerih, če plačaš popravilo (sedaj) ki ga garancija ne bo krila 100% je v bistvu stran vržen denar, ker to bo stalo od oka 350-450 evrov, vprašanje če se splača dajat ta denar da dobiš garancijo nazaj, katero ti bodo skor 99% zavrnili.

LuGi ::

Smeh kaksne strelas :)) Glavno da se najde pet tekocin na s-t in sedaj jo imajo vsi. Epik.

Ce zelis garancijo bos dal na uradni servis drugace pa diy.

#000000 ::

Ni sam pet primerov, ampak jih je precej precej več, skor vsazga zavrnejo, ker se te nalepke napojijo z vlago iz dlani in ko govoriš vanj. Tko da ne strelam v prazno.

boogie_xlr ::

Če pa telefon tega ne zdrži, pol pa res ni vredn pol piskra mrzle vode.

francek1 ::

Telefon že zdrži, indikatorji pa ne...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Frenckie ::

Saj zato so ti indikatorji nalepljeni na ''pravih mestih'', da prej poberejo vlago.
To ''našim'' servisom da ogromno možnosti za manipulacije, ki jih s pridom izkoriščajo in služijo na ta račun.

BladE_ ::

Na podlagi obarvanega indikatorja ti ne morejo zavrniti garancije, prisotna mora biti oksidacija!!!! Za vsako oksidacijo so posnete slike in nobenemu ne zavrnejo brez dokaza! Ne bodite otročji no...
Akcija - Reakcija

draciel ::

Blade. Govoris neumnosti. Pobarvan indikator je dovolj za zavrnitev garancije.

BladE_ ::

Ne ni!!! Indikator tekočine ne pomeni, da je telefon bil v stiku s tekočino ampak je tam zato, da opozarja na možnost stika s tekočino! Kot so že zgoraj bistre glave omenile se indikator lahko obarva v bolj vlažnem okolju, kar pa NE pomeni, da je telefon bil v tekočini! Dokler v aparatu ni vidne sledi tekočine ali pa oksidacije na matični ti ne morejo zavrniti garancije, če pa ti jo že zavrnejo lahko zahtevaš slike in tam bo vidna oksidacija ali pa tekočina... V določenih primerih se indikatorji tudi ne obarvajo, ker tekočina dejansko ne pride, do njih ampak, ko je enkrat tekočina na matični zadeva tik tak oksidira.

Večkrat sem že čistil takšne zadeve in so servis lepo prestale kljub obarvanim indikatorjem... govorim iz prve roke zato prosim...

Še enkrat: Zaradi obarvanega indikatorja ti garancije ne morejo zavrniti!
Akcija - Reakcija

#000000 ::

No jest sem vidu na lastne oči da je bil indikator še bel, in so zavrnili garancijo in to na RAM 2 da smo konkretni, govorim skor iz prve roke, ker je aparat zato končal pri meni in ne na servisu, ko sem ga odpru ni bli niti sledi o kaki tekočini, bil pa je menjan USB port in tudi dela BP sedaj.

se ti zdi da bi bilo tole v stiku s tekočino ??



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

BladE_ ::

So to slike iz RAM2?
Akcija - Reakcija

#000000 ::

Ne to so moje, po prevzemu, normalno oni bi rekl da so ga spucal, in je zato lep in čist board, ampak v 3 minutah kok je reku da so bli fertig so verjetno samo potegnili pokrovkeč dol, škoda ker nimam tud indikatorjev poslikanih al pa imam sam nenajdem ta moment.

BladE_ ::

Glej... kar si slikal ti me ne zanima, dobi slike od RAM2 potem se bomo pogovarjali naprej. Glede na to, da si menjal(kdorkoli že) USB konektor je neka napaka tam bila, niso zavrnili brez razloga.
Akcija - Reakcija

#000000 ::

A usb ne spada pod garancijo ?

BladE_ ::

BladE_ je izjavil:

Glede na to, da si menjal(kdorkoli že) USB konektor je neka napaka tam bila, niso zavrnili brez razloga.
Akcija - Reakcija

#000000 ::

Ja razlog je bil stik s tekočino ne USB. Pa ja sej nima veze, se zgodi tud pr nas, kva češ.

Frenckie ::

Bom citiral iz mojega posta :
To ''našim'' servisom da ogromno možnosti za manipulacije, ki jih s pridom izkoriščajo in služijo na ta račun.

Že precej kolegov in kolegic se je pritožilo o izgovorih na servisih z :''Saj vaš mobilnik je pa bil v ''stiku'' z tekočino in Vam garancije ne moremo priznati''. In omenjen ta vsemogočni indikator.
Ne rečem, da je kak serviser še pošten, a je žal v naši deželici že bolj redkost. Ja, poštenja je pri nas vse manj, tudi v servisih.

Zato @BladE ne zagovarjaj kar vseh servisev. Ti pa ČESTITAM za tvoje poštenje, kar pa je že kar redkost - samo tako naprej!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Večina proizvajalcev garancijo nepošteno omejuje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
13622642 (17333) St235
»

POZOR: Servis mobitela - Toptime, Simobil - stik s tekočino, uničenje telefona na ser (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
406101541 (50575) next3steps
»

Garancija zavrnitev TELERAY (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9119885 (14595) ziga1990
»

Samsung galaxy s6 - fotoaparat

Oddelek: Mobilne tehnologije
163050 (2493) fujtajksel
»

GSM na servis- trdijo da je bil zmočen (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10721189 (18216) amigo_no1

Več podobnih tem